Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 18:02   #1
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574

Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta


Witam

Mam pytanie odnośnie makijażu twarzy w lecie. Mam skorę problemową - tłusta, z trądzikiem zaskornikowym na nosie i brodzie i z rozszerzonymi porami. Świeci mi się cała twarz, a teraz, gdy jest ciepło, już okolo godzinę po nałożeniu makijażu cała się błyszczę.

Dbam o skorę jak mogę. Mydło siarkowe, żel od dermatologa, peeling dwa razy w tygodniu. Jeśli chodz o makijaż, to używam kremu matującego, na to kładę podkład matujący i puder sypki, oczywiście też matujący. Dodam, że mam bardzo jasną cerę. Nie mam pojęcia, czego używać. Bardzo proszę o pomoc.
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:12   #2
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie odnośnie makijażu twarzy w lecie. Mam skorę problemową - tłusta, z trądzikiem zaskornikowym na nosie i brodzie i z rozszerzonymi porami. Świeci mi się cała twarz, a teraz, gdy jest ciepło, już okolo godzinę po nałożeniu makijażu cała się błyszczę.

Dbam o skorę jak mogę. Mydło siarkowe, żel od dermatologa, peeling dwa razy w tygodniu. Jeśli chodz o makijaż, to używam kremu matującego, na to kładę podkład matujący i puder sypki, oczywiście też matujący. Dodam, że mam bardzo jasną cerę. Nie mam pojęcia, czego używać. Bardzo proszę o pomoc.
Zdecydowanie odstaw mydło siarkowe! Ono mocno wyszusza cerę a ta jeszcze bardziej się świeci. Powinnaś używać delikatnych żeli do mycia twarzy, później przetrzyj twarz tonikiem a następnie nałóż nawilżający krem. Tłustą cerę też trzeba nawilżać a zobaczysz, że się odwdzięczy.

Podkład zamień na mineralny. Trochę zachodu i pieniędzy kosztuje znalezienie swojego ideału ale naprawdę warto. Można regulować stopień krycia w zależności od aktualnych potrzeb cery. Buzia wygląda naturalnie i zdrowo. A dodatkowo minerały "leczą" cerę.
Do matowienia polecam puder babmbusowy do kupienia na Biochemi Urodu. A przede wszystkim znajdź chwilę czasu i poczytaj wizaż. To naprawdę skarbnica wiedzy

A wiem co mówię bo całe życie walczę z tłustą cerą skłonną do niespodzianek i przebarwień. Ale za to później będziemy miały zmarszczki, więc nie ma tego złego...
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:08   #3
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Dziękuję za odpowiedź. A co do mydła - zauważyłam, że po jego użyciu nie mam wypryskow i dosc korzystnie działa na moją cerę, lepiej niż Protex, wiec nie wiem czy warto z niego zrezygnować;x.
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:52   #4
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Równiez polecam minerały. Nie wyobrazam sobie grzać sie w upale we fluidzie i pudrze. Minerały są leciutkie i miłe w noszeniu.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 23:06   #5
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Dzieki, bedę musiała sobie taki sprawić.
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:19   #6
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

A jakie Dziewczyny polecacie minerały na lato?? W ogóle macie na myśli sypkie pudry czy podkłady z minerałami?? Ostatnio miałam Bell, niby mineralny, ale jak dla mnie na lato jest zbyt ciężki.
Mam taki sam problem jak Autorka i nie uśmiecha mi się dusić buzi pod warstwą ciężkiego podkładu
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:43   #7
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
A jakie Dziewczyny polecacie minerały na lato?? W ogóle macie na myśli sypkie pudry czy podkłady z minerałami?? Ostatnio miałam Bell, niby mineralny, ale jak dla mnie na lato jest zbyt ciężki.
Mam taki sam problem jak Autorka i nie uśmiecha mi się dusić buzi pod warstwą ciężkiego podkładu
Prawdziwe minerały są tylko sypkie, potwierdzam że całkiem niezłe na lato
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 20:49   #8
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

krem matjący wysusza, więc radzę odstawić i sprawić sobie jakiś krem nawilżający na dzień, który jest lekki i wchłania się do matu. ja używam garniera essentialis z ekstraktem z łopianu. jako puder polecam bambusowy z biochemii urody. slyszalam tez ze zwykla skrobia ziemniaczana dobrze matuje
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 22:37   #9
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Po pierwsze używaj nawilżającego mydła - dla mnie najlepsze jest DOVE ale to zwykłe bez żadnych drapiących drobinek.

Po drugie możesz stosować podkłady dla młodej skóry, w Oriflame jest taki żel koloryzujący Very Me Peach Me - kosztuje w promocji około 12 zł więc bardzo mało a jest dobry.

Tu linki:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=20529

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ietlajacy.html
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:05   #10
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie odstaw mydło siarkowe! Ono mocno wyszusza cerę a ta jeszcze bardziej się świeci. Powinnaś używać delikatnych żeli do mycia twarzy, później przetrzyj twarz tonikiem a następnie nałóż nawilżający krem. Tłustą cerę też trzeba nawilżać a zobaczysz, że się odwdzięczy.

Podkład zamień na mineralny. Trochę zachodu i pieniędzy kosztuje znalezienie swojego ideału ale naprawdę warto. Można regulować stopień krycia w zależności od aktualnych potrzeb cery. Buzia wygląda naturalnie i zdrowo. A dodatkowo minerały "leczą" cerę.
Do matowienia polecam puder babmbusowy do kupienia na Biochemi Urodu. A przede wszystkim znajdź chwilę czasu i poczytaj wizaż. To naprawdę skarbnica wiedzy

A wiem co mówię bo całe życie walczę z tłustą cerą skłonną do niespodzianek i przebarwień. Ale za to później będziemy miały zmarszczki, więc nie ma tego złego...
Dobrze mówi, polać jej Choć sama nie jestem fanką minerałów, to wiele dziewczyn sobie chwali
Cytat:
Napisane przez kasiazawadzka1979 Pokaż wiadomość
Po pierwsze używaj nawilżającego mydła - dla mnie najlepsze jest DOVE ale to zwykłe bez żadnych drapiących drobinek.
Raczej po pierwsze odstaw mydło. Wszystkie twoje kosmatyki są matujące i zapewne przesuszasz sobie skórę, przez co ta wydziela większe ilości sebum.
Polecam ci wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164956
Oraz blog dziewczyny właśnie z tego wątku (mam nadzieję, że się nie pogniewa) Ja osobiście nabyłam mydło Alepp po przeczytaniu tego wpisu i je pokochałam
http://zapuszczanie-wlosow.blogspot....ic-na-eko.html
Ja kiedyś też używałam jedynie matujących kosmetyków. Cerę miałam koszmarną. Teraz stawiam na nawilżanie (choć i tak ktoś mi kiedyś na wizażu zarzucił za mało nawilżania ale staram się) i jest o wiele lepiej. Poczytaj wątek, można tam znaleźć na prawdę wiele przydatnych porad i dopasować sobie pielęgnację
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:34   #11
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Dzięki wielkie, bo teraz, gdy zaczęły się upały stałam się jeszcze bardziej błyszcząca.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 15:33   #12
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, bo teraz, gdy zaczęły się upały stałam się jeszcze bardziej błyszcząca.
A ja się przełamałam i odstawiłam podkład Co prawda od kilku dni, ale jestem z siebie dumna Buzia po zmyciu nie jest podrażniona, ma naturalny kolor, a nie jak po zmyciu podkładu sina i nieświeża (bardzo nie sprzyja mi "duszenie" jej pod podkładem).
W tych temperaturach nakładanie podkładu nie ma najmniejszego sensu.
Tuszuję tylko te najgorsze niedoskonałości i nakładam na to puder w kamieniu (obecnie Synergen). Wreszcie nie widać suchych skórek, pory są mniej widoczne. Jestem mega zadowolona, nie świecę się tak. I gdzieś mam, że widać mi te drobniejsze niedoskonałości i piegi Teraz muszę znaleźć puder idealny
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:41   #13
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
A ja się przełamałam i odstawiłam podkład Co prawda od kilku dni, ale jestem z siebie dumna Buzia po zmyciu nie jest podrażniona, ma naturalny kolor, a nie jak po zmyciu podkładu sina i nieświeża (bardzo nie sprzyja mi "duszenie" jej pod podkładem).
W tych temperaturach nakładanie podkładu nie ma najmniejszego sensu.
Tuszuję tylko te najgorsze niedoskonałości i nakładam na to puder w kamieniu (obecnie Synergen). Wreszcie nie widać suchych skórek, pory są mniej widoczne. Jestem mega zadowolona, nie świecę się tak. I gdzieś mam, że widać mi te drobniejsze niedoskonałości i piegi Teraz muszę znaleźć puder idealny

Ja robię dokładnie tak samo Odstawiłam podkład i przeszłam na krem tonujący z Alterry. Na to tylko ciut pudru. I czuję się świeżo, a po zmyciu (stosuję OCM) twarz jest zupełnie inna, syfki mniej wyskakują, a jesli już to szybko się goją.
Kiedyś maksymalnie korektorowałam, męczyłam się z tapetą i wyglądałam i tak okropnie.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:16   #14
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Spróbuję nałożyć jutro sam krem matujący i puder sypki. Zobaczymy, co z tego będzie.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:21   #15
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Spróbuję nałożyć jutro sam krem matujący i puder sypki. Zobaczymy, co z tego będzie.
Jeśli nie będziesz zbyt krytyczna zerkając w lusterko... będzie dobrze
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:44   #16
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Ja na lato porzuciłam podkład dla kremu tonującego z alterry dla mnie jest świetny, na niego nanoszę puder mineralny i jest super jak dla mnie
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:39   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cześć! Ja marzę o odstawieniu podkładu, ale cerę mam raczej problematyczną, chyba odwodnioną (ale juz jest lepiej), mieszaną (policzki prawie normalne, nie suche), a mam 27 lat, więc kosmetyków da nastolatków używac nie moge.
Nie wiem, czy dam radę bez podkładu, bo cera sie błyszczy, mam rozszerzone pory, pierwsze zmarszczki mimiczne itd itp...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:55   #18
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Dziewczyny z tłustą cerą, proszę napiszcie coś więcej jak sprawuję się ten krem tonujący z Alterry
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:21   #19
emilka901
Raczkowanie
 
Avatar emilka901
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 100
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Ja mam tłustą cerę. Krem jest dosyć fajny, lekki, w sam raz na lato ale ma jeden wielki minus, strasznie się roluje. Kupiłam go po przeczytaniu opinii, ochów i achów, ja jednak jestem na nie.
__________________
http://s1.suwaczek.com/20140802310214.png


Aparat góra i dół + ekspander - 9 maj 2012
emilka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 10:23   #20
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez emilka901 Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą cerę. Krem jest dosyć fajny, lekki, w sam raz na lato ale ma jeden wielki minus, strasznie się roluje. Kupiłam go po przeczytaniu opinii, ochów i achów, ja jednak jestem na nie.
Dziękuje bardzo.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:39   #21
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tłustą cerą, proszę napiszcie coś więcej jak sprawuję się ten krem tonujący z Alterry
O tyle jest fajny, że jest lekki.
Mnie zapychał. Jest ciemny, dla mnie za ciemny.
Nie rozumiem ogólnego podniecania się nim
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 12:35   #22
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
O tyle jest fajny, że jest lekki.
Mnie zapychał. Jest ciemny, dla mnie za ciemny.
Nie rozumiem ogólnego podniecania się nim
No właśnie, czytając KWC niektóre dziewczyny z tego co pamiętam właśnie na to narzekały ,że mogliby zrobić chociaż 2 odcienie , dla ciemniej i jasnej karnacji.
Coraz bardziej jestem na nie. Tym bardziej ,że moja skóra ma tendencję do zapychania.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 12:41   #23
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

dermatolg poleciła mi stosowac krem do twarzy z filtrem SPF 50, niewiele jest takich ogólnie dostępnych, ale znalazlam w sklepie internetowym loreal uv perfect krem na dzień, czy ktos to stosował? bo zastanawiam sie nad kupnem, a gdzies kiedys nawet wyczytałam,ze to jak podkład transparentny. Kosztuje niecałe 20 zł. Czy ktos cos wie na temat tego kremu?
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:36   #24
paulinast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: otwock
Wiadomości: 7
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

ja tez kiedys myslalam ze mam problematyczna cere... dopoki regularnie nie zaczelam uzywac effaclaru duo o zelu do mycia effaclar i peelingu z sorayi, do niedawna na dzien uzywlam kremu vichy aqualia antiox i ziemi egipskiej
na wieczor nakladam vichy idealie... podstawa to chyba odstawienie jakiegokolwiek podkladu
paulinast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:48   #25
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez lisek8 Pokaż wiadomość
dermatolg poleciła mi stosowac krem do twarzy z filtrem SPF 50, niewiele jest takich ogólnie dostępnych, ale znalazlam w sklepie internetowym loreal uv perfect krem na dzień, czy ktos to stosował? bo zastanawiam sie nad kupnem, a gdzies kiedys nawet wyczytałam,ze to jak podkład transparentny. Kosztuje niecałe 20 zł. Czy ktos cos wie na temat tego kremu?
Nie mam pojęcia a sprawdzałaś na KWC??

Dziewczyny a czy polecacie BB cream Garniera? Na KWC opinie są dość podzielone, natomiast jestem ciekawa jak się sprawuje na tłustej/mieszanej cerze?? Polecacie Garniera czy raczej krem tonujący alterry??
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 10:16   #26
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia a sprawdzałaś na KWC??

Dziewczyny a czy polecacie BB cream Garniera? Na KWC opinie są dość podzielone, natomiast jestem ciekawa jak się sprawuje na tłustej/mieszanej cerze?? Polecacie Garniera czy raczej krem tonujący alterry??
Alterra, choćby ze wzgledu na skład.
Garnierowy spływa przy tłustej cerze.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emilka901 Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą cerę. Krem jest dosyć fajny, lekki, w sam raz na lato ale ma jeden wielki minus, strasznie się roluje. Kupiłam go po przeczytaniu opinii, ochów i achów, ja jednak jestem na nie.
Pamiętać trzeba, że to krem a nie podkład. On ma tylko matowić i nawilżać.
Ja go używam i jestem zadowolona, rolowanie opanowałam wklepując go zamiast rozcierać. Potem tylko pudrem delikatnie omiatam i jest ok. I nie używam nic więcej.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 10:21   #27
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Alterra, choćby ze wzgledu na skład.
I pewnie jest tańszy , lepiej wypróbować na początku Alterrę , może się sprawdzi.

Ja mam taki zamiar ale coś mi Rossmann nie po drodze
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:28   #28
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia a sprawdzałaś na KWC??

Dziewczyny a czy polecacie BB cream Garniera? Na KWC opinie są dość podzielone, natomiast jestem ciekawa jak się sprawuje na tłustej/mieszanej cerze?? Polecacie Garniera czy raczej krem tonujący alterry??
Zdecydowanie Alterra. Chociaż nie jest to ideał, bo też skóra się po nim świeci i trzeba się przypudrować. Jak dla mnie nie jest ani za jasny ani za ciemny ale ja nie jestem bladolica...Fakt, przy nakladaniu drugiej warstwy roluje się więc lepiej poprzestać na jednej cienkiej warstwie. Jeśli się przesadzi z iloscią (np. u mnie na próbę były 2 warstwy) to czuć go bardzo na twarzy. Tak więc jak nakladać - to z umiarem.
BB cream z Garniera to totalna porażka : kolor, konsystencja, wygląd...Na twarzy wygląda jakby człowiek oblał sobie twarz olejem. Jest totalnie tłusty, sprawia, że twarz przybiera kolor siny, niezdrowy no i zapycha masakrycznie. U mnie wylądował w koszu po paru użyciach.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 14:24   #29
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Dzięki Dziewczyny kupiłam dziś Alterrę, zobaczymy jak się spisze
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 14:47   #30
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny kupiłam dziś Alterrę, zobaczymy jak się spisze
Daj znać koniecznie.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.