kosmetyki NIOD i HYLAMIDE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-09, 08:05   #1
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675

kosmetyki NIOD i HYLAMIDE


Zapraszam do dyskusji na temat kosmetyków nienormalnej (jak sami o sobie piszą firmy kosmetycznej DECIEM czyli NIOD i HYLAMIDE


wątek o kosmetykach tańszej linii - TheOrdinary już istnieje KLIK

jestem w posiadaniu kilku produktów NIOD; zarówno na własny użytek (cera sucha, dojrzała):
FECC
NEC
leci do mnie serum MMHC i mgiełka SDSM2


jak i na użytek mojej nastoletniej córki ze skórą o skłonnościach do przetłuszczania:
SS (Sanskrit Saponins) i Flavanone Mud (w drodze)

jestem na tyle zadowolona z efektów, że planuję już kolejne zakupy (miejsce pierwsze na liście ma serum CAIS) ale jednocześnie nieco mnie rzeczone efekty onieśmielają... jak to działa? kurcze; dziwna sprawa

zapraszam do dzielenia się wrażeniami

p.s. link do strony macierzystej KLIK
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2019-12-09 o 13:37
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 13:28   #2
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Ja w tym roku odkryłam NIOD NAAP 15%, moja bardzo wrażliwa cera go uwielbia. NAAP złuszcza skórę za pomocą bakterii probiotycznych, peptydów i aminokwasów, bez wysuszenia i podrażnień.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 14:52   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Miałam do tej pory:

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate - razem z Subq eyes Hylamide jedyne produkty podoczne, które cokolwiek u mnie robiły, ale ponieważ Subq eyes jest tańszy, to częściej go kupuję.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex - porządne serum, ale ja nie mam w ogóle problemów z nawilżeniem skóry, więc nie do końca jestem targetem tego produktu

NIOD Hydration Vaccine - z moją tłustą skórą też nie jestem targetem tego produktu. Nie używam w ogóle emolientowych kosmetyków, żadnych kremów i innych okluzyjnych produktów, a HV taki jest. Pozbyłam się, bo używanie go nie miało sensu.

Obecnie mam próbkę Superoxide Dismutase Saccharide Mist. Oraz nieotwarte jeszcze Non-Acid Acid Precursor i Copper Amino Isolate Serum. Trochę potrwa, zanim je otworzę, bo mam w użyciu 5 innych ser.

Z Hylamide miałam:
wspomniany Subq eyes.
Sensitive Fix - mam tylko okresowo problemy z podrażnieniem, ale serum jest w porządku.
Pore Control - nic specjalnego.
Pore Flush mgiełka - też bez rewelacji
Matt 12 baza - to był dość fajny produkt jak na silikonową, emolientową bazę. Moja cera takich formuł nie lubi, a tutaj było ok i stosowałam tę bazę w ubiegłą zimę. Chociaż matowić to mojej cery żadne kosmetyki poza pudrem i bibułkami nie matowią.

Mam też krem do rąk innej marki Deciem, The Chemistry Brand HA3 Hand Hydrator i jest świetny na zimę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 18:19   #4
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Od kilku tygodni używam serum NIOD fractionated eye -robi wszystko, co powinien robić kosmetyk pod oczy. Już nawet nie będę szukać innych wynalazków. Nawilża, rozjaśnia, usuwa zaczerwienienia wokół oczu. Ma wodną konsystencję - na dzień stosuję solo, na noc nakładam na wierz tani krem za kilka zł i budzę się z piękną, wypoczętą skórą. Cała twarz wygląda przez to młodziej bo okolice oczu są w tak dobrym stanie.


Zużyłam też butelkę serum NIOD survival 0 -efektów 0. Totalne nic, kupiłam rok temu za ok 30zł na black friday, nigdy nawet takiej kwoty bym za to nie dała, nie robi nic.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 20:57   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Zużyłam też butelkę serum NIOD survival 0 -efektów 0. Totalne nic, kupiłam rok temu za ok 30zł na black friday, nigdy nawet takiej kwoty bym za to nie dała, nie robi nic.
Mialam stara wersje tego Serum kupiona na Black Friday z poprzedniego roku. I chociaz serum bylo bardzo przyjemne w uzytkowaniu, tak niestety przy dluzszym uzywaniu zaczelo mi zazolcac twarz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 21:39   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam do tej pory:

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate - razem z Subq eyes Hylamide jedyne produkty podoczne, które cokolwiek u mnie robiły, ale ponieważ Subq eyes jest tańszy, to częściej go kupuję.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex - porządne serum, ale ja nie mam w ogóle problemów z nawilżeniem skóry, więc nie do końca jestem targetem tego produktu

NIOD Hydration Vaccine - z moją tłustą skórą też nie jestem targetem tego produktu. Nie używam w ogóle emolientowych kosmetyków, żadnych kremów i innych okluzyjnych produktów, a HV taki jest. Pozbyłam się, bo używanie go nie miało sensu.

Obecnie mam próbkę Superoxide Dismutase Saccharide Mist. Oraz nieotwarte jeszcze Non-Acid Acid Precursor i Copper Amino Isolate Serum. Trochę potrwa, zanim je otworzę, bo mam w użyciu 5 innych ser.

Z Hylamide miałam:
wspomniany Subq eyes.
Sensitive Fix - mam tylko okresowo problemy z podrażnieniem, ale serum jest w porządku.
Pore Control - nic specjalnego.
Pore Flush mgiełka - też bez rewelacji
Matt 12 baza - to był dość fajny produkt jak na silikonową, emolientową bazę. Moja cera takich formuł nie lubi, a tutaj było ok i stosowałam tę bazę w ubiegłą zimę. Chociaż matowić to mojej cery żadne kosmetyki poza pudrem i bibułkami nie matowią.

Mam też krem do rąk innej marki Deciem, The Chemistry Brand HA3 Hand Hydrator i jest świetny na zimę.
Mozesz napisac cos wiecej o efektach po uzyciu Subq eyes?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:01   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mozesz napisac cos wiecej o efektach po uzyciu Subq eyes?
Wygładza zmarszczki i ujędrnia. Więcej żaden kosmetyk u mnie nie zrobił, a próbowałam tego dużo. Jestem dość beznadziejnym przypadkiem, zdecydowanie dla medycyny estetycznej, mam podkowy pod oczami nie do zakrycia korektorem no i wyraźne już zmarszczki. Więc cudów się nie spodziewam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 22:12   #8
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wygładza zmarszczki i ujędrnia. Więcej żaden kosmetyk u mnie nie zrobił, a próbowałam tego dużo. Jestem dość beznadziejnym przypadkiem, zdecydowanie dla medycyny estetycznej, mam podkowy pod oczami nie do zakrycia korektorem no i wyraźne już zmarszczki. Więc cudów się nie spodziewam.
Dziekuje Chyba kupie je w czwartek przy okazji wyjscia na zakupy.
Akurat konczy mi sie serum Elemis i pasowaloby je czyms zastapic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 05:51   #9
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wygładza zmarszczki i ujędrnia. Więcej żaden kosmetyk u mnie nie zrobił, a próbowałam tego dużo. Jestem dość beznadziejnym przypadkiem, zdecydowanie dla medycyny estetycznej, mam podkowy pod oczami nie do zakrycia korektorem no i wyraźne już zmarszczki. Więc cudów się nie spodziewam.
Czy moge prosić o pełną nazwę i firme tego cuda, nie jestem w temacie zupełnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 06:18   #10
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy moge prosić o pełną nazwę i firme tego cuda, nie jestem w temacie zupełnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pełna nazwa już była, Hylamide Subq eyes.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 07:47   #11
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja w tym roku odkryłam NIOD NAAP 15%, moja bardzo wrażliwa cera go uwielbia. NAAP złuszcza skórę za pomocą bakterii probiotycznych, peptydów i aminokwasów, bez wysuszenia i podrażnień.
czy to złuszczanie jest widoczne dla oka? Są skórki i inne tego typu przyjemności? Myślę o tym serum dla córki, bo ma bardzo wrażliwą skórę (w dzieciństwie wręcz atopową).

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Od kilku tygodni używam serum NIOD fractionated eye -robi wszystko, co powinien robić kosmetyk pod oczy. Już nawet nie będę szukać innych wynalazków. Nawilża, rozjaśnia, usuwa zaczerwienienia wokół oczu. Ma wodną konsystencję - na dzień stosuję solo, na noc nakładam na wierz tani krem za kilka zł i budzę się z piękną, wypoczętą skórą. Cała twarz wygląda przez to młodziej bo okolice oczu są w tak dobrym stanie.

To był mój pierwszy zakup (dzięki Susabee i też jestem z niego bardzo zadowolona. Po wakacjach miałam jak zwykle mocne urodowe tąpnięcie które to serum nieco zniwelowało... używam 2x dziennie na całe powieki i ładnie się skóra napięła, wygładziła
chociaż ta wodnistość jest dla mnie trudna



Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Zużyłam też butelkę serum NIOD survival 0 -efektów 0. Totalne nic, kupiłam rok temu za ok 30zł na black friday, nigdy nawet takiej kwoty bym za to nie dała, nie robi nic.
ale przynajmniej nie kryją się - zero w samej nazwie

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam do tej pory:

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate - razem z Subq eyes Hylamide jedyne produkty podoczne, które cokolwiek u mnie robiły, ale ponieważ Subq eyes jest tańszy, to częściej go kupuję.
zapisuję

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex - porządne serum, ale ja nie mam w ogóle problemów z nawilżeniem skóry, więc nie do końca jestem targetem tego produktu
jedzie do mnie i z tego co widzę, to już jest dość blisko - dziś rano paczka została wydana do doręczenia, jak znam życie (a znam) to pan Henryk będzie ok.17


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obecnie mam próbkę Superoxide Dismutase Saccharide Mist. Oraz nieotwarte jeszcze Non-Acid Acid Precursor i Copper Amino Isolate Serum. Trochę potrwa, zanim je otworzę, bo mam w użyciu 5 innych ser.
o i na mgiełke też czekam; skusiłam się ze względu na permanentny problem w nakładaniu serum miedziowego; na stronie deciem piszą (w ogóle fajne są te schematy pielęgnacyjne; fajne ale też zgubne dla portfela


miedziowe serum akurat mam jeszcze z BU, ale mam nadzieję, że będzie współpracować z mgiełką; a serum CAIS to będzie mój następny zakup


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z Hylamide miałam:
wspomniany Subq eyes.
Sensitive Fix - mam tylko okresowo problemy z podrażnieniem, ale serum jest w porządku.
Pore Control - nic specjalnego.
Pore Flush mgiełka - też bez rewelacji
Matt 12 baza - to był dość fajny produkt jak na silikonową, emolientową bazę. Moja cera takich formuł nie lubi, a tutaj było ok i stosowałam tę bazę w ubiegłą zimę. Chociaż matowić to mojej cery żadne kosmetyki poza pudrem i bibułkami nie matowią.

Mam też krem do rąk innej marki Deciem, The Chemistry Brand HA3 Hand Hydrator i jest świetny na zimę.
z Hylamid nic jeszcze nie miałam ale jestem ciekawa paru produktów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2019-12-10 o 15:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 07:48   #12
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To był mój pierwszy zakup (dzięki Susabee i też jestem z niego bardzo zadowolona. Po wakacjach miałam jak zwykle mocne urodowe tąpnięcie które to serum nieco zniwelowało... używam 2x dziennie na całe powieki i ładnie się skóra napięła, wygładziła
chociaż ta wodnistość jest dla mnie trudna
Mnie bardzo pasuja wodniste formuly, na twarz juz nic po nich nie potrzebuje. Ale pod oczy musze miec jeszcze na to porzadna okluzje i tutaj musze szukac u innych marek, bo Deciem nie ma w ofercie kremow pod oczy o ile mi wiadomo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 07:57   #13
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie bardzo pasuja wodniste formuly, na twarz juz nic po nich nie potrzebuje. Ale pod oczy musze miec jeszcze na to porzadna okluzje i tutaj musze szukac u innych marek, bo Deciem nie ma w ofercie kremow pod oczy o ile mi wiadomo.
no ja niestety mam trudności techniczne z FECC
jeszcze jak jest tonik czy mgiełka, które się nakłada w dużych ilościach, to łatwo mi idzie, ale tutaj to niestety, jedna kropla - za mało; dwie krople - za dużo
mam wrażenie, że część produktu gdzieś mi przelatuje przez palce...


nakładam to serum jako 2 warstwa (po serum miedziowym z BU, które jest jeszcze gorsze w konsystencji - bo wyczytałam gdzieś, że polecają nakładać po CAIS
a na wierzch krem z filtrem rano a na wieczór normlanie, pielęgnacja nocna, olejowa.
Przez to cholerne miedziowe muszę robić odstęp z olejami, co mi bardzo utrudnia życie i od prawie roku chodzę niewyspana
Wykończy mnie to dbanie o urodę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 09:07   #14
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czy to złuszczanie jest widoczne dla oka? Są skórki i inne tego typu przyjemności? Myślę o tym serum dla córki, bo ma bardzo wrażliwą skórę (w dzieciństwie wręcz atopową).

Ja też mam bardzo wrażliwą cerę i mocno odwodnioną, do tego pękające naczynka i tendencję do rumienia, żadnych skórek nie widać, żadnego złuszczania typu odchodzące płaty skóry, jest naprawdę delikatne. Na koniec jako zamknięcie muszę jednak dać jakiś kremik, ale to dlatego, że moja cera jest bardzo sucha
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 09:22   #15
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo wrażliwą cerę i mocno odwodnioną, do tego pękające naczynka i tendencję do rumienia, żadnych skórek nie widać, żadnego złuszczania typu odchodzące płaty skóry, jest naprawdę delikatne. Na koniec jako zamknięcie muszę jednak dać jakiś kremik, ale to dlatego, że moja cera jest bardzo sucha
hmm no zachęcająco piszesz
ale rozumiem, ze jakieś efekty widoczne są potem? rozjaśnienie czy oczyszczenie porów?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 09:48   #16
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmm no zachęcająco piszesz
ale rozumiem, ze jakieś efekty widoczne są potem? rozjaśnienie czy oczyszczenie porów?

u mnie przede wszystkim wyrównał powierzchnię cery i koloryt, przy dłuższym stosowaniu lekko poprawia też nawilżenie, zauważyłam, że zaskórniki są mniej widoczne ( ale w międzyczasie miałam zabiegi z kwasem azelainowym więc nie wiem co bardziej zadziałało ) , ani razu nie miałam stanu zapalnego jak po kwasach ale też na początku budowałam sobie tolerancję Co do rozjaśnienia hmmm ja stosuję wit C 20% więc ciężko mi powiedzieć co działa, na pewno nie mam już ziemistego koloru cery. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać, nie działa tak na już A i jest jeden minus, opakowanie ma pipetkę, która nie chce tej konsystencji nabierać, trzeba trochę pokombinować
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 10:23   #17
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
u mnie przede wszystkim wyrównał powierzchnię cery i koloryt, przy dłuższym stosowaniu lekko poprawia też nawilżenie, zauważyłam, że zaskórniki są mniej widoczne ( ale w międzyczasie miałam zabiegi z kwasem azelainowym więc nie wiem co bardziej zadziałało ) , ani razu nie miałam stanu zapalnego jak po kwasach ale też na początku budowałam sobie tolerancję Co do rozjaśnienia hmmm ja stosuję wit C 20% więc ciężko mi powiedzieć co działa, na pewno nie mam już ziemistego koloru cery. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać, nie działa tak na już A i jest jeden minus, opakowanie ma pipetkę, która nie chce tej konsystencji nabierać, trzeba trochę pokombinować

Moja młoda ma w tej chwili przede wszystkim pozapychane pory na nosie i brodzie; to i tak sukces, bo jeszcze rok temu walczyłyśmy z pełnoobjawowym trądzikiem no ale mnie te pory bardzo denerwują; póki co używa z NIOD tylko Sanskrit Saponins, który to preparat dość dobrze je odtyka; teraz podziałamy jeszcze maską Flavanone która ponoć mocniej oczyszcza i własnie przyszła
o tym złuszczaniu pomyślę w przyszłości


pan Henryk przyniósł mi przed chwilą otwartą przesyłkę z lookfantastic
na szczęście nic nie wypadło.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 10:54   #18
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

A czy któraś używała może NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network ? Jaką to ma konsystencję? Czy jest oleiste, tłuste?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 19:00   #19
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

może kogoś zainteresuje nasza opinia o masce Flavanone
zamówiłam już jakiś czas temu dla mojej córki - ona ma mocno przetłuszczajacą się cerę ale już bez objawów aktywnego trądziku.
skusiła mnie nazwa - oczyszczająca
od razu napiszę, że spodziewałam się jakiegoś rodzaju mechanicznego oczyszczenia porów (nie tylko ja, na jednej z grup fb uczestniczyłam w dyskusji na ten temat); ponieważ maska ma opinię mocno piekącej postanowiłam najpierw na sobie ja testować. ja mam bardzo sucha skórę bez widocznych porów i zanieczyszczeń (chyba, ze w powiększeniu, to widać mikrokropeczki) i zrobiłam serię; za pierwszym razem dość mocno piekło, potem już tylko lekki dyskomfort. Ale zero efektow. Nic a nic nie oczyscilo mi porów. Troche się zdziwiłam nawet, takie drobne i płytkie zanieczyszczenia to myślałam że da radę...
ale co się okazuje
ta maska nie oczyszcza mechanicznie ale działa na głębszym poziomie. Działa bardziej na mechanizmy przetłuszczania. Mam wrażenie że ogranicza lojotok chociaż bardzo długich obserwacji na prowadziłam. Zapowiada się nieźle w każdym razie.
A i nie przesuszyla mojej i tak suchej skóry.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 18:51   #20
Lula_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

może kogoś zainteresuje nasza opinia o masce Flavanone

Mnie!
Bardzo dziękuję.

Jestem też ciekawa całej zastosowanej "kuracji", bo mimo wieku ciągle coś wyskakuje, choć trądziku nie mam i nigdy nie miałam, ale skórę mam trudną w obsłudze.

Mieszaną - choć zimą oczywiście bardziej suchą, niestety teraz też mocno odwodnioną, poza tym naczynkową - mocno reakywną, bardzo wrażliwą. No i moją zmorą są dodatkowo pozapychane pory...
Lula_76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:12   #21
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

A ja dziś zamówiłam NIOD CAIS, zobaczymy czy takie fajne jak o nim piszą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 09:39   #22
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja dziś zamówiłam NIOD CAIS, zobaczymy czy takie fajne jak o nim piszą
No i jak pierwsze wrażenia? (jeśli już zdążyłaś użyć ).
Ja też się zdecydowałam zamówić- jestem już po 2 buffetach TO i stwierdziłam, że nadszedł ten moment

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-02-19 o 09:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 09:42   #23
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87600104]No i jak pierwsze wrażenia? (jeśli już zdążyłaś użyć ).
Ja też się zdecydowałam zamówić- jestem już po 2 buffetach TO i stwierdziłam, że nadszedł ten moment [/QUOTE]


Dopiero wczoraj przyszedł, jeszcze nie zdążyłam użyć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 10:05   #24
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dopiero wczoraj przyszedł, jeszcze nie zdążyłam użyć
Ja wczoraj wytrząsnęłam resztki buffetu peptydowego, bo miedziowy TO już dawno skończyłam, więc otwieram go zaraz po odebraniu przesyłki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 10:12   #25
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87600182]Ja wczoraj wytrząsnęłam resztki buffetu peptydowego, bo miedziowy TO już dawno skończyłam, więc otwieram go zaraz po odebraniu przesyłki [/QUOTE]


Ja musiałam trochę poprzestawiać swój schemat pielęgnacyjny i dziś wieczorem będzie premiera CAISu


A miałaś może Liquid Peptides z Medik8?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2020-02-19 o 10:13
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 10:37   #26
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja musiałam trochę poprzestawiać swój schemat pielęgnacyjny i dziś wieczorem będzie premiera CAISu


A miałaś może Liquid Peptides z Medik8?
- spojrzałam na skład i nawet nie najgorszy, ale nie słyszałam o nim; miałaś może?
Widzę, że masz/miałaś ten bezkwasowy preparat złuszczający NIOD- przymierzam się do niego, bo też mam wrażliwą skórę. Czy to się stosuje codziennie i czy trzeba jakiś wysoki SPF włączyć (bo z tym u mnie raczej byłoby słabo ).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 10:46   #27
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87600263]- spojrzałam na skład i nawet nie najgorszy, ale nie słyszałam o nim; miałaś może?
Widzę, że masz/miałaś ten bezkwasowy preparat złuszczający NIOD- przymierzam się do niego, bo też mam wrażliwą skórę. Czy to się stosuje codziennie i czy trzeba jakiś wysoki SPF włączyć (bo z tym u mnie raczej byłoby słabo ).[/QUOTE]


Właśnie miałam dylemat czy brać Medik8 czy NIOD, markę Medik8 bardzo cenię i lubię, ale tym razem padło na CAIS, jak będzie jakiś rabat na Medika to wezmę



Po każdym złuszczaniu powinno się używać SPFu. Ja ten NAAP używam co drugi dzień i nic się z cerą nie dzieje, ale na początku oczywiście budowałam tolerancję. Teraz cera wygląda super. Jak będziesz kupowała to od razu kup pipetkę bo ta co jest w produkcie jest beznadziejna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 11:02   #28
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie miałam dylemat czy brać Medik8 czy NIOD, markę Medik8 bardzo cenię i lubię, ale tym razem padło na CAIS, jak będzie jakiś rabat na Medika to wezmę



Po każdym złuszczaniu powinno się używać SPFu. Ja ten NAAP używam co drugi dzień i nic się z cerą nie dzieje, ale na początku oczywiście budowałam tolerancję. Teraz cera wygląda super. Jak będziesz kupowała to od razu kup pipetkę bo ta co jest w produkcie jest beznadziejna
Na dzień czy na noc używasz? Czy 15SPF by wystarczyło, bo mam awersję do wysokich filtrów (tzn. do ich konsystencji przy wysokim SPF), ale jeśli taki super ten NAAP, to będę musiała się przemóc. A gdyby stosować rzadziej i tylko na noc, to może 15-stka byłaby ok

Chimay, a Ty otworzyłaś już swój?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 20:47   #29
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87600316]
Chimay, a Ty otworzyłaś już swój?[/QUOTE]

Nie Zużywanie kosmetyków do twarzy idzie mi jak krew z nosa. Siedzę w próbkach i resztkach, które męczę już z 2 miesiące. W marcu chyba je zdenkuję, to wtedy otworzę CAIS.
Ale NAAP chyba muszę zostawić do jesieni, bo jak otworzę teraz, to do wiosny zużyję nie więcej jak 1/4, a w razie jakbym się łuszczyła, musiałabym odstawić, bo u mnie codzienne filtrowanie nie przejdzie. I wtedy bym musiała wyrzucić większość opakowania, bo termin PAO to tylko 6 m-cy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 21:30   #30
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

ja zdenkowałam dziś FECC
I tak dumam czy kupować teraz czy poczekać na jakąś dobrą cenę...
na razie uzywam MMHC a cala twarz i pod oczy więc mi się nie pali....
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2020-02-19 o 21:55
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-01 21:18:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.