TŻ wsypał się przez sen? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-22, 13:24   #31
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Kolorowe jaskółki mamy już tamtą sprawę obgadaną doskonale. Przyznał się do zdrady emocjonalnej, ale do fizycznej nie i nijak tego nie sprawdzę. Odpuściłam to już.
Hultaj, mamy rodzinę, to był skok w bok, facet żałował, nie chciał się rozstawać, ja też nie. Nie było konieczności rozwalania doszczętnie związku, jeśli chcieliśmy go kontynuować.

Teraz jak go zapytam kim jest Gosia, to przecież nie powie prosto z mostu, że to kochanka. Na razie tylko takiej rozmowy unikam. On wczoraj mi nie odpowiedział dlaczego nie chce przyjść i co się z nim dzieje. To jest dziwne, bo zazwyczaj normalnie gadamy przecież. Teraz jakby go zamurowało.

Prywatnego detektywa nie wynajmę, bo i tak teraz TŻ pracuje zdalnie, nigdzie nie wychodzi.
Ja się teraz nie spakuję z dziecmi, bo nie mam gdzie iść. To bez sensu.
Na pewno z nim porozmawiam jak będzie na to czas. W dzień przy dzieciach nie zamierzam, bo możliwe, że się to przerodzi w kłótnię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 13:37   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Kolorowe jaskółki mamy już tamtą sprawę obgadaną doskonale. Przyznał się do zdrady emocjonalnej, ale do fizycznej nie i nijak tego nie sprawdzę. Odpuściłam to już.
Hultaj, mamy rodzinę, to był skok w bok, facet żałował, nie chciał się rozstawać, ja też nie. Nie było konieczności rozwalania doszczętnie związku, jeśli chcieliśmy go kontynuować.

Teraz jak go zapytam kim jest Gosia, to przecież nie powie prosto z mostu, że to kochanka. Na razie tylko takiej rozmowy unikam. On wczoraj mi nie odpowiedział dlaczego nie chce przyjść i co się z nim dzieje. To jest dziwne, bo zazwyczaj normalnie gadamy przecież. Teraz jakby go zamurowało.

Prywatnego detektywa nie wynajmę, bo i tak teraz TŻ pracuje zdalnie, nigdzie nie wychodzi.
Ja się teraz nie spakuję z dziecmi, bo nie mam gdzie iść. To bez sensu.
Na pewno z nim porozmawiam jak będzie na to czas. W dzień przy dzieciach nie zamierzam, bo możliwe, że się to przerodzi w kłótnię.
I to w sumie wszystko wyjaśnia. Wybaczyłaś raz, wybaczysz kolejne dziwne akcje, bo nie masz dokąd iść (i on pewnie doskonale o tym wie).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 13:49   #33
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Kolorowe jaskółki mamy już tamtą sprawę obgadaną doskonale. Przyznał się do zdrady emocjonalnej, ale do fizycznej nie i nijak tego nie sprawdzę. Odpuściłam to już.
Hultaj, mamy rodzinę, to był skok w bok, facet żałował, nie chciał się rozstawać, ja też nie. Nie było konieczności rozwalania doszczętnie związku, jeśli chcieliśmy go kontynuować.

Teraz jak go zapytam kim jest Gosia, to przecież nie powie prosto z mostu, że to kochanka. Na razie tylko takiej rozmowy unikam. On wczoraj mi nie odpowiedział dlaczego nie chce przyjść i co się z nim dzieje. To jest dziwne, bo zazwyczaj normalnie gadamy przecież. Teraz jakby go zamurowało.

Prywatnego detektywa nie wynajmę, bo i tak teraz TŻ pracuje zdalnie, nigdzie nie wychodzi.
Ja się teraz nie spakuję z dziecmi, bo nie mam gdzie iść. To bez sensu.
Na pewno z nim porozmawiam jak będzie na to czas. W dzień przy dzieciach nie zamierzam, bo możliwe, że się to przerodzi w kłótnię.
No, nie macie jej obgadanej skoro dalej są 2 wersje: była zdrada i jej nie było. Nie powinnaś była wtedy odpuścić, poza tym widać, że to dalej jest nieprzepracowane, bo dalej nie odzyskałaś jego zaufania. Więc nic dziwnego, że to dalej się za Tobą ciągnie, ale gdzieś przez to ten związek stracił sens, skoro piszesz tutaj, że go o coś nie zapytasz, nie możesz z nim szczerze porozmawiać, bo on i tak skłamie, no, powiedz, jaki jest sens rozmawiać z kimś, skoro uważasz, że i tak skłamie?

To co piszesz jest po prostu przykre, nie wiem po co próbujesz dojść do prawdy, po co w ogóle ten wątek, skoro nie odejdziesz od niego niezależnie od tego ile razy Ciebie zdradzi. Jeżeli i tak nie odejdziesz i niejako akceptujesz jego zdrady, to proponuję udawać, że nie widzisz tego niepokojącego zachowania, bo niepotrzebnie się będziesz denerwować i smucić

Edytowane przez kolorowe_jaskolki
Czas edycji: 2020-03-22 o 13:51
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 14:09   #34
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I to w sumie wszystko wyjaśnia. Wybaczyłaś raz, wybaczysz kolejne dziwne akcje, bo nie masz dokąd iść (i on pewnie doskonale o tym wie).
To częsty argument. W tym wypadku facet jest górą. Może zdradzać ile wlezie. Skoro i tak nie odejdzie. W ogóle spłodzić aż dwoje dzieci i zdradzać to jakiś kosmos... Niszyc życie kilku osób prz z swój egoizm.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-03-22 o 14:11
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 15:04   #35
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I to w sumie wszystko wyjaśnia. Wybaczyłaś raz, wybaczysz kolejne dziwne akcje, bo nie masz dokąd iść (i on pewnie doskonale o tym wie).
Mam dokąd iść, ale dopiero jak się unormuje sytuacja z wirusem. Mam rodziców i inne swoje mieszkanie. Teraz straciłam pracę i mi wszystko jedno, gdzie znajdę nową. Chociaż nie ukrywam, że pod względem finansowym będzie ciężko.

Dziewczyny, wybaczyłam zdradę, taką podjęłam decyzję i nie wstydzę się tego. Ale nie będę pozwalać, żeby tż robił że mnie idiotkę zdradzając kolejny raz. Nie chcę uciszać intuicji, udawać ślepej. Po prostu poobserwuję, a tymczasem planuję wieczorem rozmowę, ale nie od razu z grubej rury z wyrzutami, tylko zapytam czy coś się ostatnio zmieniło i dlaczego się usunął,czy ucieka w pracę przed problemami jakimiś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 23:52   #36
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Dobrze, że nie reagujesz histerycznie. Z detektywem proponowałam dlatego że po co masz marnować energię na coś czego sama mozliwe, że nie rozwiążesz bo facet dobrze się kryje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 08:02   #37
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Napisz autorko jak po rozmowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 08:14   #38
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Wczoraj rozmawialiśmy trochę o bieżących sprawach i jest zmęczony pracą, zestresowany i poza tym nic się nie dzieje.
Nie pytałam o romanse i Gosię. Czekam na coś więcej. Ma na FB w znajomych jakąś nową Gosię. Gdybym mogła sprawdzić połączenia i okazało sie, że dzwonił do niej albo do jakiejś innej wieczorami, to sprawa by się wyjaśniła. Ale muszę poczekać na inny trop. Będę informować. Dzięki dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 08:44   #39
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialiśmy trochę o bieżących sprawach i jest zmęczony pracą, zestresowany i poza tym nic się nie dzieje.
Nie pytałam o romanse i Gosię. Czekam na coś więcej. Ma na FB w znajomych jakąś nową Gosię. Gdybym mogła sprawdzić połączenia i okazało sie, że dzwonił do niej albo do jakiejś innej wieczorami, to sprawa by się wyjaśniła. Ale muszę poczekać na inny trop. Będę informować. Dzięki dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałaś trop w postaci tej nowej znajomej. To był idealny moment żeby o to zapytać. Ale wolisz się męczyć i czaić...
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 08:51   #40
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Dla mnie to tez dziwne powiedzial przez sen Gosia i na fejsie ma.nowa Gosie a Ty zamierzasz sie czaic. Ja bym na spokojnie wyjasnila sprawe co sie dzieje.. Moim zdaniem cos tu smierdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 09:13   #41
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Mam mu powiedzieć, że go przejrzałam na Fejsie? Nie wiem od kiedy ją ma w znajomych, nie wiem czy da się sprawdzić datę.
Mnie się nie spieszy, wolę poczekać na konkret, żeby mnie nie spławił. To jest dobry przeciwnik i jeśli już mam mu postawić zarzuty, to dobrze byłoby mieć dowód do ewentualnego rozwodu. Z pierwszej zdrady mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 09:21   #42
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Mam mu powiedzieć, że go przejrzałam na Fejsie? Nie wiem od kiedy ją ma w znajomych, nie wiem czy da się sprawdzić datę.
Mnie się nie spieszy, wolę poczekać na konkret, żeby mnie nie spławił. To jest dobry przeciwnik i jeśli już mam mu postawić zarzuty, to dobrze byłoby mieć dowód do ewentualnego rozwodu. Z pierwszej zdrady mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zastanów się na spokojnie czy chcesz takiego faceta za męża? Raz już zdradził, wszystko wskazuje na to, że znowu ma coś na sumieniu. Po co się z takim męczyć? Ja bym nie chciała myśleć o swoim mężu jako o przeciwniku do pokonania, cwaniaczku do przyłapania na zdradzie itd.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 09:29   #43
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Nie chcę. W obecnej sytuacji nie podejmę drastycznych kroków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 09:36   #44
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Nie chcę. W obecnej sytuacji nie podejmę drastycznych kroków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmowa to drastyczny krok? W zdrowym związku nie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 09:50   #45
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Ja mam wrażenie, że chcesz wszystko zamieść pod dywan, ewentualnie przeciągać jak najdłużej, oszukiwać siebie, żeby to nie zburzyło Twojego niby poukładanego życia z nim..
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 10:03   #46
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87687239]Rozmowa to drastyczny krok? W zdrowym związku nie.[/QUOTE]

Dokładnie, aż żal to czytać. Autorka już postawiła się na przegranej pozycji. Widać, że nie ma co do tego faceta i związku złudzeń, ale zdecydowała się na podtrzymywanie obrazka "jest okej".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 10:39   #47
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Mnie też jest przykro. Nie zakładałam, że uznacie moje podejrzenia za przesadne. Jeśli on kogoś ma, to chcę to dobrze rozegrać. Proszę was o rady jak do tego podejść. Detektyw to dobry pomysł, ale nie na czas epidemii. Na tę chwilę wystarczy dostęp do bilingu i msng. Ja tego nie zrobię. Chyba, że podejrzę połączenia jak dziecko będzie grać.. Nie bardzo rozumiem czego dokładnie oczekujecie w moim zachowaniu. Mam zapytać wprost kim jest Gosia i czy ma romans? Przecież się wyprze. Od razu pobiegnie usuwać historię. Ale wtedy i tak powinnam odejść, bo mu nie ufam? Ok, to racjonalne, ale nie jestem aż tak silna, żeby odejść tak po prostu. Raczej potrzebuję dowodu dla siebie i dla rodziny. I do rozwodu.
Gdybym była wściekła, to może inaczej bym reagowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 11:06   #48
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Tak, powinnaś odejść. Zdradę można ukrywać latami, chcesz całą młodość zmarnować na czekanie aż w końcu się sypnie?

Aczkolwiek się zgadzam z tym, żeby mu nic nie mówić, po co? I tak nie powie prawdy, a zacznie się bardziej kryć, pousuwa co jest do usunięcia i znowu zostaniesz z niczym. Przejrzałabym mu telefon przed rozmową z nim na pewno. Ale facebook ma teraz te szyfrowane rozmowy, jak facet jest sprytny to i tak nic nie znajdziesz, a spokoju ducha nie zaznasz, bo nadal będziesz zakładać, że to nie on jest czysty tylko że się lepiej krył niż Ty szukałaś. Po co Ci takie życie i takie męczenie się? W tym związku już i tak nie ma miejsca na zaufanie.

Nie znam się, ale do rozwodu po winny wystarczyć Ci dowody z pierwszej zdrady chyba.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 11:12   #49
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Tak, powinnaś odejść. Zdradę można ukrywać latami, chcesz całą młodość zmarnować na czekanie aż w końcu się sypnie?

Aczkolwiek się zgadzam z tym, żeby mu nic nie mówić, po co? I tak nie powie prawdy, a zacznie się bardziej kryć, pousuwa co jest do usunięcia i znowu zostaniesz z niczym. Przejrzałabym mu telefon przed rozmową z nim na pewno. Ale facebook ma teraz te szyfrowane rozmowy, jak facet jest sprytny to i tak nic nie znajdziesz, a spokoju ducha nie zaznasz, bo nadal będziesz zakładać, że to nie on jest czysty tylko że się lepiej krył niż Ty szukałaś. Po co Ci takie życie i takie męczenie się? W tym związku już i tak nie ma miejsca na zaufanie.

Nie znam się, ale do rozwodu po winny wystarczyć Ci dowody z pierwszej zdrady chyba.
Jezeli wybaczyla pierwsza zdrade to nie może użyć jej jako przyczynę do rozwodu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 13:28   #50
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Mnie też jest przykro. Nie zakładałam, że uznacie moje podejrzenia za przesadne. Jeśli on kogoś ma, to chcę to dobrze rozegrać. Proszę was o rady jak do tego podejść. Detektyw to dobry pomysł, ale nie na czas epidemii. Na tę chwilę wystarczy dostęp do bilingu i msng. Ja tego nie zrobię. Chyba, że podejrzę połączenia jak dziecko będzie grać.. Nie bardzo rozumiem czego dokładnie oczekujecie w moim zachowaniu. Mam zapytać wprost kim jest Gosia i czy ma romans? Przecież się wyprze. Od razu pobiegnie usuwać historię. Ale wtedy i tak powinnam odejść, bo mu nie ufam? Ok, to racjonalne, ale nie jestem aż tak silna, żeby odejść tak po prostu. Raczej potrzebuję dowodu dla siebie i dla rodziny. I do rozwodu.
Gdybym była wściekła, to może inaczej bym reagowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Cię rozumiem, jednorazowe gadanie przez sen i jakaś tam znajoma na fejsie to nie są jeszcze mocne dowody domniemanej zdrady. Tym bardziej że imię do rzadkich nie należy. Niemniej jednak niepokojące jest to że już raz był nielojalny w stosunku do Ciebie, niewiadomo czy nie zdradził fizycznie i to widać rzutuje nadal na wasz związek. Gorsze chwilę ma każdy, normalnie to nie jest powód żeby od razu zdradę podejrzewać. Więc nawet jak się okaże że facet jest czysty to ja bym przemyślała ten związek. Na pewno będzie potrzebna szczera rozmowa, ewentualnie terapia Dla par. No ale do Tanga trzeba dwojga, jeżeli on nie wykaże chęci i zaangażowania w ratowanie związku to musisz poważaniem rozważyć czy chcesz się dalej męczyć z nim. A co do obecnego postępowania to pozostaje obserwacja, sprawdzanie czego się da. Czasami pomaga historia w komputerze, czasami dyskretne podsłuchanie rozmowy. W żadnym wypadku bym się nie zdradziła że coś podejrzewam, przeciwnie staraj się uśpić jego czujność i udawaj że nie było tematu.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:14   #51
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Dziękuję Andziulka666. To rozsądny wpis. Terapia absolutnie nie wchodzi w grę, jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą. Od razu się roztabiemy. Ale dobrze, że o tym wspomniałaś. Rok temu sam mi zaproponował terapię, lecz odmówiłam. Ja tego nie potrzebowałam, a może on tak? Nie pomyślałam o tym.
Ale i tak macie rację, to wszystko już jest w ruinie. Podejrzewam, ale będę udawać ślepą, spać z nim i się zastanawiać. Albo nie spać i go tym samym utwierdzać w przekonaniu, że zdrada jest mu potrzebna.
Tak nie może być.
Tylko do rozwodu serio chciałabym te dowody. Zagotowałabym się, gdyby poprzednia sytuacja uszła mu całkiem na sucho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:56   #52
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Dziękuję Andziulka666. To rozsądny wpis. Terapia absolutnie nie wchodzi w grę, jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą. Od razu się roztabiemy. Ale dobrze, że o tym wspomniałaś. Rok temu sam mi zaproponował terapię, lecz odmówiłam. Ja tego nie potrzebowałam, a może on tak? Nie pomyślałam o tym.
Ale i tak macie rację, to wszystko już jest w ruinie. Podejrzewam, ale będę udawać ślepą, spać z nim i się zastanawiać. Albo nie spać i go tym samym utwierdzać w przekonaniu, że zdrada jest mu potrzebna.
Tak nie może być.
Tylko do rozwodu serio chciałabym te dowody. Zagotowałabym się, gdyby poprzednia sytuacja uszła mu całkiem na sucho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tą terapią to miałam na myśli jeżeli się okaże że wszystko jest ok i nie ma nikogo na boku. Żeby przepracować tamtą sytuację bo ona się za wami ciągnie. Wiem że jest Ci ciężko ale musisz zdecydować albo w tą albo w tą. Czyli albo to kończysz na podstawie domysłów + jednak nie wybaczyłaś zdrady z przeszłości, albo chcesz się upewnić i ewentualnie ratować związek. Wtedy musisz zacisnąć zęby i robić dobrą minę do złej gry. Nie przejmuj się wpisami tutaj, każdy jest mądry z zewnątrz. Tak naprawdę to Twoje życie i Ty musisz wiedzieć co będzie dla Ciebie najlepsze, co potrafisz udźwignąć a co nie.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:28   #53
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87687461]Jezeli wybaczyla pierwsza zdrade to nie może użyć jej jako przyczynę do rozwodu[/QUOTE]

Poczytałam trochę i wygląda na to, że nie do końca.

https://adwokatrodacki.pl/blog/przeb...a-w-rozwodzie/

"W szczególności Sąd zbadałby na pewno, czy przebaczenie nastąpiło faktycznie czy tylko pozornie, a także czy czyn puszczony w niepamięć rzeczywiście nie miał żadnego wpływu na rozkład pożycia małżonków. Jak bowiem stwierdził kiedyś Sąd Najwyższy:

„Z samego faktu przebaczenia nie wynika jeszcze jakoby w żadnym razie przebaczone uchybienia nie mogły się już przyczynić do późniejszego rozkładu” (orzeczenie SN z dnia 23.03.1956r., sygn. akt: III CR 347/55)".
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:50   #54
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę i wygląda na to, że nie do końca.

https://adwokatrodacki.pl/blog/przeb...a-w-rozwodzie/

"W szczególności Sąd zbadałby na pewno, czy przebaczenie nastąpiło faktycznie czy tylko pozornie, a także czy czyn puszczony w niepamięć rzeczywiście nie miał żadnego wpływu na rozkład pożycia małżonków. Jak bowiem stwierdził kiedyś Sąd Najwyższy:

„Z samego faktu przebaczenia nie wynika jeszcze jakoby w żadnym razie przebaczone uchybienia nie mogły się już przyczynić do późniejszego rozkładu” (orzeczenie SN z dnia 23.03.1956r., sygn. akt: III CR 347/55)".
W sumie dobrze, bo wybaczenie może być również pod presją, w tym związaną z sytuacją życiową i finansową zdradzonej strony.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:05   #55
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Wiem, że na wizażu jest to uznawane za chyba nieetyczna metodę, ale jestes w takim stanie, ze i tak zapytam: a czy nie ma szansy aby pod jego nieobecnosc (nie wiem, pojechal do sklepu) przetrzepac mu na szybko rozmowy na fejsie przez np. jego komputer? Nie musisz nawet naruszac mu korespondencji jezeli nie bedzie takiej potrzeby, ale przecież w messengerze od razu bedzie widać czy gada regularnie z jakąs Gosią.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:43   #56
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Daisy, gdybym umiała się tam dostać, to chętnie. Mamy wspólny komputer. Wyszukiwarka jest na moim koncie. Nic tam nie ma. Na telefonie ma blokadę FB i msng. Jest szansa, że podejrzę same połączenia. Tyle, że może być sam numer, bez jakiejś gosi :/ Nie znam ani jednego hasła. A włamywanie się na konta to już większe przegięcie niż rzut okiem na ostatnie połaczenia, bo to nawet przed sądem bym wytłumaczyła, a włamu z użyciem jakichś hakerskich metod już nie. Odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:46   #57
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Jak facet jest w miarę ogarnięty, to nie ma jej wpisanej jako Gosia, raczej Grzesiek

Co mi przypomina historię lessi wróć 😂
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:52   #58
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Jak chcesz się zdemaskować ze swoimi podejrzeniami to powiedz mu, że ostatnio Cię to dręczy i ze względu na waszą nieciekawa historie czy mógłby Ci tu i teraz pokazać ostatnie konwersacje na messengerze/smsy. Nawet nie sama treść tylko ludzi. Jak zacznie kręcić no to dla mnie jasna sprawa. Pytanie czy uspokoi Cię sytuacja, w której on to pokaże i tam nic nie będzie, czy raczej i tak sobie wkręcisz, że usuwa na wszelki wypadek na bieżąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez amillia
Czas edycji: 2020-03-24 o 16:53
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:59   #59
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Ale to, że on pokaże jej tego messengera, czy cokolwiek innego, o niczym wcale nie musi świadczyć, przecież może regularnie kasować konwersacje.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 19:10   #60
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TŻ wsypał się przez sen?

Amillia to by było przykre, gdyby nic tam nie miał. W niczym to nie pomoże, a byłby potem kwas. A jeśli pokazałby tylko osoby to też ocenianie go byłoby nie fair. Sama mam kolegów, z którymi piszę, a których on w połowie nie zna. Tylko ja bym od razu pokazała treść. Gdyby on tego nie zrobił, to co mi po tej wiedzy.
I też uważam, że kasuje na bieżąco. Przed zdradą rok temu mieliśmy takie same kody na telefonie, żeby w razie czego sobie używać. Po zdradzie (a pewnie przed) się uzbroił, a jak poprosiłam o pokazanie wszystkiego, to nic nie miał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-28 15:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.