domowe sposoby na cellulit - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 09:49   #31
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *Aga* Pokaż wiadomość
Co do tych baniek to chodzi tu o bańki chińskie.Kupić je można w aptece, komplet 4 baniek (każda jest innej wielkości) kosztuje około 30zł. Ja właśnie stosuję tą metodę walki z cellulitem.Oprócz tego masaż pod prysznicem i kramy.Mam nadzieję,że się pozbędę tego świństwa.Jak narazie to zauważyłam tylko ujędrnienie ciałka...Cellulit jest dalej...Ale może za szybko bym chciała efektu...
i jak te bańki chińskie?działają?jak dokładnie wygląda ten masaż?
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 13:53   #32
paula004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: domowe sposoby na cellulit

nie uzywalam nigdy banki chinskiej, ale czytalam o tym sposobie wiele razy. nie wiem czy umiem napisac jak sie z tym urzadzeniem obchodzi, ale sprobuje - smarujesz cialko np. oliwka przykladasz banke i naciskasz ją aby sie "wsysla" i potem delikatnie ciagniesz ja w gore lub w dol po ciele no coż, mam tylko nadzieje ze instrukcja jest przynajmniej w miare zrozumiala
paula004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:38   #33
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Widzę że ten wątek ożywa na nowo Mam taką małą prośbę do którejś z was, która albo zwalczyła ten okropny cellulit albo walczy z nim Mam już dość tego świństwa i i tak wiem, ze te lato przechodzę w długich spodniach, ale muszę się go pozbyć choćbym miała walczyć z rok i dłużej Mam mało latek i naprawdę nie wiem czemu mnie to spotkało, ale mówi się cóż W każdym razie postanowiłam sobie że go zwalczę choćby nie wiem co Ale chcę tym razem naprawdę się za siebie wziąć, bo brak regularności w moich dotychczasowych bezsilnych próbach pozbycia się go niestety nie dał jak na razie żadnych efektów
I tutaj pojawia się moja prośba Ma któraś z was jakiś sprawdzony, "pełnowymiarowy" plan na to świństwo? Chodzi mi o jakieś konkretne ćwiczenia, dieta, zabiegi pielęgnacyjne, co jak długo, jak często itp. itd.
Będę napraaaawdę wdzięczna

PS. Jak dotychczas od czasu do czasu (a raczej bardzo rzadko) stosowałam ćwiczenia (wydaje mi się, że odpowiednie ale to moje własne "z głowy"), przynajmniej raz dziennie (z malutkimi przerwami ) stosuję serum Eveline i czasem zdarza mi się poprzedzić go pillingiem chociaż wiem, że powinnam zawsze
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:08   #34
paula004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: domowe sposoby na cellulit

witam ponownie niestety i mi brak systematycznosci i znowu cellulit pojawil sie na moim ciele ale jakis czas temu zawzielam sie i codziennie wieczorem po prysznicu wcieralam krem chyba z serii AA dla skory wrazliwej, taki jasno zielony i do tego masowalam nogi plastikowa łapką az do momentu kiedy nogi lekko sie zarozowily. Do tego peeling cukrowy 1-2 razy w tyg i codzienne zwyczajne cwiczenia na nogi, posladki i naprawde cellulit zaczal sie zmniejszac ale oczywiscie po jakims czasie zaprzestalam tego i obecnie znow jestem posiadaczka tej okropnosci ale znow biore sie za siebie i moj plan jest taki:
-basen raz lub kilka razy w tyg,
-jazda na rolkach,
-codzienne cwiczenia w domku,
-lekkostrawna dieta, duzo plynow,
-wcieranie balsamu antycellulitowego + masaz moja łapką
-peeling
Mam nadzije ze nic mi nie przeszkodzi w realizowaniu tych ambitnych zadan
Pozdrawiam
paula004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:17   #35
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A co słyszałyście o S.O.S 14 dni garnieriera Chciałam go kupic ale nigdzie nie ma a reklama w tv leci.Pisali ze w Rosmanie, byłam i tez nie było.
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:53   #36
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Myślałam o tym, aby zacząć chodzić na basen ale jak pomyślę, że muszę pokazać się ludziom w stroju kąpielowym to od razu mi się odechciewa Na rolkach niestety nie jeżdżę, bo wyrosłam ze starych już dawno ale myślałam nad tym, bo wydaje mi się że to musi być niezłe ćwiczenie na uda i tyłek A co do reszty to po prostu chyba muszę sobie spisać jakiś plan co i kiedy robić i może zastosować jakieś kary jeśli się nie dopilnuję I może jeszcze wciągnę w to swoją przyjaciółkę Póki co mam dużo chęci

Pozdrawiam i dziękuję za rady
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 22:39   #37
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ma4rta Pokaż wiadomość
A co słyszałyście o S.O.S 14 dni garnieriera Chciałam go kupic ale nigdzie nie ma a reklama w tv leci.Pisali ze w Rosmanie, byłam i tez nie było.
szczerze mówiąc to jakoś nie słyszałam i teraz dopiero poszukałam w netku co to takiego Myślicie, że to działa? I jeszcze pytanie jak, bo ja niestety mam dość nietypową budowę, bo tak jak górę mam bardzo szczupłą (i dość płaską ), na brzuch też nie narzekam, tak od pasa w dół mnie troszkę "rozsadza" i to właśnie tam mam problem z cellulitem Chodzi mi o to czy moja "góra" nie zmniejszyłaby mi się jeszcze bardziej po zastosowaniu tego Może to głupie pytanie ale wybaczcie, wolę zapytać niż później żałować
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 23:07   #38
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja proponuję po wymasowaniu "zaatakowanego" cellulitem miejsca sizalową rękawicą z robić serum z oleju wiesiołkowego zimno tłoczonego olejku cynamonowego, grejpfrutowego i geraniowego (po prostu mieszamy odpowiednią ilość (olejków nie może być razem więcej niż 4 krople a samego cynamonowego więcej niż 2 bo naprawdę piekielnie pali jak się zrobi za duże stężenie) na to folia spożywcza i pod kołderkę. na godzinę. później można pomasować z użyciem chłopaka i spłukać naprzemiennym prysznicem (ciepły - zimny)
u mnie super zadziałało
no ale trzeba też zadbać o dietę i ćwiczenia na świeżym powietrzu.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 23:09   #39
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez dornka Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to jakoś nie słyszałam i teraz dopiero poszukałam w netku co to takiego Myślicie, że to działa? I jeszcze pytanie jak, bo ja niestety mam dość nietypową budowę, bo tak jak górę mam bardzo szczupłą (i dość płaską ), na brzuch też nie narzekam, tak od pasa w dół mnie troszkę "rozsadza" i to właśnie tam mam problem z cellulitem Chodzi mi o to czy moja "góra" nie zmniejszyłaby mi się jeszcze bardziej po zastosowaniu tego Może to głupie pytanie ale wybaczcie, wolę zapytać niż później żałować
takie preparaty nie spalają tłuszczu same w sobie tylko poprawiają krążenie. co umożliwia wydalenie wody która się tam nagromadziła i spalenie nadmiaru - zresztą możesz to stosować tylko na dół :P
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 00:44   #40
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
ja proponuję po wymasowaniu "zaatakowanego" cellulitem miejsca sizalową rękawicą z robić serum z oleju wiesiołkowego zimno tłoczonego olejku cynamonowego, grejpfrutowego i geraniowego (po prostu mieszamy odpowiednią ilość (olejków nie może być razem więcej niż 4 krople a samego cynamonowego więcej niż 2 bo naprawdę piekielnie pali jak się zrobi za duże stężenie) na to folia spożywcza i pod kołderkę. na godzinę.
a skąd dostać takie olejki jeśli można spytać?
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 01:36   #41
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez dornka Pokaż wiadomość
a skąd dostać takie olejki jeśli można spytać?
a można, można - w aptece na przykład - z tego co zaobserwowałam są najtańsze i jednocześnie masz pewność że to olejek eteryczny a nie jakaś pachnąca sztucznizna

a olej wiosiolkowy kupiłam w zielarskim ale można użyć innego - mi po prostu wiesiołkowy cudnie służy - tak nawilża. i pachnie trochę orzechowo - nie lubię zapachu oliwy z oliwek (bleeee )
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 13:51   #42
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dzięki wielkie popytam w aptece i wypróbuję to a mój plan walki z cellulitem powoli nabiera kształtu zastanawiałam się też czy nie zakupić sobie rzeczywiście rolek bo to musi być chyba dobre ćwiczonko dość często jeżdżę na rowerze ale to chyba nie bardzo ma wpływ na uda i pośladki, bardziej chyba łydki i ogólną kondycję więc mogłabym zamienić moje rowerowe przejażdżki na rolki a poza tym zawsze to jakaś odmiana pomyślę, pomyślę
To zabieram się do roboty jak najszybciej
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 09:00   #43
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Smile Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja od kiedy ćwiczę (rowerki, przysiady) zauważyłam, ze skóra stała się znacznie jędrniejsza i cellulit się zmniejszył. Także polecam. Regularne rowerki codziennie, w każdej wolnej chwili .
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 09:30   #44
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Szafirek20 Pokaż wiadomość
Ja od kiedy ćwiczę (rowerki, przysiady) zauważyłam, ze skóra stała się znacznie jędrniejsza i cellulit się zmniejszył. Także polecam. Regularne rowerki codziennie, w każdej wolnej chwili .
dokładnie tak

w walce z cellulitem najlepsze efekty dają dieta + ruch
a pozostałe rzeczy takie jak kremy to już tylko dodatek
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:44   #45
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
w walce z cellulitem najlepsze efekty dają dieta + ruch
a pozostałe rzeczy takie jak kremy to już tylko dodatek
cały czas słyszę o tej diecie a tak właściwie to są jakieś konkretne diety albo zalecenia? czy tylko chodzi o ograniczenie tłustych potraw, słodyczy itp, o spożywanie warzyw, owoców i picie dużej ilości wody?
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:12   #46
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez dornka Pokaż wiadomość
cały czas słyszę o tej diecie a tak właściwie to są jakieś konkretne diety albo zalecenia? czy tylko chodzi o ograniczenie tłustych potraw, słodyczy itp, o spożywanie warzyw, owoców i picie dużej ilości wody?
dokładnie o to chodzi rezygnacja z fast foodów, słodyczy, ograniczenie soli picie dużej ilości wody, dużo warzyw
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 14:27   #47
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: domowe sposoby na cellulit

te no kurde ogolnie to cellulit jest najgorszą karą dla kobiety

jestem młoda i jak Boga kocham nie zostawie tak tego ;d

planuje po nowym roku zaczac wielka walke z moimi niedoskonalosciami, jezeli chodzi o cellulit i wage to zakupilam rowerek magnetyczny bo podobno swietnie spala tluszcz i w jakims tam stopniu poprawia kondycje skory czyt. redukuje cellulit?? do tego matka kupila jeszcze mate ozonową ahahaha ale naprawde pytalam dermatolog czy to co pomaga i potwierdzila ze ozon poprawia stan skoryy a kiedy wychodze z 30 minutowej kąpieli to skore mam tak miekką że moglabym ja dotykac i dotykac hehehehe

tutaj na forum przeczytalam o peelingu kawowym i tez mam zamiar wprowadzic jego uzycie no i obowiazkowo jakies kremy czy zele na cellulit no i te masaze kurde masaze są dla mnie najgorsze nie wiem jak dla was ;d
diffek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 14:40   #48
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: domowe sposoby na cellulit

aaa aa a co myslicie jeszcze o grejfrutach?? ;d
diffek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:43   #49
piceofme
Przyczajenie
 
Avatar piceofme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dziewczyny!~~nie ma co , przylanczam sie do was!
Jutro robie peeling kawowy , raz w tyg wyjscie na basen i lodowisko.
__________________
8.12.07-brak cukru w herbacie
27.12.07-jem do 18.00 codziennie
pije duzo wody z cytryna
28.12.07-rozpoczynam akcje "stop
pomaranczowej skorce"!
piceofme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 22:33   #50
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: domowe sposoby na cellulit

kurde wlasnie basen tez by sie sprzydal chociaz nie mam tak daleko to mama ma inne zajecia wiec nie bedzie mnie wozic a sama tez nie mam jeszcze prawa jazdy
diffek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:53   #51
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja robię masaż takim urządzeniem:
http://www.miroplus.pl/upload/_prod_3253
niestety, jestem mało systematyczna i na razie nie widzę większych efektów
a oprócz tego peeling z kawy i ruch
panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:26   #52
piceofme
Przyczajenie
 
Avatar piceofme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Znalazlam nowego przyjaciela- kawa


Ten peeling kawowy jest boski !! nie wiem jak zadziala na moj celulit ale skora jest naprawde gladziutka hhhmmmm..jak jeeebwabb.marzenie..:ehem :
naprawde polecam

Mam pytanie . Wiecie moze jakie sa ograniczenia do tego peeligu to znaczy ile razy np . w tyg mozna go robic zeby nie podraznic skory ?
A moze mozna zastosowac go na calym ciele(nie liczac twarzy ofc.)?
Nie bedzie on za ostry?
__________________
8.12.07-brak cukru w herbacie
27.12.07-jem do 18.00 codziennie
pije duzo wody z cytryna
28.12.07-rozpoczynam akcje "stop
pomaranczowej skorce"!
piceofme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:49   #53
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: domowe sposoby na cellulit

no kurde nie wiem czy na całym cielee, ale chyba moznaa

ja tez sie zastanawialam czy mozna robic czesciej te peelingi
diffek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:31   #54
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: domowe sposoby na cellulit

o peelingu czytajcie i pytajcie tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy

panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:12   #55
RudaMaja
Raczkowanie
 
Avatar RudaMaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wyspy
Wiadomości: 78
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A ja sie poddalam no i co? Zadnych zmian! Ani kiedy stosowalam diete, pilam wode hekto litrami, masowalam sia rekawica, strumieniami wody, wcieralam kremy, pilam herbatki zielone, czerwone ani teraz kiedy jem wszystko i sie przestalam masowac, pilingowac itp
Cellulit jak byl tak i jest, nigdy bardzo widoczny, tylko przy scisnieciu skory miedzy palcami, ale no nic nie jest w stanie go unicestwic
Chyba sie poddaje, bo poprostu nie widze roznicy.
__________________
Kotki moje
http://pl.youtube.com/watch?v=JBwAB7q50mo
RudaMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:33   #56
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A ja z cala odpowiedzialnoscia polecam basen + zielona herbatka!!
Chodze na basen co tydzien na 1h (czasem jak wypadnie okres to co 2 tygodnie) i zaczelam pic duzo zielonej herbatki (przez Mojego TZta sie nauczylam bo to maniak zielonej herbaty) i powiem Wam ze jest lepiej
Ktoras Wizazanka na 1 stronie pisala o plywaniu zabka a kregoslupie - i tak, to prawda! "Żabki" nie zaleca sie przy niektorych wadach kregoslupa, bo moze ja poglebiac. Zreszta odczuwam to na wlasnej skorze (przeplyne jedna dlugosc zabka i kregoslup pobolewa). Ja tez nie umiem kraulem, ale moja pani neurolog polecila mi plywac na pleckach! I powiem Wam ze faktycznie kregoslup wtedy odpoczywa - napinam brzuch, prostuje plecy i nogi w ruch
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 14:39   #57
anulka399
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 115
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez diffek Pokaż wiadomość
te no kurde ogolnie to cellulit jest najgorszą karą dla kobiety

jestem młoda i jak Boga kocham nie zostawie tak tego ;d

planuje po nowym roku zaczac wielka walke z moimi niedoskonalosciami, jezeli chodzi o cellulit i wage to zakupilam rowerek magnetyczny bo podobno swietnie spala tluszcz i w jakims tam stopniu poprawia kondycje skory czyt. redukuje cellulit?? do tego matka kupila jeszcze mate ozonową ahahaha ale naprawde pytalam dermatolog czy to co pomaga i potwierdzila ze ozon poprawia stan skoryy a kiedy wychodze z 30 minutowej kąpieli to skore mam tak miekką że moglabym ja dotykac i dotykac hehehehe

tutaj na forum przeczytalam o peelingu kawowym i tez mam zamiar wprowadzic jego uzycie no i obowiazkowo jakies kremy czy zele na cellulit no i te masaze kurde masaze są dla mnie najgorsze nie wiem jak dla was ;d
Właśnie też się zastanawiałam nad tą matą ozonową bo już nie mogę na siebie patrzyć i chciałabym zacząc wcześniej coć z tym zrobić zeby do lata chociaż troche się tego paskudztwa pozbyć.i co pmaga coś ta mata ozonowa bo nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto
anulka399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:12   #58
selene83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: domowe sposoby na cellulit

żabka jest właśnie zdrowa na kręgosłup natomiast kraul nie. Wie ponieważ od dziecka miałam problemy z kregosłupem i kazali pływać żabką lub kraulem na plecach a zwykłym nie
selene83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 17:13   #59
...::OluSia::...
Raczkowanie
 
Avatar ...::OluSia::...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 60
Dot.: Re: domowe sposoby na cellulit

Witam) Nie jestem dosyć obeznana w sprawie celulitu i walki z nim, ale ostatnio zauważylam u siebie na udach jego znak((((( strasznie mnie on denerwuje szczerze to myslałam ze mnie nie dopadnie akurat teraz, bo mam 15lat i chodze do klasy sportowej prawie legularnie cos aktywnego ćwicze ...( dlatego mnie bardziej to dołuje... pomóżci mi.. chyba zastosuje zielona herbatke i kupie taka szorsta gąbke ze Ło0o co wy o tym myslicie?? Hmmm....?
...::OluSia::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:00   #60
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Re: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez selene83 Pokaż wiadomość
żabka jest właśnie zdrowa na kręgosłup natomiast kraul nie. Wie ponieważ od dziecka miałam problemy z kregosłupem i kazali pływać żabką lub kraulem na plecach a zwykłym nie
no to widze ze zbiezne informacje ja jednak pozostane przy swoim poniewaz jestem na bierzaco z leczeniem kregoslupa i neurologiem
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.