Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-27, 12:41   #151
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Krem Pod Oczy

Czesto też miewam wysuszoną skórę w okolicach oczu. Teraz stosuję krem AgeFitness Biotherm. Nie podraznia i dostatecznie nawilza mocno przesuszoną skóre.
Wczęśniej stosowałam bardzo lekki krem Ziaja Calma pod oczy. Mam 20 lat i mocniejszego kremu nie potrzebowałam bo nie mam jeszcze zmarszczek mimicznych, ale ten krem nadaje sie tylko wtedy, kiedy skóra już jest dobrze nawilżona. Wtedy sprawdza sie rewelacyjnie. Kosztuje grosze, nie szczypią po nim oczy. Kolejny dobry i niedrogi krem to z serii hipoalergicznej FlosLek. Dobrze nawilża i odżywia, jest niedrogi i nie powoduje podrażnień.

Jeśli chodzi o demakijaz i kometyki kolorowe. U mnie sprawdza się L'Oreal dwufazowy - bardzo szybko i dokładnie usuwa makijaż z oczu i nie podrażnia ich przy tym.

Z kosmetykiami kolorowymi nie mam problemu, oczy generalnie nie buntują sie kiedy użyję cieni, ale kosmetyki IsaDory są bardzo łagodne dla oczy, przeznaczone również dla osób noszacych szkła kontaktowe. W aptece również dostępne sa specjalne kosmetyki dla alergików, w tym kosmetyki do oczu La Roche -Possay.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:06   #152
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
po co krem pod oczy?

Cześć dziewczyny!

Mam 22 lata, carę bardzo suchą (nawet na nosie), i z tego co słyszłam to powinnam zastanowić się nad pierwszym kremikiem pod oczy. No ale właściwie to zmarszczek żadnych nie mam, kremu do twarzy stale uzywam -też pod oczami. Właściwie co to zmieni, jeśli bede uzywać preparatu pod oczy zamiast zwykłego kremu?
Chodzi o to że skóra sucha bardziej się starzeje, a ja mam suchą praktycznie od zawsze -nawet kiedy byłam nastolatką. to oczywiście miało swoje plusy: zero trądziku . No i tak się zastanawiam nad profilaktyką...

Oprócz tego mam tendencje do rumienia. Byłam kiedyś na badaniu u kośmetyczki to okazało się, że skóra jest świetnie nawilżona, ale nie ma praktycznie w ogole płaszcza lipidowego... Czasem źle reaguje na niektóre preparaty, dlatego używam żelu toniką i kremu tylko eris -żeby za duzo nie mieszac...

Pozdrawiam -Marta
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:39   #153
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: po co krem pod oczy?

kremy pod oczy maja rozne dzialanie, jedne ujedrniaja skore pod oczami, ktora jest bardzo delikatna, a inne naprzyklad likwiduja zmarszczki rowniez sa kremy ktore nawilzaja tamta skorke pod oczami, koja podraznienia, wygladzaja i usuwaja opuchlizne niby sie nie roznia niczym ale zwykly krem jednak nie ma takich dzialan co te specjalne kremy pod oczy
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 14:10   #154
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: po co krem pod oczy?

no dobra, ale w moim przypadku: ani cieni ani worków pod oczami nigdy nie miałam... zmarszczki? no dobra, ale wciaż te same co od 3 roku życia (nie wiem czy to w ogóle można nazwać zmarszczkami?)...

Fakt, że zawsze strasznie poobały mi się tem malutkie szklane słoiczki...
wiecie, nadgorliwość gorsza od faszyzmu... nie chce zrobić sobie krzywdy, no i czy tak naprawde kupno w moim przypadku oddzielnego kremu pod oczy ma w ogóle jakiś sens???

no niby taki kremik lżejszy jest od tego "do twarzy", ale czy to wystarszjący argument za kupnem oddzielnego preparatu?
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:55   #155
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: po co krem pod oczy?

piszesz ze masz przesuszona skore pod oczami wiec mozesz kupic nawilzajacy krem pod oczy nie jest to duzy wydatek ja kupilam ostatanio taki kremik za 6 zł
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:06   #156
anna_55
Przyczajenie
 
Avatar anna_55
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: po co krem pod oczy?

jaki jest najlepszy i niedrogi krem pod oczy likwidujący onaki zmęczenia?
anna_55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:03   #157
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: po co krem pod oczy?

ja mam flos lek ze świetlikiem. Trzymany w lodówce, rano jest jak zbawienie Mile koi oczka, nawilża tak sobie, nie jest tłusty, ładnie się wchłania. Na zmeczone oczy bez jakis specjalnych wymagań może być
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 15:39   #158
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: po co krem pod oczy?

kremy pod oczy- przeciwzmarszczkowe...ide a ich jest taka zeby ZAPOBIEGAC POWSTAWANIU ZMARSZCZEK...a nie likwidowac te ktore juz istneija bo jest niemal nie mozliwe -natura natura, wiadomo ze sa rooooozne metody ich splycania itd ale nie o to chodzi by je miec a tylko by ich nie miec...jesli masz skore sucha - a ood oczami skora jest zawsze bardziej cienka wrazliwa i rowniez suuuucha!! wiec tez podatna na zmarszczki -to mysle ze warto zainwestowac w kremik pod oczy
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:18   #159
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: po co krem pod oczy?

Cytat:
Napisane przez anna_55 Pokaż wiadomość
jaki jest najlepszy i niedrogi krem pod oczy likwidujący onaki zmęczenia?

Ostatnio przeglądając KWC natrafiłam na zachwalany przez wizażanki ŻEL ŚWIETLIKOWO ALOESOWY na zmęczone, obrzmiałe powieki oraz pod oczy firmy GEMI.
Kupiłam sobie-jest REWELACYJNY!!!
Kupiłam go w Carrefourze,stał sobie niepozornie przy lekach,tabletkach przeciwbólowych itp.
Polecam! Jest bardzo wydajny i jest go dużo-30 ml.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:19   #160
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: po co krem pod oczy?

Acha! I jest niedrogi-kosztuje około 10 zł.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:54   #161
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
no to jaki krem?

no ja wiem że wiekszość kremów działa tylko profilaktycznie, ale ja się boje żeby nie przesadzić... wiecie: szukam czegoś na "pierwszy raz"

no dobra, no to mam metlik, bo się rozglądałam po sklepach, i sama już nie wiem... słyszałam dużo dobrych opinii o flos-leku, ale oni mają tylko żele. Chodzi o to że ZAWSZE, nawet specyfiki typu zel-krem nie chą mi się do końca wchłaniać, skóra po nich się mi lepi -no poprostu zdecydowanie nie dla mnie.

szukam czegoś dla młodej suchej cery. a tak poza tym to lubie jak krem jest w słoiczku och jakie to przyjemne jest... no poprostu uwielbiam te małe szklane pojemniczki... tylko że teraz prawie wszystkie sa w tubkach

możecie coś mi polecić? jeśli można to tak w cenie do 30 zł...
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 08:44   #162
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: po co krem pod oczy?

jeśli nie potrzebujesz czegoś przeciw cieniom i opuchliźnie, to wystarczy niezbyt naperfumowany krem na całą twarz, łącznie z okolicą oczu. na dzień najlepiej, żeby zawierał porządny filtr UV- najlepsze zabezpiecznie przed wczesnymi zmarszczkami.

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2007-05-02 o 10:44
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:28   #163
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: po co krem pod oczy?

a ja mialam problem z cieniami (i nadal mam) ale zadne kremy pod oczy tego nie likwiduja wiec dalam sobie z tym spokoj i smaruje zwyklym, regenerujacym, tym co do reszty twarzy. moim zdaniem nie warto inwestowac duzych pieniedzy na jakies cudowne specyfiki bo i tak nic nie dadza. jesli juz sie zdecyduje na jakis to zel ze swietlikiem w cenie ok10zl
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:48   #164
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co krem pod oczy?

Czytałam, że kremy pod oczy mają inną konsystencje od kremów twarzowych, przez co nie obciążają delikatniejszej skóry pod oczami. Polecam kremik jakiś kremik z filtrem, będzie to swietna profilaktyka przciwzmarszczkowa. Być może opóźni pojawienie się pierszych zmarszczek o kilka lat...???
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 21:31   #165
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: po co krem pod oczy?

a tak w ogóle to jak działają kremy rozjaśniające cienie pod oczami? dodają tam wybielacza czy co?
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 00:36   #166
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: po co krem pod oczy?

Wlasnie jak jest z tymi kremami pod oczy? Na tvnstyle w salonie pieknodci kosmetyczka czy tam ktos wypowiadala sie,ze uzywanie kremu pod oczy jest niepotrzebne.Lepiej dziala taki krem jaki uzywamy do twarzy poniewaz ma bogatsza,lepsza konsystencje a kremy pod oczy to taki chwyt marketingowy producentow by wiecej kupic.Moze kosmetyczka sie wypowie w tej kwesti?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:49   #167
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co krem pod oczy?

Niektóre kremy likwidujące cienie pod oczami działają podobnie jak kremy na rozszerzone naczyńka, obkurczają je i powoduja, że sinawo czerwone zabarwienie znika. U niektórych osób cienie jenaj są nie do usunięcia bo są genetycznie uwarunkowane. Ja jestem za stosowaniem osobnych kremów pod oczy, tak jak osobnych na noc i na dzień. Pod oczami jest inna skóra niż na reszcie twarzy więc wydaje się logiczne, że wymaga innej pielęgnacji. Szczególnie jest to ważne jeśli stosujemy kremy do cery tłustej, czy matujące.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:30   #168
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: po co krem pod oczy?

Ha! udamło mi się wreszcie znaleźć odpowiedz na to pytanie
długo przekopywałam forum i się dokopałam:
"DZIEWCZYNY, PORZEKONANIE ŻE MUSIMY STOSOWAĆ KREMY POD OCZY TO MIT! Kremy pod oczy nie działają wcale silniej niz kremy do twarzy, a za to sa pieruńsko drogie i w maleńkich opakowaniach. Jest odwrotnie - kremy pod oczy zawierają dużo słabsze składniki niż te do twarzy, bo skóra pod oczami jest duużo delikatniejsza, więc okulisci i dermatolodzy nie dopusciliby na rynek silnych kremów pod oczy. Wniosek? Pod oczy trzeba stosować zwykły krem do twarzy o ile skóry w tym miejscu nie podrażnia. I tyle. Jesli podraznia - poszukac czegoś łagodniejszego, ale wcale nie musi to być krem pod oczy, może być jakikolwiek inny przeciwzmarszczkowy, ważne, żeby nie uczulał.
W naszej książce rozprawiamy się nie tylko z mitami dotyczącymi kermów pod oczy, piszemy tez bardzo dokładnie, że nie warto wydawać kasy na kosmetyki superselektywne, bo one wcale nie zadziłają proporcjonalinie do swojej ceny." -cytat ze strony:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...oto=nextoldest
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:37   #169
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co krem pod oczy?

No właśnie, gdzieś czytałam, że zwykłe kremy mają inną konsystencję (niekoniecznie mniej składników aktywnych) i mogą zbyt obciążać oczy, powodując ich opuchlznę. Pewno nie wszystkie, ale ja wolę nie eksperymentować, tylko kupić odpowiedni krem pod oczy. Nie wszystkie przecież są tak drogie jak piszesz, a poza tym starczają na długo, bo okolica oczu jest niewielka. Nie dałam się przeknać, jestem za kremami pod oczy.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 10:23   #170
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: po co krem pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
No właśnie, gdzieś czytałam, że zwykłe kremy mają inną konsystencję (niekoniecznie mniej składników aktywnych) i mogą zbyt obciążać oczy, powodując ich opuchlznę. Pewno nie wszystkie, ale ja wolę nie eksperymentować, tylko kupić odpowiedni krem pod oczy. Nie wszystkie przecież są tak drogie jak piszesz, a poza tym starczają na długo, bo okolica oczu jest niewielka. Nie dałam się przeknać, jestem za kremami pod oczy.
ja rowniez!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 10:26   #171
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co krem pod oczy?

No i jak występują since czy worki, to zwykły kremik raczej nic nie zdziała. Zauważyłam, że kremy pod oczy na te dolegliwości maja np kofeinę.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 09:39   #172
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Cool to zalezy...

ok, zgadzam się , że na konkretne problemy -typu cienie pod oczami , lepsze są specjalne kremy pod oczy.
ale mi tutaj chodzi o bardzo konkretną sytuację:
Ogólnie pisze się, że po kremy pod oczy należy sięgać od 25 roku życia, jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa.:nauk a:
Ja mam cere bardzo suchą, wiec moja skóra potrafi "wciógnąc" nawet masło extra no i generalnie przyjmuje się, że taka cera "szybciej sie starzeje"...
dlatego zaleca się kremy pod oczy już od 20-ego roku życia.
Moje pytanie brzmiało: po co mam stosować oddzielny preparat, skoro nie mam żadnych "specyficznych" problemów (typu: cienie, worki, pierwsze zmarszczki) a mam cere b. suchą więc i tak chyba lepiej, żebym stosowała preparaty o bogatrzej konsystencji?

poprawcie mnie jeśli się myle, bo nie jestem specem...
__________________
Minimalizm w praktyce
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:46   #173
mariagerita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
krem pod oczy po 30 r.ż.

Witam. Proszę o fachową radę - jaki wybrać krem pod oczy w 34 roku życia?
Mam delikatną, cienką skórę, skłonną do podrażnień i pękania naczyń krwionośnych, z siateczką pierwszych mimicznych zmarszczek. Szukam kremu optymalnego dla mojego wieku i potrzeb skóry.
mariagerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:52   #174
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Question przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla 22-latki??

Hello! wiem że jest duzo wątków o podobnej tematyce, ale nie bardzo mogłam znaleśc odp na nurtujące mnie pytania..

Zastanawiam sie czy mogę juz zacząc używac kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy, wszędzie pisze o nawilżaniu itd..oczywiście używam mnustwa kosmetyków nawilżających bo mam bardzo suchą skórę i do tego jestem alergiczką ale myslę że na pojawiające sie już zmarszczki może troszke pomóc kremik przeciwzmarszczkowy....ty lko jaki??? z góry dziekuje za odp
__________________
"What you are" Audioslave
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:56   #175
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla 22-latki??

jeśli Twoja skóra tego potrzebuję, to nie ma problemu, abyś zaczęła używać kremu przeciwzmarszczkowego. On ma zapobiec zmarszczkom, bo jak się już pojawią, to ciężko się z nimi walczy. Ja z powodu budowy mojej twarzy i żywej mimiki mam już mimiczne i mi sie to nie podoba
Co do kremu niewiele pomogę, bo sama ciągle poszukuję, ale z tańszych fajne są AA, a przypuszczam, że apteczne oparte na wodzie termalnej nie powinny Cię uczulić, ale niedługo inne Wizażanki napewno coś doradzą
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 20:47   #176
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla 22-latki??

dziekuję ża odp tez lubię AA ale jakoś tu w wiedniu nie bardzo mam do nich dostęp
__________________
"What you are" Audioslave
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:30   #177
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla 22-latki??

to może La Roche Posay - słyszałam coś o tych kremach, że są dobre, sprawdź na KWC. Avene może też coś ma, ale nie sprawdzałam.
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:30   #178
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Pharmaceris Opti-capilari - krem pod oczy

Witam
rozwazam wlasnie kupno tego kremu. Według producenta "krem polecany jest do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu, która charakteryzuje się widocznymi cieniami i obrzękami." Moze moja skora nie jest jeszcze dojrzala ale druga czesc zdania zdecydowanie do mnie pasuje. Na KWC go nie ma wiec pytam tutaj: czy ktoras z wizazanek go używa/ła? Czekam na informacje i komentarze.
aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:58   #179
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Pharmaceris Opti-capilari - krem pod oczy

ponawiam pytanie, moze jednak znajdzie sie ktos kto stosowal ten specyfik?
aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:48   #180
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Smile Krem do twarzy pod OCZY

Wizażanki miłe, a powiedzcie czy można kremy do twarzy uzywac pod oczęta??,,jeśli nie podrażniają itd..czy to może jakieś potworne kosmetyczne przestępstwo?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.