Manicure tytanowy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 20:46   #181
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja po uczuleniu na hybrydy pożegnałam się z długimi paznokciami na jakieś 2 lata. I niedawno odkryłam manicure tytanowy. Jestem zakochana. Pierwszy raz robiłam w salonie, teraz robię sobie sama.
Mam dwa pytania do Was - jak radzicie sobie ze ściąganiem tego?? Strasznie dużo.czasu mi to zajmuje, nie rozpuszcza się tak łatwo jak hybrydy...
A po drugie - top szybko mi schnie i pędzelek robi się sztywny - jakieś rady / metody na to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z tego co ja wiem to zdejmowanie tylko frezarką bo inaczej można się zajechać piłowaniem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 01:21   #182
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja po uczuleniu na hybrydy pożegnałam się z długimi paznokciami na jakieś 2 lata. I niedawno odkryłam manicure tytanowy. Jestem zakochana. Pierwszy raz robiłam w salonie, teraz robię sobie sama.
Mam dwa pytania do Was - jak radzicie sobie ze ściąganiem tego?? Strasznie dużo.czasu mi to zajmuje, nie rozpuszcza się tak łatwo jak hybrydy...
A po drugie - top szybko mi schnie i pędzelek robi się sztywny - jakieś rady / metody na to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wlasnie jest wada, ja nalewam aceton do miseczki, odpalam netflixa i sobie tak siedze przez 45-50 minut, az sie rozpusci, wycieram chusteczka i nie ma sladu po pudrze. Ale jednak jest to czasochlonne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 18:29   #183
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To wlasnie jest wada, ja nalewam aceton do miseczki, odpalam netflixa i sobie tak siedze przez 45-50 minut, az sie rozpusci, wycieram chusteczka i nie ma sladu po pudrze. Ale jednak jest to czasochlonne.
Dzięki dziewczyny, czyli... ten typ tak ma a na szybko zastygający pędzelek od topu? Mam tak że pierwsze paznokcie idą super, a później jakbym plastikiem malowała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 11:48   #184
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, czyli... ten typ tak ma a na szybko zastygający pędzelek od topu? Mam tak że pierwsze paznokcie idą super, a później jakbym plastikiem malowała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mialam nigdy takiego problemu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 18:31   #185
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie mialam nigdy takiego problemu
A jakich preparatów używasz jeśli mogę dopytać, jakiej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 02:37   #186
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
A jakich preparatów używasz jeśli mogę dopytać, jakiej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SNS.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 22:39   #187
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Manicure tytanowy

Ah no tak, ja to sobie amatorsko sama dłubie, więc sns nie kupię. Teraz mam preparaty ReVi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 08:54   #188
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Manicure tytanowy

Hej hej, podbijam temat
Mam obecnie tytan na pazurach, jestem zachwycona ale no właśnie... ze wzgledu na specyfikę pracy nie będę mogłą przez kilka najblizszych miesiecy pójsć do kosmetyczki i zrobić pazury w zwiazku z czym zastanawiam się nad zakupem własnego zestawu - jesteście w stanie coś polecić?
Która firma jest taka "naj"?
Myślę najbardziej nad:
Revi
Gelish Dip
Kiara Sky
__________________
27.07.2016 - SiliMed, L 240 okrągły, P 320 anatomiczny
07.03.2018 - Arion MonoBloc, L 425, P 485, okrągłe
Trida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 02:43   #189
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej hej, podbijam temat
Mam obecnie tytan na pazurach, jestem zachwycona ale no właśnie... ze wzgledu na specyfikę pracy nie będę mogłą przez kilka najblizszych miesiecy pójsć do kosmetyczki i zrobić pazury w zwiazku z czym zastanawiam się nad zakupem własnego zestawu - jesteście w stanie coś polecić?
Która firma jest taka "naj"?
Myślę najbardziej nad:
Revi
Gelish Dip
Kiara Sky
Mialam Gelish i Kiara Sky i obydwie marki byly bardzo dobre, tylko trzeba uwazac na baze i top i przecierac szyjke butelki przed zamknieciem, zeby sie nie skleila z pedzelkiem, bo wtedy juz jej nie otworzysz
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 12:05   #190
nihilinowi
Przyczajenie
 
Avatar nihilinowi
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure tytanowy

Kuzynka sobie robiła kilka razy ale wróciła do hybryd. Chyba mało salonów ma tego rodzaju manicure, w mojej okolicy nikt są metodą nie robi.
nihilinowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 21:35   #191
TriWiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej hej, podbijam temat
Mam obecnie tytan na pazurach, jestem zachwycona ale no właśnie... ze wzgledu na specyfikę pracy nie będę mogłą przez kilka najblizszych miesiecy pójsć do kosmetyczki i zrobić pazury w zwiazku z czym zastanawiam się nad zakupem własnego zestawu - jesteście w stanie coś polecić?
Która firma jest taka "naj"?
Myślę najbardziej nad:
Revi
Gelish Dip
Kiara Sky
Po przejściu przez wiele firm, między innymi te co wymieniłaś,u mnie najlepiej spisuje się dip system od cuccio. Zarówno jest wytrzymały jak i ma ładne, żywe kolory
TriWiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 17:45   #192
Mercisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez TriWiolka Pokaż wiadomość
Po przejściu przez wiele firm, między innymi te co wymieniłaś,u mnie najlepiej spisuje się dip system od cuccio. Zarówno jest wytrzymały jak i ma ładne, żywe kolory
Jakie kolorki najlepiej Ci się sprawdziły i je polecasz na pierwsze próby ?
Mercisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 21:56   #193
TriWiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure tytanowy

Na pierwsze próby to zdecydowanie polecam zestaw ten starterowy co mają na stronie, dostaniesz wszystko co potrzeba by zacząć, w fajnej cenie, ze względu na rabat na zestaw. Tam też możesz wybrać swoje kolorki pudrów. Jeżeli lubisz mocne i wyraziste kolory to polecam wszelkie neonki, moje ulubione z innymi też jakoś nie miewałam problemów, przy odpowiednim nałożeniu pudrów każdy kolor będzie dobrze krył
TriWiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 12:38   #194
Mercisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure tytanowy

Dzięki bardzo, myślę, że się zdecyduję na nie przy wypłacie
Mercisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 09:05   #195
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Manicure tytanowy

Zdecydowałam się na NSN - pełen zestaw, fajne ceny. A nie byłam pewna, czy mi się spodoba ta metoda to się w gruba miliony pchac nie chciałam
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
trzeba uwazac na baze i top i przecierac szyjke butelki przed zamknieciem, zeby sie nie skleila z pedzelkiem, bo wtedy juz jej nie otworzysz
Taaa po czasie przeczytałam ^_^ bo pierwsza buteleczka bazy poleciała do smieci przy drugim użyciu
__________________
27.07.2016 - SiliMed, L 240 okrągły, P 320 anatomiczny
07.03.2018 - Arion MonoBloc, L 425, P 485, okrągłe
Trida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-08, 11:25   #196
LachesisV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure tytanowy

Trida w takim wypadku wystarczy włożyć buteleczkę do szklanki z wrzątkiem, po kilku sekundach powinno się rozkleić, nic nie trzeba wyrzucać 😉
LachesisV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 01:11   #197
monpij12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure tytanowy

Zgadzam się z Tobą. Uważam że salony kosmetyczne wybierają hybrydę bo to zdecydowanie tańsza usługa i bardziej powszechna. Ja miałam tytany kilka razy i dziewczyna która mi je robiła kilka lat temu była pierwsza w moim województwie która potrafiła była po kursie. Chodziła i szukała klientek bo nikt nie miał pojęcia co to jest robiła to też w bardzo promocyjnej cenie by to pokazać i zarazić innych. Nie wiem ile to teraz kosztuje bo od kiedy mam dziecko nie mam czasu i trochę nie mają sensu u mnie ładne paznokcie ale wtedy płaciłam jej 80 zł za tytany gdzie hybryda już tyle prawie kosztowała. I podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkim co dobrego mówią o tytanach. Hybrydy czy swoje czy od kosmetyczki miałam max 3 dni moje paznokcie w ogóle się nie nadawały do tego manicure odpadały. Byłam strasznie zrezygnowana a to właśnie tytany sprawiły że odzyskałam chęć zabiegów tego typu. Nie dosyć że miałam je bardzo długo bez żadnych usterek to jeszcze po zdjęciu moje paznokcie były jak nigdy piękne i odżywione. Mocne i długie ! Wspaniała regeneracja. Z tego co kiedyś czytałam to ten proszek tytanowy powstał właśnie w celach odbudowy naszych paznokci i tak marketingowo miał być sprzedawany później zdecydowano się na zrobienie kolorów i stworzenie z tego sposobu manicure przy okazji. Tak czy siak jestem fanką paznokci tytanowych i uważam że hybrydy nie mają z nimi szans - jednak podkreślę to o czym kilka z was już tu mówiło a mianowicie że tytany musi wykonać ktoś kto to potrafi dobrze zrobić. Najlepiej przeszkolony i doświadczony a także zdolny i dokładny. Moim zdaniem to nie robota dla amatorów.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

A ja osobiście uważam jako osoba prywatna i niezależną że szkolenie jest ważne. Widziałam jak robi mi to osoba przeszkolona i moim zdaniem to i wiele bardziej wymagające niż inne zwykle metody manicure. Osobiście nie chciałabym i nie pozwoliła bym by robiła mi to osoba bez szkolenia. Nie chciałabym za taką usługę płacić ale i za darmo bałbym się że uszkodzi mi paznokcie.
monpij12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 19:31   #198
Klodo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure tytanowy

Salon urody Kleopatra Poznań
Klodo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 14:02   #199
mawolniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure tytanowy

Ogólnie to bardzo le się je ściąga nie wiem nie próbuję sama jak ściagałam koleżance to szkoda czasu i nerwów
mawolniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 22:11   #200
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Manicure tytanowy

Nigdy nie próbowałam, ale ciekawa jestem czy warto, może jakiś raz na próbę się przejdę na taki manicure
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 22:19   #201
anhelinka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 32
Dot.: Manicure tytanowy

Mnie jakoś nie porwał, wolę hybrydy.
anhelinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 17:08   #202
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Manicure tytanowy

Odświeżę wątek.
Kupiłam ostatnio zestaw startowy Cuccio, zrobiłam pierwszy raz paznokcie. Na razie uważam, że to fajny system, ale paznokcie wyszły
trochę grube (w każdym razie grubsze niż bym chciała), więc wpadłam na taki dziki pomysł - napiszcie mi czy to ma sens i jakieś szanse powodzenia. Otóż wymyśliłam, żeby ograniczyć się tylko do położenia bazy (krok 2 i 4) zanurzyć w proszku Clear, na to znów krok 2 i 4 czyli top i na to już aktywator. Wtedy paznokcie powinny być cienkie jak tylko to możliwe, a przy tym utwardzone, a na górę można by kłaść zwykłe lakiery. Byłoby naturalnie i taniej niż zamawiać ileś tam proszków w różnych kolorach. Ma to sens czy jednak nie będzie to wystarczające utwardzenie?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 09:37   #203
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Manicure tytanowy

Takie utwardzenie będzie wystarczające, o ile twoja naturalna płytka nie jest mocno łamliwa. Top jest ostatnią warstwą, kładziesz go na wygładzony puder i aktywator. Warstwy kolorów są opcjonalne. Ze swojego doświadczenia dodam, że puder bezbarwny (budujący) daje najgrubsze warstwy, więc można nawet poeksperymentować z samym pudrem kolorowym, czyli baza, puder x2, aktywator i top.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 23:33   #204
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Jednoetapowy system - manicure tytanowy

Lart Supreme ma taki system.
Minusem jest cena, osobiście wolę klasyczny trzyetapowy wariant, mogę zastąpić preparaty płynne tańszymi zamiennikami innych marek i wszystko działa.

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2021-04-30 o 23:36
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 15:42   #205
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jednoetapowy system - manicure tytanowy

namówiłam swoją kosmetyczkę żeby mi spróbowała zrobić po uczuleniach i niestety wszystko wróciło wracałm tego samego dnia do kosmetyczki z pieczeniem. Kabos zapewnia brak uczulenia a jednak uczula
__________________
Jesteśmy razem od 2017 <3

KC M


nasz corgi jest z nami od 2020
badumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 13:41   #206
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej hej, podbijam temat
Mam obecnie tytan na pazurach, jestem zachwycona ale no właśnie... ze wzgledu na specyfikę pracy nie będę mogłą przez kilka najblizszych miesiecy pójsć do kosmetyczki i zrobić pazury w zwiazku z czym zastanawiam się nad zakupem własnego zestawu - jesteście w stanie coś polecić?
Która firma jest taka "naj"?
Myślę najbardziej nad:
Revi
Gelish Dip
Kiara Sky

Ja mam LART i polecam. Drogie ale szybko się zwraca taki zakup.

Dziwi mnie tylko to że mam jeden kolor, który się słabo trzyma.Inne są OK, trzymają się 2-3 tyg a ten jeden ciągle się odkleja a robię wszystko tak jak zawsze.
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 14:27   #207
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Manicure tytanowy

Zrobiłam sobie właśnie tytan jako ostatnia deska ratunku by mieć trwale pomalowane paznokcie i udało się, Nie mam na nie uczulenia, próbowałam wielu hybryd ale niestety w mniejszym lub większym stopniu mnie uczulają wszystkie, prędzej czy później, Mam pytanie która firma ma ładnie błyszczący top?
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:17   #208
Noilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Manicure tytanowy

Cześć dziewczyny,

Mam uczulenie na hybrydę - objawia się wysypką skórną Przez parę lat byłam zmuszona używać jedynie zwykłego lakieru.
Dwa miesiące temu odkryłam maniucre tytanowy i byłam zachwycona efektem - znowu miałam piękne paznokcie.
Jednak po każdej wizycie miałam lekkie przeziębienie - kichałam, bolało mnie gardło a z nosa leciała mi dosłownie woda Po każdej wizycie objawy były cięższe, ale myślałam, że to taki okres w roku, że wirusy atakują. Po kolejnej z następnych wizycie byłam już w tak złym stanie, że poszłam do lekarza, któy uświadomił mi, że to nie chroniczne przeziębienia, ale silny objaw alergiczny.
Noilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 10:06   #209
MaraJade85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure tytanowy

Cześć dziewczyny, też odkryłam manicure tytanowy i jestem zakochana. Od lat stosowałam hybrydy, które maksymalnie osłabiły mi płytkę. Postanowiłam więc wykorzystać czas przed i po porodzie, żeby płytka ładnie mi odrosła i faktycznie tak było. Więc wróciłam do hybryd, ale po 3 razach znowu to samo - płytka łamliwa i cienka jak papier (naturalnie mam bardzo grubą płytkę, więc różnica jest ekstremalna). Postanowiłam spróbować tytanów w salonie i to był strzał w 10! Stosuję je od 3 miesięcy i płytka znów jest gruba i mocna. Tytany trzymają się dużo lepiej niż hybrydy - nie odpryskują i się nie łamią (trzymały mi się nawet 4 tygodnie, tylko odrost był duży &#128541. Teraz rozważam kupienie własnego zestawu, żeby robić w domu, więc przyjrzałam się na jakich markach pracują w salonie: Nugenesis, SNS i Envee. Jeśli chodzi o zdejmowanie, to spiłowanie topu, później wacik zwykły, nie bezpyłowy bardzo mocno nasączony acetonem i do folii. Po 10 minutach schodzi jak złoto.

Ogólnie myśle ze tytany są świetne, ale nie są tak popularne, dlatego że te 10 lat temu faktycznie materiały były dużo droższe od tych na hybrydy. Teraz bardziej się zrównały, ale hybrydy już zdominowały rynek. Tytany też nie dają takich możliwości zdobień, więc jak ktoś lubi zdobienia, to raczej się z tytanami nie polubi. Choć nie mówię ze się nie da - kosmetyczka zrobiła mi np. ozdobne kropeczki żelem na tytanie i wyglądało super.
MaraJade85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 10:06:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.