wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 21:43   #61
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Ktoś mnie jeszcze pamięta?

Nie bywam na Wizażu od dłuższego czasu, bo zwyczajnie... nie mam czasu
Staś to stworzenie nieśpiące w dzień za bardzo, a w nocy budzące się co chwilę - postanowiłam w końcu wziąć go do łóżka. Śpi z cycem w buzi
Rehabilitujemy się intensywnie, za tydzień idziemy na USG głowy, bo pani neurolog nie podoba się jej wygląd.
Wieczorami dłubię projekt salonu optycznego i stawiam bloga.

Piszecie o jednym dziecku... Ja bym wiele straciła, mając tylko Ewunię. Na punkcie młodego kompletnie oszalałam Nawet nie przeszkadza mi jego nocne budzenie, bo ciągle za nim tęsknię.

A tak poza tym to zmęczona jestem.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 21:59   #62
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Ktoś mnie jeszcze pamięta?

Nie bywam na Wizażu od dłuższego czasu, bo zwyczajnie... nie mam czasu
Staś to stworzenie nieśpiące w dzień za bardzo, a w nocy budzące się co chwilę - postanowiłam w końcu wziąć go do łóżka. Śpi z cycem w buzi
Rehabilitujemy się intensywnie, za tydzień idziemy na USG głowy, bo pani neurolog nie podoba się jej wygląd.
Wieczorami dłubię projekt salonu optycznego i stawiam bloga.

Piszecie o jednym dziecku... Ja bym wiele straciła, mając tylko Ewunię. Na punkcie młodego kompletnie oszalałam Nawet nie przeszkadza mi jego nocne budzenie, bo ciągle za nim tęsknię.

A tak poza tym to zmęczona jestem.
Wszyscy Cie pamietaja, co maja nie pamietac

Ewka dopiero od poniedzialku spi dluzej niz 10 minut naraz, pewnie na zmiane pogody, wiec dlugo to nie potrwa tak to jest nieodkladalna, w nocy budzi sie jak noworodek a spi z nami od samego poczatku najpierw mialo byc tylko w szpitalu, potem na chwile, bo zle sie czulam po cc, potem do 3mca, bo malutka i tak juz zostala :p dzieki temu kazdy wyspany, ja to nawet czasem nie rejestruje karmien mam tak jak Ty... Ostatnio moja przyjaciolka mowi, ze Ewa juz duza to ja mozna od nocnych karmien odzwyczajac, a ja mysle po cooo???

Widzialam na grupie chustowej, ze Stas ma asymetrie tak? Pewnie rehabilitacja szybko efekty przyniesie a co nie tak z glowka??? A Ewa jak sie dogaduje ze Stasiem?

Pokaz bloga jak bedzie gotowy!!!
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2015-10-14 o 22:07
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 11:46   #63
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Betti, główka ponoć za duża, czoło zbyt wypukłe, lekarka kręciła głową - tak jakby już jakąś diagnozę wystawiała No nic, zobaczymy za tydzień po badaniu.
Tak, ma asymetrię i to dość sporą, niestety, dlatego obecnie nie noszę go w chuście w ogóle.
Ewka zadowolona ze Stasia, ale nie jakoś natrętnie. Pouśmiecha się do niego, zabawi, pogada i tyle.

Betti - Ty jesteś samoukiem w dziedzinie fotografii? Od dziecka chciałam robić zdjęcia, ale jakoś tak gdzieś się to rozmyło. Teraz mam dostęp do lustrzanki cyfrowej teścia i chętnie bym się podszkoliła, z tym że ja zielona kompletnie jestem - nie znam się na podstawowych parametrach Polecisz jakiś poradnik albo stronę?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:37   #64
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Piszecie o jednym dziecku... Ja bym wiele straciła, mając tylko Ewunię. Na punkcie młodego kompletnie oszalałam Nawet nie przeszkadza mi jego nocne budzenie, bo ciągle za nim tęsknię.
miło czytać takie rzeczy, choć dla mnie myśl o macierzyństwie jest odległa

jodie - co z decyzją rady nadzorczej? po twojej myśli?

biia - fajnie, że się odezwałaś. Super, że pomimo problemów okazało się, że zwykły kredyt wyjdzie taniej niż MDM. Odbiór kluczy w tym miesiącu to prawie już!

betti - podoba mi się twój strój na chrzciny - bez sensu kupować coś na siłę, a biała bluzka ze spódnicą zawsze wygląda fajnie

haniu - podziwiam za szybkość podejmowania decyzji zakupowych do domu. wszystko mi się podoba

my niby mamy się przeprowadzić k. października/p. listopada, ale zobaczymy jak to będzie dzisiaj zamówiłam materac, pościel, ręczniki - wszystkie tekstylia białe, gładkie. TŻ się śmieje, że wszystko chcę proste. Chyba rzeczywiście nadużywam tego słowa

Kupiłam płaszcz na jesień - oczywiście prosty, jasno-szary. Przeszłam całą galerię i w końcu po tym jak nic nie znalazłam weszłam do sklepu, który ominęłam na początku (Reserved). Na stronie mają tylko czarny: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ith-added-wool
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:06   #65
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Asiuk fajnie ze zajrzałas. Niesamowicie czytać jak ci się zmieniło podejście do macierzyństwa po narodzinach Stasia.

Zagladaj. Koniecznie napisz jaka diagnoza pi wizycie u lekarza.

Xzora piękny płaszcz. Klasa.

Jak tak dalej pójdzie to ja się przeprowadze na początku grudnia:-D

Wpadli mi chłopaki na chatę i w dwa dni nam płytki w kuchni, podwieszany sufit, zamontowane baterie podtynkowe, odpływ liniowy. kostkę na podjazd. We wtorek choinke wsadzam przed domem coby już na BN była :-D
Wylewka już sucha. Ściany kwestia 2 tyg można malować.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2015-10-17 o 21:07
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:00   #66
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Ktoś mnie jeszcze pamięta?

Nie bywam na Wizażu od dłuższego czasu, bo zwyczajnie... nie mam czasu
Staś to stworzenie nieśpiące w dzień za bardzo, a w nocy budzące się co chwilę - postanowiłam w końcu wziąć go do łóżka. Śpi z cycem w buzi
Rehabilitujemy się intensywnie, za tydzień idziemy na USG głowy, bo pani neurolog nie podoba się jej wygląd.
Wieczorami dłubię projekt salonu optycznego i stawiam bloga.

Piszecie o jednym dziecku... Ja bym wiele straciła, mając tylko Ewunię. Na punkcie młodego kompletnie oszalałam Nawet nie przeszkadza mi jego nocne budzenie, bo ciągle za nim tęsknię.

A tak poza tym to zmęczona jestem.
Super, że tak Ci się zmieniło podejście do macierzyństwa.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Wszyscy Cie pamietaja, co maja nie pamietac

Ewka dopiero od poniedzialku spi dluzej niz 10 minut naraz, pewnie na zmiane pogody, wiec dlugo to nie potrwa tak to jest nieodkladalna, w nocy budzi sie jak noworodek a spi z nami od samego poczatku najpierw mialo byc tylko w szpitalu, potem na chwile, bo zle sie czulam po cc, potem do 3mca, bo malutka i tak juz zostala :p dzieki temu kazdy wyspany, ja to nawet czasem nie rejestruje karmien mam tak jak Ty... Ostatnio moja przyjaciolka mowi, ze Ewa juz duza to ja mozna od nocnych karmien odzwyczajac, a ja mysle po cooo???

Widzialam na grupie chustowej, ze Stas ma asymetrie tak? Pewnie rehabilitacja szybko efekty przyniesie a co nie tak z glowka??? A Ewa jak sie dogaduje ze Stasiem?

Pokaz bloga jak bedzie gotowy!!!
Heheh..
Ja też spię z Hanią. Same we dwie śpimy... też ze względu na kp. Ale już mnie to męczy.
Moje dziecko też z tych niechętnych do spania. To jest jakaś masakra. W dzień spać nie chce, wieczorem ciężko ją uśpić, w nocy budzi się 100 razy i ryczy mniam mniam! Szlag mnie już trafia, chociaż kocham ją nad życie, zgłupiałam dla niej i nie zamieniłabym ją na nic. Ona ogólnie jest idealnym dzieckiem: chętnie je, lubi się kąpać, nie ma problemów z pielęgnacją itp...ale to spanie

Przez to jestem udupiona w domu, bo nikt nie jest w stanie jej uśpić... i nie mamy już praktycznie znajomych. Nasze życie towarzyskie umarło. Okazało się, że nasi znajomi to typ 'ważniejsze gdzie idziemy, niż z kim'...

Dziewczyny, czy wszystkie z Was korzystają z fb? Może założyłybyśmy grupę zamkniętą, tak łatwiej się pisze i wstawia foty...?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:24   #67
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

hania, to trzymam kciuki za początek grudnia!

butter, ja jestem za. Tylko z tego co kojarzę, to chyba emilka nie ma FB
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 21:11   #68
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej.

Ja też jestem za. Emi nie ma i Sanetka. Może się poświęca i założą jakieś byle jakie tylko żeby z nami gadać? :-D
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 07:40   #69
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć,

W razie czego ja na fb jestem, może być grupa zamknięta tam, mi obojętnie.
Zresztą ze mną od dawna nie ma o czym gadać, ja tylko sobie czytam
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 08:42   #70
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butter a nie myślałaś o odstawieniu KP?

Dawałaś jej kiedyś w ogóle mleko z butelki?

Próbowałaś kiedyś zostawić z tatą na wieczór i wyjść z domu?

Maryśka jak jestem w domu usypia tylko ze mną..ale jak mnie nie ma bez problemu zaśnie i to dużo szybciej niż z mamusią.

Nie mówiąc już o tym że jak śpi u babci to śpi jak zabita do 7 rano ...a w domu choć raz profilaktycznie musi sprawdzić czy aby na pewno jestem i krzyczy na pół bloku MAMUSIUUU.

Może warto zrobić jakąś rewolucję? bo to idzie zwariować tak tylko z dzieckiem w domu siedzieć.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 11:22   #71
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

hey

mam fejsa, jestem za

Pocieszę Was, ja też śpię z dzieciakami W tygodniu z jednym, w weekend z drugim. Ale jak muszą to beze mnie też zasną.

Haniu ekspresowo u Was idzie U nas może w tym tygodniu będzie zrobiona łazienka-nareszcie
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2015-10-21 o 12:19
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 12:53   #72
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko a ja Ciebie mam na FB? Zupełnie nie kojarze

U mnie szybko idzie dzięki znajomościom. Bez tego nie byłoby tak ekspresowo.


Najbardziej to mnie rozwalali panowie od kostki brukowej. żadna firma nie chciała mi tego zrobić bo do 40 m2 to się im nie opłacało nawet z domu ruszać.


Na szczęście tato sobie przypomniał o jakimś kumplu sprzed lat..i zrobił w jeden dzień. Nawet mi kostkę ściągnął której nigdzie nie było. Teraz sąsiedzi do mnie wydzwaniają pytać skąd ją mam bo oni też by taką chcieli;D
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:22   #73
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu nie al zaraz zaprosze, jak bedziecie zakladac grupe to prosze o zaproszenie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:18   #74
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu, nie chce jej jeszcze odstawiac. Jadła mleko z butli w szpitalu tylko, bo ja dokarmiali..
Ale teraz planuje kupić jakieś mm dla alergików i mieć na wyjścia itp.
Z tatusiem została jak wyszłam z dziewczynami, dał radę. W zeszłym miesiącu byliśmy na weselu i też dała sobie radę z babcią.
Wieczorem jakoś idzie, w dzień gorzej,zeby ktoś ja uspil.
Chyba ja mam większy problem niż ona

To ja zakładam grupę,zapraszam te z Was,które mam w znajomych
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 21:06   #75
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

To jeszcze tu odpisze

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Betti, główka ponoć za duża, czoło zbyt wypukłe, lekarka kręciła głową - tak jakby już jakąś diagnozę wystawiała No nic, zobaczymy za tydzień po badaniu.
Tak, ma asymetrię i to dość sporą, niestety, dlatego obecnie nie noszę go w chuście w ogóle.
Ewka zadowolona ze Stasia, ale nie jakoś natrętnie. Pouśmiecha się do niego, zabawi, pogada i tyle.

Betti - Ty jesteś samoukiem w dziedzinie fotografii? Od dziecka chciałam robić zdjęcia, ale jakoś tak gdzieś się to rozmyło. Teraz mam dostęp do lustrzanki cyfrowej teścia i chętnie bym się podszkoliła, z tym że ja zielona kompletnie jestem - nie znam się na podstawowych parametrach Polecisz jakiś poradnik albo stronę?
A to moze taka jego uroda fajnie, ze ze Stasiem latwiej niz z Ewcia, fajnie sie czyta

Taa, samoukiem jestem :P i w sumie najlepsza rada jaka przeczytalam w internetach apropos obslugi lustrzanki to taka zeby instrukcje obslugi przeczytac

Czytam fotoblogie tez, a tak to metoda prob i bledow dzialam

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
miło czytać takie rzeczy, choć dla mnie myśl o macierzyństwie jest odległa

jodie - co z decyzją rady nadzorczej? po twojej myśli?

biia - fajnie, że się odezwałaś. Super, że pomimo problemów okazało się, że zwykły kredyt wyjdzie taniej niż MDM. Odbiór kluczy w tym miesiącu to prawie już!

betti - podoba mi się twój strój na chrzciny - bez sensu kupować coś na siłę, a biała bluzka ze spódnicą zawsze wygląda fajnie

haniu - podziwiam za szybkość podejmowania decyzji zakupowych do domu. wszystko mi się podoba

my niby mamy się przeprowadzić k. października/p. listopada, ale zobaczymy jak to będzie dzisiaj zamówiłam materac, pościel, ręczniki - wszystkie tekstylia białe, gładkie. TŻ się śmieje, że wszystko chcę proste. Chyba rzeczywiście nadużywam tego słowa

Kupiłam płaszcz na jesień - oczywiście prosty, jasno-szary. Przeszłam całą galerię i w końcu po tym jak nic nie znalazłam weszłam do sklepu, który ominęłam na początku (Reserved). Na stronie mają tylko czarny: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ith-added-wool
A bo prosto najlepiej wszystko do siebie pasuje

Fajny ten plaszczyk

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Asiuk fajnie ze zajrzałas. Niesamowicie czytać jak ci się zmieniło podejście do macierzyństwa po narodzinach Stasia.

Zagladaj. Koniecznie napisz jaka diagnoza pi wizycie u lekarza.

Xzora piękny płaszcz. Klasa.

Jak tak dalej pójdzie to ja się przeprowadze na początku grudnia:-D

Wpadli mi chłopaki na chatę i w dwa dni nam płytki w kuchni, podwieszany sufit, zamontowane baterie podtynkowe, odpływ liniowy. kostkę na podjazd. We wtorek choinke wsadzam przed domem coby już na BN była :-D
Wylewka już sucha. Ściany kwestia 2 tyg można malować.
Szalenstwo

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Super, że tak Ci się zmieniło podejście do macierzyństwa.



Heheh..
Ja też spię z Hanią. Same we dwie śpimy... też ze względu na kp. Ale już mnie to męczy.
Moje dziecko też z tych niechętnych do spania. To jest jakaś masakra. W dzień spać nie chce, wieczorem ciężko ją uśpić, w nocy budzi się 100 razy i ryczy mniam mniam! Szlag mnie już trafia, chociaż kocham ją nad życie, zgłupiałam dla niej i nie zamieniłabym ją na nic. Ona ogólnie jest idealnym dzieckiem: chętnie je, lubi się kąpać, nie ma problemów z pielęgnacją itp...ale to spanie

Przez to jestem udupiona w domu, bo nikt nie jest w stanie jej uśpić... i nie mamy już praktycznie znajomych. Nasze życie towarzyskie umarło. Okazało się, że nasi znajomi to typ 'ważniejsze gdzie idziemy, niż z kim'...

Dziewczyny, czy wszystkie z Was korzystają z fb? Może założyłybyśmy grupę zamkniętą, tak łatwiej się pisze i wstawia foty...?
My spimy we trojke, ale zastanawiam sie nad wykopaniem Tz bo CODZIENNIE ma budzik nastawiony na 5:15 i to ja go musze budzic :P

Cale szczescie o znajomych sie nie musze martwic, znaczy o tych najblizszych, bo tacy dalsi to tez nie wiadomo gdzie sa :P


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja też jestem za. Emi nie ma i Sanetka. Może się poświęca i założą jakieś byle jakie tylko żeby z nami gadać? :-D


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
hey

mam fejsa, jestem za

Pocieszę Was, ja też śpię z dzieciakami W tygodniu z jednym, w weekend z drugim. Ale jak muszą to beze mnie też zasną.

Haniu ekspresowo u Was idzie U nas może w tym tygodniu będzie zrobiona łazienka-nareszcie
Jaki macie podzial

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, nie chce jej jeszcze odstawiac. Jadła mleko z butli w szpitalu tylko, bo ja dokarmiali..
Ale teraz planuje kupić jakieś mm dla alergików i mieć na wyjścia itp.
Z tatusiem została jak wyszłam z dziewczynami, dał radę. W zeszłym miesiącu byliśmy na weselu i też dała sobie radę z babcią.
Wieczorem jakoś idzie, w dzień gorzej,zeby ktoś ja uspil.
Chyba ja mam większy problem niż ona

To ja zakładam grupę,zapraszam te z Was,które mam w znajomych
A nie dalabys rady np. odciagnac?

Ja sie nie poznaje... bo mi zupelnie nie przeszkadza siedzenie w domu Ewa z nikim jeszcze nie zostawala i pewnie predko nie zostanie, bo (i tu nie poznaje Tzta) wolelibysmy nie korzystac z pomocy rodzicow poki nie trzeba

No to moge isc na fb :brzyda l:
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:48   #76
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
hania, to trzymam kciuki za początek grudnia!

butter, ja jestem za. Tylko z tego co kojarzę, to chyba emilka nie ma FB
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja też jestem za. Emi nie ma i Sanetka. Może się poświęca i założą jakieś byle jakie tylko żeby z nami gadać? :-D
Hej hej!
I co? Jesteście na fb?
Żyję, ale ledwo i w niedoczasie!
Mam zakładać jakiś lewy profil?

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2015-11-04 o 17:30
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 17:34   #77
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Hej hej!
I co? Jesteście na fb?
Żyję, ale ledwo i w niedoczasie!
Mam zakładać jakiś lewy profil?
Zakladaj
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 18:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.