pierwsze kroki z hybrydą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 18:56   #1
Gruzia91
Przyczajenie
 
Avatar Gruzia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Exclamation

pierwsze kroki z hybrydą


Dobry wieczór

Założyłam wątek, ponieważ postanowiłam sama zacząć sobie robić manicure hybrydowy....no i jest kiszka. Największa kiszka szczerze mówiąc pojawia się przy usunięciu starej hybrydy. To dla mnie katorga.
Obejrzałam już mnóstwo filmików instruktażowych na YT, przeczytałam multum porad typu "najczęściej popełniane błędy" i dochodzę do wniosku, że ja chyba wynalazłam jakiś o którym świat jeszcze nie wie
Ogólnie firma z której posiadam znaczną ilość kosmetyków to ALLEPAZNOKCIE.
-remover z lanoliną
-base sos therapy (gdzie wydaje mi się, że najbardziej w tym wszystkim zawodzi właśnie ten produkt,ale o tym zaraz wspomnę)
-primer bezkwasowy
-doctor top
i oczywiście lakiery, choć do nich się nie przyczepiam bo naprawdę przy drugiej warstwie już bardzo ładnie kryją.

Wspomniałam, iż basa robi mi psikusa.
Przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych koleżanek ile czasu powinnam utwardzać base?
Moja lampa to LED/UV 36W. I czy wystarczy jedna warstwa czy konieczne są dwie? Pytam, ponieważ właśnie z tą basą pojawia się największy problem przy usuwaniu starego manicure...Lakier bardzo ładnie odchodzi, lecz baza niestety już stawia opór, bądź pojawiają się "zadziory" i płytka paznokcia wygląda tak jakbym pozahaczała ją ostrymi nożyczkami. Próbowałam to lekko spiłować ale prawie nie drgnie za to "obrywa" naturalna płytka... :/ Remover trzymam tyle ile zaleca producent aczkolwiek dzisiaj przytrzymałam o prawie 10min więcej i klops...

Byłabym Wam ogromnie wdzięczna za jakieś rady czy to względem innej marki, którą byście poleciły i nie stwarza takich problemów czy może doradziły coś mnie (być może ja naprawdę robię takiego babola, że głowa mała ). Fajnie by było w końcu jakoś ten problem ominąć, ponieważ to już moje drugie usunięcie, które niestety zaczyna mnie coraz bardziej zniechęcać do tego abym sama robiła sobie hybrydę..

Pozdrawiam serdecznie, Anka
Gruzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 19:56:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.