Podkład Revlon PhotoReady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 21:26   #1
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162

Podkład Revlon PhotoReady


Hej dziewczyny

Kupiłam dziś nowy podkład Revlon PhotoReady... jest to nowość w USA jeszcze nie dostępny w kraju (nawet w Stanach nie ma jeszcze pełnej gamy kolorystycznej). Na YT jest masa filmików z recenzjami tego produktu, najczęsciej jest porównywany z Colorstay SoftFlex z którym wygrywa, wszystkie fanki tego drugiego podkreslaja ze nowy produkt jest lzejszy, latwiej go rozsmarowac, daje wykonczenie bardziej satynowe z malym glow niz mat colorstay, ale wciaz swietnie kryje... wklejam filmik do jednej z wielu recenzji ---> http://www.youtube.com/watch?v=NAIs1GD2JQQ

Czy któraś z Was miała juz przyjemnosc i moze sie podzielić doświadczeniami?

Jak tylko do mnie dojdzie bede pisac w watku jak moje testy i obserwacje (uzywalam CS w odcieniu buff 150 do cery tlustej, teraz idzie do mnie 002 Vanilla - kolory w nowym podkladzie są inaczej skategoryzowane).


p.s. Swoja droga wkurzające jest to jak tani jest Revlon w Stanach lub raczej jak strasznie drogi jest w Polsce dla mnie, na moja kieszen, te kosmetyki sa średniopółkowe w kierynku do drogich, bo podklad za 70zł (regularna cena CS) jest dla mnie, studentki drogi... w stanach kosztuje ok 10$ wiec ok 30zł (że nie wspomne o ich promocjach typu kup jeden drugi masz za darmo, czy za pol ceny :/)... szkoda bo bardzo lubie ta firme i wyprobowalabym wiecej ich kosmetykow
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:15   #2
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Również jestem zainteresowana tym podkładem. Zastanawiam się tylko nad kolorem. Wklejam to co znalazłam w sieci.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:18   #3
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dopiero teraz załadowało się zdjęcie.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:47   #4
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Jeżeli teoria sprawdzi się w praktyce, tzn jeśli naprawdę jest lżejszy niż CS i tak samo dobrze kryje, to mogę ich z miejsca ozłocić!
Ciekawa jestem jak ma się sprawa z gamą kolorystyczną, czy będzie tak samo duży wybór odcieni jak CS.
CS używałam Sand beige do tłustej/mieszanej. Z tego zdjęcia co wkleiła lara252 podobny jest nude tylko nieco bardziej żółty

To jest podkład matujący, dobrze wyczytałam?

Smile wiesz coś więcej na temat przyporządkowania kolorów tego podkładu? Na ich zagranicznej stronie jeszcze go nawet nie ma, a i koniecznie pochwal się jak wypadają testy tego podkładu. Już nie mogę się doczekać

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-02-01 o 09:14
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:29   #5
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

hej
tez juz sie rozglądam za tym podkladem

najjasniejszy kolor to ivory nr 001, pozniej jest wanilla 002 i shell 003

wklejam Wam porownanie 002 i 003 jakie znalazlam na necie
__________________

kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:19   #6
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

no ja ogladajac recenzja na YT wyczytalam ze oficjalna premiera ma byc jakos w lutym/marcu i wtedy maja wejsc wszystkie kolory bo teraz jest ok 8 czy 9... znalazlam informacje ze wlasnie vanilla jest najlepszym odpowiednikiem buff... jest matujacy ale to nie jest plaski mat tylko z polyskiem... efekty na YT sa swietne wiec juz tez nie moge sie doczekac kiedy do mnie dojdzie, a o tym, ze jest Ivory nie slyszalam w tej chwili ponoc najjasniejszy to 002 wlasnie vanilla

beda tez pudry w kamieniu do kompletu ale nie maja juz takich cudownych recenzji

wklejam fotki ktore znalazlam na sieci i opis kolorow:

Translucent shades (fair to lightest skin tones)

- Vanilla
- Shell
- Nude

Medium skin tones (light/medium)

- Natural Beige
- Medium Beige
- Cool Beige

Golden to dark skin tones (medium and so on)

- Golden Beige
- Rich Ginger
- Cappuccino

Powders

- Translucent
- Fair/Light
- Light/Medium


wklejam link do bloga gdzie jest fajny opis i zdjecia nie chca sie same fotki kopiowac
http://listentolouzee.blogspot.com/2...lon-photo.html
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-02-01 o 12:26
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:16   #7
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

najjaśniejszy kololor ivory można znaleźć gdzie kupić np na stronie w w w. t a rg et.co m/ bez spacji oczywiście
__________________


Edytowane przez kaśka k
Czas edycji: 2010-02-01 o 13:24
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 14:09   #8
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

hmm, podejrzewam, że kolory są identyczne jak w CS albo bardzo zbliżone tylko nazwy mają inne, ale w moim przypadku to na +
Kurcze, aż mnie korci żeby sobie zamówić
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:14   #9
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

podłączam się do wątku.ciekawe, kiedy dotrze do Polski, a przynajmniej do allegro...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:27   #10
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

o wlasnie mialam zakladac watek o tym podkladzie
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:31   #11
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
podłączam się do wątku.ciekawe, kiedy dotrze do Polski, a przynajmniej do allegro...
na allegro jest już kilka sztuk, szkoda tylko, że z tej ciemniejszej gamy kolorystycznej
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 14:36   #12
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

tak? przed chwilą patrzyłam i są tylko dwa pudry. Przepraszam, jednak sa na all.faktycznie same ciemne kolory, szkoda.

Edytowane przez Leseratte
Czas edycji: 2010-02-01 o 14:40
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:25   #13
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

no to ja sie przyznaje ze zgarnelam moja Vanille z allegro wlasnie polujcie dziewczyny dawno nie bylo zakupu na ktory tak niecierpliwie czekalam jak na ten fluid
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:56   #14
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
no to ja sie przyznaje ze zgarnelam moja Vanille z allegro wlasnie polujcie dziewczyny dawno nie bylo zakupu na ktory tak niecierpliwie czekalam jak na ten fluid
Możesz napisać jak dlugo matuje, czy zapycha? nie mialam nigdy podkladów revlona. Obecnie jestem zafascynowana mineralami, ale ten podklad mnie kusi
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:00   #15
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

jak dostane go i zaczne uzywac to tak jak obiecalam w pierwszym poscie opisze moje spostrzezenia i odczucia
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:39   #16
Rutta
Raczkowanie
 
Avatar Rutta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

jeeeeeejku napaliłam się jak szczerbaty na suchary ;-)
jedna z Polek mieszkających w Stanach opowiadała na Youtube, że jest świetny;
właśnie kończę swój colorstay i mam chęć na tą nowinkę ;D
__________________
09-09-2009 r. świetna data na początek ...
Kolorówka-Odwykówka ...
zobaczymy ile zaoszczędze w 3 miesiące
Rutta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 08:27   #17
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Rutta Pokaż wiadomość
jeeeeeejku napaliłam się jak szczerbaty na suchary ;-)
jedna z Polek mieszkających w Stanach opowiadała na Youtube, że jest świetny;
właśnie kończę swój colorstay i mam chęć na tą nowinkę ;D
Czy mogłabyś podać link do tego filmiku ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:44   #18
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No i stało się... Zamówiłam photo ready na allegro, chciałam 08 golden beige niestety nie ma...wzięłam więc 05 natural beige. Teraz tylko czekam na przesylkę.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:26   #19
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Hej dziewczyny,

jako miłośniczka CS musiałam spróbować i zamówiłam. Mam nadzieję, że trafiłam z odcieniem - 004 Nude.
Zobaczymy, czy będzie to hit, czy kit
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 14:34   #20
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

a ja nie moge znaleźć tego na allegro;( chyba ślepa jestem...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:40   #21
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

jako miłośniczka CS musiałam spróbować i zamówiłam. Mam nadzieję, że trafiłam z odcieniem - 004 Nude.
Zobaczymy, czy będzie to hit, czy kit
ponoc nude to cos na wzor sand beige CS - to juz 3 z nas czekaja na paczuszke i na testowanie

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
a ja nie moge znaleźć tego na allegro;( chyba ślepa jestem...
wpisz w wyszukiwarke revlon photoready wyskoczy Ci - jest gdzies w pudrach a nie podkladach chyba, swoja droga ciekawe jaka bedzie polska cena ale podejrzewam ze taka jak CS
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:18   #22
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

czesc wam, wlasnie testuje revlona colorstay bo mimo ze od dawna wiem jaki on boski, dopiero teraz odwazylam sie go nabyc, wczesniej balam sie zapchania cery, teraz cera mi sie poprawila i jakos trzeba blizny zakryc na razie mam probki z dauglasa ale czaje sie na zakup...
a dzis patrze na wizaz a tu ten wątek
czytam o tej nowosci i juz nie moge sie doczekac waszych opini
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-02 o 15:21
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:26   #23
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
a ja nie moge znaleźć tego na allegro;( chyba ślepa jestem...
też nie mogłam znaleźć, ale wpisałam "photoready" jako jeden wyraz - dziś były jakieś 4 sztuki.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ponoc nude to cos na wzor sand beige CS - to juz 3 z nas czekaja na paczuszke i na testowanie

Używam właśnie odcienia Sand beige lub buff z CS - zobaczymy, jak nude będzie się w porównaniu z nimi prezentował. Jak tylko dojdzie (a podejrzewam, że dojdzie szybko, bo kupiłam u znanego mi sprzedawcy) - dam znać, jak wygląda, postaram się też zrobić parę zdjęć - dla zainteresowanych

Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:40   #24
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
też nie mogłam znaleźć, ale wpisałam "photoready" jako jeden wyraz - dziś były jakieś 4 sztuki.



Używam właśnie odcienia Sand beige lub buff z CS - zobaczymy, jak nude będzie się w porównaniu z nimi prezentował. Jak tylko dojdzie (a podejrzewam, że dojdzie szybko, bo kupiłam u znanego mi sprzedawcy) - dam znać, jak wygląda, postaram się też zrobić parę zdjęć - dla zainteresowanych

ja tez z CS uzywalam tych dwoch ale ze jestem blada to teraz bardziej buff mi pasuje wiec zamowilam 002, swoja droga wiem ze i 002 i 004 sa z zoltym notomiast 003 shell (chyba sie tak nazywa) jest rozowy 001 ivory pewnie tez

troche sie obawiam bo mam skore normalna w kierunku suchej szczegolnie teraz, zima a dziewczyny ktore maja sucha skore nie wyrazaja sie o nim tak dobrze jak te co maja tlusta lub mieszana :/ ale kto wie o dziwo lepiej mi sluzyl i krzywdy nie robil CS do tlustej niz normalnej - tego drugiego nawet nie lubie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:39   #25
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja tez z CS uzywalam tych dwoch ale ze jestem blada to teraz bardziej buff mi pasuje wiec zamowilam 002, swoja droga wiem ze i 002 i 004 sa z zoltym notomiast 003 shell (chyba sie tak nazywa) jest rozowy 001 ivory pewnie tez

troche sie obawiam bo mam skore normalna w kierunku suchej szczegolnie teraz, zima a dziewczyny ktore maja sucha skore nie wyrazaja sie o nim tak dobrze jak te co maja tlusta lub mieszana :/ ale kto wie o dziwo lepiej mi sluzyl i krzywdy nie robil CS do tlustej niz normalnej - tego drugiego nawet nie lubie
Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
też nie mogłam znaleźć, ale wpisałam "photoready" jako jeden wyraz - dziś były jakieś 4 sztuki.



Używam właśnie odcienia Sand beige lub buff z CS - zobaczymy, jak nude będzie się w porównaniu z nimi prezentował. Jak tylko dojdzie (a podejrzewam, że dojdzie szybko, bo kupiłam u znanego mi sprzedawcy) - dam znać, jak wygląda, postaram się też zrobić parę zdjęć - dla zainteresowanych

mówicie, że odpowiednikiem Sand Beige jest nude?
Ja mam wrażenie, że nude jest ciemniejszy, a bardziej podobny jest shell, no ale że on jest różowy to nie wiedziałam Dobrze, że nie zamówiłam jeszcze bo na pewno wzięłabym shell.
Klarcia jak dojdzie do Ciebie podkład, mogłabyć zrobić swatch sand beige i nude? Używasz Sand beige do tłustej czy suchej skóry?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:37   #26
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja tez z CS uzywalam tych dwoch ale ze jestem blada to teraz bardziej buff mi pasuje wiec zamowilam 002, swoja droga wiem ze i 002 i 004 sa z zoltym notomiast 003 shell (chyba sie tak nazywa) jest rozowy 001 ivory pewnie tez

troche sie obawiam bo mam skore normalna w kierunku suchej szczegolnie teraz, zima a dziewczyny ktore maja sucha skore nie wyrazaja sie o nim tak dobrze jak te co maja tlusta lub mieszana :/ ale kto wie o dziwo lepiej mi sluzyl i krzywdy nie robil CS do tlustej niz normalnej - tego drugiego nawet nie lubie
Hmmm... ja zwróciłam uwagę na różne opinie - niezależnie od rodzaju skóry Jedne dziewczyny piszą, że przy tłustej/mieszanej cerze nie sprawdza się, bo podkreśla pory i błyszczenie, i że polecają go dla normalnych/suchych cer. Te z kolei, że podkreśla suche skórki i lekko wysusza. I bądź tu człowieku mądry


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
mówicie, że odpowiednikiem Sand Beige jest nude?
Ja mam wrażenie, że nude jest ciemniejszy, a bardziej podobny jest shell, no ale że on jest różowy to nie wiedziałam Dobrze, że nie zamówiłam jeszcze bo na pewno wzięłabym shell.
Klarcia jak dojdzie do Ciebie podkład, mogłabyć zrobić swatch sand beige i nude? Używasz Sand beige do tłustej czy suchej skóry?
Zastanawiam się, czy nie jest przypadkiem tak, że numerki nieparzyste to tonacja zimna, a parzyste ciepła/neutralna? Wiem, że ciepła nie równa się neutralna ale jak patrzę na swatche na tej stronie to shell- 003 (jak pisała smileofangel)i cool beige-007 mają pigmenty różowe, medium - 006 i golden beige - 008 są ciepłe, a nude - 004 i natural beige 005 (jak dla mnie) są najbardziej "neutralne".

Jak najbardziej mogę zrobić swatche, jak tylko photoready do mnie dojdzie A CS sand beige mam dla cery tłustej/mieszanej.
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:34   #27
luuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

witam! ja uzywam colorstay natural beige,a 2 dni temu zamowilam photoready tez w tym kolorze,mam nadzieje,ze te kolory maja ten sam odcien. Trudno jest zamowiac podklad nie mogac go dobrac na skorze,tylko przez jakies zdjecia. Moze udalo mi sie trafic,dowiem sie jak do mnie dojdzie paczka.
luuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:45   #28
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
czesc wam, wlasnie testuje revlona colorstay bo mimo ze od dawna wiem jaki on boski, dopiero teraz odwazylam sie go nabyc, wczesniej balam sie zapchania cery, teraz cera mi sie poprawila i jakos trzeba blizny zakryc na razie mam probki z dauglasa ale czaje sie na zakup...
a dzis patrze na wizaz a tu ten wątek
czytam o tej nowosci i juz nie moge sie doczekac waszych opini
to w douglasie są próbki PhotoReady?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:00   #29
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
to w douglasie są próbki PhotoReady?
ten podklad jeszcze nie jest dostepny w kraju i dlugo nie bedzie - tak jak pisalam oficjalna promocja w stanach jest dopiero w marcu - pierwszy post, czytaj prosze zanim zadasz pytanie watek ma dopiero 1 strone to nie wiele do przeczytania... chyba ze masz na mysli zagraniczny/amerykanski Douglas to zwracam godnosc ale nie slyszalam zeby ta siec dzialala w stanach
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:28   #30
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

recenzjaznaleziona na
http://www.youtube.com/user/nissiax8.../0/tLWLnAcpLZE
__________________

kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.