Moze ktos pomoze:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 14:14   #1
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550

Moze ktos pomoze:)


Mam problem i bardzo prosze o radeChodzi o skore mojej twarzy Mam juz naprawde serdecznie dosyc i czyje sie coraz gorzej,gdy patrze na piekne dziewczyny,ktore niewiem w jak sposob ale maja bezproblemowa cere Wiec mam taka prozbe gdyby ktos pomogl mi,bylabym bardzo wdzieczna.Trudno okreslic jaki mam rodzaj cery Jest napewno bardzo wrazliwa,zaczerwieniona,n a policzkach mam rozszeszone naczynka krwionosne(na jednym jest bardzo widoczne).Cera po paru godzinach przetluszcza sie w strefie T,i na niej tez sa wagry Jesli pojawiaja sie pryszcze to tez w tej strefie,z tym ze dzieje sie to zadko poniewaz jestesm po kuraci Tetracyklina i teraz tez stosuje specjalne leki robione od dermatologa.Tak wiec tradziku raczej niemam,ale mysle ze to zasluga tylko tego ze uzywam tych lekow.Niestety one strasznie wysluszaja cere Mam miejsca gdzie skora schodzila platami Gdy tylko przemyje sa woda odrazu po wytarciu tworzy sie na policzkach taka skorupa i skora jest strasznie sciagnieta
Bardzo sie rozpisalam,ale chcialam przekazac wszystkie informacjeMoze ktos kto orienientyje sie w jaki sposob najlepij bylo by dbac o moja cere pomoze miBylabym wdzieczna za kazda informacje.Czego powinnam unikac,moze znacie kosmetyki ktorymi nalezy pielegnowac taka cereZ gory dzikekuje:
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:57   #2
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Moze ktos pomoze:)

Dziewczyny bardzo prosze o kazda informacje;(
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 17:10   #3
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Moze ktos pomoze:)

Nawilżaj, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:12   #4
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: Moze ktos pomoze:)

Znam ten problem, też mam duży problem z cerą. Poszukaj kosmetyków nawilżających na tym forum. Wiele bylo wątków o kremach nawilżających, żelach, tonikach. Powpisuj ich nazwy w KWC i poczytaj recenzje tych kosmetyków, poczytaj skład (mi na przykład baardzo nie służy alkohol), opinie i na pewno wybierzesz cos dla siebie.
Jeśli chodzi o rozszerzone naczynka to uzywaj jakiegos specjalnego kremu, pytaj o nie w aptekach (ale najpierw najlepiej też poczytaj opinie na KWC, bo warto).
Polecę Ci też pójście do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Efekt jest krótkotrwały jeśli nie będziesz o nią później dbała, ale kiedy bedziesz używala kosmetyków nawilżających,zwężających pory i oczyszczających to nie powinno być problemów...
Pozdrawiam
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:35   #5
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Moze ktos pomoze:)

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11098
Jeśli cjodzi o cerę naczynkową, dobry jest ten żel.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:38   #6
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Moze ktos pomoze:)

DziekujeA czy nawilzanie niezaszkodzi buzce??Tzn.chodzi mi oto czy w ten sposob nienabawie sie krostek i zaskorniakowAchajeszc ze jedno pytanie:Czym powinnam sie kierowac przy wyborze kremu??Czy leprzy krem matujacy czy odzywczy zeby odbudowac "plaszcz"ochronny skory
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:54   #7
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: Moze ktos pomoze:)

Cytat:
Napisane przez olcia1987
DziekujeA czy nawilzanie niezaszkodzi buzce??Tzn.chodzi mi oto czy w ten sposob nienabawie sie krostek i zaskorniakowAchajeszc ze jedno pytanie:Czym powinnam sie kierowac przy wyborze kremu??Czy leprzy krem matujacy czy odzywczy zeby odbudowac "plaszcz"ochronny skory
Nawilżanie nie zaszkodzi. Używaj też toników, wtedy nie nabawisz sie zaskórników i krostek.

Jeśli interesują Cię kremu zwężające naczynka, to wybierz własnie taki krem, jeśli zwężający pory, wybierz taki Dodatkowo możesz dopasować go do rodzaju twojej cery
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.