Straszna cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 15:13   #1
Jessica_16
Przyczajenie
 
Avatar Jessica_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8

Straszna cera


Mam problem związany z moją cerą: moja cera jest okropna bo
1. mam trodzik i nie wieem juz jak sobie z nim radzic
2.Mam takie blizny po tym tradziku i tez nie wiem jak i czy wogóle można się ich pozbyc
3.Caly czas wyciskam buzie bo mam mnustwo wągrów i tylko spojze do lustra to juz wyciskam.
Oczywiscie uzywam roznych kosmetykow ale one mi wogule nie pomagaja
Wybieram sie do dermatologa ale dopiero za miesiac mam wizyte a do tego czasu musze sobie jakos radzic wic prosze was o pomoc
Jakie kemy polecacie na takie problemy ??? bo ja juz niewiem cio mam robic
__________________
zakochałam się...
Jessica_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:18   #2
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Straszna cera

Skasś znam ten ból ja też mam wlasnie bużke w okropnym stanie ic zekam na wizyte juz drugi tydzień i ejszcze w tym oczekiwaniu msuze wytrwac do 11
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:20   #3
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Straszna cera

Nie wyciskaj bo zarazki będą się przenosić. Wiem, że ciężko jest się od tego odzwyczaić, ale warto spróbować. Ja też mam blizny, nie po trądziku ale po grudkach i zaskórnikach, które wyciskałam. Udało mi się od tego odzwyczaić i stan cery znacznie się poprawił. Najlepszym wyjściem w twoim przypadku jest wizyta u dermatologa. Do tego czasu odradzałabym Ci eksperymentów z kremami, możesz przecierać zmienione miejsca spirytusem salicylowym.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:32   #4
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: Straszna cera

schowaj wszystkie lusterka w domu, a przeglądaj się w miejscach publicznych gdzie wstyd byłoby ci się wygniatać
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:37   #5
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Straszna cera

Wiem co to znaczy bo tez tak mialam. Cierpliwosc jest najwazniejsza. Obecnie mam buzie w dosc dobrym stanie, pare plamek ktore jasnieja i drobne wypryski. Musisz czekac na dermatologa. Od siebie moge polecic na tradzik sudocrem albo masc cynkowa zmieszana z tribioticiem. Przed chwila to wyprobowalam!! Jest naprawde swietne.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:08   #6
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Straszna cera

Cytat:
Napisane przez Jessica_16
Mam problem związany z moją cerą: moja cera jest okropna bo
1. mam trodzik i nie wieem juz jak sobie z nim radzic
2.Mam takie blizny po tym tradziku i tez nie wiem jak i czy wogóle można się ich pozbyc
3.Caly czas wyciskam buzie bo mam mnustwo wągrów i tylko spojze do lustra to juz wyciskam.
Oczywiscie uzywam roznych kosmetykow ale one mi wogule nie pomagaja
Wybieram sie do dermatologa ale dopiero za miesiac mam wizyte a do tego czasu musze sobie jakos radzic wic prosze was o pomoc
Jakie kemy polecacie na takie problemy ??? bo ja juz niewiem cio mam robic
Hej Jessica,przede wszystkim trzymaj raczki przy sobiePostaraj sie nie wyciskac nieczego bo w ten spososb tylko pogarszasz stan swojej cerki,a chcesz przeciez wygladac lepiej ,a nie gorzej,prawda?Wytrwaj cierpliwie do wizyty u lekarza,zobaczysz jekie beda efekty leczenia,moze od razu sie poprawi(czego ci zycze serdecznie).Do tego czasu nie zmienaj ciagle kosmetykow,nie ma to sensu,te ciagle zmiany maga dodatkowo podrazniac.Mozesz sprobowac na wagry toniku pichtowego,do tego dobry krem nawilazajcy.Kiedy pokazujesz sie ludziom buzke zakryj lekkim podkladem,uzyj korektora antybakreyjnego,rob wszytko,tylko nie wyciskaj,nie dotykaj buzi rekoma.I trzymaj sie,badz cierpliwa
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:17   #7
Jessica_16
Przyczajenie
 
Avatar Jessica_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Straszna cera

dobrze postaram się nie wyciskac mam jeszcze 2 pytania:
1. moja mama czasami mi mówi że mam wągry i pryszcze jak zjem slodycze.
Co wy o tym sądzicie czy przez slodycze mogą robić sie pryszcze !??!

2. Czy któraś z was używa\la kremu z Vichy NORMADERM bo chce go sobie kupić bo w raklamach mówią ze jest super... A co wy o nim sądzicie ???
__________________
zakochałam się...
Jessica_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 14:34   #8
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Straszna cera

Cytat:
Napisane przez Jessica_16
dobrze postaram się nie wyciskac mam jeszcze 2 pytania:
1. moja mama czasami mi mówi że mam wągry i pryszcze jak zjem slodycze.
Co wy o tym sądzicie czy przez slodycze mogą robić sie pryszcze !??!

2. Czy któraś z was używa\la kremu z Vichy NORMADERM bo chce go sobie kupić bo w raklamach mówią ze jest super... A co wy o nim sądzicie ???
Co do sodyczy,teoja mama ma racje niestetyniestety,bo ja slodycze lubie,a trzeba je bardzo ograniczyc.
Co do kremu mam o nim zle zdanie.Ja mialam po nim chyba jeszcze wicej wagrow szczerze mowiac.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:06   #9
Jessica_16
Przyczajenie
 
Avatar Jessica_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Straszna cera

oh to szkoda ze słodycze się do teko przyczyniają bo ja sobie czasami lubię zjeść cisik słodkiego .A jaki byście poleciły krem drogie panie na trądzik ???
__________________
zakochałam się...
Jessica_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:15   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Straszna cera

Ja polecam przejrzeć KWC - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=106 Bogate źródło informacji
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:55   #11
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Straszna cera

Ja swojego idealnego kremu jeszcze nie znalazlam wiec tu ci chyba nie poradze.Chociaz moim faworytem jest krem Effaclar K-do kupienia w aptece.Ma dzialanie mikrozluszczajace i po nim moja skorka byla bardzo fajna.Teraz poszukuje czegos nieco tanszego
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 19:02   #12
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Straszna cera

A ja będę twardo trzymała się swojego zdania , które już kiedyś tu wygłaszałam na trądzik najlepsze są drożdże ! Po okresie ok. 3,4 tygodni ich zażywania naprawdę widać poprawę! Są dostępne w każdej aptece , nie kosztują wiele bo już od ok. 5 zł za 100 tabletek. Przeważnie zjada się je 3 razy dziennie po 3,4 tabletki. Tylko nie można oczekiwać , ze juz po dwóch dniach będą efekty ale po dłuższym okresie będa na pewno No i do tego oczywiście -nie wyciskać (wiem ,wiem niełatwo tez przez to przechodziłam) i używać jakiegoś dobrego podkładu kryjącego.
Pozdrawiam serdecznie
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:15   #13
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Straszna cera

Ja na szczęście nie mam takich problemów z cerą Ani jednego pryszczka, heh. A moja koleżanka - wystarczy, że zje tabliczkę czekolady - a następnego dnia do sql przychodzi cała w pryszczach :P Ale jak sobie je zapudruje to nie widać Qrcze, nie wiem co bym zrobiła, gdybym miała jakieś pryszcze... brrr. Ale za to mam inne problemy ;/
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:17   #14
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Straszna cera

Cytat:
Napisane przez Mortycja84
A ja będę twardo trzymała się swojego zdania , które już kiedyś tu wygłaszałam na trądzik najlepsze są drożdże ! Po okresie ok. 3,4 tygodni ich zażywania naprawdę widać poprawę! Są dostępne w każdej aptece , nie kosztują wiele bo już od ok. 5 zł za 100 tabletek. Przeważnie zjada się je 3 razy dziennie po 3,4 tabletki. Tylko nie można oczekiwać , ze juz po dwóch dniach będą efekty ale po dłuższym okresie będa na pewno No i do tego oczywiście -nie wyciskać (wiem ,wiem niełatwo tez przez to przechodziłam) i używać jakiegoś dobrego podkładu kryjącego.
Pozdrawiam serdecznie
Ja też miałam taki okres, że w przeciągu kilku miesięcy wykończyłam 3 opakowania tabletek drożdzowych różnych firm Niestety jakiś większych rezultatów nie zauważyłam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:53   #15
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Straszna cera

Cytat:
Napisane przez Milka19
Ja też miałam taki okres, że w przeciągu kilku miesięcy wykończyłam 3 opakowania tabletek drożdzowych różnych firm Niestety jakiś większych rezultatów nie zauważyłam
Ja rowniez
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:17   #16
Jessica_16
Przyczajenie
 
Avatar Jessica_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Straszna cera

Juz za niedludo ide do tedo dermatologa (nareszcie ) to on mi jakieś leki przepisze ??? Jezeli tak to mam ptyanie czy moge chodcic na solarium w czasie przyjmowania leków ??? Bo zawsze chodzilam tak od wiosny (jak juz jest tak cieplej) na solarium bo po zimie jestem strasznie blada i dlatego pytam
__________________
zakochałam się...
Jessica_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 16:51   #17
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Straszna cera

Cytat:
Napisane przez Jessica_16
Juz za niedludo ide do tedo dermatologa (nareszcie ) to on mi jakieś leki przepisze ??? Jezeli tak to mam ptyanie czy moge chodcic na solarium w czasie przyjmowania leków ??? Bo zawsze chodzilam tak od wiosny (jak juz jest tak cieplej) na solarium bo po zimie jestem strasznie blada i dlatego pytam
Tego nie wiem-czy zapisze ci leki.Lekarz bedzie musial stwierdzic czy sa ci potrzebneW kazdym razie bardzo uwaznie czytaj ulotki z opakowan lekow.jeski jest napisane,ze w czasie przyjmowania leku trzeba unikac ekspozycji na slonce to raczej trzeba sie tego trzymac.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 18:46   #18
Jessica_16
Przyczajenie
 
Avatar Jessica_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Straszna cera

ahia dzięki
Jak żeście mi drogie panie poradziły żebym nie wyciskała, to od tego czasu nie wyciskam i moja buzie się bardzo poprawiła DZIĘKS
__________________
zakochałam się...
Jessica_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.