chcę zaplanować... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 19:27   #1
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210

chcę zaplanować...


sobie zabiegi,które powinnam wykonać,ale po przeszukaniu forum kompletnie wszystko mi się pomieszało

będę wdzieczna za pomoc
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:05
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:46   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: chcę zaplanować...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=wra%BFliwa
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=wra%BFliwa
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151041


moze to Ci pomoze


podaję moja wypowiedz z innego posta moze Ci pomoze :to jest przede wszystkim uwarunkowane genetycznie, byc moze , jesli nikt nie ma teleangiektazji wina moze byc exponowanie na słońce czy solarium. opalasz sie? niesetty tych co juz sie pojawyły nie da sie usunac metodami domowymi czy kremami, jedyną metodą są np koagulcja naczyn krwionosnych, laser diodowy , czy neodymowojagowy, krioterapia, skleroterapia... za pmoca kremów mozesz je rozjasnic, np własnorecznie zrobione serum z witamina c , czy kropelki dla dzieci juvit np . w celu lepszego wchłoniecia mozesz zwilzyc twarz woda i potem naniesc juvit. dla osob z cera tłusta moze byc za tłusty , wtedy poleciłabym cevikap , jest na bazie wody , ale minusem jest to ze witamina c szybko sie utlenia w roztworze wodnym i po okolo tygodzniu nie ma jej juz praktycznie wcale. na dzien własnie takie serum proponowałabym a na nie kremy z filtrem koniecznie wysokim i fotostabilnym. jest tego duzo odnosnie pielegnacji takiej cery, poszukaj prosze, nie jestes nowa. kremy z wit c rozjasnia i wzmocnia naczynka. od wewnatrz wit c takze bardzo ważana, w ogóle suplementacja, uważaj na witamine pp- niacinamide i nie uzywaj kosmetyków ktore zaiweraja takie cos. uwazaj na drazniace substancje typu drazniace alkohole, czy slsy. delikatne mleczko do demakijazu, najlepiej płyn micelarny, woda termalna łagodząca podraznienia (przyniesie rózniwez uko***nie naczynkom) , physiogel do mycia twarzy(jak wspomniałam nic z alhoholem i sodium lauryl sulfate- SLS. tonik najlepejej rózany, a juz w ogóle bajka gdyby był to hydrolat. na noc kremy tez z witaminani no c i e , alboi proste nawilzacze.nie wolno kwasó Ci uzywac AHA, jelsi masz przetłuszczajac\a sie skóre (nie napisałas jaki masz rodzaj skóry, wiem ze wrazliwa przez naczynka, ale sucha? tłusta?)kwasy BHA. PHA kwasów mozesz uzywac. nanoc kremy odporcz tych z witaminami moga byc tego ukierunkowane na naczykna, np SVR rubialine, iwostin krem na naczynka, LRP- rosaliac, active c , avene diroseal, antirougerous.poszukaj innych wątków było tego duzo na ten temat, jak by co to pytaj. i pamietaj o filtrach na dzien, bez wzgledu n pore roku(około 2 ml na samą twarz , na szyje wiecej). czasami sptoyka sie witamine k , ona nie ma wpływu na istniej\ace ale moze zachamowac powtsawanie nastepnych rozszerzonych naczyń krwionosnych. ogólnie cere uwazaj za szczególne wrazliwa, zadnych peelingow ziarnistych tylko gommage , enzimate.


w gabinecie kosmetycznym mozesz poddac sie np galwanizacji, jontoforezie z chlorikiem wapnia i wit c (niech kosmetyczka uwzględni odpowiednie elektrody ), naswietlaniom lampą sollux, zabiegi wzmacniające naczynka, ampułki



o jontoforezie był wątek, wiec proszę poczytaj, galwanizacja to jak jontoforeza zabieg z uzyciem prądu stałego, jest to zabieg elektoleczniczy, pomocna po oczyszczaniu, trądziu rózowatym , naczynkach, rozszerzonych porach, jontoforeza , galwanizacja zapewnia wzmocnienie, ale nie zamkną naczynek, do tego potrzeby jak napisałas laser, czy inne metody naykania naczynek, ale one ZAMKNA nie zapobiegną powst nowych, wt c od zewnątrz i od weanątrz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:07   #3
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: chcę zaplanować...

bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:04
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:31   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: chcę zaplanować...

radziłabym oprócz galwanizacji , jontoforezę z kwasem askorbinowym i chlorkiem wapnia

mogłabym Ci jeszcze polecic naswietlania lampą sollux z niebieskim filtrem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.