Pomoc-problem Z Piegami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 18:47   #1
martucha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Question

Pomoc-problem Z Piegami


WITAM
Mam maly problem mam bardzo jasna karnacje i piegi.Nie sa one bardzo ciemne ale na mojej jasnej buzi bardzo sie odznaczaja.Próbowałam solarium ale ciemnialy razem z kolorem mojej skory.Potrzebuje jakiegos"środka" co je wybieli a nie tylko zakryje.
martucha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:17   #2
malwinschen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc-problem Z Piegami

hello

tez mam problem z piegami,probowalam juz wieeeeeeeelu kremow,masci itd itp,nic nie pomoga w stopniu zadowalajacym.
Jednak ostatnio kolezanka -kosmetyczka zamowila dla mnie preparat wybielajacy firmy janssen(jest to firma profesjonalna,mozesz poczyatc cos na ich stronnie internetowej),jest to kuracja 6 ampulek,1 ampulka na 1 tydzien,jest to plyn polaczone z proszkiem,smarujesz buzie na noc.Po 6 tygodniach stosowania naprawde widze roznice.Koszt 6 ampulek 160zl
Kiedys robilam w salonie kosmetycznym peeling miodowy ale to nic nie dalo,kwasy o stezeniu 20% tez raczej nic.
Mialam ochote na kwasy o stezeniu 35%,ale niestety zdecydowalam sie na peeling miodowy,moze kwasy cos dadza.
Sadze tez ze dobre moze byc scieranie naskorka(głębokie),w salonie medycyny estetycznej,ale nie wiem ile to kosztuje.
Sa jeszcze metody domowe,maseczkiz ogorka,wywar z pietruszki.
Jednego sie nauczylam-do wszytskich tych metod trzeba duzej cierpliwosci.Zadna nie chroni takze przed powstawaniem nowych piegow jezeli wystawiamy buzie na slonko,ja stosuje caly rok kremy z filtrem,la roche posay ,filtr 60+.
w przypadku pytan prosze pisac na n gg 3768164,bo zadko jestem na forum

pozdrawiam!
malwinschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.