bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 19:48   #1
pedotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7

bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy


Mam 25 lat, cere normalna z tendencjami do przesuszania. Ostatnio pojawily mi sie zmarszczki mimiczne miedzy brwiami w po obu stronach nosa, opadajace pionowo w dol (takie zmarszczki od smiechu)

Gubie sie w tych kosmetykach do twarzy, do tej pory nie przywiazywalam wiekszej wagi w wyborze kremu, ale teraz bym chciala wybrac odpowiedni do typu cery, wieku i kondycji skory:
krem do twarzy (na dzien z wysokim filtrem) i na noc
krem pod oczy (zapobiegajacy zmarszczkom)


Bardzo prosze o rady!

Mysle tez o zakupie tego koncentratu przeciw zmarszczkom mimicznym Loreal? Dobre to?
Pomozcie! Moze ktos lepiej obeznany jest w tych kremach roznych ode mnie....
pedotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:58   #2
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy

Polecam ci serum z witaminą C, albo samorobione, jeśli lubisz się bawić w te rzeczy, albo flavo-c Aurigi. Serum służy znakomicie na dzień ( pod filtr), oraz na noc. Można je nakładać pod oczy, świetnie wpływa na skórę pod oczami, nie trzeba używać osobnego kremu pod oczy. Serum rozjaśnia skórę, poprawia jej kondycję, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zwęża pory i odświeża cerę. Nie zapycha i nie powoduje powstawania niechcianych niespodzianek. Z powodzeniem zastępuje wszystkie inne preparaty do pielęgnacji twarzy, ma postać olejku i fantastycznie odżywia i nawilża. Ja osobiście jestem flavo-c zachwycona. Przejrzyj opinie na KWC, cena to ok 63-64zł w sieci, w realu nawet 70zł. Ale opłaca się biorąc pod uwagę ile słoiczków i tubek zastępuje.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:53   #3
Kejsunia
Raczkowanie
 
Avatar Kejsunia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
GG do Kejsunia
Dot.: bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy

Niestety skora majaca sklonnosci do przesuszenia najszybciej sie starzeje;( Podstawa jest prawidlowa pielegnacja, ktora moze opoznic drobne linie zmarszczek. Cera po 25 roku zycia jest juz uznawana jako cera dojrzala i do takiej cery powinnas juz kupowac kosmetyki. Najwazniejsze jest codzienne i dokladne oczyszczanie twarzy zarowno rano jak i wieczorem. Po oczyszczeniu nalezy nalozyc krem pod oczy (palcem serdecznym, bo skora wokol oczu jest bardzo delikatna, a ten palec jest najslabszy z calej reki). Krem pod oczy naklada sie zawsze od zewnatrz do wewnatrz. Kolejnym krokiem jest oczywiscie krem nawilzajacy. Raz w tygodniu mozesz zrobic sobie mikrodermabrazje domowa (ale pod warunkiem, ze sie nie opalasz). W sumie do 30 roku zycia taka pielegnacja powinna wystarczyc. po 30 roku zycia mozesz wlaczyc serum na dzien i na noc.
Polecam produkty Mary Kay Time Wise.
Kejsunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 00:55   #4
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy

A ja polecam Tobie Juvit C - kilka razy w tygodniu mieszaj go z kremem i kładź na buzię - najlepiej na noc - a na buzię - odkryłam niedawno super serię Ziaji - Calma HLC - krem nawilżający jest świetny!!! jest jeszcze krem biolipidowy - ale ten jest już bardziej ciężki Zaznaczam, że przetestowałam w tym roku kilka kremów - z dolnych, górnych i środkowych półek i myślę, że do tej pory Ziaja prowadzi w zbawiennym działaniu na moją skórę
Możesz również zażywać witaminy i pierwiastki - ja biorę Omega3,6,9, cynk, witaminę A, E i selen , z przerwami popijam żeńszeń i ginko bilobę.
Jeśłi chodzi o złuszczanie i mikrodermabrazje domowa - nie radziłabym stosować tych zabiegów latem - jest bardzo mała szansa, że żaden promyczek słońca Ciebie nie dosięgnie, a bardzo wysokie filtry są dość ciężkie. Myślę, że dobry peeling ( polecam St.Ives), dużo wody od środka (latem min. 2 litry) i odpowiedni krem sprawi, że Twoja skóra poczuje się lepiej
Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 00:57   #5
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: bardzo bardzo prosze o rade w wyborze kosmetykow do twarzy

Ps. zapomniałam o filtrach - mi bardzo pasuje Bioderma Photoderm - poproś o próbki przy wizycie w aptece
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.