Zawód:kosmetyczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 10:55   #1
maaraa
Przyczajenie
 
Avatar maaraa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18

Zawód:kosmetyczka


Hej !
Wiem ze tego typu watki juz byly zakladane ale nie znalazlam w archirum konkretnego, dotyczacy mojego problemu. Znaczy.. był jeden ale nie było tam odpowiedzi.
Mój watek dotyczny przedmiotów jakie trzeb zdawac aby móc studiować kosmelogie. Są określone przedioty? typu chemia ? czy można zdawać co się chce?
I jeszcze jedno... co po takich studiach można robić prócz byc kosmetyczką? czytałam troche o tym w necie ale niebardzo zdrozumialam bo było hmm ' za madrze' napisane Czekam na odpowiedzi ) PZDRR
maaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:56   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zawód:kosmetyczka

http://www.studiuj.pl/charakterystyk...kow.php?lp=502

ja dopiero zaczynam studia w tym roku
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:45   #3
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Zawód:kosmetyczka

Witam!
Ja mam inny pomysł. powiedzcie czy dobry... Skończyłam w tym roku studium kosmetyczne,ale tak naprawdę marzy mi się kosmetologia
Za rok kończę studiamagisterski i myślę żeby studiować kosmetologię podyplomowo... Co o tym sądzicie? Czy będę wiedziała mniej niż po trzyletnim licencjacie?
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:27   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zawód:kosmetyczka

a patrzałaś na program?raczej rpogram nie jest powtrazany co licencja 3 tala a uzupełniajace magisterskie 2 ale w sumie nie chce C kłamać jak z rtymp programem bo znam rozpiskę na licencjat. w sumie nie wiem jak chcesz to robić masz magistra z czegos innego i chcesz jeszcze z kosmetologii na magisterskie tak?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:56   #5
ambra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
GG do ambra
Dot.: Zawód:kosmetyczka

maaraa!!!ja teraz bede pisac licencjata z kosmetologii...jesli chcesz zdawac na kosmetologie to nastaw sie na biologie i chemie!!!chemie w szczegolnosci...na studiach jest jej naprawde bardzo duzo
ambra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:50   #6
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Zawód:kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Emilia1
a patrzałaś na program?raczej rpogram nie jest powtrazany co licencja 3 tala a uzupełniajace magisterskie 2 ale w sumie nie chce C kłamać jak z rtymp programem bo znam rozpiskę na licencjat. w sumie nie wiem jak chcesz to robić masz magistra z czegos innego i chcesz jeszcze z kosmetologii na magisterskie tak?
Nie chodzi mi o uzupełniajace studia,ale podyplomowe. Czyli pomagisterskie. Bo po co miałabym robic jeszcze raz licencjat skoro już będę miała magistra. Ale bardzo zależy mi na wykształceniu w kierunku kosmetologii. Myślałam tez o chemii produktów kosmetycznych,ale boję się, że to będą studia naładowane wylącznie chemią, a pielęgnacji i praktyki zabraknie...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.