Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 20:27   #1
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna

Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!


A więc tak. Kilka dni temu wyszło mi coś dziwnego na buzi!
Mam to koło nosa na policzku i na brodzie. Wygląda to jak przesuszona, łuszcząca się skóra taka jakby zrogowaciała! Ma to postać 2-3 centymetrowych plam!
Nie jest to jakoś nazbyt widoczne, ale te miejsca są zaczerwienione! Nie wiem, od czego to jest, może ma coś z tym wspólnego to, że zmiany pojawiły się tak jakby dookoła pryszczy, które mi wyskoczyły! Nie wiem, co z tym zrobić! Próbowałam pilingów oraz kremów i nic! Kremy działają tylko chwilowo zaraz po wchłonięciu jest to samo! Błagam pomocy!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:31   #2
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
A więc tak. Kilka dni temu wyszło mi coś dziwnego na buzi!
Mam to koło nosa na policzku i na brodzie. Wygląda to jak przesuszona, łuszcząca się skóra taka jakby zrogowaciała! Ma to postać 2-3 centymetrowych plam!
Nie jest to jakoś nazbyt widoczne, ale te miejsca są zaczerwienione! Nie wiem, od czego to jest, może ma coś z tym wspólnego to, że zmiany pojawiły się tak jakby dookoła pryszczy, które mi wyskoczyły! Nie wiem, co z tym zrobić! Próbowałam pilingów oraz kremów i nic! Kremy działają tylko chwilowo zaraz po wchłonięciu jest to samo! Błagam pomocy!
Przyczyn może być stosunkowo sporo. Na pierwszy rzut oka - zmiany łuszczycowe,ale tak czy siak wypowiedzieć powinien sie jak najszybciej lekarz-dermatolog. Podobne zmiany mogą pojawiać się pod wpływem silnego stresu,może to być również nietypowa grzybica,reakcja alergiczna. Tylko bez nerwów i pędem do lekarza!
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:14   #3
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Ja kiedyś miałam też coś takiego,byłam u lekarza ale rodzinnego,ona mi w sumie na to nic nie poradziła,spytała się tylko czy może mnie polizał w tym miejscu pies albo jakieś zwierzę albo czy się nie poparzyłam czymś,powiedziała że to nic groźnego i samo zniknie,więc nic z tym nie robiłam i po jakimś czasie znikło.A kilka dni temu zauważyłam że znowu to samo mi się robi i niemal w tym samym miejscu,ja myśle że poprostu w tym miejscu mam wrażliwą skóre i musiałam przesadzić z jakiś specyfikiem przeciwtrądzikowym i poprostu skóra takjakby mi się wypaliła,więc jak zauważyłam że znowu mi to wyskakuje to nałożyłam grubą warstwe kremu zwykłego Nivea,na noc znowu tak samo i na drugi dzień ani śladu nie było
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:45   #4
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

>>Girl<< może to to samo. Właśnie sobie przypomniałam że juz kiedyś miałam coś takiego podobnego! To by było logiczne. Bo sokro w tym miejsu miłam pryszcza i stosowałam w tym miejscu przeróżne toniki, żele z zwiększona intensywnością to może żeczywiście skóra się wypaliła! I co to tak bedzie raz na jakis czas powracać??!!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:31   #5
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Pierwszy raz mi się to pojawiło chyba z rok temu,a drugi raz właśnie kilka dni temu i nie mam pojęcia czy tak co jakiś czas będzie mi się to pojawiać,ale jeżeli akurat w tym miejscu używasz różnych wysuszających specyfików na pryszcze to poprostu staraj się aby to miejsce było dobrze nawilżane,żeby nie doszło do zbytniego wysuszenia
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:39   #6
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

mialam takie cos raz na policzku plamka taka zaczerwieniona luszczaca sie .. okazalo sie ze przesuszylam strasznie skore plynem do mycia twarzy , jak odstawilam to szybko zaniknelo
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:35   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Girl , Goldwish dobrze piszą to moze byc przesuszenie od pryszcza , zwlaszcza jesli uzywalas czegos mocnego(co to bylo?), albo alergia, byc moze od specyfiku uzywanego przez Ciebie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 20:48   #8
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

nic takiego mocnego to ja nie uzywałam tylko tonik garnera taki niebieski i jeszcze żel złuszcający Pharmaceris. Może to do tego toniku?
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:34   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

zel złuszczajace pharmaceris to chodzi o ta kuracje zluszczjaąca tak? ona jestłagodna ale potrzeba do niej czegos nawizlajacego bo wysusza, masz moze sklad toniku? od niego moze byc tez ale jest jest to kuracja złuszczajaca to ona moze tez powodowac Ci to
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 14:21   #10
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
nic takiego mocnego to ja nie uzywałam tylko tonik garnera taki niebieski i jeszcze żel złuszcający Pharmaceris. Może to do tego toniku?

wywal ten tonik mi to co sie zrobilo na policzku mialam wlasnie dzieki garnierowi nebieskiemu, tyle ze to byl zel do mycia twarzy w moim przypadku
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:37   #11
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Nie no nie sądze zeby to było po tym żelu, ale całkiem możliwe że to od tego toniku :|! Na szczęście już prawie wszystkiego sie pozbyłam stosując zwykły krem nivea

Skład toniku graniat czysta skóra:AQUA/WATER, ALCOHOL DENAT., DIPRIPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, SPIRAEA ULMARIA/SPIRAEA ULMARIA EXTRACT, ZINC PCA, BENZOPHENONE-4, CL 42090/BLUE 1, NIACINAMIDE, PRE-60 HYDROGENATED CASTOR OIL,SODIUM HYDROXIDE, BUTYPARABEN, PHENOXYETHANOL, TRICLOSAN, PARFUM/FRAGRANCE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONEN, LINAIOOL (B369A/3)
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 18:54   #12
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

Oj, to na pewno po tym toniku - na drugim juz miejscu ALKOHOL! jejq.... a on bardzo wysusza ....
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:41   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wyskoczyło mi COŚ na twarzy! POMOCY!!

no ...zgdzams ie z patis
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.