Ameryka, kosmetyki i PROACTIV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-09, 19:36   #1
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605

Ameryka, kosmetyki i PROACTIV


czy ktorakowliek z was zna z wlasnego doswiadczenia kosmetyki Proaktiv i moze mi cos powiedziec o ich dzialaniu? Sa to cuda dostepne tylko w Stanach (gdzie przypadkiem jestem) sprzedawane w telewizji, musze powiedziec, ze reklama mnie przekonala.

Pytanie nr 2 - jakie waszym zdaniem kosmetyki marek niedostepnych w Polsce warto kupic bedac tutaj?

Bardzo wam dziekuje za pomoc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 15:11   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
PROACTIV - do Basi albo Justy...

Podciagam ten wątek! Ostatnio mam sporo czasu bo się trochę kuruję, jednocześnie leczę stan zapalny na brodzie, sufrowałam trochę po sieci szukając ciekawych artykułów na temat pielęgnacji cery. O Proactiv slyszałam od dawna, byłabym sceptyczna jako że to dla mnie kolejny kosmetyk z ichniego TV shopu ale ludzie na zagranicznych grupach dyskusyjnych szaleją... Dlatego proszę o opinię jakąś profesjonalistkę, Basiu albo Justy, help! Wyraźcie swoją opinię... te kosmetyki są drogie i jestem po prostu ciekawa. wiem że Ameryki nie odkryli bazą tej serii jest benzoyl peroxide, podobno przeżywa swój mały renesans ta substancja, na zachodzie jest mnóstwo specyfików z tym i uznaje się to za jedna z bardziej skutecznych metod walczenia z syfkami (jako że wciąż działa jednakowo silnie, skóra się nie przyzwyczaja i nie uodparnia). (Sama pod wpływem tych artykułów przeprosiłam się z tą substancją, używam brevoxylu i emulsji do mycia twarzy z nadtklenekiem benzoilu...)
Proszę jakiegoś fachowca o wypowiedź na temat Proactiv!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 17:18   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

w sprawie kosmetyków amerykańskich proponuję skontaktować się mailem z Basią.
przejrzałam pobieżnie stronę proactiv.com i nie bardzo podoba mi sie siarka w składzie. myślę, ze nadltenek benzoilu w preparacie do oczyszczania/mycia twarzy jest zbędny- nie zdaży zadziałać, a moze podrażnieć np. oczy. seria wydaje mi się za droga. moim zdaniem wystarczy 1 produkt z nadtlenkiem benzoilu (np. proactiv reparing lotion) pozostawiany na twarzy np. na noc. a takich produktów jest wiele zarówno w stanach jak i u nas.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 17:36   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

Dzięki justy za odpowiedź, tak mi się wydawało że to troche naciagane jednak... ale ludzie na różnych zagranicznych forach wychwalali pod niebiosa Justy powiedz mi jeszcze co sądzisz właśnie o preparatch do mycia z nadtlenkiem benzoilu? Ja kupilam sobie przypadkowo w aptece Lubexyl (ma 40 mg bp na 1g) i prawdę powiedziawszy jestem bardzo zadowolona, bo myslałam ze to jakiś wściekly preparat co wypali mi skórę, a ostatnio po antybiotykach piecze mnie i uczula prawie wszystko. A tu o dziwo jest bardzo lagodne mleczko do spłukaiwania wodą, mam wrażenie że bardzo dobrze mi działa na skórę, świetnie oczyszcza i pomaga goić się różnym rzeczom No i teraz nie wiem... moze nie robię dobrze uzywając tego? moze na dłuzszą metę szkodze skórze? Moze za jakiś czas alergia dopadnie mnie ze zdwojoną siłą???? Rany... Justy, powiedz szczerze, lepiej tego nie używać? Zaraz zwariuję już patrzę podejrzliwie w stronę tej buteleczki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 17:44   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

wierzę, że ludzie są zadowoleni z proactiv, bo te kosmetyki powinny działać. chodzi mi o to, że ta seria nie wydaje się bardziej skuteczna niż inne preparaty tego typu, a jest droższa.
jesli chodzi o lubexyl, tonie jest to zły środek. bardziej niż do mycia skóry służy do jej "leczenia"- stosując go trzeba omijać okolice oczu i sluzówek. skoro jesteś z niego zadowolona i Twoja cera także, to nie ma większego problemu, ale być może lepsza kondycja skóry to zasługa brevoxylu?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 19:57   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

Mysle że masz rację Justy, moze to właśnie zasługa Brevoxylu, jestem bardzo zadowolona jego działania. Sięgnęłam po niego własnie przeczytawszy o nim na wizazu i pod wpływem artykułów o skuteczności nadtlenku benzoilu... tu własnie apeluję do tych wszystkich które skreśliły benzacne - żeby spróbowały z brevoxylem, bo jest dużo delikatniejszy, nie podrażnia, skóra nie łuszczy się po nim, ma inną konsystencję i genialnie się wchłania. No a przede wszystkim to bardzo skuteczny punktowy preparat na wypryski!
Jeszcze raz dziekuję Justy za wyczerpujące informacje, fajnie że zawsze można na Ciebie liczyć
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 20:21   #7
patt
Raczkowanie
 
Avatar patt
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 56
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

Wspominałaś, że przeczytałaś o tym brevoksyl na wizażu, tylko, że nic nie mogę znaleźć pod tym hasłem. Czy może inaczej to brzmi, bo nawet na google nic nie można znależć pod hasłem "Brevoksyl".
patt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-17, 20:25   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

Jest tutaj na wizażu w nwesach kosmetycznych, nazwa to BREVOXYL
oto link
http://www.wizaz.pl/news/index.php?itemid=215
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-18, 20:39   #9
patt
Raczkowanie
 
Avatar patt
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 56
Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

dzięki
patt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:59   #10
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Re: PROACTIV - do Basi albo Justy...

Te kosmetyki to nie żadne cuda, tylko wyciąganie kasy. Moja siostra mieszkająca w USA wydawała na nie spora kasę przez ok 1,6 roku, kosmetyki jak kosmetyki, taką jakość można mieć za 1/4 ich ceny. Nie miała żadnych efektów jakich oczekiwała (czyli tych jakie obiecują).
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.