nowości obiecujące i nowości wypróbowane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-26, 18:40   #1
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053

nowości obiecujące i nowości wypróbowane


Dziewczyny czy któraś z Was wypróbowała coś z nowej serii Daxa Model Bioenergia. Są to kosmetyki do twarzy dla 25-30 latek. Szczególnie interesujący wydaje się "eliksir na krótkie noce". Preparaty te zawierają bioplazmę która ma za zadanie pobudzać skórę do regeneracji i dodawać jej witalności, usuwać zmęczenie. To nowość obiecująca
Nowość wypróbowana to Musująca tabletka do kąpieli Dresdner Essenz.Miałam kiedyś ich proszki do kąpieli(lawendowe, pomarańczowe),ale ta kostka obłędna jest.Ja nie przepadam za waniliowym zapachem , ale połączenie wanilii z bergamotą jest tak doskonałe że pójdę jutro zrobić zapas Zapach rewelacyjny, idealny po męczącym tygodniu do kąpieli.Kosztuje ta kostka 3 zł.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:03   #2
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Ja mam kilka probek Model Bioenergia-Zel-sorbet pod oczy i na powieki.Z tego co sie orientuje seria ta jest przeznaczona dla kobiet powyzej 30 roku zycia.Do 30 troche mi jeszcze brakuje ale poniewaz mam juz pare zmarszczek pod oczami zdecydowalam sie zaryzykowac i wyprobowac tego specyfiku.
W sumie jestem zadowolona;to raczej lekki krem niz zel,ma raczej neutralny zapach,nie uczulil mnie choc okolice oczu mam raczej wrazliwe;dobrze nawilza i wygladza.To tyle co moge powiedziec o nim po kilkakrotnym uzyciu.
Nie wiem czy widzialas ale Dermika rowniez wprowadzila nowa serie-PREVENTI.
Producent napisal ze jest ona przeznaczona dla mlodych, aktywnych kobiet(po 25 roku zycia),ma hamowac procesy zwiazane ze starzeniem sie skory.
Dostalam w sklepie kilka probek z tej serri -krem na noc oraz pod oczy.O ile krem na noc mi nie odpowiada(dziwny "kwasny zapach charakterystyczny dla Dermiki)o tyle kremik pod oczy jak najbardziej.Dowiedzialam sie w drogerii, ze niedlugo jeszcze Soraya(lub Kolastyna dokladnie nie pamietam) ma wprowadzic cos podobnego jak Dax Cosmetics.
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:37   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

No właśnie ja tam żadnych nowości jeszcze nie wypróbowałam ale ta nowa linia Dermiki kusi mnie szalenie (choć za firmą jako taką nie szaleję...) i właśnie mam strrraszną ochote na ten krem na noc... tak wielką że jestem gotowa zakupić ot zaraz bez próbeczki! Cosma powiedz coś więcej o tymna noc? Zapach zniosę... wazne jak się wchłania i jaką ma konsystencje - Ciebie nie uczulił? Jak znajdziesz chwilkę to podziel się wrażeniami
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:44   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Przepraszam za prywatę Smoczyczko jutro znaczy się już dziś skrobnę mailika, bo się nie wyrobiłam Wybacz mi buziaki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:47   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Ej no co Ty Iwonko to nie terror jakobinski jak bedziesz miała czas to napiszesz ja sama się moge jeszcze stosunkowo obijać w tym tygodniu, dlatego odpisuję tak szybciutko
słodkich snów
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 08:54   #6
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Wiesz ja jestem przewrazliwiona na punkcie zapachow.Jesli zapach kosmetyku mi nie odpowiada to nie wiem jak bylby on dobry i tak nie bede go uzywac.Pod tym wzgledem Dermika nigdy mi nie odpowiadala(wyjatek Seria Mat-B).
Generalnie kremik na noc jest okey (gdyby nie ten zapach),ma raczej lekka konsystencje, szybko sie wchlania,dobrze ujedrnia i odzywia, skora jest po nim gladziutka.Kremik mnie nie uczulil gdyz nie mam wrazliwej skory(oprocz okololicy pod oczami)
Wersja na dzien tego kremu ma dodatkowo filtr SPF 8.
W serii jest jeszcze maseczka wygladzajaca oraz 2 kremy pod oczy: odzywczy na powieki i pod oczy SPF 6(bardzo dobry wg mnie) oraz specjalistyczne serum kuracja przeciw podkrazonym oczom i workom pod oczami.
Jak bys chciala zobaczyc jak te kosmetyki wygladaja to ta seria jest pokazana i opisana na stronie www.esentia.pl
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 10:24   #7
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

O rzeczywiście doczytałam ze po 30 roku,ale z opisu działania nie wynika żeby było to silne działanie.To jest seria zapobiegająca pojawieniu się pierwszej zmarszczki.A eliksir na krótkie noce zalecany jest juz od 25 roku. Zadaniem tej serii z tego co zrozumiałam jest ozywienie skóry która u 25-30 latek nie wyglada już często tak świeżo jak u nastolatki(zmęczenie robi swoje ,a ta bioplazma pobudza skórę i ożywia ją). Ciekawa jestem jakie filtry(czy dobre i skuteczne) ma krem na dzień bo obiecuje 15 spf. Ja cenie Dermikę ,ale wypuszczenie przez nich kremu na dzień z tylko spf 8 jest śmieszne troche skoro chcą nadążać za nowoczesnym spojrzeniem na pielęgnacje(w kremach na dzień głównie filtry!)Zdecydowanie bardziej kusi mnie nowa linia Daxa niż Preventi które mignęły mi na esentia.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-27, 12:31   #8
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Jesli chodzi o te serie Daxa to pan w drogerii stwierdzil, ze dla mnie to raczej za wczesnie na taki kremik(mam 26lat), choc ten eliksir to faktycznie by sie nadawal.
Krem na dzien Daxa ma SPF 15, a ten Dermiki 8.
Dla mnie to szczerze mowiac nie ma specjalnego znaczenia bo i tak nie przykladam wagi do filtrow.Najwazniejszy jest dla mnie efekty dzialania no i nie ukrywam, ze przyjemnosc ze stosowania. Poza tym wydaje mi sie ze filtr 8 to nie jest malo,zwlaszcza ze niektore kremy na dzien i tego nie maja.No ale to tylko moje zdanie.


Ps.Mam takie pytanie do dziewczyn, ktore tak jak ja sledza nowosci kosmetyczne,moze ktoras z was cos wie na temat nowego fluidu Bourjois? Dzis na bazarku pan sprzedawal wlasnie fluid tej firmy w jakims zupelnie nowym okraglym opakowaniu z pomaranczowa nakretka,wczesniej takiego nie widzialam.Zastanawiam sie czy to podrobka(mial tylko 1) czy rzeczywiscie jakas nowinka sprowadzona z zagranicy?

Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 13:08   #9
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

Pewnie każdy czegoś innego oczekuje po kosmetykach stąd i tak ogromny wybór. Dla mnie filtr min.15 w kremie na dzień to podstawa, ale jeśli nie chroni przed UVA(z polskich do tej pory tylko Iwostin ma taką zalete) nawet nie spojrzę w jego stronę. Mnie panie w perfumerii też odradzały np.ANR EL, bo "przecież nie ma pani zmarszczek pod oczami", ale ja nie po to spędzam sporo czasu na takich forach jak to (dzieki dziewczyny!)żeby nie wiedziec że zmarszczkom się zapobiega. Nie podejrzewam Daxa by miał dobre filtry(dla mnie), kusi mnie jedynie krem na noc i eliksir na krótkie noce bo od jesieni do wiosny czekają mnie częste służbowe, 2-3 dniowe wyjazdy. Żel pod oczy jakoś mnie nie kusi(nie ma filtrów wiec na dzień dla mnie odpada, na noc chyba za lekki).Lubie Daxa bo to jedyna (oprócz Dermiki) firma polska której kremy nie zanieczyszczają mi porów.Jednak ich krem z chińskimi ziołami na noc był dla mnie za lekki(mimo mieszanej cery), moze dlatego ze uzywałam zimą przy kaloryferach. Mam nadzieję że kremy nie zawiodą mnie, jak wypróbuję(bo wypróbuję na pewno) dam znać.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:41   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: nowości obiecujące i nowości wypróbowane

nie orientujecie się czy te kosmetyki ( a zwłaszcza eliksir na krótkie noce ) są nadal dostępne w sklepach
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.