W jakim wieku jaki krem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-11, 22:12   #1
sili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 18

W jakim wieku jaki krem???


Witam.

Mam 31 lat (choc na tyle nie wygladam) i mieszana cere.
Pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki mimiczne (podobno nie widoczne, ale ja je widze).
Czy wyrzadze krzywde swojej skorze jezeli zaczne uzywac kremow dozwolonych od 30-tki np. VICHY MYOKINE i RETI.C pod oczy, bo wiele osob mowi, ze nalezy uzywac kremu "mlodszego" od skory.
Nie chcialabym natomiast czegos zaniedbac, bo lifting (w przyszlosci) nie wchodzi w gre.
__________________
Pozdrawiam
sili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 23:15   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: W jakim wieku jaki krem???

O ile mi wiadomo,to skora wchlania te skladniki z kremow,ktore sa jej potrzebne.Zawsze lepiej zapobiegac.Podany wiek przez producenta jest tylko orientacyjny.Jezeli jest napisane,ze krem przeciwzmarszczkowy jest dla kobiet od 30 roku a ktos ma lat 25 i kilka lub wiecej zmarszczek to wydaje mi sie wlasnie teraz powinien zaczac uzywac takiego kremu.Nie mam jeszcze 30 lat ale przyznam ,ze posiadam juz w swojej kosmetyczki kosmetyki przeciwzmarszczkowe,bardz o lubie linie Total Effect 7 Olay (regularnie z tej serii uzywam krem pod oczy,serum i tonik do twarzy-serum i tonik nie wiem czy dostepne w Polsce)Uzywam rowniez peelingu Hydracid SP SVR (chociaz teraz mam przerwe,poniewaz lecze jeszcze skore z wypryskow Acne Dermem i Zinerytem)Uzywalam rowniez kosmetykow z wyzszej polki przeciwzmarszczkowych i jak widze nic mi nie zrobilo zadnej krzywdy.Myokine Vichy kilka razy tez uzylam,mialam kilka probek,i musze przyznac ze jest to calkiem dobry kremik.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 19:59   #3
sili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 18
Dot.: W jakim wieku jaki krem???

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.

A swoja droga, to jest tyle opinii, ze na prawde trudno ocenic co bedzie dobre, a co moze zaszkodzic.
Moze jeszcze ktos sie podzieli swoimi doswiadczeniami.
__________________
Pozdrawiam
sili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:34   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: W jakim wieku jaki krem???

Tez sie zblizam do 30stki (swoja droga, Sili, zajrzyj na forum dla trzydziestolatek, jest tam sporo watkow godnych uwagi ) i postawilam na:
a) filtry
b) witamine c (serum samorobione ale dobry jest tez krem LRP, ten Vichy nie mial dobrych ocen na KWC)
c) dieta bogata w NNKT i witaminy + antyoksydanty, np. zielona herbata
d) dotlenienie (biegam albo skacze na skakance na podworku swojej kamienicy ku uciesze brzuchatych sasiadow
e) teraz robie kuracje Acne-Dermem ale mysle tez nad czyms retinopodobnym np. Ysthealem Avene kilka razy w tygodniu na poczatek, kiedy skoncze A-D.

Osobiscie nie zainwestowalabym w Myiokine Vichy (no, chyba ze na noc) bo witamina C , retinoidy + systematyczne uzywanie filtrow sa, moim zdaniem, na dluzsza mete, skuteczniejsze.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.