abc nailstore - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 10:44   #181
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Beatko, jesteś boska!!!
Dobrze by jednak było, gdybyś odważyła tę ilość i poprosiła kogoś przeszkolonego przez ABC o wykonanie frencha. Padły tu już stwierdzenia, że niektórzy kładą za dużo żelu. Jeśli okaże się, że nie wystarczyło, to powiedzą, że za dużo kładziesz i błędne koło...
Byliczko - może Co odważę osobno jeszcze te 0,05g i spróbujesz

Natalio - wg mojej wiedzy i eksperymentu - nie ma takiej opcji aby taka ilość starczyła na French dla całego setu. Chyba, że jak już wspominałam, linia Frencha będzie szeroka na 1,5 mm- 2mm - wtedy tak, ale przy takim Frenchu jak pokazała Ania i ja - nie ma szansy.

A taki eksperyment o jakim mówi Natalia musiałby się odbyć na zasadzie - ja i Instruktor ABC i pracujemy tylko na tej ociupince.
Tak jak ja nie jestem w stanie udowodnić że zużyłam więcej niz 0,05g tak samo nikt nie jest mi to w stanie wmówić że tyle starczy na set - ja wiem, bo sama siebie nie oszukam

w kazdym razie, jak dla mnie dalsza dyskusja jest jałowa i pozbawiona sensu w zasadzie. Wyświadczyłam firmie ABC przysługę bo jako jedyna tutaj pokazałam rzetelnie i obiektywnie jak się pazury tym żelem robi i zachęciłam moim tutorialem a nie zniechęciłam do zakupu

i co słyszę?
że mam pędzel do bani i to dlatego
na szczęście nikt nie podważył moich umiejętności - ale to pewnie też do czasu - no nic, zmykam stąd - swoje zrobiłam i swoje wiem.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 11:40   #182
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: abc nailstore

Doberku jestes wielka ! , ale Ty się dobrze zastanów nad poszerzeniem działalności
Testy, porównania czy cóś - qrdę chyba nie ma na to PKD

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:24   #183
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Nie no dziewczyny, złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.
Czy ja mając pędzel do żelu kupiony w innej, równie polecanej firmie źle nałoże żel bo pędzel nie pasuje? Nie no bez przesady!

Dobra Duszko mogła być wkleić zdjęcie pazurków robione polarem?
oj kochana w mojej galerii pierwsze frenche są robione polarem Tylko uprzedzam, że wchodzisz na własną odpowiedzialność, bo pozostawialy one wieeele do życzenia poza tym nie posiadałam wtedy kamuflażu... Ale może postaram się kiedyś zrobić znów french polarem
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:25   #184
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: abc nailstore

zachęcający teścik
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:16   #185
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

Pracowałam juz na bardzo wielu firmach i choc nie powinnam to napiszę że mimo iz nie zrobi sie tyle set ile podają to i tak żele są jednymi z najlepszych i co za tym idzie cena mówi sama o tym, Dziewczyny i pokazcie mi żele które nie żółkną u klientek opalających się na solarium i tu dobrarado jeżeli pokryjesz polara swoim nabłyszczającym to przypuszczam że po jednym opalaniu zżółknie , a jak komus nie pasuje polar to niech uzyje softa poprostu. Dobra rado jak juz tyle sie pofatygowałaś o ten referat to zrób paznokcie u jednej ręki polarem i wszystko ABC, a druga rękę zrób ich polarem a reszta inne żele i ponoś je z tydzień ,chodż na solarium pal papierosy i wykonuj obowiazki jak kazda kobieta - i porównaj - w której rączce paznokcie sa bez zmian?????
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:42   #186
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez aldi2 Pokaż wiadomość
Pracowałam juz na bardzo wielu firmach i choc nie powinnam to napiszę że mimo iz nie zrobi sie tyle set ile podają to i tak żele są jednymi z najlepszych i co za tym idzie cena mówi sama o tym, Dziewczyny i pokazcie mi żele które nie żółkną u klientek opalających się na solarium i tu dobrarado jeżeli pokryjesz polara swoim nabłyszczającym to przypuszczam że po jednym opalaniu zżółknie , a jak komus nie pasuje polar to niech uzyje softa poprostu. Dobra rado jak juz tyle sie pofatygowałaś o ten referat to zrób paznokcie u jednej ręki polarem i wszystko ABC, a druga rękę zrób ich polarem a reszta inne żele i ponoś je z tydzień ,chodż na solarium pal papierosy i wykonuj obowiazki jak kazda kobieta - i porównaj - w której rączce paznokcie sa bez zmian?????
Używam białego IBD Xtreme French i nabłyszczam glossem z PepooNails i Perfect Beauty. I mam 2 maniaczki solariowe palące papierosy. I zawsze przychodzą z białymi frenczami .
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:08   #187
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

ale biały ,a biały jest róznica żeby widziec jaka ?trzeba porównać ten biały i tamten biały, IBD też przerabiałam i wrazenia nie zrobił, ale moze z tymi co łączysz jest ok niewiem bo tak nie próbowałam.
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 20:18   #188
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez aldi2 Pokaż wiadomość
ale biały ,a biały jest róznica żeby widziec jaka ?
Nie mogę się odnieść do wypowiedzi ponieważ nie rozumiem tego fragmentu
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:24   #189
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

oo matko, przestane wchodzic na ten watek, bo co nie wejde, to mnie krew zalewa :/
juz prawie bylam przekonana, zeby sobie cos zamowic, a teraz znow sie wscieklam..

ja takze uzywam ibd ex. pala baaardzo duzo. bardzo.
na solarium nie chodze, aczkolwiek latem przebywam bardzo duzo na sloncu.
nigdy, powtarzam, nigdy! nie zdarzylo mi sie, aby zel zrobil sie zolty..
zachowuje kolor dokladnie taki sam..
wiec to nie jest jakis ewenement na rynku paznokciowym :/

moze na serio niech dobra rada zajmie sie pisaniem recenzji tych produktow, bo bardziej mnie zachecila niz ktokolwiek.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:27   #190
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

Mam na mysli że jak nie porównasz to mozemy pisac o zupełnie różnych barwach, mam pytanie czy próbowałas żeli ABC ?bo jeżeli nie to zachęcam spróbuj i porównaj z dotychczasowymi , wtedy będziesz wiedziała o czym piszę, bo to nie jest tylko fajnie jak nimi pracujesz, ale chodzi o to jak potem sie zachowują.
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:37   #191
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

No niebawem będę miała przyjemność przetestowania słynnego polara.
Ale mam dokładnie 4 rodzaje żeli do frencha i stosowałam je przeróżnie i nigdy mi klientka korzystająca z solarium nie wróciła z żółtymi paznkciami. I nie mam problemów z zachowywaniem się żadnego frencza...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 20:45   #192
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

Ba.... bo to aż taki żółty to on sie nie zrobi i klientki nie wracają, ale to tak jak np allesandro widziałas lub prbowałas ?albo akryl ale naprawdę bielusienki ?bo sa różne odcienie białego i rozne firmy maja rózny odcien , polara jak nabłyszczysz innym żelem niż ABC to tak naprawde nie ujrzysz tak do końca jego walorów.
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:50   #193
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Nie wiem czy się robi aż tak, czy zaledwie tak, ja różnicy nie widzę a problemów wzrokowych nie mam. Akryl podobnie żółknąć nie powinien, jeśli żółknie może kulka była zbyt mokra? W pierwszej kolejności szukam winy w wykonaniu a dopiero potem w problemach z produktami.
Każda z firm zaleca używanie każdego żelu ze swojej firmy, mimo to łączę dowolnie firmy, mieszkankami wydawało by się wybuchowymi, więc takie mówienie raczej do mnie nie przemawia. Z resztą dostanę go w przyszłym tyg to wypróbuję i zobaczę czy pod glossem pepoo czy pb będzie się z nim działo coś i oczywiście "przebieg" udokumentuję.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:00   #194
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

Własnie o tym piszę że akryl jest zawsze taki sam jak na poczatku i to każdy akryl,a Ty zaraz szukasz błędów ,jak bedę przypadkiem w poblizu to pokazę Ci o czym piszę bo widzę że nie bardzo się rozumiemy,najlepiej popros kogos z ABC aby zrobił ci pokaz produktów .Pozdrowionka.
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:11   #195
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Jak będę zainteresowana to się zgłoszę
sory za ot.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:20   #196
laDiva
Raczkowanie
 
Avatar laDiva
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Herne/Bochum
Wiadomości: 41
Dot.: abc nailstore

no prosze..... biel bielsza od bieli..... i nie zolknie .... a inne sa mniej biale od bieli tej bielszej....... i jak "sie" pali" i "opala" to jest jeszcze mniej bialy od tej najbielszej bieli co jest taka biala i bielsza od tych mniej bielszych................ i jak tu nie dostac w glowe..........


ajajajajajajajjjjjjj..... ..
__________________
Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de
laDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:18   #197
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez aldi2 Pokaż wiadomość
Pracowałam juz na bardzo wielu firmach i choc nie powinnam to napiszę że mimo iz nie zrobi sie tyle set ile podają to i tak żele są jednymi z najlepszych i co za tym idzie cena mówi sama o tym, Dziewczyny i pokazcie mi żele które nie żółkną u klientek opalających się na solarium i tu dobrarado jeżeli pokryjesz polara swoim nabłyszczającym to przypuszczam że po jednym opalaniu zżółknie , a jak komus nie pasuje polar to niech uzyje softa poprostu. Dobra rado jak juz tyle sie pofatygowałaś o ten referat to zrób paznokcie u jednej ręki polarem i wszystko ABC, a druga rękę zrób ich polarem a reszta inne żele i ponoś je z tydzień ,chodż na solarium pal papierosy i wykonuj obowiazki jak kazda kobieta - i porównaj - w której rączce paznokcie sa bez zmian?????



Jak mi zasponsorujesz badania to chetnie się pofatyguję

póki co nie posiadam luźnego tysiąca do zaspokojenia mojej ciekawości - czy też raczej Twojej
a pewnie luźno by poszedł na zakup podstawowego zestawu żelików + kosmiczny pędzel

co do petów i solarki i żółknięcia mojego glossa, który jakże niegodny !!! - spoczął na Polar White

palę jak smok (25 petów dziennie) - mam nadzieję, że wystarczy - bo jak malo - to zjaram się dzisiaj podwójnie
solarkę mam w domu (taką do twarzy) to się troche pojaram wieczorem....
mam trójkę dzieci, nie mam służącej a wczoraj miałam gości i przez 3 godziny jechałam na szczocie + 2 godziny spędzone w kuchni - wystarczy????

narazie - przykro mi jak psu - ale od momentu kiedy zrobiłam pazury wypaliłam pewnie z 50 fajek i jakos nie widzę żółknięcia pazurów w prawej ręce - a co solarki - sprawdzę wieczorem

jaki czas nagrzewania ????
żeby nie było, że za krótko - tylko uprzedzam - po 30 minutach zaczynam się tlić

wystarczy 20 minut?

też mam zrobić relację ?????

miałam nie pisać i naprawdę juz nie napiszę w tym wątku więcej
jak dla mnie żenada, dno i 100m mułu
pa

ps. o wynikach badania poinformuję Byli na PW

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-04-16 o 16:19
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:45   #198
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: abc nailstore

Aldi2 - ale o so chodzi
Dobra Rado szacun dla Ciebie wykonałaś kawał dobrej roboty + rzetelny komentarz . To się nazywa profesjonalizm.

Sama mam ochotę na tego polara.
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:10   #199
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: abc nailstore

Co do koloru Polar White, to ma on taką specyficzną cechę, że bieleje pod wpływem promieni UV (często to nawet pokazujemy na pokazach jaka jest różnica w kolorze między utwardzonym, a świeżo nałożonym materiałem).
Jeśli więc klientka korzysta dużo z solarium i paznokcie jej zżółkną, to oznacza, że żel nabłyszczający zżółkł, a nie sam żel biały. Jeśli lekko zmatowimy górną wartwę nabłyszczacza blokiem, to widac od razu, ze pod spodem biały jest dalej śnieżny.

Osoby zainteresowane pokazem jak poprawnie nakładać materiał, by był wydajny zapraszam do abc nailstore katowice.
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 19:19   #200
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez laDiva Pokaż wiadomość
no prosze..... biel bielsza od bieli..... i nie zolknie .... a inne sa mniej biale od bieli tej bielszej....... i jak "sie" pali" i "opala" to jest jeszcze mniej bialy od tej najbielszej bieli co jest taka biala i bielsza od tych mniej bielszych................ i jak tu nie dostac w glowe..........


ajajajajajajajjjjjjj..... ..
Diva, chyba se drina walnę, bo tak mi biało, przed oczami....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:33   #201
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: abc nailstore

o matko, wchodze ,czytam i jestem w szoku co się tu wyprawia, hehe ja polara nie kupie bo ta metoda szczerze mi nie podchodzi, wole tradycyjnie wykonany french a co do żółknięcia, jesli chcecie uniknąc matowienie zżółknietego zelu nablyszczajacego, to poprostu pomalujce pazurki lakierem wystarczy zwykly za 5 zl, moze byc z uv za 5,50 i jak cos wam zżółknie to tylko ten lakier, ktory wystarczy zmyc i ukażą się wam snieżno biale frenchyki, no i nie zapomnijcie pomalowac powtórnie bo botem zostanie matowienie w razie zżółkniecia, ja przezorna jestem i zawsze maluje pazurki lakierem, i wiem ze jak klientka, maniaczka solarium( 3-4 razy w tygodniu) zmyje ten żółty lakier, to pazurki beda takie jak zaraz po zrobieniu świeżutkich o bielach mniej czy bardziej bialych sie nie wypowiem, kazdy wybiera takie jak mu odpowiadaja, ja znalazlam i uzwam swojej (najbielszej) bieli i nie zmieniam :P
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:10   #202
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: abc nailstore

Magda!
dokladnie tak!
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:01   #203
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
Co do żelu polar-white byłam nim zachwycona.. nie mogłam uwierzyć że tak małą ilość sie nabiera by zrobić frencha.. i że można go zrobić tak równiutko. Na szkoleniu robiłam go oczywiście pędzelkiem abc i tez nakładałam dwie warstwy, bo po pierwszej były lekkie smugi i nie pokrył całkowicie.. Tu zdjęcie pazurków z mojego szkolenia zrobione produktami ABC i frenchem z polar-white'a..

Rzeczywiście- równy jak cholera!
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:47   #204
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Rzeczywiście- równy jak cholera!
dziewczyna napisała,że to z jej szkolenia więc wiadomo,że nie mistrzowski
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:56   #205
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

dziewczyna wkleiła zdjecie paznokci ze szkolenia , a więc tez uwazam że nie musza być równe przypomnijcie sobie swoje poczatki -czy Wasze frencze były równiutkie.
Dobrarado widzę że Cie uraziłam -Przepraszam , moja ciekawość jest juz zaspokojona bo wydałam sporo aby sprawdzić każdy z żeli ABC.
Aniu a co do żółknięcia nabłyszczającego ABC to z seri impuls naprawdę pod wpływem promieni uv nie żółknie czego nie moge przyznać innym nabłyszczaczom z innych firm, a co do bieli to ok każdy pracuje na takim odcieniu jaki mu osobiście odpowiada,ale nie wiem tak do końca czy wy mnie zrozumiałyście o czym ja tu wczesniej pisałam/nie żółknie nabłyszczacz z ABC i z Alesandro o reszcze nie wiem ale wiem że wszystkie inne zółkną,Madziu ,a co do zabezpieczania lakierem to ok tylko po co to robić jak jest na rynku nabłyszczacz którego nie trzeba pokrywac już lakierem tym bardziej że niektóre klientki same sobie potem nie malują a lakier sie złuszcza
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:02   #206
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: abc nailstore

Ja używałam wielu nabłyszczaczy naprawdę z multum firm, a sama latam na solar co chwilę i kopcę jak smok, a z żadniym mi się nie zdarzyło, żeby zżółk - uv'ki w lakierze, ani żadnego innego nie używam.

Teraz większość firm ma tak opracowaną technologię, że takie rzeczy nie mają zbyt często miejsca - aldi2 może miełaś poprostu jakieś badziewie, że tak się działo
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:36   #207
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: abc nailstore

dokładnie zgadzam się z misiem nie wszystkie nabłyszczacze żółkną bo moje klientki też chodzą na solarium i palą i nic się nie dzieje
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:45   #208
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: abc nailstore

nigdy nie kupuje produktów tanich , wiec badziewie to moze za mocne słowo,myślę że zależy czego się oczekuje ? jakiej jakosci?zresztą ja nie moge pozwolic sobie na badziewie poniewaz mam bardzo wymagajacą klientelę.Pozdrawiam
(zapytaj producenta czy pod wplywem promieni uv zel nie zółknie nikt Ci nie powie że nie bo to ogólnie wiadomo i szkoda się o tym rozpisywać)
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:09   #209
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Aldi to może zaprezentuj zdjęcia wykonane żelami ABC, ja chętnie zobaczę efekt, bo nie ma wiele prac na tych żelach na forach...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:59   #210
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

no ja tez chetnie zobacze zdjecia paznokci tej wybitnie wymagajacej klienteli, bo rzeczywiscie prac wykonanych tymi zelami jest malo (hmm... o czyms to swiadczy w sumie)..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.