Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 10:00   #91
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

A czy macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na Allegro? Chodzi mi głównie o tuniki i spodnie, legginsy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:26   #92
Iwonciamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Witam dziewczynki

Sklepów z odzieżą ciążową jest niby cała masa, jednak same pewnie przyznacie, że sprzedawcy próbują na nas nieźle zarobić. Ceny są kosmiczne, a większości przypadków ciuchy będziemy nosić zaledwie kilka miesięcy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wam sklep polskiego producenta, który oferuje fajne ciuszki ciążowe, dobrej jakości no i w porównaniu z konkurencją w bardzo dobrych cenach. Bardzo żałuję, że w moim mieście nie ma stacjonarnego sklepu xxxxx ale jeśli lubicie zakupy przez internet to gorąco wam polecam. Do sklepu trafiłam poprzez reklamę w czasopiśmie "W pokoiku" , który otrzymałam na targach Mother&Baby 2016 w Warszawie

Znalazłam link do katalogu z targów Mother&Baby 2016 warto obejrzeć


Pozdrawiam
Iwona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bensini.JPG (45,9 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2017-03-13 o 07:54
Iwonciamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 15:03   #93
dorotastrojek85
Czytelniczka :)
 
Avatar dorotastrojek85
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja jestem w 7 miesiącu ciąży i gdy przestałam się mieścić w swoje spodnie czy obcisłe bluzki bez zastanowienia sięgnęłam po google Przejrzałam bardzo dużo sklepów internetowych z ciążowymi ubraniami, zrobiłam 2 zamówienia i niestety zazwyczaj ciuchy były zbyt luźne... Mieszkam w Toruniu i mam dość blisko sklep gdzie mam wybór ubrań ciązowych dośc spory, mogę przymierzyć i się zdecydować bez ponoszenia kosztów wysyłki - to jednak wygodniejsze niż bawienie się z kurierami Osobiście odradzam zakupy on-line
__________________
Buziaki dla wszystkich przyszłych mam!!!
dorotastrojek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 11:28   #94
aniaN85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Witam.
Ja zaczęłam kupować w sklepach internetowych, męczy mnie już chodzenie po sklepach i przymierzanie. Znalazłam fajny sklep xxxxxxxxxx z niskimi cenami, a że za niedługo będę rodzić spodobała mi się wyprawka do szpitala dla mam.
Pozdrawiam przyszłe MAMY!!!

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2016-09-11 o 17:41 Powód: link
aniaN85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 08:18   #95
Ollka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja na razie z ciążowej odzieży to mam parę sukienek na potem i spodnie jeansowe dla mam, gdy będę większa (aktualnie w trakcie 6 mc) planuję dokupić jakieś bluzeczki, bo na ile rozciągnie się to co noszę.. na razie zima więc swetry oversize i jakoś oblecę, w lecie będzie gorzej.

O "polecaniu" można mówić długo. Ceny są ogromne i prawda jest taka, że to ubrania na chwilę. Spodnie mam z promocji w H&M, dużo szukam na Allegro, np. nówki z Asosa. Pisałam u siebie na blogu gdzie kupić tanie ubrania ciążowe, więc żeby nie pisać eseju zerknij do mnie i już
- xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-12 o 10:22 Powód: Link.
Ollka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 06:31   #96
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Czy znacie jakieś blogi modowe, prowadzone przez przyszłe mamy?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 10:47   #97
Ollka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

U mnie pojawiają się wpisy modowe na blogu ciążowym, ale raczej nie lubię robić sobie sweet foci w stylizacjach, nie mój styl bycia link masz w poście wyżej. Robię zestawienia najczęściej co porę roku, zimę mam do nadrobienia i niedługo będzie wiosenny wpis.
Ollka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 12:15   #98
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Ollka90 Pokaż wiadomość
U mnie pojawiają się wpisy modowe na blogu ciążowym, ale raczej nie lubię robić sobie sweet foci w stylizacjach, nie mój styl bycia link masz w poście wyżej. Robię zestawienia najczęściej co porę roku, zimę mam do nadrobienia i niedługo będzie wiosenny wpis.
Zaglądam na Twojego bloga od jakiegoś czasu- bardzo fajny i pomocny. Czekam w takim razie na wiosenny wpis o ubraniach
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 07:15   #99
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Kupiłam legginsy ciążowe z polecanego wyżej sklepu Bensini. Jakość dobra, nie prześwitują, polska produkcja, tanie. Niestety kontakt ze sklepem fatalny- nie odpisują na maile, więc radzę wziąc to pod uwagę pod kątem potencjalnych zwrotów, wymian itp.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 07:13   #100
tevarrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 99
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Kurcze, ciężko jest znaleźć fajne sklepy gdzie wybór jest duży a ceny nie wygórowane. Coś na ten temat wiem bo moja siostra, jak była w ciąży, to miała ogromny problem ze znalezieniem takich ubrań. Jeśli już się udało to cena była z kosmosu. Dobrze, że mamy internet i zawsze można poszukać czegoś w sieci bo tak to nie wiem, w czym by chodziła. Ponieważ jestem już trochę zaprawiona w boju, jeśli chodzi o szukanie ubrań ciążowych, to mogę wam polecić źródło które było w tych poszukiwaniach bardzo pomocne. Na stronie xxx znalazłam zestawienie najlepszych stron z dużym wyborem takiej odzieży. Będzie to duże ułatwienie dla każdej przyszłej mamy. Gratulacje wszystkim ciężarnym, życzę powodzenia i przede wszystkim zdrowia!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-12 o 10:24 Powód: Link.
tevarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 05:35   #101
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Szkoda, że ostatnio ten wątek to tablica reklamowa...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 13:31   #102
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Dla osób z Warszawy polecam Marywilską 44. Kupiłam tam kilka par legginsów, ale najfajniejsze jest to, ze mają modne wzorki, np. moro, krateczki, a nie tylko jednokolorowe. Ale to tylko jeden sprzedawca, niestety nie pamietam numeru lokalu, ale była to hala A. Co mogę powiedzieć od siebie to, ze warto zmierzyc wszystkie spodnie a nawet legginsy bo wiadomo, ze w ciązy układa się to wszystko zupełnie inaczej.
Kupiłam sobie również na Marywilskiej jeansy, na początku ciąży, dobrze, że sprzedawca doradził mi ciut większe. Jego technika była taka, zeby w biodro włożyć sobie dłoń i taki zapas ma byc. Faktycznie na początku niezbyt przylegały, teraz w 9 mcu są na ścisk. WIęc jednak lepiej ciut większe kupować.

A co do bluzek, tunik, to zdecydowanie wybieram ciucholandy. Kupuję po prostu za duże rzeczy i i tak wiem, ze się ich pozbędę ok 4 mca po porodzie (tak było w poprzedniej ciąży). Nie ma co przepłacać A najlepiej brać bluzki z rozpieciem tak aby i do karmienia mogły służyc
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 15:24   #103
Moniczka8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja swojego czasu kupowałam ubrania w sklepie Agnes w Warszawie. Ktoś mi kiedyś tam polecił zajrzeć i praktycznie wszystkie ubrania, jakie miałam z serii ciążowych, były właśnie z tego sklepu. Ostatnio jak się orientowałam to założyli oni nawet sklep online xxx , także zainteresowanym, przyszłym Mamusiom polecam z całego serca

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-15 o 13:20 Powód: link
Moniczka8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:19   #104
Beatakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Faktycznie teraz jest ciężko o dobry sklep z odzieżą ciążową. Dla mnie bez sensu kupować drogie ubrania, które znajdą swoje zastosowanie tylko przez okres ciąży. Moja siostra swojego czasu kupowała ciuchy ze sklepu internetowe xxx
Właśnie szczególnie chwaliła legginsy, różnej grubości.

Zobaczcie, może której z was coś przypasuje.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-09-06 o 09:36
Beatakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 07:17   #105
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Zgadzam się w pełni z powyższym. Na początku ciąży kupiłam legginsy na allegro z firmy bensini i są jak siatka na pupile. Z h&m nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 08:17:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.