Makijaż i kolor włosów ;)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-04, 10:52   #1
Adriana8
Raczkowanie

Makijaż i kolor włosów ;))

Witam

Chciałabym zmienić kolor włosów i może w końcu dowiedzieć się jak powinnam się malować.
Kolor moich włosów to jasny brąz, zastanawiałam się czy pasowałby mi ciemny brązik ? Tylko że moim problemem jest kolor tęczówki, który jest..no właśnie niezidentyfikowany bo jaśniejszy od piwnych, bardziej żółty;p no i przez to nie mam pojęcia jak się pomalować, dodam że mam delikatne rysy twarzy. Może któraś z Was coś mi doradzi

Pozdrawiam

Kolor oczu mniej więcej taki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $(KGrHqF,!lsFIB1qO1zoBSIQMZG7Fg~~48_20.jpg (40,2 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez Adriana8
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:54
Adriana8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 12:29   #2
aagaa1993
Przyczajenie

Dot.: Makijaż i kolor włosów ;))

dużo zależy też od tego jaką masz cerę. Jeżeli jesteś typem porcelanowej myślę, że powinnaś unikać kolorów bladych-chodzi o makijaż. Jeżeli chodzi o makijaż oczu, myślę, że można eksperymentować. Na pewno ładnie będzie Ci w cieniach brązowych, złotych etc. A włosy śmiało możesz malować na ciemniejszy ton. To wszystko zależy od tego jak ty będziesz się w tym czuła.
Stary 2013-09-04, 13:54   #3
Adriana8
Raczkowanie

Mam śniadą karnację
Adriana8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:28   #4
aagaa1993
Przyczajenie

Także śniadą cere możesz wyeksponować różem, odcieniami metalicznymi, miedzianym, brązem i złotem. Te kolory pasują także do brązowych włosów i oczu. Ja bym jeszcze na twoim miejscu w palecie kolorów umieściła koral, czerwień, burgund
Stary 2013-09-05, 05:26   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor

Ja bym uważała z ciemniejszym kolorem włosów- trudno go się ściąga jeśli potem widok w lustrze nam nie odpowiada.

Jeśli chodzi o makijaż to naprawdę masz wielką dowolność. Z tym,ze pamiętaj o zasadzie, że przyciągasz uwagę albo do oczu albo do ust. Jeśli stosujesz kolorowe cienie, kredki, eyelinery i robisz dramatyczny look oka to usta rób delikatnie. I na odwrót. Inaczej uzyskasz efekt clowna.

Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209

Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Sukces na Twoim egzaminie
Postaw na sprawdzone przygotowanie do Twojego egzaminu: Matura 2020, Matura 2021, Egzamin Ósmoklasisty 2020.

Ta reklama pokazywana jest pod 18 153 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 08:26   #6
aagaa1993
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja bym uważała z ciemniejszym kolorem włosów- trudno go się ściąga jeśli potem widok w lustrze nam nie odpowiada.

Jeśli chodzi o makijaż to naprawdę masz wielką dowolność. Z tym,ze pamiętaj o zasadzie, że przyciągasz uwagę albo do oczu albo do ust. Jeśli stosujesz kolorowe cienie, kredki, eyelinery i robisz dramatyczny look oka to usta rób delikatnie. I na odwrót. Inaczej uzyskasz efekt clowna.
Fakt z ciągnięciem koloru może być trudno... ale myślę , że z ciemnego brązu na jaśniejszy nie będzie tak źle... Ja dopiero miałam problem z czerni zejść na brąz. Moje włosy teraz przez to cierpią;(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości