"Czarne" wloski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 16:44   #1
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129

"Czarne" wloski


Mam taki problem.. poniewaz mialam zrobione pasemka ale mi sie nie podobaly wiec nastepnego dnia przefarbowalam sobie wlosy na czarny (farba palet czern kosmosu)bardzo fajny kolorek ale.. niestety zmywala mi sie za kazdym myciem wlosow jak prawie za pierwszym (taka byla woda i piana) teraz mam u gory niebieskie wlosy, z tylu miejscami moj kolor (braz dosc jasny) a raszta jest czarna tylko miejscami czarny w odcieniach niebieskiego (jaki powinien byc) a miejscami czarny wyplowialy niestey farba juz przestala sie tak zmywac i co mam teraz zrobic.. bo chyba wolalabym je rozjasnic.. pomozcie.. bo nie moge na to patrzec ]
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:48   #2
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: "Czarne" wloski

najlepiej jakbys poszla do fryzjera?
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:21   #3
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: "Czarne" wloski

tak chyba w sobote sie udam ale myslisz ze mi z czarnych wyjdzie blond albo jakis inny kolor.. tylko nie pomaranczowy..
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:25   #4
Piorunka
Raczkowanie
 
Avatar Piorunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 211
Dot.: "Czarne" wloski

A po co farbowalas na czarno te pasemka?
Teraz znow chcsz blond? Wyjsc, na pewno blond wyjdzie (jakis - tam odcien) ale co z kondycja wlosow? Moze idz do fryzjera i spytaj, co ON CI radzi, co uwaza ze wyjdzie z jak najmniejszym "szwankiem" dla wlosow
Powodzenia.
__________________

Piorunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:59   #5
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

nie wyjdzie Ci jasny blad, nie widze wlosow nie moge ocenic, zalezy jak bardzo jest iolor zmyty, albo wyjda ci pomaranczowe albo zolte. ja na Twoim miejscu pomalowalabym znow na czarno ale inna farba, jakas lepsza alebo nawet nie na czarno tylko na ciemny braz albo sredni braz nawet........
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:20   #6
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: "Czarne" wloski

jesli chcesz miec znów blond to idz na dekoloryzacje do fryzjera, on ci zdejmie ten niebiesko czrany kolor i połozy wybrany przez ciebie kolor blondu dekoloryzacja tylko brzmi tak strasznei ja byłam ,i po uzyciu przez fryzjerke jednej saszetki dekolaryzatora miałam zólte wlosy i przy czym nic mi sie nie zniszczyły, wiec polecam to rozwiazanie
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 09:21   #7
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

wcale fryzjer tego nie zrobi bo sie nie da jestem fryzjerka to wiem..... nie wyjdzie z tego blad, nie ma cudow. poprostu zafarbuj na ciemno jeszcze raz
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:18   #8
Piorunka
Raczkowanie
 
Avatar Piorunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 211
Dot.: "Czarne" wloski

Cytat:
Napisane przez siusan89 Pokaż wiadomość
wcale fryzjer tego nie zrobi bo sie nie da jestem fryzjerka to wiem..... nie wyjdzie z tego blad, nie ma cudow. poprostu zafarbuj na ciemno jeszcze raz
A to ciekawe, fryzjer nie zrobi, a ja cos takiego zrobilam sobie sama w domu. Cud?
__________________

Piorunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:11   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: "Czarne" wloski

ShaYa, sa tu na wątku fryzjerskim cudotwórczynie, to wiemy, tylko nie widzimy i nie wiemy ,jaki stan wlosow po takich zabiegach jest cudny, dla kazdej z osobna(dla niektórych włos typu wata, sieczka byle biały )
poczytaj watki o dekoloryzacji, i najlepiej udaj sie o porad do dobrego fryzjera, on oceniając stan Twoich wlosow powie co sie da a co nie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:33   #10
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

no wlasnie dlatego mowie, ze kazdy ma inne wlosy kolerzanka przefarbowala z takich na jasne ale jaki stan wlosa ma to nikt nie wiem?? nie widzi?? dlatego najlepiej p[rzefarbowac na ciemno, po co je niszczyc, chcesz miec wate na glowie?? nie mosisz na czarno, przemaluj na braz..... z brazu pozniej bedzie Ci lepiej zejsc.......
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:35   #11
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

mozna miec jedna farbe i piec roznych glow i na kazdej glowie kolor wyjdzie z innym odcieniem, to wszystko zakezy od wlosow
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 15:55   #12
Piorunka
Raczkowanie
 
Avatar Piorunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 211
Dot.: "Czarne" wloski

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ShaYa, sa tu na wątku fryzjerskim cudotwórczynie, to wiemy, tylko nie widzimy i nie wiemy ,jaki stan wlosow po takich zabiegach jest cudny, dla kazdej z osobna(dla niektórych włos typu wata, sieczka byle biały )
poczytaj watki o dekoloryzacji, i najlepiej udaj sie o porad do dobrego fryzjera, on oceniając stan Twoich wlosow powie co sie da a co nie
Sa na sczescie, i wyreczaja fryzjerow, ktorzy nie potrafia tego zrobic. Przykre ale prawdziwe.
Jesli jednak musisz juz wiedziec, jaki byl stan moich wlosow to Ci powiem:
dobry. Moze dlatego, ze wczesniej byly farbowane raptem 2 razy w zyciu? A i blond blondowi nie rowny, moj nie byl bialy ani nawet jasny. Byl sredni.
Tak czy inaczej, nie kazdy po dekoloryzacji ma wate, sieczke a i nie kazdy kto nie farbuje wlosow ma je zdrowe i cudne.

napisala wnikliwa obserwatorka wlosow cudzych i swoich.
__________________

Piorunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:53   #13
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

to nie chodzi o to ze fryzjer nie zrobi bo nie chce. tylko klientka przychodzi i czegos oczekuje chce rozjasnic ale maja byc calkowicie jasne to odrazu mowie ze nie wyjda, po co mam klamac i kase ciagnac, jak by powiedziala ze moga byc nawet zoltawe czy lekko pomaranczowe to oczywiscie ze wtedy moge robic..... ale jesli maja byc jasne to przykro mi bardzo...... ty waty nie mials a ona moze bedzie miala.....
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:34   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: "Czarne" wloski

Piorunka...czy muszę wiedziec? tak napisałam? nie ja nic nie muszę i nie chce wiedziec wirtualnie. Mam doświadczenie z wnikliwego obserwowania samodzielnych prac i z czytania porad na Swatku fryzjerskim, wiec nie rozumiem za bardzo Twoje wypowiedzi do mnie, ale zostawmy to ...
każdy ma prawo ze swoimi włosami robić co chce..
a z fryzjerami to jest tak , profesjonalista, widząc ,ze nie da sie tego po prostu nie zrobi.. a klientka , ta która bardzo chce zmiany, która nie jest naprawdę możliwa, powie , ze fryzjer nie potrafi... sama zrobi zniszczy , albo uda sie do innego fryzjera, który chce zarobić i zrobi ... jak nie wyjdzie to zwali na klientkę , ze chciała...
ot proste
a jak czasem sie uda , bo tez to możliwe... to porostu szczęście i nieprzewidywalność w tym czym jest wlasnie wlos
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:32   #15
Piorunka
Raczkowanie
 
Avatar Piorunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 211
Dot.: "Czarne" wloski

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a z fryzjerami to jest tak , profesjonalista, widząc ,ze nie da sie tego po prostu nie zrobi.. a klientka , ta która bardzo chce zmiany, która nie jest naprawdę możliwa, powie , ze fryzjer nie potrafi... sama zrobi zniszczy , albo uda sie do innego fryzjera, który chce zarobić i zrobi ... jak nie wyjdzie to zwali na klientkę , ze chciała...
ot proste
a jak czasem sie uda , bo tez to możliwe... to porostu szczęście i nieprzewidywalność w tym czym jest wlasnie wlos
Zgadzam sie, ze profesjonalista wie, czy cos wyjdzie konkretnego z wlosow czy nie. Ale chyba nie trzeba od razu pisac, ze na pewno NIE wyjdzie, jak to stwierdzila wirtualnie Siusan89
__________________

Piorunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:04   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: "Czarne" wloski

a dlaczego nie? każdy może podzielić sie swoja wiedza , skoro ma takie doświadczenia a nie inne
a teraz skonczmy juz ten wywod, kazdyma swoja racje i jest oki i przy tym pozostańmy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:23   #17
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: "Czarne" wloski

to jest forum i kazdy radzi, nie mowie zlosliwie ale ona nalozyla czrna czrbe i chce teraz biale to odrazu radze ze nie wyjda.... a zreszta po co na dyskusja.... hm.... pozdrawiam
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.