Zostawił mnie, teraz chce wrócić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-06-12, 09:24   #1
Epikea
Raczkowanie

Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cześć. Chciałabym, żebyście pomogły mi trzeźwo spojrzeć na sytuację, która mnie spotkała. Nie spodziewałam się tego. Jestem ze swoim facetem kilka miesięcy. Oboje mamy po 20 lat. Nasz związek był bardzo udany. Codziennie się spotykaliśmy, rozmawialiśmy ze sobą o wszystkim, fajnie spędzaliśmy czas, on się o mnie troszczył, dbał o mnie, czułam się przy nim kochana i bezpiecznie. W tym czasie między nami zaistniały dwie sprzeczki, nawet nie kłótnie, a wymiana zdań. I to o totalne głupoty. Po prostu powiedziałam, że coś mi się nie podoba, podyskutowaliśmy o tym kilka minut i było po sprawie. Ale to chyba normalne w związkach? Niedawno zdarzyła się sytuacja, że miałam dużą kłótnie z naszą znajomą, ona nie jest zrównoważona, wyzywała mnie. Zerwaliśmy z nią kontakt. Ta cała sytuacja nie była absolutnie z mojej winy, tylko z niej. Tydzień po tym zdarzeniu zaczęłam zauważać, że coś jest nie tak z moim facetem. Mam dobrą intuicję. Nie miał ochoty na seks. Potem spotkaliśmy się po 4 dniach (on pracował) i widziałam, że nie cieszy się jak zwykle na mój widok, nie pytał jak spędziłam ten czas, jakoś mocno się nie przytulał, był po prostu... dziwny. Kolejnego dnia powiedziałam mu o tym, że coś takiego zaobserwowałam. On mi na to, że ma mętlik w głowie, jest głupi i nie wie co czuje. Szczęka mi opadła, bo jeszcze kilka dni temu mnie kochał na zabój. Mówił, że dla niego związek powinien być idealny, że zawsze po jakiejś wymianie zdań miał wahania, które ustępowały, a po tej akcji z naszą znajomą nie wie, czy mnie kocha. Powiedziałam mu, że przecież nie jesteśmy tacy sami, musimy czasem powiedzieć jak się nam coś nie spodoba, ale to normalne w zdrowym związku, gorzej jakbyśmy milczeli, a potem by to wypłynęło, a ta sytuacja ze znajomą to przecież nie moja wina, że ja nic nie zrobiłam. On przyznał mi rację, ale powiedział, że nie wie czemu tak ma, że on musi mieć wszystko idealnie, że on się z tym źle czuje i jest po prostu debilem. Zerwaliśmy. Potem on mnie odwiózł do domu, chciałam wysiąść, a on mnie złapał i przytulał kilka minut, po czym się rozpłakał. Ja na to nic, po prostu wyszłam z auta i wróciłam do domu, nawet nie skomentowałam jego płaczu. Kilka godzin później napisał do mnie, że spotkał się z kolegą, że płacze przy nim i chyba podjął najgorszą decyzję w swoim życiu. Mam mętlik w głowie.. Cały czas go kocham, było między nami tak wspaniale, z nikim mi tak dobrze nie było. Jednak zerwał ze mną z dnia na dzień, bez jakiegoś konkretnego powodu, skąd mam wiedzieć, że zaraz znowu tego nie zrobi? Nie czułabym się już w tym związku bezpiecznie. Zresztą mam zasadę, aby po takich akcjach nie wracać, ale nie wiem, ja wciąż kocham go tak samo. Poza tym mam dylemat, czy wyjechać na studia do innego miasta, co by oznaczało zerwanie. Ale gdybym z nim została, to on zaraz by mógł mnie rzucić, a ze studiów nic by mi nie pozostało, bo byłoby za późno. Nie wiem, co mam robić. Proszę o pomoc, bo gubię się w swojej głowie..
Stary 2019-06-12, 09:31   #2
galakty098
Zakorzenienie

Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Nie wracaj. Jeśli zerwał z dnia na dzień i bez podania większej przyczyny (to co podał to wymówka) to faktycznie już Ciebie nie kochał. Sytuacja może się powtórzyć, ale też nie musi, tego nie wiesz i nigdy się nie dowiesz. Chyba nie chcesz żyć w wiecznym strachu że znowu Cię zostawi?

Tym bardziej że to kilka miesięcy, jeśli po takim czasie facetowi się nudzi to nic z tego nie będzie. Co innego wymiana zdań i nerwy po kilku latach stabilnego związku, a co innego po kilku miesiącach chodzenia ze sobą. I na dodatek musiałabyś porzucić swoje plany - nie, nie rób tego. Tyle w temacie.
Stary 2019-06-12, 09:34   #3
thirky
on tired little feet

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość
Cześć. Chciałabym, żebyście pomogły mi trzeźwo spojrzeć na sytuację, która mnie spotkała. Nie spodziewałam się tego. Jestem ze swoim facetem kilka miesięcy. Oboje mamy po 20 lat. Nasz związek był bardzo udany. Codziennie się spotykaliśmy, rozmawialiśmy ze sobą o wszystkim, fajnie spędzaliśmy czas, on się o mnie troszczył, dbał o mnie, czułam się przy nim kochana i bezpiecznie. W tym czasie między nami zaistniały dwie sprzeczki, nawet nie kłótnie, a wymiana zdań. I to o totalne głupoty. Po prostu powiedziałam, że coś mi się nie podoba, podyskutowaliśmy o tym kilka minut i było po sprawie. Ale to chyba normalne w związkach? Niedawno zdarzyła się sytuacja, że miałam dużą kłótnie z naszą znajomą, ona nie jest zrównoważona, wyzywała mnie. Zerwaliśmy z nią kontakt. Ta cała sytuacja nie była absolutnie z mojej winy, tylko z niej. Tydzień po tym zdarzeniu zaczęłam zauważać, że coś jest nie tak z moim facetem. Mam dobrą intuicję. Nie miał ochoty na seks. Potem spotkaliśmy się po 4 dniach (on pracował) i widziałam, że nie cieszy się jak zwykle na mój widok, nie pytał jak spędziłam ten czas, jakoś mocno się nie przytulał, był po prostu... dziwny. Kolejnego dnia powiedziałam mu o tym, że coś takiego zaobserwowałam. On mi na to, że ma mętlik w głowie, jest głupi i nie wie co czuje. Szczęka mi opadła, bo jeszcze kilka dni temu mnie kochał na zabój. Mówił, że dla niego związek powinien być idealny, że zawsze po jakiejś wymianie zdań miał wahania, które ustępowały, a po tej akcji z naszą znajomą nie wie, czy mnie kocha. Powiedziałam mu, że przecież nie jesteśmy tacy sami, musimy czasem powiedzieć jak się nam coś nie spodoba, ale to normalne w zdrowym związku, gorzej jakbyśmy milczeli, a potem by to wypłynęło, a ta sytuacja ze znajomą to przecież nie moja wina, że ja nic nie zrobiłam. On przyznał mi rację, ale powiedział, że nie wie czemu tak ma, że on musi mieć wszystko idealnie, że on się z tym źle czuje i jest po prostu debilem. Zerwaliśmy. Potem on mnie odwiózł do domu, chciałam wysiąść, a on mnie złapał i przytulał kilka minut, po czym się rozpłakał. Ja na to nic, po prostu wyszłam z auta i wróciłam do domu, nawet nie skomentowałam jego płaczu. Kilka godzin później napisał do mnie, że spotkał się z kolegą, że płacze przy nim i chyba podjął najgorszą decyzję w swoim życiu. Mam mętlik w głowie.. Cały czas go kocham, było między nami tak wspaniale, z nikim mi tak dobrze nie było. Jednak zerwał ze mną z dnia na dzień, bez jakiegoś konkretnego powodu, skąd mam wiedzieć, że zaraz znowu tego nie zrobi? Nie czułabym się już w tym związku bezpiecznie. Zresztą mam zasadę, aby po takich akcjach nie wracać, ale nie wiem, ja wciąż kocham go tak samo. Poza tym mam dylemat, czy wyjechać na studia do innego miasta, co by oznaczało zerwanie. Ale gdybym z nim została, to on zaraz by mógł mnie rzucić, a ze studiów nic by mi nie pozostało, bo byłoby za późno. Nie wiem, co mam robić. Proszę o pomoc, bo gubię się w swojej głowie..
Zaraz i tak znowu zerwie za jakąś ☠☠☠☠☠☠☠e więc nie ma sensu wracać. Nigdy nie rezygnuj z samej siebie (studia) dla żadnego faceta, a już tym bardziej dla takiego. Idź na studia tam gdzie chcesz a z nim daj sobie spokój, to nie jest materiał na poważny związek

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:36   #4
kaledonia
Moderator

Nie wie co czuję... jasne

Zostaw go i tyle.
Stary 2019-06-12, 09:37   #5
tinkerver2
Zadomowienie

Cytat:
Kochana. W żadnym związku nie jest idealnie i nie ma związków bez sprzeczek/wymiany zdań. Przecież to jest niemożliwe, żeby zawsze się ze sobą zgadzać. Więc jak on chce "mieć idealnie", skoro to po prostu nierealne?
Po drugie - co trzeba mieć w głowie, żeby napisać do ex - płaczę teraz u kumpla? No to niech płacze. Podjął taką decyzję, jakby nie chciał, to by jej nie podejmował, nikt mu nie kazał, ani nie przystawił pistoletu do głowy.
Wydaje mi się, że skoro to wasza wspólna znajoma, to po prostu cię obgadała, naroiła mu w głowie, a on, że głupi, to uwierzył. Jego sprawa.
Nie wracaj do niego - jak się poklocicie znowu to znowu cię zostawi?
Jedz na studia, jesteś młodziutka, jeszcze niejednego poznasz.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:48   #6
I am Rock
lokalna gwiazda

Jakby facet mnie rzucił wylewając łzy, a potem dzwonił, że dalej je wylewa, to uznałabym, że ma coś z deklem. A od takich lepiej z daleka.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:58   #7
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Autorko, związek to jedno, ale on Ci pokazał właśnie, że jest na tyle niestabilny, że nie powinnaś podejmować decyzji odnośnie studiów "pod niego". Po prostu nie można mu ufać.

Za duże ryzyko, tyle.
elvegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:57   #8
glossyzuz
Raczkowanie

niezły z niego manipulant. zerwał, bo nie było idealnie, ale tak kocha, że chce wrócić. a Ty wrócisz, a potem będziesz koło niego na paluszkach chodziła, żeby było "idealnie" i żeby znowu Cię nie zostawił

nie zawracaj sobie nim głowy, normalny człowiek wie, że w życiu są różne sytuacje i ludzie kłócą się ze sobą, mają złe dni, są chorzy, nie w humorze. nigdy nie jest idealnie i to absolutnie nie jest powód do zerwania.
glossyzuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 11:22   #9
karola11
Wtajemniczenie

Daj sobie z nim spokój. Każdy może mieć gorszy dzień, posprzeczać się, ale nie zrywa się z tego powodu i później nie płacze. Chłopak najwyraźniej nie jest dojrzały i możesz (ale nie musisz) spodziewać się później powtórki z takiej sytuacji. Idź na studia, rozwijaj się, nie trać tego kosztem faceta, którego pewna byc nie możesz.
karola11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 12:39   #10
annn_
Raczkowanie

Wez przestan, teraz mnóstwo takich chłopców którzy są tylko wtedy jak jest dobrze byle problem i oni przestają kochać. To na ile mocne było to uczucie?
Mocna niedojrzałość. Ciężko byłoby mi zaufać i poczuć się bezpiecznie że znowu nie zrobi czegoś podobnego z równie błahego powodu. A może tak naprawdę szukał tylko pretekstu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annn_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:05   #11
arbuzowa89
Raczkowanie

Zgadzam sie z dziewczynami. Daj sobie z nim spokoj. Jestem mloda. Absolutnie nie porzucaj planow o studiach- bedziesz zalowac tego do konca zycia. Teraz jestes zamroczona uczuciem wiec ciezko Ci ocenic sytuacje.

Nie bedziesz sie czula bezpiecznie z nim po tej akcji i zerwaniu o kompletna bzdure. Zostawi Cie za jakis czas ponownie. Dobrze to ktoras wczesniej napisala ze to manipluator- wrocicie do siebie i bedziesz musiala nad kazdym slowem i gestem myslec dwa razy zeby panicz mial idealny zwiazek. Daj sobie spokoj!
arbuzowa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:33   #12
Likka9
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jakby facet mnie rzucił wylewając łzy, a potem dzwonił, że dalej je wylewa, to uznałabym, że ma coś z deklem. A od takich lepiej z daleka.
Co nie? I jeszcze może weź go pocieszaj bo się chłopiec popłakał. Brr.

Autorko przysługę Ci wyświadczył, jedz na studia i baw się dobrze bez płaczącego dzieciaka u boku.

Likka9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:01   #13
Meriem
Przyczajenie

Jedź na studia. Nie warto marnować takiej szansy, tym bardziej, że tak jak piszesz, był to krótki związek, z reguły po takim czasie "wychodzą" pewne rzeczy. Dzięki tej sytuacji mogłaś zobaczyć jak się zachowuje, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli. Musi mieć wszystko idealnie? Życie nie jest idealne, ludzie nie są idealni, widocznie jeszcze się tego nie nauczył. A gdyby tak bardzo mu na Tobie zależało i rzeczywiście byłaby to "najgorsza decyzja w jego życiu" to na kolanach by Cię błagał o przebaczenie. Chyba nie liczył na to, że płacz Cię przekona? Prawdopodobnie nie jest to materiał na dobrego partnera na przyszłość.
Meriem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:17   #14
Fubizka
Zakorzenienie

Koniecznie jedz na studia.
Fubizka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:28   #15
Dwight_Schrute
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Właśnie tak pomyślałem.

Dziwne, że nikt o tym wcześniej nie wspomniał.
Dwight_Schrute jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 19:27   #16
Tashira
Rozeznanie

Zanim wpakujesz sie w wieczne bagno z milionem zrywan powrotów, chorych manipulacji, placzy, wahan czego chce itd wiej. Serio. Jesteś młodziutka. Na studiach poznasz mnostwo nowych ludzi. A jestem prawie pewna ze ziomek na dłuższą mete okaze sie toksykiem...

Tashira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 20:11   #17
Leany
⚆ _ ⚆

Myślę, że on po prostu nie dojrzał jeszcze do stałego związku i tak naprawdę nie wie czego chce. Niezależnie od decyzji, którą podejmiesz, myśl w pierwszej kolejności o sobie, bo ta relacja nie rokuje za dobrze.
Leany jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 20:41   #18
Epikea
Raczkowanie

Ogólnie to ja też idealna nie byłam. Mieliśmy np. wymianę zdań o tym, że pisał ze swoją byłą raz. Nic złego nie pisali, ale się wkurzyłam. No najpierw nie chciałam mu powiedzieć o co chodzi, odsuwałam się od niego, a on za mną chodził. Mam problemy z emocjami, impulsywnie reaguję czasem, ale taka sytuacja zdarzyła mi się RAZ. Potem zrozumiałam, że zachowałam się dziecinnie, sama to przyznałam i przeprosiłam go. Właśnie tą sytuację mi wypomniał, ale przecież ludzie popełniają błędy, a ja potem starałam się, żeby takie głupie zachowanie się u mnie nie powtórzyło i nie stało się to. Rozumiem jakbym tak robiła codziennie, ale takie coś miało miejsce tylko raz...
Stary 2019-06-12, 20:54   #19
galakty098
Zakorzenienie

Wypomniał coś z "dalekiej" przeszłości bo mu argumentów brakowało. To dość normalne przy takich niestabilnych osobach, niektórzy potrafią przy zerwaniu wypomnieć coś sprzed wielu, wielu lat. Zresztą nie tylko dla nich, w nerwach dużo się mówi.

Edytowane przez galakty098
Czas edycji: 2019-06-12 o 21:05
galakty098 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 21:06   #20
Epikea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez galakty098 Pokaż wiadomość
Wypomniał coś z "dalekiej" przeszłości bo mu argumentów brakowało. To dość normalne przy takich niestabilnych osobach, niektórzy potrafią przy zerwaniu wypomnieć coś sprzed wielu, wielu lat.
Mówił właśnie, że po tej sytuacji mu się coś wypaliło, ale zaraz wróciło do normy. I w sumie się nie dziwię, że się wkurzył jak mu uciekałam jak dziecko No, ale to było daaawno. I tylko raz.

Jako oficjalny powód podaje tą kłótnię z moją znajomą. Bo męczyło go, że kilka dni do tego wracałam, że przeżywałam to. No, bo przeżywałam, ale myślę, że powinnam się o tym z partnerem móc podzielić.... i to wg mnie nie jest powód do zerwania.
Stary 2019-06-12, 21:12   #21
Leany
⚆ _ ⚆

Słuchaj, gdyby cię kochał i czuł się gotowy być w tym związku to nawet przez głowę by mu nie przyszło zrywać. Jak dla mnie ta kłótnia z koleżanką była tylko wymówką, bo targają nim wątpliwości innej natury.
Stary 2019-06-12, 21:16   #22
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Jako oficjalny powód podaje tą kłótnię z moją znajomą. Bo męczyło go, że kilka dni do tego wracałam, że przeżywałam to. No, bo przeżywałam, ale myślę, że powinnam się o tym z partnerem móc podzielić.... i to wg mnie nie jest powód do zerwania.
Sama ta sytuacja nie, bez przesady. Aczkolwiek mogło dolać oliwy do ognia, trochę tego, trochę tamtego i się kumuluje. Nie znamy całego waszego związku, nie da się ocenić.

Tak czy siak ciężko Ciebie winić, bo skoro on się rozpłakał przy Tobie i przy kumplu i potem błagał o powrót, to i tak on wypada w całym świetle gorzej. Jeśli byłaś dla niego zła (bo mogłaś, nie znamy całej sytuacji) to powinien zerwać i więcej się nie odzywać, a nie odstawiać szopki i brać na litość. Tym bardziej przy tak krótkim związku
Stary 2019-06-12, 21:24   #23
Epikea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez galakty098 Pokaż wiadomość
Sama ta sytuacja nie, bez przesady. Aczkolwiek mogło dolać oliwy do ognia, trochę tego, trochę tamtego i się kumuluje. Nie znamy całego waszego związku, nie da się ocenić.

Tak czy siak ciężko Ciebie winić, bo skoro on się rozpłakał przy Tobie i przy kumplu i potem błagał o powrót, to i tak on wypada w całym świetle gorzej. Jeśli byłaś dla niego zła (bo mogłaś, nie znamy całej sytuacji) to powinien zerwać i więcej się nie odzywać, a nie odstawiać szopki i brać na litość. Tym bardziej przy tak krótkim związku
Właśnie on twierdzi, że jestem zaje ** bi ista Pytałam się, czy mu coś we mnie nie odpowiada, czy mam coś zmienić, a on mówił, że nie. Ja nie ogarniam tego człowieka. A nerwowe sytuacje był w trakcie związku jedynie trzy. Reszta miesięcy była harmonijna i udana.
Stary 2019-06-12, 21:37   #24
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie on twierdzi, że jestem zaje ** bi ista Pytałam się, czy mu coś we mnie nie odpowiada, czy mam coś zmienić, a on mówił, że nie. Ja nie ogarniam tego człowieka. A nerwowe sytuacje był w trakcie związku jedynie trzy. Reszta miesięcy była harmonijna i udana.
Gadka szmatka, jesteś cudowna, och ach, ALE.... Typowe. Po prostu Ciebie nie kocha, taka prawda.

Bilans zysków/strat nie ma tutaj znaczenia, bo liczy się efekt końcowy.
Stary 2019-06-12, 21:43   #25
Epikea
Raczkowanie

UPDATE sytuacji tak wgl. Spotkałam się dzisiaj z nim. Pytam się go: "Co teraz?", on nie wie, milczał chyba godzinę. W końcu wziął mnie za rękę. Ja się pytam, po co to zrobił. On na to, że "tak o". Po chyba 3 godzinach siedzenia w aucie wydukał, że on mógłby spróbować, że wczoraj zrozumiał, że coś nadal czuje i postara się zapomnieć o tej sytuacji. Wróciliśmy do siebie. Ale... jak ze mną zerwał byłam przekonana, że go kocham. Teraz jak wróciliśmy to coś jakby się we mnie wypaliło. Pozostała po prostu blizna po tym, że on zerwał z tak głupiego powodu. Nie czuję się bezpiecznie w tym związku. Teraz sama nie umiem odpowiedzieć czy coś do niego czuję, te zerwanie wszystko we mnie zniszczyło
Stary 2019-06-12, 21:58   #26
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
UPDATE sytuacji tak wgl. Spotkałam się dzisiaj z nim. Pytam się go: "Co teraz?", on nie wie, milczał chyba godzinę. W końcu wziął mnie za rękę. Ja się pytam, po co to zrobił. On na to, że "tak o". Po chyba 3 godzinach siedzenia w aucie wydukał, że on mógłby spróbować, że wczoraj zrozumiał, że coś nadal czuje i postara się zapomnieć o tej sytuacji. Wróciliśmy do siebie. Ale... jak ze mną zerwał byłam przekonana, że go kocham. Teraz jak wróciliśmy to coś jakby się we mnie wypaliło. Pozostała po prostu blizna po tym, że on zerwał z tak głupiego powodu. Nie czuję się bezpiecznie w tym związku. Teraz sama nie umiem odpowiedzieć czy coś do niego czuję, te zerwanie wszystko we mnie zniszczyło
reanimujecie trupa.
Stary 2019-06-12, 22:16   #27
nightingale__
Raczkowanie

"tak o"?
On nadal coś czuje?
On postara się zapomnieć o całej sytuacji?
Powodzenia.

nightingale__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 22:49   #28
arbuzowa89
Raczkowanie

O czym on ma postarac sie zapomniec? Masakra. Wspomnisz nasze slowa kiedys. Ale tak jest czlowiek sie uczy na bledach poki nie sprobuje to sie nie przekona.
arbuzowa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 22:54   #29
Epikea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez arbuzowa89 Pokaż wiadomość
O czym on ma postarac sie zapomniec? Masakra. Wspomnisz nasze slowa kiedys. Ale tak jest czlowiek sie uczy na bledach poki nie sprobuje to sie nie przekona.
O tych sytuacjach. Dla mnie też to żałosne, bo nic nie zrobiłam. Raz zachowałam się dziecinnie, ale wyjaśniłam swoje zachowanie i przeprosiłam. A sytuacja ze znajomą to nie moja wina. Jak dla mnie ten związek przyszłości nie ma, ale może warto spróbować.
Stary 2019-06-12, 23:07   #30
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dla mnie ten związek przyszłości nie ma, ale może warto spróbować.
Weź to przeczytaj jeszcze raz na spokojnie, bo sama siebie wyjaśniłaś.

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości