Internet do kamerki Online - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-29, 08:51   #1
Pati_Max
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3

Internet do kamerki Online


Mam internet we Wrocławiu z sieci Airmax, prędkość -> http://speedomat.pl/result.php?id=08s0imu
czy to wystarczy do strumieniowania obrazu na żywo do sieci? Córka gra na skrzypcach w zespole, nie spotykają się od miesięcy a chcą ćwiczyć, więc wymyśliłam, że przez internet jak szkoła, tyle że granie wymaga lepsze jakości obrazu niż pseudo szkoła online.
Pati_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 09:32   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Internet do kamerki Online

Cytat:
Napisane przez Pati_Max Pokaż wiadomość
Mam internet we Wrocławiu z sieci Airmax, prędkość -> http://speedomat.pl/result.php?id=08s0imu
czy to wystarczy do strumieniowania obrazu na żywo do sieci? Córka gra na skrzypcach w zespole, nie spotykają się od miesięcy a chcą ćwiczyć, więc wymyśliłam, że przez internet jak szkoła, tyle że granie wymaga lepsze jakości obrazu niż pseudo szkoła online.
a jakie uzywasz oprogramowanie? Zoom? Ms teams? Granie to chyba glownie dzwiek jest najwazniejszy. Jak u Ciebie dziala youtube?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 00:03   #3
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Internet do kamerki Online

Cytat:
Napisane przez Pati_Max Pokaż wiadomość
Mam internet we Wrocławiu z sieci Airmax, prędkość -> http://speedomat.pl/result.php?id=08s0imu
czy to wystarczy do strumieniowania obrazu na żywo do sieci? Córka gra na skrzypcach w zespole, nie spotykają się od miesięcy a chcą ćwiczyć, więc wymyśliłam, że przez internet jak szkoła, tyle że granie wymaga lepsze jakości obrazu niż pseudo szkoła online.

Internet wyswietla się u mnie jako bardzo dobry, zazdroszczę mam tylko 600
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 14:10   #4
plcieslik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: Internet do kamerki Online

Możesz umieścić standardową kamerę w dowolnym miejscu w domu i poprowadzić kabel wideo z gniazdami RCA z kamery do komputera. Istnieją wszelkiego rodzaju miejsca w sieci, które sprzedają małe kamery wideo otworkowe, albo na własną rękę lub osadzone w takich rzeczach jak zegary i czujniki dymu. Można znaleźć małe kamery bezpieczeństwa za mniej niż 100 dolarów xx
Możesz uniknąć kabla, używając połączenia radiowego (X10: XRay Vision jest jednym z przykładów tego typu produktu), połączenia Ethernet lub konfiguracji WiFi. Jeśli masz już sieć domową, podłączenie zewnętrznej kamery internetowej do komputera prawdopodobnie nie będzie wymagało żadnego dodatkowego połączenia sieciowego.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-03 o 11:33 Powód: link
plcieslik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 15:10:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.