Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-01, 09:14   #31
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;86552061]Przecież w lumpeksach też są sieciówki, tam jakość nagle się poprawia ?


W lumpeksie spotykam i kupuję:

H&M, C&A, Orsay, Camaieu, Kappahl, greenpoint, esmara ....[/QUOTE]Hmm.. U mnie w lumpie chyba głównie ciuchy z UK, bo głównie George, Atmosphere, Peacocks.. Takie "angielskie marki"... Takie sieciowki "od nas" (HM,bershka,orsay) widuje baaardzo rzadko.

Z tego powodu raczej ja nie znajdę tego,to jest u nas. Chociaż czasem po jakimś czasie widzę w lumpie taki sam ciuch.. Ale bardzo rzadko się to zdarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:29   #32
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie w ogóle nie zachwycają, nigdy nawet nie nosiłam : słuchawki do słuchania muzyki. Szczególnie na zewnątrz.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:34   #33
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie zachwycają, nigdy nawet nie nosiłam : słuchawki do słuchania muzyki. Szczególnie na zewnątrz.
Ale to chyba nie jest kwestia słuchawek tylko tego czy lubisz słuchać muzyki? Ja nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, jak tylko gdzieś idę czy jadę, zwłaszcza jeśli jest to dłuższa trasa, towarzyszy mi muzyka. A że nie będę uszczęśliwiać innych na siłę moją muzyką (jak to robią dzisiejsze nastolatki) to mam słuchawki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:35   #34
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

zagranicznych nie wymieniałam po prostu,
ale i tak najwięcej mam H&M, a ciążowe w ogóle mają świetne


jakość w sieciówkach dla mnie jest znośna,

tylko ubrania niedopasowane, bo ja mało wymiarowa jestem,
dlatego niedopasowany ciuch wolę kupić taniej w lumpeksie




oryginalność, niepowtarzalność, mityczna jakość zagranicznych marek nie są powodem
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:36   #35
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie jestem z tych, co muzyke musza miec zawsze i wszedzie, ale np do sprzatania, biegania czy na dluzsze spacery bardzo lubie. Do pracy, czy jadac autem, czy pociagiem nie rozpaczam nie majac mozliwosci sluchania muzyki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:37   #36
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;86552192]
jakość w sieciówkach dla mnie jest znośna,
[/QUOTE]Może i jest znośna ale nie za normalną cenę. Przynajmniej dla mnie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:40   #37
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie jest kwestia słuchawek tylko tego czy lubisz słuchać muzyki? Ja nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, jak tylko gdzieś idę czy jadę, zwłaszcza jeśli jest to dłuższa trasa, towarzyszy mi muzyka. A że nie będę uszczęśliwiać innych na siłę moją muzyką (jak to robią dzisiejsze nastolatki) to mam słuchawki.
Nieprawda, nic to nie ma do rzeczy

Uwielbiam sluchać muzyki, nawet na wątku o rzeczach bez ktorych bym nie mogla zyc wymienilam muzykę

Nie lubie po prostu nic miec w uszach, na uszach, kocham muzyke sluchac bez tego.

Ale jak ide nie wyobrazam sobie tych sluchawek, bo mi to po prostu przeszkadza.

Nie zauwazylam, zeby nastolatki to robily, wlasnie odwrotny trend widze, ze nosza sluchawki, wszedzie i troche mi ich słuchu szkoda jak za glosne to to nieraz .

I oprocz tego, ze kocham muzyke, to kocham tez cisze i odgłosy natury, wiec jak spaceruje, to naprawde wystarcza mi to co dookola, szczegolnie jak ptaszki spiewają. A muzyke lubie sluchac w aucie, w kawiarni czesto tez lecą fajne przeboje, w domu włączamy sobie czesto muzyczne programy. Ale mi sluchawki do tego nie są potrzebne.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 09:56   #38
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie zachwycają, nigdy nawet nie nosiłam : słuchawki do słuchania muzyki. Szczególnie na zewnątrz.
Ja z tych co słuchawki maja zawsze i wszędzie. W każdej torebce jakaś para musi być. Na zakupach, na rowerze, wszędzie.

Ale ja jestem raka tez osoba, ze w domu słucham tez muzyki wszędzie. Nawet mam radio w lazience- jak idę pod prysznic to odpalam radio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może i jest znośna ale nie za normalną cenę. Przynajmniej dla mnie.
No właśnie. Jak ktoś był w lumpie i kupił t-shirt za 10 zl, to w sieciówce za 50 zł na bank się nie skusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:56   #39
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja z tych co słuchawki maja zawsze i wszędzie. W każdej torebce jakaś para musi być. Na zakupach, na rowerze, wszędzie.

Ale ja jestem raka tez osoba, ze w domu słucham tez muzyki wszędzie. Nawet mam radio w lazience- jak idę pod prysznic to odpalam radio
Siostro!
Właśnie idę pod prysznic i zabieram telefon, żeby włączyć muzykę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 10:03   #40
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mój Tz jak gotuje stawia głośnik w kuchni, pod prysznic też zabiera telefon ja z kolei muszę mieć ze sobą słuchawki na zewnątrz, jak czasem zapomnę (ale to bardzo rzadkie przypadki) to jest tragedia

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 10:19   #41
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja z tych co słuchawki maja zawsze i wszędzie. W każdej torebce jakaś para musi być. Na zakupach, na rowerze, wszędzie.

Ale ja jestem raka tez osoba, ze w domu słucham tez muzyki wszędzie. Nawet mam radio w lazience- jak idę pod prysznic to odpalam radio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

No właśnie. Jak ktoś był w lumpie i kupił t-shirt za 10 zl, to w sieciówce za 50 zł na bank się nie skusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja w domu muzyki slucham tylko czasami przy sprzataniu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 10:47   #42
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ostatnie odpowiedzi przypomniały mi, że nie zachwyca mnie muzyka. Słucham tylko w samochodzie i nie czuję potrzeby otaczania się nią gdziekolwiek indziej. Słuchawek nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 11:07   #43
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ostatnie odpowiedzi przypomniały mi, że nie zachwyca mnie muzyka. Słucham tylko w samochodzie i nie czuję potrzeby otaczania się nią gdziekolwiek indziej. Słuchawek nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez nie zachwyca, i z rzeczy, ktorymi zachwyca sie wiekszosc ludzi jeszcze czekolada i zdecydowana wiekszosc lodow. I po wczorajszym tlustym czwartku paczki, mialam dwudniowy bol brzucha po nich
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 11:37   #44
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Paczki i faworki mnie nigdy nie zachwycaly. Kiedyś mialam tak tez z szarlotka a teraz bardzo lubie. Zwlaszcza na cieplo i z lodami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 11:41   #45
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Paczki i faworki mnie nigdy nie zachwycaly. Kiedyś mialam tak tez z szarlotka a teraz bardzo lubie. Zwlaszcza na cieplo i z lodami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szarlotka na cieplo z lodami waniliowymi
W ogole ciasta na cieplo podane z lodami bardzo mnie zachwycaja Brownie, szarlotka, ciasto z kawalkami czekolady, ucierane z owocami Wiekszosc ciast zyskuje na podaniu na cieplo, wyjatkiem jest sernik.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 11:42   #46
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Powiem wam, po tym jak kiedyś kompletnie przypadkowo kupiłam sobie super koszule, jedna za 8 zł H&M, druga za złotówkę Mohito i piękną, idealnie dopasowaną małą czarną za 15 zł H&M w lumpkach (jakieś trzy kompletnie przypadkowe wizyty, w kompletnie przypadkowych miejscach), wszystko w idealnym stanie, to szczerze mówiąc teraz też mi ciężko przełknąć ceny sieciówek. Normalnie nie mam czasu na grzebanie w szmatach, a na zakupy muszę mieć odpowiedni humor, więc jeśli czegoś potrzebuję to po prostu idę i kupuję w sieciówce, ale z ciężkim sercem. Niby są wyprzedaże, ale jak dla mnie Zara w czasie promocji nie różni się niczym od lumpeksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 11:56   #47
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie zachwyca mnie Zara, ceny dość wysokie jak na zwykłą sieciówkę, a materiału koszulek to jakieś szmaty. Rękawy pruły mi się po pierwszym praniu

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 12:17   #48
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

A ja właśnie nie rozumiem tego szału na lumpeksy, byłam nie raz i widziałam same niemodne ciuchy sprzed wielu sezonów i to w dużym mieście, mam w pracy dwie miłośniczki lumpeksów, i ciągle się chwalą jakie to one perełki znalazły, tylko że ja takie ubrania nosiłam wiele lat temu i dawno pozbyłam się, bo niemodne. I nie są to dla mnie żadne markowe rzeczy, bo markowy to jest Dior, czy Max Mara, a nie H@M, Orsay, czy zwłaszcza Primark. Wolę kupić trzy koszulki na rok, przyzwoite jakościowo i modne, niż dziesięć z Orsaya, czy 50 z lumpa, jak koleżanki. I jak się dobrze pochodzi to nawet w Polsce można znaleźć ciuchy dobre jakościowo i oryginalne, np. polecam butik "Cos" w galerii w Katowicach, przysłowiową dupę mi urwała jakość i stylistyka ubrań, a i ceny nie zwalają z nóg, choć jest to trochę wyższa półka niz Zara.

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2019-03-01 o 12:18
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 12:18   #49
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie zachwyca mnie Zara, ceny dość wysokie jak na zwykłą sieciówkę, a materiału koszulek to jakieś szmaty. Rękawy pruły mi się po pierwszym praniu

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Ja jak zobaczyłam jakieś dresy po kilku praniach to tylko pokręciłam głową. Nówki sztuki i piękne zdjęcia zachęcają do zakupu, ale po praniu były gorszymi szmatami niż te kupione w HM.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 13:20   #50
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

jeśli o dresy chodzi, to polecam Pokety. mam spodnie dresowe, bluzę kilka tiszertów, jakość jest świetna, zwłaszcza jeśli o spodnie chodzi. łażę w nich niemal cały czas, z przerwami na pranie i suszenie tak świetnych dresów nie miałam chyba nigdy.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 13:32   #51
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie zachwyca mnie Zara, ceny dość wysokie jak na zwykłą sieciówkę, a materiału koszulek to jakieś szmaty. Rękawy pruły mi się po pierwszym praniu

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Już pomijając cenę i jakość to po prostu mi się te rzeczy nie podobają... Może dlatego że na stronie zawsze jakieś zdechlaki prezentują

Lumpeksy uwielbiam, skompletowałam praktycznie całą wyprawkę dla dziecka za grosze i teraz łapie się za głowę jak widzę bodziaka za 40zł w sklepie.

Z muzyką im jestem starsza tym mam większy problem. Lubię starocie i czasem sobie puszczam. Ale nowości, szczególnie puszczane w radiu na okrągło polskie hity doprowadzają mnie do szału.
Tęsknię za nastoletnimi czasami gdy odkrywałam te stare hity i chłonęłam

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 13:46   #52
Cynthie
Raczkowanie
 
Avatar Cynthie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Już pomijając cenę i jakość to po prostu mi się te rzeczy nie podobają... Może dlatego że na stronie zawsze jakieś zdechlaki prezentują

Lumpeksy uwielbiam, skompletowałam praktycznie całą wyprawkę dla dziecka za grosze i teraz łapie się za głowę jak widzę bodziaka za 40zł w sklepie.

Z muzyką im jestem starsza tym mam większy problem. Lubię starocie i czasem sobie puszczam. Ale nowości, szczególnie puszczane w radiu na okrągło polskie hity doprowadzają mnie do szału.
Tęsknię za nastoletnimi czasami gdy odkrywałam te stare hity i chłonęłam

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Strona jest w ogóle tragiczna, zawsze mnie dobija jak próbuję tam cokolwiek znaleźć. Ciuchy tak różnie, czasami coś mi wpadnie w oko, ale nie mam przywiązania do żadnego sklepu w sumie.
Co do radia, nienawidzę, w pracy sobie leci to czasami coś podsłucham. I mam wrażenie, że poziom dziennikarstwa radiowego w tych popularniejszych i mocno komercyjnych stacjach jest mniej więcej na poziomie polskich kabaretów pod względem dowcipu. Nie mówiąc już o wywiadach z gościem, który akurat prowadzącemu/prowadzącej nie podpasuje, wiocha mega.
Cynthie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:02   #53
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie do końca na temat ale ja mam tak, że nawet jeśli coś mi się bardzo podoba a koleżanka to kupi pierwsza to ja już nie kupię I wkurzam się bo mi się dana rzecz podoba ale nie chciałam, żeby ona miała to samo.
Tak samo nie lubię ubrań z sieciówek bo nie chcę wyglądać jak co trzecia dziewczyna na mieście i ubieram się głównie w lumpkach bo można znaleźć tam rzeczy jedyne w swoim rodzaju, których nikt inny nie będzie miał
A jak coś jest w danym momencie modne to z automatu mi się nie podoba
Nie mam czasu i cierpliwości na lumpki. Czasem zajrzę ale trudno coś znaleźć. Ubieram się głównie w sieciówkach, ale uważam że wszystko można zestawić tak różnie, że nadal nie wygląda się jak wszyscy.
Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ja niestety mam tak, że zazwyczaj gdy cały świat czymś żyje, to ja już wiem, że ja w danym momencie tego nie spróbuję/nie przetestuję/nie obejrzę. Przykładem może tu być Gra o Tron czy robienie sobie hybryd.
Też nie rozumiem takiego podejścia i tworzy dla mnie właśnie taką aurę wyróżniania się na siłę.

Czasem zapoznaję się specjalnie z czymś popularnym, nawet jak wydaje się być słabe, bo chcę mieć swoją opinię w dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:13   #54
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mój Tz jak gotuje stawia głośnik w kuchni, pod prysznic też zabiera telefon ja z kolei muszę mieć ze sobą słuchawki na zewnątrz, jak czasem zapomnę (ale to bardzo rzadkie przypadki) to jest tragedia

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Mam dokładnie tak samo. Jak robię coś w kuchni to obowiązkowo głośnik w kuchni albo jak jestem sama to muzyka na full z laptopa w drugim pokoju.
A jak gdzieś idę i zapomnę słuchawek to tragedia

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie rozumiem tego szału na lumpeksy, byłam nie raz i widziałam same niemodne ciuchy sprzed wielu sezonów i to w dużym mieście, mam w pracy dwie miłośniczki lumpeksów, i ciągle się chwalą jakie to one perełki znalazły, tylko że ja takie ubrania nosiłam wiele lat temu i dawno pozbyłam się, bo niemodne. I nie są to dla mnie żadne markowe rzeczy, bo markowy to jest Dior, czy Max Mara, a nie H@M, Orsay, czy zwłaszcza Primark. Wolę kupić trzy koszulki na rok, przyzwoite jakościowo i modne, niż dziesięć z Orsaya, czy 50 z lumpa, jak koleżanki. I jak się dobrze pochodzi to nawet w Polsce można znaleźć ciuchy dobre jakościowo i oryginalne, np. polecam butik "Cos" w galerii w Katowicach, przysłowiową dupę mi urwała jakość i stylistyka ubrań, a i ceny nie zwalają z nóg, choć jest to trochę wyższa półka niz Zara.
Wiesz, zależy co się komu podoba i co dla kogo jest modne. Mnie się zdecydowana większość sieciówkowych ubrań nie podoba. I szczerze to po prostu szkoda mi na nie pieniędzy. Lubię ubrania i gdybym miała kupić sobie 3 rzeczy na rok to bym była bardzo nieszczęśliwa. Już zdecydowanie bardziej wolę lumpki - mogę kupić sobie mnóstwo fajnych ubrań za małe pieniądze, a jak coś się zniszczy albo przestanie mi się podobać to nie jest szkoda mi to wyrzucić. A chyba bym się pocięła gdybym kupiła bluzkę za kilkadziesiąt czy sto złotych i musiała w niej chodzić aż się zedrze bo szkoda mi wyrzucić, bo za dużo zapłaciłam.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Już pomijając cenę i jakość to po prostu mi się te rzeczy nie podobają... Może dlatego że na stronie zawsze jakieś zdechlaki prezentują
To już nawet chyba nie kwestia tego jak prezentują je na stronie, bo czasami zdarza mi się wejść do jakiejś sieciówki i przeglądam te rzeczy od niechcenia bo nic mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Lumpeksy uwielbiam, skompletowałam praktycznie całą wyprawkę dla dziecka za grosze i teraz łapie się za głowę jak widzę bodziaka za 40zł w sklepie.
To samo moja koleżanka Jak zaprowadziłam ją do lumpka i zobaczyła cudne bodziaki za kilka złotych to kupiła od razu z 10
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:18   #55
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

A ja jakoś nie czaję tego ciśnienia, żeby wyglądać inaczej niż "wszyscy". A już tym bardziej nie czaję, że w tym celu rezygnuje się z sieciówek. Jak dla mnie wszystko jest kwestią stylizacji, doboru konkretnych ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:23   #56
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
A ja jakoś nie czaję tego ciśnienia, żeby wyglądać inaczej niż "wszyscy". A już tym bardziej nie czaję, że w tym celu rezygnuje się z sieciówek. Jak dla mnie wszystko jest kwestią stylizacji, doboru konkretnych ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy to akurat do mnie, ale ja rezygnuję z sieciówek bo te ubrania mi się po prostu nie podobają i praktycznie w każdym sklepie jest to samo. Mogę sobie kupić jakąś koszulkę czy spódniczkę raz na jakiś czas, ale o wiele fajniejsze ubrania znajduję w lumpie.
O, jeszcze jedno. W sieciówkach wszystko, ale to wszystko jest na mnie za długie Począwszy od koszulek, spodni, spódniczek, na sukienkach kończąc. Tylko chyba 2 spódniczki znalazłam, których długość jest ok. Albo ubrania szyte są w taki sposób, że nawet w XL źle wyglądam a normalnie noszę S/M
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:47   #57
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
A ja jakoś nie czaję tego ciśnienia, żeby wyglądać inaczej niż "wszyscy". A już tym bardziej nie czaję, że w tym celu rezygnuje się z sieciówek. Jak dla mnie wszystko jest kwestią stylizacji, doboru konkretnych ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie większość ubrań z sieciowek jest po prostu nudna. Albo ma jakieś dziwne napisy

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 16:12   #58
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Czasem fakt, fajny ciuch musi być spartolony przez głupawy napis czy naszywkę...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 17:56   #59
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja się nie zachwycam lumpkami.
Strasznie dużo czasu zajmuje kupienie tam czegoś, bo każda rzecz inna, wszystko wisi obok wszystkiego, ubrania jakieś sprane, guziki pourywane, weź w tym grzeb x czasu...
Ja lubię sobie wejść do sklepu, przejść do końca i ogarnąć w ten sposób wzrokowo wszystko, co jest na sklepie
Do H&M chodzę rzadko przez to, że jest duży i za dużo muszę się nachodzić, żeby wszystko zobaczyć. I też trochę bez ładu i składu to tam wisi.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 19:13   #60
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ciri moze masz racje w tym co piszesz. Ja w ogole nie mam boczkow i u mnie serio ubrania, ktore ledwo przechodza przez tylek odstaja masakrycznie w talii.

Zakupy lubie robic praktycznie wszedzie. Tzn. zakupow to ja wcale nie lubie, nudza mnie. W szafie mam ubrania zarowno z lumpka jak i siciowek. Chcialabym wiecej polskich marek produkujach w Polsce niestety poki co mam takich rzeczy malutko, bo zwyczajnie mnie nie stac.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.