Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 15:12   #3061
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Ja też nie mam roweru, bo kompletnie mi się to nie opłaca. Jeśli mam go przetrzymywać w mieszkaniu/piwnicy/komórce, zabezpieczać przed deszczem, zimą i upałami, serwisować, pompować koła, wynosić i wnosić do mieszkania, dbać o to, żeby mieć go gdzie przypiąć pod pracą czy pod sklepem, ryzykować, że w razie zmiany pogody i ulewy (latem - możliwe każdego dnia) będę musiała go taszczyć ze sobą... To ja wolę w razie czego po prostu pójść i wypożyczyć rower miejski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:15   #3062
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie rezygnowanie przez ludzi z domagania się zwrotu pieniędzy w przypadku niskich kwot. Bardzo często czytam - "Złożyłam reklamację, mieli mi oddać pieniądze, nie zobaczyłam ich do dziś. Dobrze, że to tylko 30 zł" albo "Firma nielegalnie naliczyła mi opłatę, ale dla świętego spokoju wolałam zapłacić, bo to tylko 12 zł". Jak cokolwiek ma się zmienić w działaniu takich firm, jeśli ludzie olewają te kwoty i nie domagają się swoich praw? Temat wypłynął przy okazji PKP, gdzie wiele osób pisało, że mieli uznane reklamacje, ale pieniędzy nie otrzymali, jednak nie chce im się kłócić, bo to tylko 16/20/25 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci, bo się kłociłam o 16zl z PKP i 100zł z CCC.

W obu przypadkach się ostatecznie nie doprosiłam, spędziłam na tym masę czasu, w którym mogłabym zarobić 5x tyle, wydałam pieniądze na transport, straciłam nerwów.

Teraz jestem mądrzejsza, wysyłam pismo od prawnika. Ale zanim miałam prawnika, to niestety ciężko było to załatwić.

Byłam też na tyle głupia, że nie brałam wszelkich odpowiedzi na piśmie.

W takie rzeczy trzeba się też umieć bawić, a ja byłam młoda i naiwna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:11   #3063
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, bo się kłociłam o 16zl z PKP i 100zł z CCC.

W obu przypadkach się ostatecznie nie doprosiłam, spędziłam na tym masę czasu, w którym mogłabym zarobić 5x tyle, wydałam pieniądze na transport, straciłam nerwów.

Teraz jestem mądrzejsza, wysyłam pismo od prawnika. Ale zanim miałam prawnika, to niestety ciężko było to załatwić.

Byłam też na tyle głupia, że nie brałam wszelkich odpowiedzi na piśmie.

W takie rzeczy trzeba się też umieć bawić, a ja byłam młoda i naiwna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje, że niektórzy nawet nie próbują się kłócić o takie zwroty, bo boją się że wyjdą na biedaków liczących każdy grosz.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:43   #3064
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja nie mam za 3 miesiące kończę trzydziestke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też nie czekam aż będę mieszkać w bloku z windą i/lub piwnicą
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:24   #3065
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zamykanie jeden za drugim wątków na intymnym, bo autorka strzeliła focha i prawda ją zabolała.
Ano, fochy na intymnym to chleb powszedni. Mam wrażenie, że piszące tam osoby oczekują magicznych zaklęć zmieniających kijowego partnera/męża w fajnego, a jak nie dostają, to strzelają focha i przechodzą do defensywy.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 22:31   #3066
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
A myślisz, że w dużych miastach jest inaczej? Wielokrotnie byłam prywatnie u lekarza i nigdy nie dostałam rachunku. Raz też byłam świadkiem, jak kobieta poprosiła o rachunek i odpowiedziano jej, że powinna to była zgłosić wcześniej

Poza tym wiele osób wynajmujących u mnie w bloku nie zgłasza do spółdzielni liczby osób w mieszkaniu, a od tego są ustalane stawki np za śmieci czy windę. Zwykle mieszka kilka osób, zgłoszona jest jedna.
I tak można wymieniać długo jeszcze...

No i jak słyszę jakis sobie premie przyznają rządzący czy głowy spółek państwowych, a równocześnie widzę, ile ja mam że swoich podatków, to jakoś mi serce nie pęka, że dziewczyna sobie zostawi więcej kasy w kieszeni...
Ja się spotkałam z odpowiedzią jak potrzebny mi był rachunek, że ok, ale mi doliczą kasę :/


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam w Polsce całych rodzin na rowerach.
Te osoby, które jeżdżą po ścieżkach są też przecież szykanowane przez kierowców i dużo osób się boi jeździć przez to rowerem.
To jestem w szoku u nas co dzień widzę rodziny albo rodzica z dziećmi na rowerze. Sama mam kilka rowerów.

Drażnią mnie rowerzyści, którzy jadą ulica nie jeden za drugim ale obok siebie i to jeszcze w rozstrzale. Słyszą, że auto za nimi jedzie ale nie zjada. Jednego spokojnie można wyprzedzić, ale tak nie da rady i nie raz trąbią.

Dziwił mnie pan, którego kiedys miałam autem w drodze do pracy ok 6 rano. Gdy słyszał auto schodził na pobocze, schodził z roweru i czekał aż przejedzie. To była uczęszczana trasa zawsze się zastanawiałam ile mu zajmuje dojazd, też chyba jeździ do pracy, a do zabudowań lub skrzyżowania było daleko.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nienawidziłam w-fu w szkole, zwłaszcza w podstawówce. Byłam kiepska w grach zespołowych i nie było to fajne, kiedy nikt nie chciał mnie w swojej drużynie i wybierali mnie na samym końcu.
Miałam tak w podstawówce i gimnazjum, okropne uczucie. W szkole średniej byłam jedną z bardziej wysportowanych jedna z nielicznych ćwiczących.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 23:31   #3067
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zamykanie jeden za drugim wątków na intymnym, bo autorka strzeliła focha i prawda ją zabolała.
Mnie, jako moda tego podforum także to dziwi.
Jednak taka jest specyfika tego podforum- każdy ma prawo nie chcieć już gadac o tym, co go gryzie.

Prywatnie dziwię się jeśli ktoś prosi tam o radę a następnie strzela focha, bo nie o takie rady mu chodziło a w efekcie okazuje się, że tak naprawdę problemu nie ma tylko wizażanki są złośliwe i niewłaściwie zrozumiały intencje autora.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 07:24   #3068
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mnie, jako moda tego podforum także to dziwi.
Jednak taka jest specyfika tego podforum- każdy ma prawo nie chcieć już gadac o tym, co go gryzie.

Prywatnie dziwię się jeśli ktoś prosi tam o radę a następnie strzela focha, bo nie o takie rady mu chodziło a w efekcie okazuje się, że tak naprawdę problemu nie ma tylko wizażanki są złośliwe i niewłaściwie zrozumiały intencje autora.
Ale czy to nie jest jakas nowa zasada? Nie przypominam sobie, zeby na "starym wizazu" cos takiego mialo miejsce. Wrecz prosby o "skasowanie" watku zawsze byly wyszydzane. Jak ktos nie chce juz o tym gadac, to niech przestanie sie udzielac, a nastepnym razem zastanowi trzy razy zanim zalozy idiotyczny watek.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 08:18   #3069
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Co mnie dziwi?

Jazda kombajnem i przeglądanie telefonu.
Zjechałam na bok, bo to był najszerszy kombajn, jaki widziałam w życiu, a i tak myślałam, że mnie koleś staranuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 08:30   #3070
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ale czy to nie jest jakas nowa zasada? Nie przypominam sobie, zeby na "starym wizazu" cos takiego mialo miejsce. Wrecz prosby o "skasowanie" watku zawsze byly wyszydzane. Jak ktos nie chce juz o tym gadac, to niech przestanie sie udzielac, a nastepnym razem zastanowi trzy razy zanim zalozy idiotyczny watek.
I to się nie zmieniło.
Nie "kasujemy" watków. Zamykamy na życzenie, to co innego.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 08:32   #3071
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
I to się nie zmieniło.
Nie "kasujemy" watków. Zamykamy na życzenie, to co innego.
No wlasnie o to mi chodzi, ze nie kojarze zeby 5-10 lat temu jakiekolwiek watki byly zamykane na zyczenie "bo tak".
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 08:44   #3072
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
I to się nie zmieniło.
Nie "kasujemy" watków. Zamykamy na życzenie, to co innego.
A moim zdaniem zamykanie na życzenie jest kompletnie bez sensu. W ten sposób stawiacie jedną Wizażankę, która wątek założyła tylko po to, żeby poprzeć swoją tezę ponad mnóstwo innych, które poświęciły czas na doradzenie jej i na opisanie swoich własnych doświadczeń. Zamykanie wątków, w których zaczęły eskalować wyzwiska - ok. Ale zamykanie wątków na życzenie autorki, bo nie pasują jej odpowiedzi - to mnie mocno dziwi i zupełnie kłóci się z założeniem forum dyskusyjnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 09:47   #3073
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem zamykanie na życzenie jest kompletnie bez sensu. W ten sposób stawiacie jedną Wizażankę, która wątek założyła tylko po to, żeby poprzeć swoją tezę ponad mnóstwo innych, które poświęciły czas na doradzenie jej i na opisanie swoich własnych doświadczeń. Zamykanie wątków, w których zaczęły eskalować wyzwiska - ok. Ale zamykanie wątków na życzenie autorki, bo nie pasują jej odpowiedzi - to mnie mocno dziwi i zupełnie kłóci się z założeniem forum dyskusyjnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc patrząc po tym, jak niektóre Wizażanki potrafią sobie cała historię dopowiedzieć do wątku i odlecieć gdzieś w krainę fantazji to nie dziwi mnie, że ktoś może pożałować, że wywlókł prywatne sprawy na forum publiczne i teraz od dwudziestu stron jego życie jest wałkowane i przeinaczane przez obce osoby.
Może dobrym rozwiązaniem byłoby przeniesienie części dyskusji np. na plotkowe, kiedy autor i tak się nie odzywa od 10 stron, a wątek dawno zszedł na teoretyczne rozważania "na temat" a nie odpowiadanie na konkretny problem.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 09:59   #3074
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc patrząc po tym, jak niektóre Wizażanki potrafią sobie cała historię dopowiedzieć do wątku i odlecieć gdzieś w krainę fantazji to nie dziwi mnie, że ktoś może pożałować, że wywlókł prywatne sprawy na forum publiczne i teraz od dwudziestu stron jego życie jest wałkowane i przeinaczane przez obce osoby.
Racja

Mnie często dziwi od razu stawianie opinii : np. nie kocha Cię, ma Ciebie w tyłku itd.

Tylko w sumie bardziej mnie dziwią niektóre wątki , nieraz przeczytam i sie nie odzywam jak nie mam nic mądrego do dodania
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 11:25   #3075
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 11:28   #3076
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
O rany.
Po co.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 11:44   #3077
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Twoja rodzina nie przestaje mnie zadziwiac.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 11:51   #3078
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
O fuuuuj

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Racja

Mnie często dziwi od razu stawianie opinii : np. nie kocha Cię, ma Ciebie w tyłku itd.

Tylko w sumie bardziej mnie dziwią niektóre wątki , nieraz przeczytam i sie nie odzywam jak nie mam nic mądrego do dodania
Przewaznie te diagnozy sa oparte na tym, co autorka w watku napisze, no i zazwyczaj to za rozowo nie wyglada. Wiekszosc watkow na intymnym mnie dziwi (ostatnio rozwalil mnie ten o ciaglym stresie w pracy).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 12:02   #3079
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Racja

Mnie często dziwi od razu stawianie opinii : np. nie kocha Cię, ma Ciebie w tyłku itd.

Tylko w sumie bardziej mnie dziwią niektóre wątki , nieraz przeczytam i sie nie odzywam jak nie mam nic mądrego do dodania
A jak inaczej opisać faceta, który wymaga od żony z zapaleniem pęcherza, żeby mu zrobiła kanapki, a potem się obraża, bo tego nie zrobiła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 12:14   #3080
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Racja

Mnie często dziwi od razu stawianie opinii : np. nie kocha Cię, ma Ciebie w tyłku itd.
Mnie też to dziwiło. Do momentu, w którym na własnej skórze nie przekonałam się, że w tym jest coś prawdziwego. Osoba zakochana idealizuje, wybacza, nie dostrzega złych sygnałów. Chce dobrze i się stara. A potem nagle odkrywa, że ukochany faktycznie ma ją w tyłku. Czasami takie brutalne zejście na ziemię od razu może pomóc. Jeśli ileś osób powie, że koleś do odstrzału, warto chociaż ochłodzić zmysły i się nad tym zastanowić.
Nie chodzi o to, by razu odstrzelić, ale właśnie uświadomić sobie, że coś nie gra.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 12:56   #3081
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta



A ja czekam na tą "inną trasę"


Niektórzy traktują jazdę na rowerze poważnie, robi x treningów w tygodniu i jazda rekreacyjna 5 km/h po ścieżce z kostki to nie ich bajka.
A wysłać tam faceta 100 kilo wagi, który treningowo jeździ z prędkością powyżej nawet 40 km/h? Żeby dziecko na rowerku biegowym zabił?


Kazać mu jechać taką ścieżką z wjazdami na posesje obniżonymi? To może od razu katapulta? Jechałam taką- co 25 metrów obniżenie, ani się rozpędzić, ani widoki podziwiać...




Pomijam budowę dróg rowerowych z kostki- to trzęsie tak, że można wszystkie plomby zgubić




I tak, żal by mi było roweru za 10 tysięcy na kostkę. Tak, gdyby była ścieżka asfaltowa, bezpieczna, to bym po niej jeździła.

Więc tym bardziej nie dziwię się "facetom w rajtuzach" na rowerach za 20 tysięcy i więcej, że nie chcą jeździć po kostkowych pseudo drogach dla rowerów.


Niestety, niektórzy jeżdżą rekreacyjnie, a niektórzy bardziej sportowo. Nikogo (Państwa, gminy, samorządu) nie stać na budowę specjalnych tras pod kątem sportowym, więc jakoś się ludzie muszą ze sobą męczyć.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:25   #3082
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Przeraził mnie dziś ten reportaż https://interwencja.polsatnews.pl/re...i-sie-o-zycie/
Najlepsze jest oświadczenie Ministerstwa Zdrowia, że prowadzą intensywne prace nad poprawą systemu ochrony zdrowia psychicznego. Wolne żarty
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:29   #3083
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:31   #3084
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:47   #3085
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak ograniczenie jest gdzieś do 50, a rowerzysta jedzie 40 lub wiecej, to nie powinien nikomu wadzić. Nie zawsze trzeba jechać z maksymalnie dopuszczalna prędkością plus łatwo takiego wyprzedzić.
No, ale to nie w Polsce. U nas nikt nie przestrzega ograniczeń prędkości i musi jechać dużo szybciej, bo nie wytrzyma. ; )

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:51   #3086
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A ja czekam na tą "inną trasę"


Niektórzy traktują jazdę na rowerze poważnie, robi x treningów w tygodniu i jazda rekreacyjna 5 km/h po ścieżce z kostki to nie ich bajka.
A wysłać tam faceta 100 kilo wagi, który treningowo jeździ z prędkością powyżej nawet 40 km/h? Żeby dziecko na rowerku biegowym zabił?


Kazać mu jechać taką ścieżką z wjazdami na posesje obniżonymi? To może od razu katapulta? Jechałam taką- co 25 metrów obniżenie, ani się rozpędzić, ani widoki podziwiać...




Pomijam budowę dróg rowerowych z kostki- to trzęsie tak, że można wszystkie plomby zgubić




I tak, żal by mi było roweru za 10 tysięcy na kostkę. Tak, gdyby była ścieżka asfaltowa, bezpieczna, to bym po niej jeździła.

Więc tym bardziej nie dziwię się "facetom w rajtuzach" na rowerach za 20 tysięcy i więcej, że nie chcą jeździć po kostkowych pseudo drogach dla rowerów.


Niestety, niektórzy jeżdżą rekreacyjnie, a niektórzy bardziej sportowo. Nikogo (Państwa, gminy, samorządu) nie stać na budowę specjalnych tras pod kątem sportowym, więc jakoś się ludzie muszą ze sobą męczyć.
Ale to nie chodzi o to by się męczyć, tylko o kulturę jazdy na rowerze i kulturalne korzystanie ze ścieżek rowerowych nieważne czy się jedzie 40 km/h czy 10.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:32   #3087
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Och te Z A S R A N E esemesiki

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mnie też to dziwiło. Do momentu, w którym na własnej skórze nie przekonałam się, że w tym jest coś prawdziwego. Osoba zakochana idealizuje, wybacza, nie dostrzega złych sygnałów. Chce dobrze i się stara. A potem nagle odkrywa, że ukochany faktycznie ma ją w tyłku. Czasami takie brutalne zejście na ziemię od razu może pomóc. Jeśli ileś osób powie, że koleś do odstrzału, warto chociaż ochłodzić zmysły i się nad tym zastanowić.
Nie chodzi o to, by razu odstrzelić, ale właśnie uświadomić sobie, że coś nie gra.
Tylko to jest od razu "diagnoza" dla mnie też z tyłka. Bo ja naprawdę nie znam relacji takich ludzi, po jednym poście, który wnosi pokrótce, że komuś jest z kimś źle. Opinie żeby wydać,że ktoś kogoś nie kocha czy ma to w tyłku to się nie wydaje ot tak. Tylko się trochę poznaje ludzi.

Dla mnie takie odpowiedzi brzmia: to ci się trafiło, dobrze,że nie mi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:35   #3088
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Tylko to jest od razu "diagnoza" dla mnie też z tyłka. Bo ja naprawdę nie znam relacji takich ludzi, po jednym poście, który wnosi pokrótce, że komuś jest z kimś źle. Opinie żeby wydać,że ktoś kogoś nie kocha czy ma to w tyłku to się nie wydaje ot tak. Tylko się trochę poznaje ludzi.
Zgadzam się
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:46   #3089
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że moja siostra wysyła mamie CODZIENNIE SMS z informacją o kupach córeczki.
Np. "babciu już wstałyśmy, była duża kupa" kilka godzin później "były dwie kupki, ale takie średnie"


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
O ile nie jest to medyczne uzasadnione, nie rozumiem dzielenia się takimi informacjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak żyje nie widziałam ścieżki rowerowej z kostki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:05   #3090
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
O ile nie jest to medyczne uzasadnione, nie rozumiem dzielenia się takimi informacjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Jak żyje nie widziałam ścieżki rowerowej z kostki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest multum ścieżek z kostki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-01 13:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.