Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-23, 19:03   #3961
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
Nie. Ale idę do laryngologa bo i tak muszę i tak pomyślałam że może jak coś poradzi na tą wydzieline to może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę że jeśli problem jest tak zaawansowany, że ludzie zwracają na to uwagę, to to już przekracza Twoje możliwości do jego samodzielnego rozwiązania. Ja pod koniec ciąży musiałam zmieniać bieliznę 2-3 razy dziennie a i tak czułam przykry zapach, spodnie po dniu okropnie pachniały. Po ciąży jest lepiej ale nadal nie wróciło do stanu poprzedniego, więc to też kwestia fizjologii i hormonów. Jak po dłuższym czasie nie będzie normalnie to też wybiorę się do lekarza bo nie ma co liczyć że samo przejdzie, a to nic przyjemnego czuć od siebie brzydki zapach.

Ja latem potrafię brać prysznic kilka razy nawet jak nie czuje potu, gdybym czuła to chyba bym spod niego nie wychodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 21:32   #3962
mamdosc123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o higienę ciała to używam żeli pod prysznic, zawsze obowiązkowo kulka, jakiś balsam do ciała na górne partie ciała, perfumy. Zawsze jak gdzieś wychodzę to przed wyjściem zakładam czystą bieliznę bo mam wrażenie że ta którą założyłam po prysznicu jest już nieświeża. Mi szykowanie przed pójściem do pracy np zajmowało zawsze ze trzy godziny. Fakt że ostatnio bywają dni że sporo się pocę. Ale to chyba nie to. Raczej wydaje mi się jakby z mojego układu pokarmowego wydobywały się te "zapachy". Zęby oczywiście myję codziennie. Nie jakąś pierwszą lepszą pastą tylko raczej dobieram te lecznicze czyli np lacalut. Kiedyś spytałam dentystki o ten oddech to powiedziała że to nie wina zębów. Zresztą raczej nie mam większych ubytków. Ale spływa mi cały czas wydzielina po tylnej ścianie gardła której nigdy nie jestem w stanie się pozbyć i ona też cuchnie....
Najgorszy jest ten oddech. Już nawet wstydzę się gdziekolwiek odezwać... Czasem to się cieszę że te maseczki nosimy. Mam wtedy nadzieję że przez nią tak nie czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie używaj perfum, bo tylko pogarszają bo wtedy ten zapach się miesza z tym.I nie myj się w gorącej wodzie, bo będzie gorzej.To prawda, że w lato osoby z naszą przypadłością pachną najgorzej, czemu tak jest? Nie wiadomo.Czujesz swój zapach? Bo ja też nie czuję (według znajomych jest to zapach kupy).Dobra więc na tę chwilę na tą przypadłość nie ma jeszcze lekarstwa, zapach można jedynie zmniejszyć przechodząc na diętę jednak aby całkowicię się z tego wyleczyć chyba jeszcze nikomu się nie udało.Skąd jesteś? i ile masz lat?



PS; jest ktoś z okolic Wrocławia, kto chciałby się spotkać?

Edytowane przez mamdosc123
Czas edycji: 2021-10-24 o 22:20
mamdosc123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:10   #3963
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Musimy zorganizować spotkanie wszystkich osóbw TMAU!
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 12:25   #3964
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć Gregg czy ktoś tu jeszcze zagląda?Co u Ciebie-znalazłeś pracę?Chcesz priv ode mnie?
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 14:03   #3965
werewolf98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej mamy grupę na messengerze, jeśli ktoś chciałby dołączyć to śmiało do mnie piszcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
werewolf98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 09:43   #3966
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Odblokuj wiadomości priv w ustawieniach albo podeślij mi link.

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2021-12-09 o 09:44
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-19, 22:35   #3967
Ka1234sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja nie mam Messengera i byłabym bardzo wdzięczna gdyby od czasu do czasu ktoś tu zostawiał wiadomości o nowych spostrzeżeniach, wnioskach , metodach.

U mnie wyniki badań zleconych przez laryngologa , gastrologa w jak najlepszym porządku, zeby wszystkie zdrowe, higienizacja zębów bezskuteczna. Bycie na diecie, suplementy nic nie dają. Myślę że u mnie największym problemem jest oddech, jak zaczynam mówić to rozmówca zaczyna przykladac palec pod nos. Ale skąd ten smród? Już nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Gdyby nie dzieci chciałabym zasnąć i nigdy się nie obudzić. W pracy jest źle chciałabym zmienić ale boje się że przez ten smród nie znajdę wogole żadnej, więc mecze się w obecnej, choć nie zapach jest powodem że jest źle, bo pracuje zdalnie. Najgorzej że nigdy z nikim nie rozmawiałam o tym, tylko po reakcji i komentarzach innych wiem że jest źle.
Ka1234sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-19, 22:51   #3968
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Ja nie mam Messengera i byłabym bardzo wdzięczna gdyby od czasu do czasu ktoś tu zostawiał wiadomości o nowych spostrzeżeniach, wnioskach , metodach.

U mnie wyniki badań zleconych przez laryngologa , gastrologa w jak najlepszym porządku, zeby wszystkie zdrowe, higienizacja zębów bezskuteczna. Bycie na diecie, suplementy nic nie dają. Myślę że u mnie największym problemem jest oddech, jak zaczynam mówić to rozmówca zaczyna przykladac palec pod nos. Ale skąd ten smród? Już nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Gdyby nie dzieci chciałabym zasnąć i nigdy się nie obudzić. W pracy jest źle chciałabym zmienić ale boje się że przez ten smród nie znajdę wogole żadnej, więc mecze się w obecnej, choć nie zapach jest powodem że jest źle, bo pracuje zdalnie. Najgorzej że nigdy z nikim nie rozmawiałam o tym, tylko po reakcji i komentarzach innych wiem że jest źle.
Mam dokładnie tak samo jak ty. I z tymi reakcjami też. Nigdy nie rozmawiałam z nikim wprost o tym co ze mną jest nie tak ale wiem to po reakcjach albo nieraz po jakichś docinkach. Niby nie w moją stronę bezpośrednio ale domyślam się zawsze że to do mnie. Tylko że ja jeszcze nie byłam u laryngologa a mam podejrzenie że to może być wina spływającej wydzieliny po gardle. Ona śmierdzi i też zatrzymują się na niej resztki jedzenia. To jest okropne. Przykre to jest że ludzie myślą że nie dbam o higienę... Tak łatwo jest kogoś zaszufladkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-19, 23:28   #3969
Ka1234sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja też mam wrażenie że spływa mi wydzielina po gardle, i myślałam że z migdałkami coś jest nie tak, ale laryngolog powiedziała że są w porządku, zrobiłam wymaz z gardła i wyszły liczne Staphylococcus aureus ale to podobno może się zdarzyć i nie jest przyczyną brzydkiego zapachu.

I jeszcze jedna rzecz kilka - kilkanaście godzin po kąpieli czuje dziwny zapach skóry głowy i za uszami - tzn zapach ten czuje na palcach którymi pocieralam skórę. Na skórę głowy dermatolog przepisała mi szampon Stieprox I może w trakcie stosowania czułam lekka poprawę ale po skończeniu się szamponu znowu jest gorzej. Ale i tak uważam że największy problem mam z oddechem ale nie wiem gdzie szukać przyczyny i jak ja zwalczyć.
Ka1234sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 12:04   #3970
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie że spływa mi wydzielina po gardle, i myślałam że z migdałkami coś jest nie tak, ale laryngolog powiedziała że są w porządku, zrobiłam wymaz z gardła i wyszły liczne Staphylococcus aureus ale to podobno może się zdarzyć i nie jest przyczyną brzydkiego zapachu.

I jeszcze jedna rzecz kilka - kilkanaście godzin po kąpieli czuje dziwny zapach skóry głowy i za uszami - tzn zapach ten czuje na palcach którymi pocieralam skórę. Na skórę głowy dermatolog przepisała mi szampon Stieprox I może w trakcie stosowania czułam lekka poprawę ale po skończeniu się szamponu znowu jest gorzej. Ale i tak uważam że największy problem mam z oddechem ale nie wiem gdzie szukać przyczyny i jak ja zwalczyć.
To też dziwne że od razu prawie po kąpaniu i ten zapach. Kurde a niektórzy mogą się nie myć tygodniami i nie mają takich problemów... A może to jest jakiś rodzaj grzybicy skoro mówisz że skóra głowy i za uszami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
To też dziwne że od razu prawie po kąpaniu i ten zapach. Kurde a niektórzy mogą się nie myć tygodniami i nie mają takich problemów... A może to jest jakiś rodzaj grzybicy skoro mówisz że skóra głowy i za uszami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z tą wydzieliną to mi się właśnie wydaje że ona śmierdzi. Jeszcze jak się na niej zatrzymują resztki jedzenia to tym bardziej. Poza tym ja właśnie ten swój nieświeży oddech czuję tak jakby z gardła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 14:00   #3971
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie że spływa mi wydzielina po gardle, i myślałam że z migdałkami coś jest nie tak, ale laryngolog powiedziała że są w porządku, zrobiłam wymaz z gardła i wyszły liczne Staphylococcus aureus ale to podobno może się zdarzyć i nie jest przyczyną brzydkiego zapachu.

I jeszcze jedna rzecz kilka - kilkanaście godzin po kąpieli czuje dziwny zapach skóry głowy i za uszami - tzn zapach ten czuje na palcach którymi pocieralam skórę. Na skórę głowy dermatolog przepisała mi szampon Stieprox I może w trakcie stosowania czułam lekka poprawę ale po skończeniu się szamponu znowu jest gorzej. Ale i tak uważam że największy problem mam z oddechem ale nie wiem gdzie szukać przyczyny i jak ja zwalczyć.

brałaś kiedyś antybiotyk, np Dalacin?albo inny, mocno działający?
U mnie zaczęło się właśnie po kuracji antybiotykowej. Z czasem, po zadbaniu o dietę, ćwiczenia regularne, było ciut lepiej. A potem znów dostałam kurację antybiotykami i teraz pogorszyło się. Więc na 100% jestem przekonana, że to od tego.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-20, 16:12   #3972
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
brałaś kiedyś antybiotyk, np Dalacin?albo inny, mocno działający?
U mnie zaczęło się właśnie po kuracji antybiotykowej. Z czasem, po zadbaniu o dietę, ćwiczenia regularne, było ciut lepiej. A potem znów dostałam kurację antybiotykami i teraz pogorszyło się. Więc na 100% jestem przekonana, że to od tego.
Wiesz co nie pamiętam dokładnie ale zdarzało się że brałam różne antybiotyki. Możliwe że to takie źródło. Ja nie pamiętam od kiedy zaczął się u mnie problem z oddechem. Mniej więcej mogę powiedzieć od kiedy ludzie zaczęli zwracać na to uwagę. A to jak sobie pomyślę i pokojarze fakty to ze 20 lat temu... Masakra. Ok mam skierowanie do laryngologa. To tak na początek. A później to już nie wiem. Ale postanowiłam sobie że spróbuję coś z tym zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 17:18   #3973
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja byłam u laryngologa, miałam tomografię zatok, czyszczone migdałki. Dentysta już mnie wygania, bo wszystko ok. Gastrolog po różnych badaniach i testach powiedział, że to biotom zmieniony może być po antybiotyku i nie ma na razie na to żadnej terapii. Można próbować probiotyków. Ale on sam nie wie od czego to. Mam zapalenie błony śluzowej żołądka, ale mnóstwo ludzi to ma i nie mają takich sensacji.
Na pewno pogarsza się po słodyczach, mącznych, mleku. Bez tego nie polepsza się, ale z tym pogarsza się. Doraźnie pomoga COOL CAPS i ciut Halitomin.
Teraz biorę kwas masłowy, zobaczymy ewentualne efekty po ok 2 miesiącach.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 20:33   #3974
Ka1234sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hmmm, jak byłam dzieckiem to średnio raz - dwa razy do roku dostawałam antybiotyk, nie pamiętam jaki ale mieszkałam na wsi i lekarz w zasadzie każdemu wypisywał jeden czy dwa rodzaje antybiotyku i nikogo z okolicy nie znam z tym problemem, poza tym ostatni raz przyjmowałam antybiotyk z 16 lat temu, więc nie wiem czy to przez to...?

Nie wiem czy to grzybica ten szampon był od grzybicy, i w trakcie kuracji może była mała poprawą, ale po zakończeniu znowu to samo.

Sadandlonely daj proszę znać co stwierdził laryngolog, jakie badania kazał zrobić, jak wyszły.
Ka1234sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 11:45   #3975
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Hmmm, jak byłam dzieckiem to średnio raz - dwa razy do roku dostawałam antybiotyk, nie pamiętam jaki ale mieszkałam na wsi i lekarz w zasadzie każdemu wypisywał jeden czy dwa rodzaje antybiotyku i nikogo z okolicy nie znam z tym problemem, poza tym ostatni raz przyjmowałam antybiotyk z 16 lat temu, więc nie wiem czy to przez to...?

Nie wiem czy to grzybica ten szampon był od grzybicy, i w trakcie kuracji może była mała poprawą, ale po zakończeniu znowu to samo.

Sadandlonely daj proszę znać co stwierdził laryngolog, jakie badania kazał zrobić, jak wyszły.
Jasne że dam znać. Tylko że ja jeszcze się nie umówiłam. Ciągle z tym zwlekam bo nie umiem za bardzo znaleźć kogoś dobrego na NFZ. A poza tym ciągle mi coś wypada że nie mam kiedy siąść i poszukać w necie. Ale zmobilizuję się na pewno w święta. Już za długo to wszystko trwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 22:12   #3976
Paulinapaula83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jak mam dołączyć do grupy??
Paulinapaula83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 13:11   #3977
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej założyłem forum- grupę na discord. Jesli ktos nie zna to jest to
aplikacja do komunikacji głownie grupowej. Anonimowo bez koniecznosci podawania danych osobowych. Pobrac Discord mozna ze sklepu google play. Napiszcie na pw po link do grupy

Im wiecej nas bedzie tym lepiej. Wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu.

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2021-12-29 o 13:16
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:42   #3978
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Myślicie, że warto zbadać mocz w tym kierunku. Cena ok 100 zł . Ciekawe jest to bardzo
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 15:33   #3979
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Myślicie, że warto zbadać mocz w tym kierunku. Cena ok 100 zł . Ciekawe jest to bardzo
A co to za badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-06, 20:02   #3980
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

https://www.dr-mamczur.pl/blog/2021/kryptopiroluria/
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 14:33   #3981
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Osobiście uważam że szkoda pieniędzy na takie badaniem, jedynie badanie jakie polecam wykonywać to genetyczne badanie w kierunku TMAU bądź badanie flory jelitowej.
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 22:09   #3982
888Kiniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej podasz mi namiar na te grupę dyskusyjna 🙏🙏🙏

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Hejka. Jest szansa dołączenia na messengerze??? 🙏🙏🙏🙏🙏
888Kiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 18:08   #3983
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Przeczytaj na Wikipedii o cytrynie punkt: ciekawostki. Może warto tego spróbować. Ja mam zamiar.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 21:35   #3984
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

https://annagadowska.com/grzybice-candida/
Cześć! Długi artykuł, ąle wierzę, że bardzo przydatny.
Pozdrawiam
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 22:26   #3985
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

My wszyscy mamy po prostu grzybice ogólnoustrojową,większość z nas ma takie same objawy które pasują do objawów tej choroby.Zapach to nic innego jak efekt nadmiaru toksyn w naszym organizmie,stad tez innego objawy jak choćby nawet wahania nastroju czy nie przyswajanie przez organizm wartości odżywczych z pokarmu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 18:40   #3986
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
My wszyscy mamy po prostu grzybice ogólnoustrojową,większość z nas ma takie same objawy które pasują do objawów tej choroby.Zapach to nic innego jak efekt nadmiaru toksyn w naszym organizmie,stad tez innego objawy jak choćby nawet wahania nastroju czy nie przyswajanie przez organizm wartości odżywczych z pokarmu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie wielokrotne badania w laboratorium szpitalnym nie wykazały grzybicy
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:43   #3987
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

W ciągu ostatnich 2 tygodni zapach strasznie się nasilił, byłam wręcz w panice, smród totalny, bardzo mocny. Przez tydzień brałam metronidazol z prywatnych zapasów, kiedyś pomógł. Ale nie tym razem. I wiecie co? Przypomniałam sobie o kwasie masłowym, kiedyś brałam, ale jakoś zarzuciłam. I od razu poprawa. Zapach zelżał do w miarę akceptowalnego, ból głowy też, bo u mnie jedno z drugim się wiąże najczęściej. Czyli jelita, konkretnie nieszczelność. Myślę, że warto spróbować suplementację, ja mam z aliness ten kwas, chyba jeden z lepszych.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 17:47   #3988
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez mp43 Pokaż wiadomość
W ciągu ostatnich 2 tygodni zapach strasznie się nasilił, byłam wręcz w panice, smród totalny, bardzo mocny. Przez tydzień brałam metronidazol z prywatnych zapasów, kiedyś pomógł. Ale nie tym razem. I wiecie co? Przypomniałam sobie o kwasie masłowym, kiedyś brałam, ale jakoś zarzuciłam. I od razu poprawa. Zapach zelżał do w miarę akceptowalnego, ból głowy też, bo u mnie jedno z drugim się wiąże najczęściej. Czyli jelita, konkretnie nieszczelność. Myślę, że warto spróbować suplementację, ja mam z aliness ten kwas, chyba jeden z lepszych.
ja miałam podobny problem zapachowy w okresie dojrzewania. Ale przeszło samo, jedyne co robiłam to unikałam ostrych przypraw i zmieniłam dietę na lekkostrawną
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 20:11   #3989
anonymo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Może dezodorant z konopii tutaj pomoże? https://ziolowezdrowie.pl/produkt/na...w-ylang-ylang/

Edytowane przez anonymo
Czas edycji: 2022-04-05 o 23:32
anonymo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 20:13   #3990
kenny_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 8
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej Wszystkim
Dawno mnie tu nie było,a tu widzę straszna cisza

Szukam przyjacólki Jakaś chętna?
Potrzebuję czasem z kimś pogadać.
Pozdrówka.
kenny_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.