Zmiana kolorku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 22:19   #1
dzulietta320
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Lightbulb

Zmiana kolorku


Witam,
Mam ogromny dylemat.Mianowicie chciałabym zmienić swój ciemny blond na jasny domowym sposobem, aczkolwiek sprawa rozjaśniacza nie bardzo mnie przekonuje. Boję się ich zniszczenia, jednak nie skreślam tej metody. Zależy mi na bardzo jasnym blondzie. Czy jest osóbka, która zna się na tym troszkę bardziej i doradziła w tej sprawie? Chciałabym uniknąć żółtych włosów.
dzulietta320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 08:32   #2
docctorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zmiana kolorku

Nie kombinuj z rozjasnianiem włosów w domu, szkoda zniszczyc, naprawde. Moja mama raz przez półtora roku wmasowywała cuda we włosy tak sie jej łamały po rozjaśnianiu przez ciotkę :p
docctorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 10:57   #3
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Zmiana kolorku

Podłączam się do odpowiedzi , ja sobie tak zniszczyłam rozjaśnianiem w domu i potem musiałam dużo obciąć☠i tak musiałam pójść☠do fryzjera który ochłodził mi włosy i wyrównał kolor sporo zapłaciłam . Lepiej spokojnie powolutku rozjaśniać u fryzjera zacząć od refleksów
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:10   #4
IzzS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Zmiana kolorku

Samemu w domu nie polecam robić nic z włosami, a szczególnie nic sprawdzonego. Sama kilka lat temu porwałam się z motyką na księżyc i zrobiłam sobie czerwone włosy. Efekt niby był wow, ale jak mi przeszła faza buntu, fryzjerka nie mogła sobie z nimi poradzić. Do tego miałam bardzo zniszczone. Idź do fryzjera, on Ci na pewno lepiej rozjaśni.
IzzS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 12:22   #5
Madziara93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Dot.: Zmiana kolorku

Mnie też strasznie kusi jakieś farbowanie moich nieco przyciemniałych już blond włosów, ale boję się, że efekt nie będzie zadowalający, albo że jeszcze bardziej je osłabię, a aktualnie dość intensywnie mi wypadają...
Madziara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 02:59   #6
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Zmiana kolorku

Dziewczyny, ja przez dłuższy czas próbowałam rozjaśnić włosy sama w domu, miałam pięknie włosy poniżej łopatek, zniszczyłam je na tyle że przez dwa lata musiałam je podcinać nieco powyżej ramion.

Jestem jednak strasznie uparta na blond, od pół roku co miesiąc rozjaśniam je na olaplexie robiąc balejaż.
Włosy są naprawdę zdrowe i lśniące (idealnie proste po samym wysuszeniu i myciu, bez użycia prostownicy), powolutku odrastają.

Przyrzekłam sobie jednak, nigdy więcej nie zrobię niczego ze swoimi włosami na własną rękę
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 19:26   #7
Lolka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zmiana kolorku

Nie radziłabym rozjaśniać samemu w domu, można nieźle zniszczyć sobie włosy. Jak coś to tylko u fryzjera
Lolka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 23:16   #8
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Zmiana kolorku

Ja chciałam podpiąć się pod temat Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł aby zaszaleć i zafarbować włosy na jakiś ekstrawagancki kolor. Marzy mi się niebieski, najlepiej taki jak ma Bulma z Dragonball :P ewentualnie jakiś ciemniejszy niebieski, coś jak granat.
Mam brązowe włosy, ale bardzo dobrze przyjmują kolory. 4 lata farbowałam włosy na rudo i to w domu, bez żadnego rozjaśniania. To był bardzo intensywny rudy, czerwono-pomarańczowy, chwycił za pierwszym razem.
Doradźcie proszę jak mogę to zrobić żeby uzyskać efekt najbliższy moim marzeniom - może jakiej farby powinnam użyć? Teraz jest mnóstwo farb do takiej koloryzacji z tego co się rozglądałam
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 15:12   #9
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Zmiana kolorku

ja tez odradzam ci domowe eksperymenty - idz lepiej do fryzjera i to dobrego, bo nawet w salonie potrawią wyjść niezłe kwiatki jak ktos nie ma doswiadczenia :/
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 00:43   #10
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Zmiana kolorku

Kąpiele rozjaśniajace

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 00:48   #11
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Zmiana kolorku

Rozważam fryzjera, ale nie ukrywam, że będzie to zależeć od budżetu.
Jeszcze się nie zdecydowałam - to zależy czy zostanę w mojej obecnej pracy (szefowa nie ma z tym problemu). Ale jeśli będę musiała szukać nowej, to boję się, że mogę czasem nie zostać potraktowana poważnie. Chcę to zrobić, na krótki czas (max pół roku) żeby zaszaleć z kolorem pókim jeszcze w miarę młoda :p (nic nie mam jak ktoś ma inne zdanie, to chodzi tylko o mnie). Dlatego na taką koloryzację zdecyduję się, gdy będę miała pewność, że mam pracę na dłużej i szef będzie z tym okej.

SceneQueene - możesz napisać coś więcej? Masz na myśli jakieś płukanki z rumianku?
Ja jestem w tej kwestii laikiem. Używam po prostu szamponu. Odżywki bardzo rzadko (mam teraz naturalne, jak farbowałam stosowałam wcześniej), a rozjaśnianie to temat zupełnie mi obcy.
__________________

Edytowane przez fristi
Czas edycji: 2017-12-10 o 00:49
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-10, 08:31   #12
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Zmiana kolorku

Cytat:
Napisane przez fristi Pokaż wiadomość
Rozważam fryzjera, ale nie ukrywam, że będzie to zależeć od budżetu.
Jeszcze się nie zdecydowałam - to zależy czy zostanę w mojej obecnej pracy (szefowa nie ma z tym problemu). Ale jeśli będę musiała szukać nowej, to boję się, że mogę czasem nie zostać potraktowana poważnie. Chcę to zrobić, na krótki czas (max pół roku) żeby zaszaleć z kolorem pókim jeszcze w miarę młoda :p (nic nie mam jak ktoś ma inne zdanie, to chodzi tylko o mnie). Dlatego na taką koloryzację zdecyduję się, gdy będę miała pewność, że mam pracę na dłużej i szef będzie z tym okej.

SceneQueene - możesz napisać coś więcej? Masz na myśli jakieś płukanki z rumianku?
Ja jestem w tej kwestii laikiem. Używam po prostu szamponu. Odżywki bardzo rzadko (mam teraz naturalne, jak farbowałam stosowałam wcześniej), a rozjaśnianie to temat zupełnie mi obcy.
Kąpiel rozjaśniająca to po prostu użycie rozjaśniacza tyle, że z mniejwięcej łyżką wody, szamponu i odżywki. W dowolnych proporcjach. Taką mieszankę trzymasz 25-30 minut na głowie i spłukujesz. Robiłam tak w listopadzie, proces jest wolniejszy i łagodniejszy. Dopiero po 4 zabiegu moje włosy zaczęły się przesuszać a ja głupia wykonałam jeszcze 2. Skończyło się na podciętych końcówkach i intensywnym regenerowaniu.
Kąpiele polecam ale z głową, jeśli widzisz że zaczynają przesuszać to przystopuj
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 12:12   #13
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Zmiana kolorku

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Kąpiel rozjaśniająca to po prostu użycie rozjaśniacza tyle, że z mniejwięcej łyżką wody, szamponu i odżywki. W dowolnych proporcjach. Taką mieszankę trzymasz 25-30 minut na głowie i spłukujesz. Robiłam tak w listopadzie, proces jest wolniejszy i łagodniejszy. Dopiero po 4 zabiegu moje włosy zaczęły się przesuszać a ja głupia wykonałam jeszcze 2. Skończyło się na podciętych końcówkach i intensywnym regenerowaniu.
Kąpiele polecam ale z głową, jeśli widzisz że zaczynają przesuszać to przystopuj
Okej, rozumiem A jakiego rozjaśniacza używałaś?
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 09:29   #14
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Zmiana kolorku

Cytat:
Napisane przez fristi Pokaż wiadomość
Okej, rozumiem A jakiego rozjaśniacza używałaś?
Joanny
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 23:36   #15
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Zmiana kolorku

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Joanny
Dziękuję
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:13   #16
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Zmiana kolorku

W takim razie wstrzymaj się z tym...ja po kąpieli rozjaśniającej albo ściąganiu koloru- sama nie wiem już co ta fryzjerka robiła, bo po efektach to mam wątpliwości miałam 4 odcienie blond- końce białe (to było zamierzone akurat), środek po wcześniejszym przyciemnianiu i rozjaśnianiu jest nadal żółtawy, część z moim odrostem naturalnym po rozjaśnianiu została biała + nowy odrost...paski w poprzek...których żadna farba pokryć nie może...to wszystko od sierpnia...jeśli nie możesz sobie pozwolić w pracy na taką wpadkę, to nie ryzykuj
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:53   #17
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Zmiana kolorku

Nieee kochana. Kąpiel do delikatna wersja rozjaśniacza. Rozjaśniacz plus nie za wysokie oxy plus szampon i na włosy

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.