Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-05, 12:00   #61
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Pink, na co do kina idziecie?

Długie starania to niestety masa frustracji.. Myślę, że w LuxMedzie to do ginekologa chodzić i brać skierowania na to co on zleci i ten prywatny. Pewnie też założą kartę ciąży. Czemu LuxMed miałby robić problemy?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Fajne takie stałe spotkania z grupą osób, którą się lubi/jest się blisko.


Ale tez duża radość jak sie uda
Problemy w sensie, ze przyjdę i powiem chciałam dostać skierowanie na badania takie i takie, bo zlecił mi lekarz prywatny. Sama wyjdę z inicjatywą na jakie badania chcę dostać skierowanie (bazując na tym co zlecił lekarz prywatny) niż czekać co by mi zlecił lekarz z luxmed i czy pokryją sie te badania czy nie.
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:03   #62
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
To u mnie: Agugag, 28lat, pierwsza ciąża, 1cs, przewidywany tp 08.09.2019

Szczerze mój mąż myślał, ze trochę będziemy się starać o dziecko i jakby bardziej będziemy się cieszyć z wyniku testu niż tak za pierwszym razem. Ale nie narzekam, oby dobrze się rozwijało z dolegliwości to tak jak u Was bardzo bolą mnie piersi i ciagle chce mi się siku.. dziś spałam do 12!
Ja wybrałam lekarza prywatnego ale mam pakiet w luxmedzie i tak sie zastanawiam... jak lekarz prywatny zleci mi badania to w luxmed mam sie umówić do lekarza ogólnego/ginekologa i poprosić go żeby mi zlecił te badania(skoro i tak place za ten pakiet)? Nie wiem czy luxmed nie będzie robił problemów, jak jest u Was?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------





U nas w bloku 2 dni temu była awaria winy, musiałam wejść na 5 piętro. Jak weszłam do domu to mąż wyleciał co sie stało? A ja sapałam jakbym maraton przebiegła i nie mogłam słowa wypowiedzieć gdzie dotychczas moja kondycja była dobra hehe
Wydaje mi się że może robić problemy, ja bym wolała prowadzić najwyżej na 2 fronty. A czemu nie chcesz w Luxmedzie? Widzę że wiele osób mając tam pakiet nie prowadzi tam ciąży i ciekawa jestem z czego to wynika. Ja będę prowadzić w Medicover, wszystko mam w pakiecie, są fajni lekarze więc nie będę szukać dalej

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:10   #63
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Juncia - idziemy na Teraz albo nigdy, taki lekki film na weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:10   #64
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
Problemy w sensie, ze przyjdę i powiem chciałam dostać skierowanie na badania takie i takie, bo zlecił mi lekarz prywatny. Sama wyjdę z inicjatywą na jakie badania chcę dostać skierowanie (bazując na tym co zlecił lekarz prywatny) niż czekać co by mi zlecił lekarz z luxmed i czy pokryją sie te badania czy nie.
Hmm. Ja chyba nie mam zamiaru mówić wprost, że jestem też u prywatnego. W teorii badania w ciąży powinny się pokrywać czy to ciąża prowadzona u prywatnego czy w LuxMedzie, prawda? W końcu LuxMed to też przecież prywatna opieka. Więc, jeśli LuxMedowy nie zleci czegoś co prywatny to wtedy dodatkowo o tym wspomnę i poproszę.
Madz, jeśli dobrze rozumiem, to w LuxMedzie będzie tak, ze idę na usg, gdzie mam badane to serduszko, a potem na kolejną wizytę, gdzie omówimy wyniki i dostanę skierowania na badania. Dwie wizyty, strata czasu po prostu i na dodatek prowadzana przez dwóch rożnych lekarzy.. A prywatnie to będzie na jednej. Tak mi się wydaje, że tak ro działa, okaże się w praktyce.
Być może wyjdzie, że nie ma sensu dwutorowo tego prowadzić, bo w LuxMedzie będzie jednak spoko.. Pożyjemy, zobaczymy.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:13   #65
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że może robić problemy, ja bym wolała prowadzić najwyżej na 2 fronty. A czemu nie chcesz w Luxmedzie? Widzę że wiele osób mając tam pakiet nie prowadzi tam ciąży i ciekawa jestem z czego to wynika. Ja będę prowadzić w Medicover, wszystko mam w pakiecie, są fajni lekarze więc nie będę szukać dalej

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


I tak chyba zrobię, bede prowadzić na dwa fronty. Wczesnej miałam pakiet w medicover i byłam super zadowolona a odkąd mam luxmed wydaje mi sie, że tu lekarze są bardziej olewatorscy/niemili. Jeszcze nie spotkam sie z takim, który wzbudziłby moje zaufanie w 100%.
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:16   #66
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Hmm. Ja chyba nie mam zamiaru mówić wprost, że jestem też u prywatnego. W teorii badania w ciąży powinny się pokrywać czy to ciąża prowadzona u prywatnego czy w LuxMedzie, prawda? W końcu LuxMed to też przecież prywatna opieka. Więc, jeśli LuxMedowy nie zleci czegoś co prywatny to wtedy dodatkowo o tym wspomnę i poproszę.
Madz, jeśli dobrze rozumiem, to w LuxMedzie będzie tak, ze idę na usg, gdzie mam badane to serduszko, a potem na kolejną wizytę, gdzie omówimy wyniki i dostanę skierowania na badania. Dwie wizyty, strata czasu po prostu i na dodatek prowadzana przez dwóch rożnych lekarzy.. A prywatnie to będzie na jednej. Tak mi się wydaje, że tak ro działa, okaże się w praktyce.
Być może wyjdzie, że nie ma sensu dwutorowo tego prowadzić, bo w LuxMedzie będzie jednak spoko.. Pożyjemy, zobaczymy.
Aha. No to w Medicover jest inaczej, usg masz co wizytę A tylko te 3 duże uag są w pracowni usg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:18   #67
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Aha. No to w Medicover jest inaczej, usg masz co wizytę A tylko te 3 duże uag są w pracowni usg
Może się mylę i w LuxMedzie jest podobnie.. Zobaczymy Najważniejsze, by nasze maluchy się dobrze rozwijały.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 12:31   #68
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Właśnie doczytałam ze w luxmed można założyć kartę ciąży, która honoruje skierowania od wszystkich lekarzy (nie tylko tych z luxmed) na badania i usg w ramach wykupionego pakietu.
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:38   #69
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja mam do wyboru prywatnie lub na NFZ. Także wybór jest dla mnie jest oczywisty 😁.

Wiem, że za wszystkie badania będę musiała zapłacić ale trudno.
__________________
2012
2016
2017
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:41   #70
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
Ja mam do wyboru prywatnie lub na NFZ. Także wybór jest dla mnie jest oczywisty .

Wiem, że za wszystkie badania będę musiała zapłacić ale trudno.
A NFZ w szpitalu? Często więcej badań zalecają

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:45   #71
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
Właśnie doczytałam ze w luxmed można założyć kartę ciąży, która honoruje skierowania od wszystkich lekarzy (nie tylko tych z luxmed) na badania i usg w ramach wykupionego pakietu.
Na stronie internetowej? Podeslesz link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 12:48   #72
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Na stronie internetowej? Podeslesz link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niestety nie na ich stronie, na forach wyczytałam i w opiniach pod ginekologami z luxmed na znanylekarz. Tam dziewczyny pisały, że ginekolog z luxmed wystawia tylko wtedy tą kartę a ciąże prowadzą prywatnie.
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 13:15   #73
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Jeśli się okaże, że będzie coś nie tak (tfu tfu tfu) to może taki lekarz na NFZ w szpitalu byłby ok, zastanawiałam się tez nad chodzeniem do ordynatora jednej z porodówek (ale prywatnie). Narazie idę do swojej lekarki (już nie pracuje w szpitalu) i jak będzie wszystko ok to chyba nie będę już wymyślać. Na NFZ godziny przyjęć nie zawsze sa tak elastyczne jak prywatnie. Narazie w pracy nie mówię o ciazy, mam nadzieje, że uda mi się ukryć I trymestr 😁.
__________________
2012
2016
2017
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 13:24   #74
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja chyba powiem w pracy po pierwszym usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 13:30   #75
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Najfajniej byłoby powiedzieć u mnie po 12 tygodniu, ale prawdopodobnie powiem po serduszku, żeby szefowa kogoś szukała, bo i tak muszę sporo przekazać rzeczy, a nie chcę nie wiadomo ile tam siedzieć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 13:41   #76
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
Jeśli się okaże, że będzie coś nie tak (tfu tfu tfu) to może taki lekarz na NFZ w szpitalu byłby ok, zastanawiałam się tez nad chodzeniem do ordynatora jednej z porodówek (ale prywatnie). Narazie idę do swojej lekarki (już nie pracuje w szpitalu) i jak będzie wszystko ok to chyba nie będę już wymyślać. Na NFZ godziny przyjęć nie zawsze sa tak elastyczne jak prywatnie. Narazie w pracy nie mówię o ciazy, mam nadzieje, że uda mi się ukryć I trymestr .
U mnie już wiedzą ale no na L4 jestem więc nie dało by się ukryć i głupota by to też było u mnie.
Pamiętajcie że jeśli macie jakąś wizytę albo badanie w trakcie pracy to pracodawca musi wam udostępnić wyjście w ramach godzin pracy. Tak samo nie możecie pracować więcej niż 8h dziennie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:02   #77
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

A jak np jakaś wizyta albo np.prenatalne? To wtedy się bierze l4? Bo przecież urlopu szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:06   #78
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Pracuje w szkole, więc u mnie godzinowo różnie, w jeden dzień jestem 5 h a w inny 8-9. Jak się będę źle czuła to powiem wcześniej. Chciałabym pracować do końca roku szkolnego, zaczęłam teraz staż na mianowanego i mogę mieć max 1,5 roku przerwy żeby nie zaczynać od nowa. Potem sa wakacje i akurat na początek września poród. No ale wiadomo, że różnie może być. Wcześniej pracowałam w przedszkolu terapeutycznym, tam to od razu poszłabym na zwolnienie dla własnego bezpieczeństwa.
__________________
2012
2016
2017
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:16   #79
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

A bierzecie dziewczyny jakieś witaminy? Ja póki co tylko kwas foliowy i wit D.
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 14:18   #80
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Tylko kwas foliowy biorę.
__________________
2012
2016
2017
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:35   #81
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
A jak np jakaś wizyta albo np.prenatalne? To wtedy się bierze l4? Bo przecież urlopu szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no po prostu mówisz że masz wizytę i wychodzisz. To wynika z kodeksu pracy także pracodawca musi pozwolić na wyjście i potem tego nie odrabiasz

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:40   #82
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Tylko kwas foliowy i leki na tarczyce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:41   #83
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
Pracuje w szkole, więc u mnie godzinowo różnie, w jeden dzień jestem 5 h a w inny 8-9. Jak się będę źle czuła to powiem wcześniej. Chciałabym pracować do końca roku szkolnego, zaczęłam teraz staż na mianowanego i mogę mieć max 1,5 roku przerwy żeby nie zaczynać od nowa. Potem sa wakacje i akurat na początek września poród. No ale wiadomo, że różnie może być. Wcześniej pracowałam w przedszkolu terapeutycznym, tam to od razu poszłabym na zwolnienie dla własnego bezpieczeństwa.
To będą musieli zmienić plan lekcji, nie ma możliwości żebyś pracowała więcej jak 8h. Ja pracuje w przedszkolu integracyjnym, pytałam się siostry mojej bo pracuje w HR i nawet nie ma możliwości żebym pracowała jeden dzień 9h a drugi 7h, max 8h i koniec kropka. No chyba że się nikomu w pracy nie przyznasz to możesz robić co chcesz ale też wtedy nie masz tych benefitow wynikających z ciąży.
Z dziećmi w jakim wieku pracujesz?
Ja mianowanie miałam robić w tym roku ale stwierdziłam że ciąża ważniejsza i jak wrócę kiedyś to zrobię może.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
A bierzecie dziewczyny jakieś witaminy? Ja póki co tylko kwas foliowy i wit D.
Wit d 2000j + prenatal uno (jak skończę te opakowanie to zmienię na duo) + symfolic (Ale właśnie odstawiam) + leki

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 14:57   #84
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

U mnie to jest tak, że jeden dzień w tygodniu jestem 9h w pracy ale to nie "ciurkiem". W planie mam nauczania indywidualne i sama sobie ustalam kiedy pojadę do dzieci, wiec to na własne życzenie tyle jestem. Po feriach zmieni się plan to może jakoś lepiej to ułożę. Czasami tez sa jakieś konsultacje czy wywiadówki to tez nie opłaca mi się wracać wiec siedzę cały dzień od 8 do 20.

Pracuje w szkole integracyjnej z klasami od 1 do 6 . Uczę przedmiotu ale oprócz tego z wykształcenia jesteśmy koleżankami po fachu Madz88, jednak teraz pracuje w drugim moim zawodzie.

Obawiam się tego, że jak urodzę to będę odhaczać kolejne strony z podręcznika z rozwojówki i robić wszystkie piagetowskie eksperymenty na dziecku, żeby sprawdzać czy rozwija się prawidłowo .
__________________
2012
2016
2017

Edytowane przez KaroIinkaa
Czas edycji: 2019-01-05 o 15:03
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 15:29   #85
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja z witamin zakupiłam doppelherz aktiv mama premium. Jak byłam w poniedziałek u ginekologa to babka "kazała" brać witaminy jakieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 16:07   #86
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mi ginka kazała brać mama dha premium i nic poza tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 16:55   #87
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
U mnie to jest tak, że jeden dzień w tygodniu jestem 9h w pracy ale to nie "ciurkiem". W planie mam nauczania indywidualne i sama sobie ustalam kiedy pojadę do dzieci, wiec to na własne życzenie tyle jestem. Po feriach zmieni się plan to może jakoś lepiej to ułożę. Czasami tez sa jakieś konsultacje czy wywiadówki to tez nie opłaca mi się wracać wiec siedzę cały dzień od 8 do 20.

Pracuje w szkole integracyjnej z klasami od 1 do 6 . Uczę przedmiotu ale oprócz tego z wykształcenia jesteśmy koleżankami po fachu Madz88, jednak teraz pracuje w drugim moim zawodzie.

Obawiam się tego, że jak urodzę to będę odhaczać kolejne strony z podręcznika z rozwojówki i robić wszystkie piagetowskie eksperymenty na dziecku, żeby sprawdzać czy rozwija się prawidłowo .
To ja tak nie mam szczerze powiedziawszy. Ja pracuje z dziećmi głównie indywidualnie na terapii - roznoer funkcjonujące dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością umysłową. Do tego czasem jestem max 2h na grupie jako wspomagający (mam oligo skończone tez), a czasem jak jest sytuacja pobraniowa to i cały dzień siedzę ale to jak coś się złego dzieje, np jakieś dziecko ma atak agresji i ja wtedy ogarniam je. Więc zdarza się że jestem uderzona, kobieta czy ugryziona. Czasem muszę jakieś dziecko podnieść i przenieść w bezpieczne dla niego i innych miejsce. Nie wyobrażam sobie tego teraz. W szkole jak pracowałam jeszcze rok temu to myślę że bez problemu bym została jeszcze chwilę. Ale nie przy tylu chorobach zakaźnych co teraz zaatakowały przedszkole.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:15   #88
KaroIinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 80
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Moja dzisiejsza beta to 1066 mlU/ml. Według kalkulatora w 2 dni (49 h różnicy miedzy badaniami) przyrosło o 67.7% 😊.
__________________
2012
2016
2017
KaroIinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:49   #89
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza beta to 1066 mlU/ml. Według kalkulatora w 2 dni (49 h różnicy miedzy badaniami) przyrosło o 67.7% 😊.
Piękna beta😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:59   #90
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Bardzo ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.