Natur House - jakieś doświadczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 11:28   #1
Ala21
Raczkowanie
 
Avatar Ala21
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 60
GG do Ala21 Send a message via Skype™ to Ala21

Natur House - jakieś doświadczenia?


Jakiś czas temu znajoma postanowiła schudnąć z pomocą profesjonalnego dietetyka z sieci Natur House. Bardzo sobie chwali i mnie też zachęca, jednak nie jestem w 100% przekonana.

Podobno wszelkie porady można od nich uzyskać bezpłatnie, natomiast produkty dostępne u nich kosztują majątek. Koleżanka mówiła, że dieta pociąga za sobą spore koszty ale niekoniecznie trzeba się decydować na produkty Natur House. To właśnie jedna z przyczyn dla których się zastanawiam czy warto angażować w to swój czas i pieniądze.

Może któraś z Was spróbowała i może się pochwalić konkretnymi efektami? Albo wręcz przeciwnie?

(Mam nadzieję, że wątek nie zostanie uznany za reklamę bądź antyreklamę w/w).
__________________

Ala21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:53   #2
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja korzystam jestem zadowolona..
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:28   #3
zizianka
Przyczajenie
 
Avatar zizianka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
natur house?

czesc dziewczeta
wlasnie umowilam sie na konsultacje do natur house, musze schudnac 20 kilo i sama sobie nie potrafie poradzic czy ktoras z was korzystala z uslug tego centrum? jest sens sie u nich leczyc??? wie ktoras, ile to kosztuje? (na stronie nie ma cennika, za to pierwsza wizyta jest bezplatnie).
prosze o opinie!!!!!
__________________
Simplicity is my Weapon of Choice
zizianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 17:15   #4
fly_with_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

bylam dzis na pierwszej wizycie w natur house ogolnie wszystkie wizyty sa bezplatne - placi sie jedynie za przepisane przez dietetyka sumplementy diety. Pani Dietetyczka wazy, i mierzy poziom tluszczyku i zbednych plynow w organizmie wizyty odbywaja sie co tydzien, i w ich trakcie pacjent jest znow mierzony wazony zeby zbadac spadek wagi i utrate centymetrow
poza tym dostalam diete , jak na razie zroznicowana - 1300 kcal, zostalamm poinstruowana co moge jesc, a czego sie wystrzegac jak na razie jestem zadowolona natomiast o natur house dowiedzialam sie od znajomej, ktora byla abrdzo zadowolona z rezultatow
aha - kiedy dojdzie sie juz do zakladanej wagi , dostaje sie do stosowania diete stabilizujaca , pooli wprowadzajaca nowe skladniki
suplement - tygodniowo kosztuje 100 zl + np. 35 zl za takie jakby otreby czy granulki, pani dietetyczka nazwala je zapychaczem , ktore dodaje sie do jogurtu naturalnego
to chyba na tyle, pozostaje mi czekac na rezultaty
fly_with_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 23:19   #5
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 399
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja również korzystam z usług Natur House i jestem bardzo zadowolona. W 5 tygodni schudłam 5 kilo, zamierzam zrzucić jeszcze ok 2-3 kg.

Przede wszystkim bardzo odpowiada mi fakt cotygodniowej kontroli i spotkania z dietetyczką. To naprawdę działa mobilizująco. Samej było mi ciężko się zebrać do diety, albo po miesiącu dawałam sobie spokój. Teraz czuję się bardziej zmobilizowana, łatwiej mi powstrzymać się od jedzenia tego czego nie powinnam jeść, mam świadomość że czeka mnie ważenie i wszystko wtedy wyjdzie na jaw Poza tym dostaję gotowe diety i preparaty które na mnie działają, mogę też o wszystko zapytać dietetyczki. Moja jest naprawdę bardzo miła.

A co do kosztów - no cóż, wydaję ok 100-150zł/tydzień, ale efekty rekompensują te kwoty. Zrzucenie paru kilo jest dla mnie priorytetem, więc prędzej rezygnuję z przyjemności niż z NH.

Podsumowując - jeżeli tylko kogoś stać - polecam!!
__________________
mój wątek--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=729761
Polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:01   #6
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Mam pytanie dotyczące skorzystania z konsultacji w Nature House...Czy konieczne jest wykupienie tych wszystkich zaleconych produktów wspomagających odchudzanie? Jak dla mnie 150 zł tygodniowo to naprawdę dużo, a słyszałam tyle bardzo dobrych opinii na ten temat, że też chciałabym skorzystać Pozdrawiam
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:58   #7
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dziewczyny od 100 do 150 zlydzień to na maxa dużo! % kilo w 5 tygodni to nie wyczyn a napewno nie zasługa suplementów, Bez tego przy diecie 1300 kal można tyle schudnąć! Oczywiście fakt odwiedzin dietetyczki raz w tygodniu działa na plus ale tak naprawde to za tą cenę można iśc do dietetyczki raz w tyg a i na zabiegi jakieś lub kosmetyki się odłoży, Zastanówcie się czy napeno tyle musicie wydawac?
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 20:15   #8
zizianka
Przyczajenie
 
Avatar zizianka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

absolutnie warto! 150 zl tygodniowo to duzo? ja wydawalam tyle na silownie, suplementy diety i inne wynalazki, ktore obiecywaly cuda. Z natur house schudlam 10 kilo w 2 miesiace - osiagnelam to co chcialam. Na wiosne znowu sie do nich zapisze. Bardzo dobrze dziala motywacja cotygodniowych spotkan z dietetyczka, poza tym dieta ustalana jest pod kazdego indywidualnie - zaleznie od tego, co sie lubi i jaki tryb zycia sie prowadzi. najsmieszniejsze jest to, ze po schudnieciu powinno sie jeszcze prowadzic diete stabilizacyjna, ja to olalam a i tak juz nie tyje... no ale nadal te 5 kilo mi zostalo, wiec na wiosne wracam do natur house'a. Aha, i ja wydawalam tam mniej niz 150 zl tygodniowo, nawet powiedzialam dietetyczce, ze nie mam za duzo kasy i moge sobie pozwolic na 300-400 zl w miesiacu, i wziela to pod uwage
tylko nalezy pamietac, zeby sie stosowac do diety, ale dzieki tym cotygodniowym spotkaniom, tak jak juz wspominalam, motywacja wzrasta. A jak zobaczylam po pierwszym tygodniu 2 kilo mniej na wadze (na poczatku chudnie sie najszybciej!) to juz potem trzymalam zelazna dyscypline
polecam!
ps. ja chodzilam do natur house'a na ursynowie, fajne babeczki tam przyjmuja, bylam raz na jana pawla, ale juz tam nie wrocilam - pani mnie nie zapytala, co lubie jesc i czy mam czas na gotowanie i dostalam od niej diete gazpacho, dopiero w domu sie skapnelam ile zachodu kosztowaloby mnie przygotowywanie posilkow
__________________
Simplicity is my Weapon of Choice
zizianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 23:57   #9
beatrice70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej wszystkim, jestem Beata, mam 39 lat i od 2 miesiecy odchudzam sie w naturhouse w Poznaniu na ul.23 Lutego i jestem bardzo zachwycona. jestem prowadzona przez bardzo sympatyczna i młoda panią dietetyk Annę. Młoda kobieta, tuz po studiach ale zna się na swojej pracy. Przez te 2 miesiące schudłam już 14,5kg i planuje jeszcze 5,5kg schudnąć. Diety jakie pani Anna mi przypisuje zawsze są przypisywane i układane pod moim kontem. Nie dostaje tego czego nie
lubię. Zawsze wszystko analizujemy i omawiamy z panią dietetyk. minus jest taki, ze jak w kazdym punkcie nh jest drogo. Drogo ale skutecznie. Ostatnio przegladałam oferty innych punktów dietetycznych nastawionych na odchudzanie i w sumie cenowo wychodzi na to samo, a tu w dodatku jest suplement. Zdarza mi sie
zapłacic nawet 150-200zł na wizycie ale jak same widzicie efekty są rewelacyjne, a wysiłku tako jakiego w przygotowaniu potraw nie ma. Polecam wszystkim, bo warto. warto dla lepszego samopoczucia i podniesienia własnej samooceny.
Pozdrawiam wszystkich,
Beata.
beatrice70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 00:06   #10
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

a jest jakis przedzial wiekowy, czy moga przychodzic osoby w kazdym wieku?
i jeszcze jedno pytanko. czy przepisuja diety tylko odchudzajace, czy tez inne np. dla osob z chora watroba?
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:24   #11
beatrice70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Do nh mogą chodzic wszyscy. Ale jezeli chodzi o dzieci to chyba od 12 roku zycia dopiero. Dietetyczka przeprowadza wywiad zywieniowy na pierwszej wizycie i sie dowiaduje m.in. na co pacjent choruje i jakie stosuje leki. Pod tym kątem uklada diete dla pacjenta.
Pozdrawiam.
beatrice70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 11:09   #12
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

na pewno odpadaja choroby nerek,bo dieta na bazie preparatow jest wysokobialkowa /wiem,bo pytalam/
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 01:58   #13
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

dzieki. chodzilo mi jedynie o dietetyka dla osob majacych problemy z watroba, a nie nadwaga.
pozdrawiam rowniez
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:11   #14
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

podbija wątek. mam zamiar zacząc diete z NH od lutego, moja koleżanka chodzi tam od konca listopada i schudał 6,5 kg (moze nie tak dużo) sale były swieta. nie chodzi co tydzien tylko co 2 i wydaje miesiecznie jakies 250 zl
moze jeszcze ktoś się wypowiem na temat NH ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:32   #15
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

podbijam :P tez chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej, czy te ich produkty sa zdrowe. podobno niektorzy chudna nawet 3kg w tydzien.
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:05   #16
Red Sonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam, pisałam też na blog. Warto odchudzać się z Naturhouse- zdrowa rozsądna dieta i całkiem smaczne przepisy- nie myślałam, że jedzonko dietetyczne może tak dobrze wchodzić, suplementy może nie każde super smaczne, ale u mnie niezłe efekty bez skutków ubocznych. Od listopada 8 kg mniej. Polecam
Red Sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:40   #17
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cześć, ja jestem z Torunia odchudzam się w Natur House we wtorek mam kolejne ważenie to już 5 ale się nie boję cztery poprzednie wypadły dobrze wynik w dół. Postanowiłam napisać bo nie wszystkie spotykane opinie były pozytywne a moja będzie. Mam 170 cm wzrostu i wagę 90 kilo do tej pory stracilam 4,7 kg. oraz 4 cm. w pasie - moja największa bolączka. Dziś to wszystko napiszę jak wypadlo kolejne ważenie pani Agnieszki.
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:54   #18
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

ja wam odradzam Natur House, oni tam jadą na suplementach diety, jak nie kupisz to won, ze tak brzydko powiem
a dietetyczki, no cóż zwykle to zwykłe dziewczyny, czasem po biologii, które same nie wierzą w to co robią
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:16   #19
celagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Podobnie jak agatka-a uwazam z cos jest "nie tak".
Znajoma jeżdzi(około 100km) do bardzo znanej pani dr nauk medycznych,autorki wielu publikacji nt promocji zdrowego odzywiania(przede wszystkim)oraz odchudzania;do której są zapisy na kilka tygodni naprzód i placi z 5 razy mniej, a fekty sa.
Osobiscie uwazam,ze 600 na miesiac to przesada(generalnie wybrałabym siłownie i osobistego trenera
Należy pamietać,że zbyt duza ilość suplementów uszkadza wątrobę,która teorycznie sie regeneruje,ale do czasu...(sama przesadziłam ze srodkami odchudzajacymi i teraz ponoszę konsekwencje)
A pozatym mam jakis dziwne wrazenie,ze część tych superlatyw nt NH wypisuja pracownicy tej firmy....
celagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 14:35   #20
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

byłem w naturhouse w czwartek. mloda dziewczyna, dietetyk. byla typowa pogadanka o zdrowym odzywianiu, co mam jesc a czego nie, dostalem pare przepisow, zwazyla mnie.

dostalem diete laktoowowegetarianska, bo nie jadam ryb i miesa. Pani szybko wyszukala z koputera, wydrukowala i pozamieniala pare rzeczy. Jest to dieta na caly tydzien, i troche nudna, poniewaz cztery razy w ciagu dnia mam warzywa. Z nabialu praktycznie NIC, ewentualnie dwa jogurty. Z weglowodanow to dwa ich sucharki... i owoce.

nie wiem czy wytrzymam, troche nudna ta dieta, no ale coz.

zaplacilem okolo 180zl (duzo...) za fiolki teramat plus czy jakos tak (wyciag z karczocha,rumianku i czarnej rzodkwi), fibroki grzanki i redunat fibra - granulki do jogurtu (błonnik chyba)

moje wyniki: 92,4kg
w tym nadmiar tluszczu 14,78kg (dazymy do zera)
zatrzymywanie plynow 7,02kg (tez dazymy do zera )

masa tluszcz 27,72
optymalna masa t. 12,94
materia inna, niz tluszczowa 64,68
woda 47,35

waga zdrowa - 70,6kg

to dobre wyniki?

czyli musze schudnac 22kg.

w sumie na wizycie nic sie nie dowiedzialem nowego. te przepisy i tak nie wykorzystam, bo nie moge jesc omletow ani innych rzeczy procz warzyw. no i tyle.

mam nadzieje ze za tydzien bedzie -3kg podobno bardzo duzo osob chudnie tyle w tydzien.

Pani zapewniala, ze u nich mezczyzni chudna 8-9kg na miesiac. oby to byla prawda...

jak nie bedzie efektow to po tygodniu lub dwoch najwyzej zrezygnuje...

szukalem dietetyka dobrego w szczecinie ale nie znalazlem, zaczne chyba szukac w poznaniu... musze schudnac do polowy marca i to duzo :P
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:24   #21
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

O i kolejne ważenie dało motywację do dalszych wysiłków, chociaż był mały grzeszek ( dwa kawałki ciasta i winko na Dzień Babci) to nie poszłam w górę- dziś mniej 900g. Skoro tak mi idzie to nadal się będę chodziła, chociaż trochę pieniązków to kosztuje- zapłaciłam dziś 85 zł za kapsułki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej- bo wziełąm się za ćwiczenia. POZDRAWIAM
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:59   #22
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

byłem dziś w NH i NIC NiE SCHUDŁEM, ANI NIE PRZYTYŁEM. Waga jest taka sama, co do grama! w tamtym tyg było 92,4kg teraz tez 92,4kg... nie do uwierzenia.

a przeciez moja dieta to same warzywa prawie, troche ponad 2000kc. wiec bilans jest -1000kc lub wiecej, poniewaz normanie potrzebuję troche ponad 3000 kalorii. do tego dochodza suplementy z NH, czerwona/zielona herbata i ruch/ćwiczenia/rowerek. I MIMO TO, nic nie schudłem...

tak jak mowilem, ja chyba naprawde musze isc do prawdziwego lekarza, do endokrynologa tez bo chyba faktycznie mam cos z ta tarczyca.. albo nie wiem juz sam. skoro normalna zdrowa dieta i ruch + odpowiednie suplementy nie daja efektow, to ze mna jest naprawde cos nie tak...

wiec jakby ktos mogl polecic jakiegos dobrego lekarza, czy dietetyka, czy jakiegos innego, ktory moglby mi pomoc, i jakie badania mam zrobic oprocz krwi, moczu, cholesterolu, tarczycy (robilem pare miesiecy temu) to bylbym wdzieczny.

dzis, jako ze wyjezdzam pojutrze na 5 dni na ferie, nie dostalem diety, bo nie bardzo moglbym ja kontrolowac. tzn dostalem diete, podobna do tej ktora mialem, ale zaczynam od czwartku przyszlego. dostalem tez fiolki ze szparagow, grzybow, cytryny, na zmniejszenie apetytu na slodycze.

pozdrawiam, i prosze o porady zostalo mi prawie 1,5 miesiaca, a ja nadal nie moge schudnac... to jest jakas masakra.
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:39   #23
kcatii
Raczkowanie
 
Avatar kcatii
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :):)
Wiadomości: 104
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej dziewczyny. zaczełam drugi tydzień z NH shudłam 2.5 kg> Jestem zadowolona ale przerażają mnie ceny tych suplementów....
kcatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:03   #24
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Wczoraj byłam na kolejnej wizycie. To już 2 miesiące mojej walki z kilogramami, dobre sa te cotygodniowe spotkania (pełna mobilizacja sama to już bym sobie odpuściła). Po tym czasie jestem lżejsza o 8,1kg. Suplementy trochę kosztują ale są tego warte. Walczę dalej z moimi kilogramami nie poddaje się.
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:59   #25
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witajcie w tym tygodniu nie poszło mi aż tak rewelacyjnie. Byłam chora musiałam brać antybiotyk, troche w tym mojej winy nie przykładałam się wynik to minus 300 gram. Pani dietetyk powiedziała, że to i tak dobrze, że udało mi się utrzymać wagę i nie przytyć. Moje posiłki nie były regularne nie chciało mi się jeść piłam mleczko z miodem na gardło i syropki malinowe. Teraz już jestem zdrowa biorę się za siebie pa.
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:00   #26
eva_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

czesc gwiazdy
tez sie tam wybralam. na razie bylam 3 razy i po dwoch tygodniach jest już 3kgdieta jest nietrudna do przestrzegania tak bardzo. dlamnie najgorszy jest zakaz picia wina
No ale trudno, podobno przez pierwsze 3 miesiące nie wolno i juz.
Ja mam jeszcze 10 kg do zrzucenia wiecnie dyskutuje tylko słucham dietetyczki.
Podobaja mi sie te fiolki ktore dolewa sie do wody. Ogólnie mam wielkąnadzieję, że uda mi się przez jakies 2 miesiące. Napiszę potem co i jak.
Aha też jestem z torunia.Chodzę na Legionów. Fajnie ze sie tu spotkalysmy. ja mam wizyte w piatek. Napisze jak mi poszło
eva_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 09:56   #27
aguseb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam,
Ja w dwa miesiące schudłam prawie 7 kg. Zrobiłam sobie badania i wyszedł bardzo podwyższony poziom kwasu moczowego we krwi. Przed dietą był w normie. Po dietkach w NH chudnie się ładnie, wysoki poziom trójglicerydów i cholesterolu pięknie spada. Coś za coś Pewnie ten wysoki poziom kwasu moczowego ma związek z piciem b. dużej ilości wody mineralnej i produktów białkowych. Choć przyznam, że piłam wodę niskosodową. Teraz nie stosuję tej diety i staram się lekko modyfikować zasady. Trochę przepisów mi zostało. Chudnę minimalnie ale nie tyję co mnie cieszy.
Pozdrawiam
aguseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:37   #28
blondasek287
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Jestem zszokowana czytając treści postów. Dziewczyny, Nie stosujcie żadnych preparatów odchudzających!! Szkodliwość ich stosowania jest nie do opisania. Uszkadzają wątrobę, nerki i serce, zagęszczają krew i powodują jej kwasowość. Owszem ich działanie odchudzające jest chwilowe i po zaprzestaniu ich stosowania wraca efekt jo-jo wraz z uszkodzeniem narządów wewnętrznych. Odchudzanie to długotrwały i wymagający uzbrojenia się w cierpliwość proces. Nie należy również przy ustalaniu diety sugerować się ich kalorycznością!! To zupełnie bezsensu. Ważna jest wartość odżywcza pokarmu, posiłku oraz dostarczenie odpowiednich ilości węglowodanów, tłuszczu i białek, witamin jak również składników mineralnych. Właściwie jest to bardzo szeroki i obszerny temat, zresztą bardzo ważny, bo decyduje o naszym zdrowiu, jak również wpływa na niego. Chciałabym również dodać, że słowo dieta z gr. oznacza Tryb Życia, a nie chwilowy, krótkotrwały odcinek w czasie.
Z tego względu NIE polecam "nabijać kieszeni" osobom zatrudnionym w Naturhouse.
blondasek287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:11   #29
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam . Znów minął tydzień, tym razem się przylożyłam i zbliżam się do 10 kg ... jest juz 9,6 kg mniej (1,2 kg w tydzień). Jestem przeszczęśliwa. Teraz muszę się zmobilizować do jakiejś formy ruchu - rower, basen . I powiem szczerze że teraz 1,5 l wody dziennie to dla nie za mało. Przyjęła mnie nowa dietetyczka, równie kompetentna, co poprzednia. Jestem pewna, że nic na tym nie stracę.
Pozdrawiam
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:32   #30
Eweline2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam ponownie!
Trochę czasu minęło i schudłam już 11,6 kg, wyszło 2 kg w ciągu 3 tyg. Uważam że to sukces, bo nie chodzę głodna, gotuję fajne rzeczy, nawet moja rodzina je zjada . Jeszcze jakieś 8 kg i zacznę stabilizację. Zaczęłam chodzić na basen, jeździć na rowerze. Dobrze, że wiosna już na dobre zagościła w Polsce ...
Eweline2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.