Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 20:06   #31
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dobry salon SPa, odnowa biologiczna Kraków, co polecacie ??

Witam, chcę mamie zrobić spóźniony prezent na dzień matki zakupić dla niej zabieg wygładzający zmarszczki w jakimś dobrym salonie w Krakowie, czy mozecie mi jakiś polecić ??
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:23   #32
danaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja polecam p. Monikę z Euphorii w Krakowie. Dziewczyna konkretna, zawsze doradzi
i dobierze odpowiedni zabieg oraz kosmetyki. Jest kosmetologiem więc nie mam
obaw o skuteczność i jakość zabiegów. A pazurki robi że poezja ! A, i
najważniejsze, ceny jak na centrum miasta niziutkie ! Polecam ! Mają stronkę: www.euphoria.net.pl
danaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:03   #33
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

A czy któraś z Was słyszała o jakimś nowym salonie, który się otwiera w Krakowie. Widziałam reklamę na pierwszej stronie Lounge i chyba rzuciły mi się w oczy billboardy.
Zapowiada się ciekawie, może wreszcie będzie w Krakowie godny polecenia salon kosmetyczny?... Wydaje mi się, że będzie miał w nazwie jakiegoś kwiatka...
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:36   #34
malpka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Tak, ja słyszałam, ale na razie to jakieś wstępne informacje. Ciekawe kiedy otworzą. Już się nie mogę doczekać, wreszcie jakaś brunetka na plakacie, bo blondynki już mi bokiem wychodzą... Salon nazywa się MAGNOLIA MED. Znalazłam ich też w Lounge na 3 str. zostawiam link do wirtualnego wydania:

http://issuu.com/loungemagazyn/docs/...owFlipBtn=true
malpka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 15:17   #35
kaska033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Witajcie
a ja dla odmiany byłam ostatnio w Gabinecie Roman na Gołębiej i dostałam informację o zabiegach na ciało .. ruchem! podobno razem z zespołem trenerów personalnych z krakowa stworzyli zajęcia - Fitness Witalny - są one dedykowane kobietom które nie przepadają za tradycyjnym fitnesem a na tych zajeciach moga ćwiczyc bardzo wszechstronnie, modelowac sylwetkę, zadbac o kręgosłup, i zajęcia maja byc zmysłowe - zabawa z zapachem dotykiem muzyka etniczną... czyli taka piguła ruchu i troski o ciało w ciagu godziny w ciekawym stylu ;] a poza tym zajecie sa prawie indywidualne bo maksymalnie 5 osobowe i kazda osoba jest traktowana personalnie, tez pod kątem ograniczeń ruchowych schorzeń itp zajęcia podobno juz ruszają.
myślicie że coś takiego może byc fajne?
Pozdrawiam
kaska033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:50   #36
k100pa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Witam.. Miałam ten sam problem, chciałam pierwszy raz wyregulować sobie brwi, ale nie wiedziałam gdzie pójść. Na forach nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi . O wszystkim zadecydował przypadek. Szłam wczoraj na tramwaj, a tu reklama salonu kosmetycznego z telefonem zadzwoniłam, umówiłam się i właśnie dzisiaj poszłam wyregulować brwi . Jestem bardzo zadowolona. Fajna babka z poczuciem humoru Dzielnica Prokocim. Podaję linka

http://www.mbpracownia.pl/
k100pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:52   #37
nesi1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Witam,polecam gorąco salon który nazywa sie Perfect i znajduje się na ul.Grottgera,pracuje tam doswiadczony i wykwalifikowany personel,byłam tam na bardzo fajnym zabiegu nosił nazwę INTRACEUTICALS,efekty były widoczne zaraz po zabiegu i faktycznie utrzymywały sie przez kika dni,zaraz po zabiegu pani kosmetyczka pomalowała mnie kosmetykami mineralnymi(makijaż był gratisowy)(nie pamietam dokładnie ich nazwy)-po wizycie czułam sie doskonale.SUPER KOMPLEKSOWA USŁUGA!!!GORĄCO POLECAM!!!
nesi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 15:07   #38
Pudelska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię ze studia SUNSET ( ul.Dobrego Pasterza 100) ! Robie przepiękne brwi, nigdy w życiu nie pójde do innej kosmetyczki, poleciłam ją kilku moim koleżankom i żadna się z nią nie rozstanie; ) Idąc pierwszy raz byla przerażona, ze wyjdę i będe wyglądac jak sowa, ale bylam zachwycona. Teraz chodze do niej regularnie i mam śliczne brwi!
Pudelska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:19   #39
kklaudia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

witam dziewczyny
super brwi możecie zrobić u pani Kasi w salonie Desilie na osiedlu Przy Arce 2a- chodze do niej regularnie od 2 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodlam- nadaje idealny ksztalt moim brewkom i do tego ma super cene ( 7 zl!!!)
w sobote też pracuje więc polecam !!!
ps. dodatkowo robi rewelacyjne paznokcie !!! takiego frencha jak u niej jeszcze nie widzialam
kklaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:41   #40
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Same reklamy tutaj...

A ja podbijam wątek, bo poszukuję sprawdzonego salonu kosmetycznego w Krakowie, a większość wątków, które znajduję jest przestarzała i zapewne mało aktualna.

Zamierzam wybrać się na oczyszczanie skóry twarzy i zależy mi na salonie, który zapewni mi darmową konsultację przed zabiegami i oczywiście dobierze rodzaj zabiegów konkretnie do mojej skóry. Proszę więc wszystkie Krakowianki, które chodzą do kosmetyczek, żeby skrobnęły parę słów z poradą do kogo mogę się wybrać.

Z góry dziękuję i proszę o niezaśmiecanie wątku reklamami, bo takowe widać jak na dłoni.
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 15:14   #41
tunia55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ........
Wiadomości: 41
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cześć
Ja wybieram sie w najblizszym czasie( do gabinetu kosmetycznego nowa-Ty Batorego 25 lok. 833 z polecenia od bardzo dobrej kolezanki, podobno rewelacja ja jak ja widze to moge potwierdzic jedynie narazie naocznie, widac ze delikatnie i starannie. Zobaczymy... Dam znac jak bede po
pozdrawiam
tunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 21:17   #42
tunia55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ........
Wiadomości: 41
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

No wiec moje drogie panie moge polecic w 100% gabinet kosmetyczny Nowa Ty.Jednym slowem zakochałam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam polecam polecam
tunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:27   #43
miszka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

To ja od siebie dodam studio urody na Karmelickiej obok szkoły Lincol. Prowadzi je Pani Małgosia Węglarz - jest bardzo sympatycznie, kameralny gabinet, ceny są bardzo w porządku jak na lokalizację w centrum. Mogę śmiało polecić
miszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 11:29   #44
antynetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Szczerze polecam Salon Kosmetyczny Solaya Kraków Nowa Huta oś Piastów 65 U8b strona www.solaya.pl profesjonalne zabiegi i miła obsługa pozatym wciąż nowe promocje i konkursy z naprawdę atrakcyjnymi nagrodami

Edytowane przez antynetka
Czas edycji: 2011-02-16 o 11:30
antynetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:49   #45
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez lwipyszczek Pokaż wiadomość
Same reklamy tutaj...

A ja podbijam wątek, bo poszukuję sprawdzonego salonu kosmetycznego w Krakowie, a większość wątków, które znajduję jest przestarzała i zapewne mało aktualna.

Zamierzam wybrać się na oczyszczanie skóry twarzy i zależy mi na salonie, który zapewni mi darmową konsultację przed zabiegami i oczywiście dobierze rodzaj zabiegów konkretnie do mojej skóry. Proszę więc wszystkie Krakowianki, które chodzą do kosmetyczek, żeby skrobnęły parę słów z poradą do kogo mogę się wybrać.

Z góry dziękuję i proszę o niezaśmiecanie wątku reklamami, bo takowe widać jak na dłoni.

Cześć!

Jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy to polecam kosmetyczkę Panią Ewelinę. Najpierw chodziłam do niej na wieniawskiego do No1, a teraz zmieniła miejsce pracy i znalazłam ją w Magnolia med.
Ostatnio lekko mi oczyściła buzię, a potem przyszłam na kwasy i buzie mam cudną!
Polecam
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:34   #46
Agik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Czy była któraś z Was jeszcze w salonie Nowa Ty albo Blue Studio? Potrzebuję pilnie pomocy a nie wiem który wybrać. Pomóżcie!
Agik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:03   #47
Martafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Hej!

Nie przeczytałam wszystkich wątków z tego tematu i nie wiem jakie byly opinie na temat Euphorii, ale ja osobiście bardzo NIE polecam tego salonu. Byłam tam w tamtym tygodniu na oczyszczaniu kwasami i nic mi tam nie przypadlo do gustu. Po pierwsze bylo okropnie zimno i lezenie na lezance pol godziny to byla meka! Klientela chyba jest spora, ale podejscie do klienta zadne! Byle szybko.
Przyjaciolka byla na peelingu migdalowym, tez niezadowolona. Zmarzla, cera taka jak byla, obsluga niezbyt mila...
Za to fajnie bylo w Nefretete, tylo dojechać tam ciężko. Pani kosmetyczka byla super, powiedziala mi wszystko o mojej cerze itd.

pozdrawiam
__________________
www.martafe.wordpress.com
Martafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:36   #48
mantra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Hej dziewczyny polecam salon kosmetyki naturalnej na ul. Basztowej 4. moja koleżanka poleciła mi ten gabinet i teraz jestem tam stałą klientką. Miałam straszne problemy z trądzikiem, Pani Ania swoimi cudnymi rękami doprowadziła mi tę masakre do porządku jutro ide na depilacje woskiem bo od maja są mega promocje. pozdro
mantra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 12:04   #49
Orifiel
Przyczajenie
 
Avatar Orifiel
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

skorzystałam ostatnio z oferty groupon do kosmetyczki DIVIA w Krakowie na ul. Bartkowej. BAARDZO odradzam!! były to trzy zabiegi (mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa i terapia LED) WSZYSTKO (plus "regulacja" brwi bez pytania o zgodę - teraz muszę domalowywać końcówki brwi) trwało pół godziny (najdłużej oczywiście wyrywanie brwi). Niecałe 10 min mikro i może po 5 min mezoterapii i LED. miał to być też zabieg na szyję i dekolt ale Pani nie tknęła nic poza twarzą. STRASZNE! Za to byłam w VESUNA w centrum handlowym KROKUS na mikrodemabrazji i peelingu migdałowym następnym razem i było super! godzinka relaksu, efekty były widoczne od razu i wiadomo było za co się płaci. Panie bardzo kompetentne i mówiły o wszystkim co robią więc nie żyło się w nieświadomości że zaraz ktoś pozbawi Cię brwi

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

hahah! Na dodatek chyba mają kogoś z DIVII zatrudnionego żeby usuwał złe opinie. Nie minął dzień czy dwa a wszystkie moje opinie na portalach ze zbiorem adresów i usługodawców zostały pousuwane (dodałam chyba na czterech). Ciekawe ile takich komentarzy było wcześniej... Przez to żerują na nieświadomym kliencie, bo nie ma kto ostrzec. To chyba oznacza że trzeba się tego salonu wystrzegać o wiele bardziej niż podejrzewałam...
__________________
Aniołem człowieka jest czas.
Orifiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 20:59   #50
ika_aki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

A ja wam odradzam salon kosmetyczny "Renesans" na ulicy Madalińskiego, chodzę tam do fryzjera i solarium i na prawde jest super, myślałam, że kosmetyczka też będzie dobra, niestety pomyliłam się od 6 misięcy mam dość pokaźną bliznę na brodzie, pani Agnieszka zapewniała, że zejdzie, chyba już nie zejdzie!!! to jakaś domorosła......, nawet nie wiem jak nazwać, po prostu tragedia.
ika_aki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:55   #51
wiki29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
kosmetyczka godna polecenia w Krakowie

Moi Drodzy

chociaż od 6 lat chodziłam regularnie do sprawdzonej kosmetyczki w swoim miasteczku jestem zmuszona poszukać kogoś innego, gdyż do tego gabinetu powoli również wkrada się komercja i nastawienie na ilość klientów, co nie zawsze idzie w parze z jakością usług.

Mam prośbę, czy ktoś może mi polecić naprawdę dobrą kosmetyczkę z doświadczeniem i wiedzą, która nie oszpeci mojej twarzy i skóry i która przede wszystkim dobrze doradzi.

W grę wchodzą tutaj różne zabiegi kosmetyczne począwszy id oczyszczania, pielęgnacji ale również wizaż - regulacja brwi.

Bardzo fajnie jak kosmetyczka jest zorientowana w temacie i traktuje każdą klientkę indywidualnie.

Jeśli ktoś ma namiar na taka godną polecenia kosmetyczkę w Krakowie, to bardzo proszę o namiar.

pozdrawiam
wiki29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:33   #52
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: kosmetyczka godna polecenia w Krakowie

jaki rejon Krakowa?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:46   #53
wiki29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyczka godna polecenia w Krakowie

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27644062]jaki rejon Krakowa?[/QUOTE]
Rejon Krakowa w zasadzie nie ma znaczenia byle by, była dobra w tym co robi.
wiki29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 18:18   #54
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Witam,

szukam salonu kosmetycznego w Krakowie, w którym mogłabym uzyskać profesjonalne porady dotyczące stylizacji brwi. Chodzi mi o odpowiedni dobór kształtu rzęs pasujących do mojego kształtu twarzy.
Podobają mi się np. brwi Małgosi Sochy. Nie wiem natomiast pasowały do mojego kształtu twarzy i czy da się w ten sposób wyregulować moje brwi.
Jeśli znacie taki salon, to byłabym wdzięczna za wiadomość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malgosia_socha.jpg (26,3 KB, 161 załadowań)
letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:10   #55
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

a ja powiem tyle, że w Krakowie jedyne co zrobiono to spier... mi brwi
bardzo mało kosmetyczek umie zrobić ładne łuki

dlatego od kilku lat jeżdżę na regulację do Myślenic
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:51   #56
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

ja tez w Krakowie nie trafiłam na kosmetyczkę, która potrafiła by idealnie wydepilować brwi, albo za mocno, albo niedokładnie wyskubane włoski, albo nie ten kształt... niezależnie od tego czy regulacja miała miejsce w profesjonalnym studiu kosmetycznym czy w małym saloniku na osiedlu jeszcze nigdy nie byłam w pełni zadowolona...
będę wdzięczna za polecenie kogoś rzetelnego )
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS

Edytowane przez coctail
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:53
coctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 22:32   #57
iskra111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja polecam NZOZ Perfect Centrum Medycyny Estetycznej na al. Grottgera w Krakowie. Pomimo moim zdanie nienajlepszej lokalizacji gabinety są super. Ja w każdym razie czułam się jak królowa. Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu personelu tzn. szkolili się na mnie J z nowych zabiegów. Były to zabiegi Biomaris. Maseczki i masarze twarzy. Przy okazji się dowiedziałam, że jako jedni z pierwszych w Krakowie wprowadzili zabieg Intraceuticals. Załączam fotkę wnętrza- jest bardzo elegancko. www.gabinetyperfect.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (36,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (42,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (25,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (44,8 KB, 11 załadowań)
iskra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:20   #58
angelene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Przedłużanie rzęs - Kraków

Poszukuję kosmetyczki/wizażystki która naprawdę dobrze przedłuży rzęsy. Kiedyś już takie miałam leczy były posklejane i niestarannie przyklejone. Teraz chciałabym kogoś kto zrobiłby to bez komplikacji, Dlatego proszę o namiary na kogoś wartego polecenia. Dziewczyny znacie taką osóbkę?
angelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 05:59   #59
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

ja robie ale Ty pewnie daleko od emnie... najlepiej idz gdzies profesjonalnie do salonu sobie zrob.... bo takie dziewczyny to rzeczywiscie tak strasznie robia... juz nie raz przychodzily klientki i zdarzylo sie nawet ze zamiast do zres mialy do powieki przyklejone.... zwracaj tez uwage na rzesy jakich uzywa... cyz sa profesjonalne cyz zmaowinone gdzies za pare groszy....
arameaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:08   #60
nerwerwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Gabinet Biotica -bardzo , bardzo polecam , zwłaszcza depilację bikini-takiej jeszcze nie robiłyście.Mają tam też dermomasaż - świetny na "kalafiory".
nerwerwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.