Krzywe nogi cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 12:59   #31
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
postaram sie zrobic jutro wieczorem bo nie mam dzis jak zgrac fotek do komputera.
wiesz co a ile robisz powt.????czujesz palenie w lydkach???
aktualnie robie 4 serie po 20 powtorzen z tym obciazeniem, ale to mowie tak z 3 razy w tygodniu max czasem tydzien przerwy mam :/ i przy 3 seri przy jakiim,s 10 wznosie czuje dopiero palenie. Ile przerwy robisz miedzy seriami? moze robie za dlugie... licze do 30 miedzy kazda. Bede czekac na foto ja mam tylko na szpilkach takie swoje najaktualniejsze :/ w rozkroku wiec CI nie pokaze a aparatu nie mam bo sasiadka wyjechala na spoznione wakacje :P i wraca za tydzien
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 16:54   #32
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
To w takim razie je kupię
Aż ciekawa jestem już efektu - jak to będzie wyglądało
powodzenia zycze!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Sama bym sobie kupila kozaki za kolano,ale skróci mnie to, a jestem bardzo niska
Ja mam zalecenie od lekarza, zeby plywac na stopy() i kregoslup, i ciekawa jestem czy na nogi tez to jakos moze zadzialac.
ja tez jestem niska. Ale jakos nie wydawalo mi sie zeby te kozaki nogi skracaly. Moze na korku/szpilce? A ile wzrostu masz?

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
plywanie tez wplywa na nogi a wiecie gdzie mozna dostac takie dlugie za kolano ale naprawde dlugie musza miec kolo 60 + cm a waskie ?:P
ja widzialem takie dlugie kozaki w praktycznie kazdym sklepie obuwniczym. Niestety jak to ze mna bywa-zwykle byly za duze, za male badz po prostu brzydkie
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:00   #33
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Czytałam, że skracają i tym się sugerowalam Wzrostu mam 155 cm
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:40   #34
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

a ja nie moge znalezc takich z waska cholewa :/
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:56   #35
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Oj cięzko takie znaleźć, ja zawsze mam i mialam z tym problem:P kupiłam sobie takie gumki które się nakłada na kozaki i przylegają do nogi, ale zakładam je wtedy gdy kozaki wkładam "pod spodnie"..
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:57   #36
milli2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Do Soulife
piszesz ze wiesz wiele o osteotomii podkolanowej, moze znasz odpowiedz na moje pytanie: ja rowniez jestem po korekcie szpotawosci osteotomia podkolanowa, ale w odroznieniu od Ciebie nie mialam wszczepionej kosci z biodra ani kosci syntetycznej, tylko wycieto mi klin z kosci ktora potem sie zrosla.Czy to oznacza ze skrocono mi podudzia? moje nogi wydaja sie nieco krotsze po operacji i ubylo mi kilka cm wzrostu...
milli2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:48   #37
agawa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witam-ja mam również krzywe nogi,ale trochę się przełamałam i chodzę i w leginsach i w spodenkach.Wstawiam fotkę-powiecie mi jaki to rodzaj krzywizny-czy o,czy x?
agawa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:42   #38
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Ja mam dokładnie to samo! I też nie wiem jaki to rodzaj krzywizny :/
Wydaję mi się że to "x" ale nie jestem pewna. Znalazłam ćwiczenia i nie wiem które wykonywać.
Może ktoś spojrzy na to fachowym okiem?

Edytowane przez Ziqu
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:44
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 15:11   #39
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez agawa84 Pokaż wiadomość
Witam-ja mam również krzywe nogi,ale trochę się przełamałam i chodzę i w leginsach i w spodenkach.Wstawiam fotkę-powiecie mi jaki to rodzaj krzywizny-czy o,czy x?
Masz naprawdę ładne nogi. Tą szparę między łydkami możesz spokojnie zatuszować zakładając np. na spodnie takie jakieś skarpety czy coś ;D nie wiem jak to się nazywa ;]

A co do twoich nóg- jest też jakaś specjalna nazwa, kiedyś obiło mi się to o uszy tylko nie mogę sobie przypomnieć. Coś jak nogi piątkowe?/pętkowe? w każdym razie coś w tym stylu ...
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:30   #40
agawa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dziękuję za odpowiedź,jakaś tu cisza ostatnio-no zatuszować zawsze można jakoś,ale i tak to okropieństwo
Chciałabym wiedzieć jaki to rodzaj krzywizny,by móc wykonywać ćwiczenia
Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam
agawa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:25   #41
borri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 40
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Fajnie, ze Was odnalazlam mam nadzieje, ze refleks, ekler i wszystkie pozostale babeczki tu wroca. swoja droga, to bardzo nieladnie nam tamten watek zamkneli... :/

ty, Agacioku drogi, ladnie wygladasz we wszystkim, wiec w kozakach za kolano brzydko wygladac nie mozesz




Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
Poprzedni wątek został zamknięty, nikt nie zakładał nowego więc postanowiłam sama to zrobić

Link do pierwszej części --> Tutaj <--
borri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 13:09   #42
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi cz. II

kupilam sobie kozaki takie uniwersalne bo jak sa podwiniete to siegaja przed kolano, mozna je odwinac i beda siegaly za kolano. Niestety dopiero w domu skapnelam sie ze one sa na mnie za duze normalnie kilometrem mi od nogi odstaja w sobote sprobuje pojechac do miasta i je wymienic na jakies inne. Myslicie ze moga sie na cos takiego zgodzic? mysle ze minelo jakies pol miesiaca od zakupu... ale nie chodzilam w nich jeszcze, ten taki lancuszek z kartonikiem z nazwa firmy jest jeszcze przypiety, te papiery co do srodka buta wkladaja tez sa, no i paragon tez chyba jeszcze mam... oby sie udalo wymienic, trzymajcie za mnie kciuki

ostatnio cwiczylam moze jakies 4 dni ale potem zaczela sie szkola i zupelnie zapomnialam o tych cwiczeniach wiec mysle ze czas rozpoczac je od nowa

agawa84 masz ladne nogi, wydaje mi sie ze nie masz krzywizny a jedynie masz slabo rozwiniete miesnie lydek-nad czym mozesz popracowac. Gdybys miala krzywizne X to nie moglabys zlaczyc stop a jak widac laczysz je bez problemu. Gdybys miala krzywizne O nie moglabys zlaczyc kolan a tez widac ze je laczysz. Moze istnieje jeszcze jakis inny typ krzywizny-ja przynajmniej nie znam

borri dziekuje bardzo za komplement;*
__________________


Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2010-10-22 o 13:11
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:20   #43
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cześć, Dziewczyny...wahałam się długo, czy tutaj napisać, ale nie mam wyjścia, zdaje się. Mam strasznie chude nogi i wydaje mi się, że są krzywe. Wcześniej tego nie zauważałam, ale teraz, kiedy je zobaczyłam na zdjęciach, źle się z tym czuje, wydaje mi się, że są strasznie krzywe.
Wstawię zdjęcia, doradzicie coś i ocenicie? Bardzo proszę.
Jeśli jest źle, poradźcie co z tym zrobić.
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:21   #44
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Najbardziej chyba chodzi o te kolana - wystają do środka, zamiast być normalnie, prosto. Pomocy
Przepraszam za post pod postem, myślałam, że mi się dopisze do tamtego.
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:27   #45
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Krzywe nogi cz. II

up
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2010-10-23 o 20:28
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:06   #46
agawa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Agaciok-dziękuję,że się odezwałaś w sprawie moich nóg-może i masz rację-poszukam jakichś ćwiczeń na necie i zacznę ćwiczyć-może coś pomoże
agawa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:59   #47
sisi288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witajcie dziewczyny,ja mam 30lat i juz nie wierze ze te moje łydki sie wyrobią,zbieram wlsanie na inplanty łydek ale tak widze ze z 8tys juz na 8.5tys poszły,myslalam wlasnie o tej klinice w krakowie ars medica ale jedna z was juz byla na konsultacji i nie byla zadowolona ale dla mnie najwazniejsze jest by miec juz te łydki i mam gdzies czy lekarz koło mnie skacze czy nie,nigdy nie ubrałam sukienki,ani spodenek w lecie i juz naprawde mam psychicznie dosc,nie myslalam ze wogole mozna miec taki problem jak brak łydek,,,masakra i pytanie czemu ja...teraz jestem w ciazy wiec musze poczekac troche ale boje sie ze bedzie mi szkoda wydac tyle pieniazków zwlaszcza ze urodzi nam sie w styczniu synus...no coz..jestem dobrej mysli....
sisi288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:28   #48
effcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez sisi288 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,ja mam 30lat i juz nie wierze ze te moje łydki sie wyrobią,zbieram wlsanie na inplanty łydek ale tak widze ze z 8tys juz na 8.5tys poszły,myslalam wlasnie o tej klinice w krakowie ars medica ale jedna z was juz byla na konsultacji i nie byla zadowolona ale dla mnie najwazniejsze jest by miec juz te łydki i mam gdzies czy lekarz koło mnie skacze czy nie,nigdy nie ubrałam sukienki,ani spodenek w lecie i juz naprawde mam psychicznie dosc,nie myslalam ze wogole mozna miec taki problem jak brak łydek,,,masakra i pytanie czemu ja...teraz jestem w ciazy wiec musze poczekac troche ale boje sie ze bedzie mi szkoda wydac tyle pieniazków zwlaszcza ze urodzi nam sie w styczniu synus...no coz..jestem dobrej mysli....


Witam. Co do mojego zadowolenia lub nie... to nie wygląda to tak jak przedstawiłaś, ponieważ nie miałam zabiegu w tej klinice w krakowie wiec nie moge sie wypowiadac. Byłam jedynie na konsultacji u dok Ciesińskiego i pozwoliłam sobie krótko opisać moja wizytę. Co do umiejetnosći to sam doktor zapewniał,że jest najlepszym w tej dziedzinie,potwierdzając to tym,ze operuje pacjentki z całej polski i nie tylko. Mi osobiscie implanty ekler1 i fotki po zabiegu bardzo sie podobały, to moje marzenie i jak dla mnie bomba. Jednak po tej wizycie,gdzie jak pisałam kazano mi samej wykonac pomiary w domku-(to po co byłam na konsultacji?) to jednak skutecznie mnie znięchęciło do wykonania u niego implantów. Dlatego szukam czegos innego, planuję wybrać się do Warszawy do kliniki la perla oraz iq medica, chociaz tam polecaja przeszczep własnego tłuszczu. A Tobię zycze jak na razie zdrowego dzidziusia a później jak najbardziej pomyśl o implantach.
effcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 07:43   #49
sisi288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dziekuje effcia87 i obu nam zycze obysmy wkoncu miały wymarzone ladne nóżki)
sisi288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 19:02   #50
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cześć dziewczynki!
Wracam na chwilkę,bo mam nadzieje że ten problem już mnie nie dotyczy.Chcę coś napisać na temat dok Ciesińskiego i wstawić nową fotkę łydek dla dziewczyn zainteresowanych zabiegiem.
Zaskoczyło mnie zachowanie doktora,w stosunku do mnie był ok.Na pierwszej konsultacji wymierzył mi łydki i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.W ogóle jak ostatnio byłam u niego to od razu wypalił tekstem ,,no niech Pani wylewa swoje żale,,he he ale to było w żartobliwym tonie.Nie wiem ale odniosłam wrażenie że mnie lubi bo w ogóle to nawet rozmowny na tych ostatnich kontrolach sie zrobił heh powiedział że mogłabym nawet być jego managerką,tyle wiem o tym zabiegu i chirurgi plastycznej.
effcia87
To trochę nie ładnie że tak Cie, moim zdaniem olał.Nie wiem, może w tym dniu był już zmęczony i nie chciało mu się odpowiadać na pytania? co nie zmienia faktu że powinno mu zależeć na pacjentce która ma zamiar wykonać u niego zabieg........
Z tego co mówił to jeszcze w W-wie wykonują ten zabieg no ale z tego co wiem to on ma jednak największe doświadczenie.

Edytowane przez ekler1
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:36
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:15   #51
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez ekler1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Wracam na chwilkę,bo mam nadzieje że ten problem już mnie nie dotyczy.Chcę coś napisać na temat dok Ciesińskiego i wstawić nową fotkę łydek dla dziewczyn zainteresowanych zabiegiem.
Zaskoczyło mnie zachowanie doktora,w stosunku do mnie był ok.Na pierwszej konsultacji wymierzył mi łydki i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.W ogóle jak ostatnio byłam u niego to od razu wypalił tekstem ,,no niech Pani wylewa swoje żale,,he he ale to było w żartobliwym tonie.Nie wiem ale odniosłam wrażenie że mnie lubi bo w ogóle to nawet rozmowny na tych ostatnich kontrolach sie zrobił heh powiedział że mogłabym nawet być jego managerką,tyle wiem o tym zabiegu i chirurgi plastycznej.
effcia87
To trochę nie ładnie że tak Cie, moim zdaniem olał.Nie wiem, może w tym dniu był już zmęczony i nie chciało mu się odpowiadać na pytania? co nie zmienia faktu że powinno mu zależeć na pacjencie który ma zamiar wykonać u niego zabieg........
Z tego co mówił to jeszcze w W-wie wykonują ten zabieg no ale z tego co myślę to on ,ma jednak największe doświadczenie.
ekler dawno cie nie bylo caly czas sie zastanawiama co u ciebie .wiedze ,ze implanty sie ulozyly bo nogi wygladaja zupelnie inaczej jestes juz zadowolona?
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:32   #52
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Patrząc na fotki nie wygląda na to żeby łydki się zmieniły na lepsze ,ale jednak mam wrażenie że ta lewa trochę się ,,wybiła,, na zewnątrz.
Z zabiegu jestem zadowolona w 70%.Mam wrażenie że nogi lepiej wyglądają w rajstopach czy getrach,one maskują niesymetryczność (lewy implant umieszczony jest trochę wyżej).
Teraz biegam w rurkach,getrach i grubszych rajstopach ale coraz rzadziej wbijam sie jednak w spodnie,wygodniej jest mi ubrać coś mniej krepującego ruchy.Nie wiem jak będzie w lecie,czy odważę się ubrać jakąś sukienkę przed kolano(ze względu na asymetrię którą widzę)ale ogólnie nie żałuję że poddałam sie zabiegowi.

Edytowane przez ekler1
Czas edycji: 2010-10-28 o 21:45
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:40   #53
sisi288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Ale Ci zazdroszcze ze juz po operacji,....a jak znosiłas to wszystko po zabiegu?ile trwało dochodzenie do siebie?jezu ja chyba nigdy nie nazbieram tej kwoty...

Edytowane przez sisi288
Czas edycji: 2010-10-29 o 12:11
sisi288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:57   #54
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dziewczyny, pomożecie w ocenie moich nóg? Zdjęcia są na 1 stronie tego wątku.
Bardzo Was proszę!
Ekler1, nie widzę wad w Twoich nogach, są świetne. Zazdroszczę, naprawdę.
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:48   #55
sisi288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

susi11k11 moim zdaniem mam symetryczne nóżki i naprawde nie uwazam by byly krzywe,masz szczuplutkie nogi i sa fajne!takze nie widze problemu i zazdroszcze...
sisi288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:06   #56
patymka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Krzywe nogi cz. II

susi11k11, masz po prostu szczupłe, ale zgrabne nogi! Naprawde nie powinnas się o nie martwić, a juz na pewno NIE MOZESZ nazwac ich strasznie krzywymi - nigdy w zyciu!

Kazda z nas ma inne nogi. Kto zdefiniowal ten ideał do ktorego wszystkie dązymy kosztem naszego zdrowia, nastroju i samooceny? Echh
Jeśli bedziemy nosić nasze nogi z dumą - jakie by nie byly - to zapewniam Was, ze nikt poza Wami nie dostrzeze zadnych defektow
patymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:07   #57
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dzięki, Dziewczyny. Naprawdę te kolana nie są takie okropne? Reszta jest ok, tylko nie mogę znieść tego, że tak wystają do środka
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:26   #58
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Krzywe nogi cz. II

sisi288
Wszystko z detalami opisałam w pierwszej części tego wątku.
Sama operacja nie była jakaś bolesna,najbardziej uciążliwe było leżenie przez tydzień po zabiegu tylko na plecach i noszenie tych pończoch uciskowych.
Po miesiącu bodajże chodziłam już w miarę dobrze po ulicach, wiec tyle potrzeba żeby całkowicie dojść do siebie.
susi11k11
w życiu bym nie powiedziała że masz krzywe nogi.Są długie i szczupłe,możesz jedynie popracować nad mięśniami łydek ale niekoniecznie.
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 08:53   #59
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny...wahałam się długo, czy tutaj napisać, ale nie mam wyjścia, zdaje się. Mam strasznie chude nogi i wydaje mi się, że są krzywe. Wcześniej tego nie zauważałam, ale teraz, kiedy je zobaczyłam na zdjęciach, źle się z tym czuje, wydaje mi się, że są strasznie krzywe.
Wstawię zdjęcia, doradzicie coś i ocenicie? Bardzo proszę.
Jeśli jest źle, poradźcie co z tym zrobić.
A ja Ci odpowiem na posta... w sumie mam podobny "problem" do Twojego, bo też mi się łączą w kolanach a w łydkach nie... Tyle, że u Ciebie nie łączą się w udach i całkiem nieźle to wygląda... pisałam już w poprzednim wątku i wrzucałam zdjęcia ale wrzucę Ci dla porównania. A żebyście miały się z czego pośmiać to powiem, że moje krzywo nogi spędzają mi sen z powiek i często przez to płaczę mam ochotę nosić krótkie spódniczki czy legginsy ale w życiu w takim czymś nie wyjdę niestety... Zapomniałabym... proszę się nie śmiać z mojego tyłka na 6 zdjęciu bo wiem że jest okropny
__________________

Edytowane przez Edsonka
Czas edycji: 2010-10-30 o 08:57
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:04   #60
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Krzywe nogi cz. II

No właśnie mam to samo, tylko mi się bardziej łączą w łydkach, te kolana tylko mam tak do środka... masakra
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-07 16:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.