kosmetyki Avonu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-03, 09:29   #31
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Wink Dot.: kosmetyki Avonu

Cytat:
Napisane przez natii4
Hehehe,a makijaże teściowej też robisz??
teściowej JESZCZE nie malowałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:30   #32
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgnacji c

Kazdym razem jak przeglądam katalog Avonu i chce sobie kupic jakies kosmetkyi do pielęgnacji twarzy: mleczko, tonik, żel,peelin a w szczegołnosci krem i maseczka..dreczy mnie pytanie..czy jak mam 17c lat to mogeich uzywac? Niby nie ma nic napisane ale wydaje mi sie,ze to raczej tak kolo 20stki mozna,bo moze maja zbyt silne działanie? Zawsze unikam z tego powodu zakupu jakiegokolwiek produktu z tych linii... Z góry dziekuje za pomoc
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:43   #33
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgnacji c

Rossie,
Zalezy jesio jaka masz cere.Ja jestem o rok od Ciebie mlodsza i stosowalam ta zielona serie ( tonik, emulcja matujaca - ktorej juz niestety nie ma, i maseczka ). Sa one przeznaczone dla osob od 15 roku zycia ( tak mowila Pani na szkoleniu ) wiec nie ma obawJedna z moich klientek zakupila sobie chusteczki oczyszczajace z tej nowej, pomaranczowej serii i jest bardzo zadowolona
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:43   #34
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgn

Wiesz tak naprawdę czy 17 czy 20 lat nie ma róznicy praktycznie jeśli chodzi o skórę.Mi tez zdaza sie stosowac takie komsetyki i jakoś nic sie nie dzieje.Co innego jeśli chpdzi o kremy po 25 roku życia bo ponoć wtedy skóra zaczyna mieć zmarszczki,więc takich kremów bym na Twoim(a właściwie i moim) miejscu nie używała...Ale te z planet Spa raczje nie zrobią krzydy bo inaczej by pisali o tym że tylko od jakiegoś tam wieku.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:35   #35
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgn

zielona seria matująca jest jak najbardziej przeznaczona dla nastolatek borykających się z problemami skóry tłustej i mieszanej tak samo seria pomarańczona służy tym z suchą cerą - chociaż nie polecam stosowania. Krem długotrwale nawilżający jest przenaczony dla +18, ale rok w te czy we wte to co za różnica. Wiadomo, że seria przeciwzmarszczkowa jest dla straszych kobiet, ale mogę jeszcze polecić kremy głęboko nawilżające na dzień i na noc oraz krem z witaminami
Krem na dzień dobry i na dobranoc też są fajne ten pierwszy mocno się świeci na twarzy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:36   #36
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgn

aha, a co do serii Planet Spa to ja mam naprawdę większość produktów tej serii( mam 19 lat) i nie spowodowały one żadnych efektów ubocznych, wręcz wspaniale pielęgnują skórę twarzy i ciała
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 19:37   #37
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Kosmetyki Avon Solutions ) te do pielęgnacji cery) i Planet SPA (tez do pielęgn

Ja mam 19 lat i od 2 lat nie używam innych kremów do twarzy jak tylko Avon solutions. Mojej skórze bardzo odpowiadają, żadnych efektów ubocznych nie ma. Są one przeznaczone właśnie dla takiej skóry, bo po 25 roku życia zaleca się już stosowanie innych serii. Co do Planet SPA, to także używam niektórych spośród tych kosmetyków i są świetne, uważam że nadają się dla osób właściwie w każdym wieku.
Pozdrawiam
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 13:38   #38
WARO
Raczkowanie
 
Avatar WARO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 110
GG do WARO
Smile kosmetyki z avonu

czesc jestem ciekawa co sadzicie o kosmetykach z avonu osobiscie bardzo lubie ale nie wszystkie
WARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:43   #39
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: kosmetyki z avonu

Cytat:
Napisane przez WARO
czesc jestem ciekawa co sadzicie o kosmetykach z avonu osobiscie bardzo lubie ale nie wszystkie
Waro, to jest forum o perfumach. Jeśli chodzi o zapachy Avonu, to sporo zostało o nich napisane np. tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65253

Zajrzyj .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:43   #40
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: kosmetyki z avonu

To chyba nie ten dział co trzeba. Pozatym prosze korzystac z wyszukiwarki bo takich tematów jak twój jest juz kilka.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:26   #41
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: kosmetyki z avonu

Wątek przenosze na kosmetyczne i łącze z identycznym wątkiem o kosmetykach z avonu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 16:40   #42
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: kosmetyki Avonu

a ja słyszałam że ileś tam pracowników firmy w Garwolinie trafiło do szpitala z powodu zatrucia toksykami (czy coś takiego) ?? niektóre kosmetyki avonu to prawdziwe perełki, chociaż (coraz częściej) trafiam na jakieś buble..
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:48   #43
myszos
Przyczajenie
 
Avatar myszos
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki Avonu

ja tam jestem konsultantka avonu juz od jakiegos czasu i zadna z moich klientek nie narzeka na te kosmetyki

ja tez ich uzywam i jestem z nich zadowolona


__________________
!! MySzA !!
myszos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:27   #44
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Smile Dot.: kosmetyki Avonu

Ja jestem konsultantką od jakiś 4 lat chyba Tak "żywiej" zaczęłam się tym interesować jakieś 2 lata temu.
Na kosmetyki tej firmy raczej nie narzekam. Żaden mnie jeszcze nie uczulił. Moi faworyci to seria Footworks, błyszczyki owocowe w kulce Color Trend (nie ma ich już niestety ), balsamy z serii Naturals, krem z glicerynka i silikonem, seria SPA, kosmetyki do włosów AT, z zapachów Winki i Tommorow, błyszczyki metaliczne i EG, błyszczyki Sheer Nourishment (też juz brak ), lakiery do paznokci, odżywka Strong Results no i żele pod prysznic Senses (zielony, pomarańczowy, żółty, czerwony)
Ale każdemu podoba się co innego i nie wszyscy tolerują wszystkie składniki chemiczne - stąd rozbieżnośc zdań na temat kosmetyków
Prawdą jest, że polityka Avonu poupadła... Największego zawodu doznałam w gwiazdkowej kampanii 2005 gdzie prawie wszystko było w brakach i narobiło się sporo zamieszania. Przeprosiny z ich strony też były żałosne - list i jakaś broszka czy naszyjnik, których seriia odłożyła im sie w magazynie pewnie z powodu braku zainteresowania tymi rzeczami.
Nagrabili sobie i teraz chcą to chyba nadrobić. Nagle odezwała się do mnie OMS i zaczęła przesyłac mi maile z bieżącymi informacjami - nie tylko o kosmetykach, wysyła mi też wszelakie harmonogramy informacje o szkoleniach itd. Zdziwiłam się bardzo (ale mile ), bo do tej pory nikt się moją skromną osobą nie interesował, nawet gdy się o to czasem upominałam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:12   #45
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: kosmetyki z avonu

Cytat:
Napisane przez WARO
czesc jestem ciekawa co sadzicie o kosmetykach z avonu osobiscie bardzo lubie ale nie wszystkie
Ja też należę do grona konsultantek Avonu już od 5 lat Moi klienci nie narzekają zbyt często

Ja osbiście uważam, że podobnie jak wśród produktów innych firm kosmetycznych, można odnaleźć prawdziwe cudeńka no i buble

Cenię sobie błyszczyki avonu (zwłaszcza błyszczyk metaliczny - golden), lubię szampony z serii advance techniques, odżywkę do włosów zniszczonych w sprayu z tej samej serii. Klientki cenią sobie podkłady: rozświetlająco-antystresowy i podkład w płynie (sama nie testowałam żadnego)

Nie lubiane są balsamy do ciała z serii naturals (wogóle nie nawilżają) i szampony z tej samej serii (powodują łupież). Tusze też nie przypadły mi do gustu

Aby poznać recenzje konkretnych kosmetyków avonu polecam KWC
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:19   #46
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: kosmetyki Avonu

Znam kosmetyki Avonu jakieś 9 lat .wypróbowałam już tego dośc sporo,śa perełki ale są i buble.Do udanych produktów wegł€g mnie należą:Błyszczyki,tuszę do rzęs przynajmniej mi podchodzą z wyjątkiem color trend,zreszta cała ta seria ładnie wygląda ale jest okropna.Całkiem nizłe śa produkty z lini na lato do opalania szczególnie pasuje mi olejek nalsamy po opalaniu oraz samoopalacz w piance.z kremow linia Accolade i i Hydrofirming,uwielbiam serię z masłem shea zapach pozostaje długo na skórze ,peeling starcza mi na całe wieki.Lubię całą serie do włosów Advance od serum na szamponach skonczywszy.Na uwagę zasługują żele pod prysznic nie tylko ze wzgłedu na dużą objętość ale zapach.Natomiast jak juz piszę o zapach to balsamy naturals śa pod tym względem cudowne ale własciwości jakkiekolwiem mają bardzo słabe.Zauwazyłam ,że jak sie nimi czesto smarowałam to wysuszyła mi sie skóra.Zresza mam wrażenie, że wiecej w nich wody niż składników odżywczych.Już bardziej mi leżą kremy i balsamy skin so soft.Co do zapachów to wody perfumowane i toaletowe pod wzgledem trwałości są średnie,Ja jestem zwolenniczką orientalnych i kwiatowych zapachów:Surrender,rare gold to mój ukochany,passion dance.Ostatnio powróciłam do bur blanki,incadesence,celebr e i o dziwo wygrzebałam w łazience sunny skies dawno już nie obecny w katalogach.Co słynnej trylogi today tomorrow always jakoś nie mogę się przekonać chyba że ktoś mi sprezentuję.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:24   #47
panna_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki Avonu

ja się zapisałam dwa lata temu. zaliczyłam dwa szkolenia i nawet mi się to wszystko podobało, aż do czasu, kiedy zaczęła do mnie docierać połowa zamówionych kosmetyków i tandetne łańcuszki w ramach przeprosin. a za ich nieodpowiedzialność ja się tłumaczyłam klientką.
wypróbowałam praktycznie każdy kosmetyk.
napewno nie polecam ŻADNYCH szamponów. wysuszają skórę głowy, a włosy się szybko przetłuszczają. serie dla nastolatek nie przynoszą rezultatów, lakiery do paznokci generalnie są złej jakości.
seria SPA jest udana, podobnie jak krem glicerynowy do rąk z silikonem. poprostu cudo. podkłady nienajgorsze (oczywiście oprócz color trend, bo cała seria kusi tylko i wyłącznie ceną). odżywki do paznokci też są ok.
balsamy do ciała raczej przeciętne. biżuteria warta swojej ceny.
myślę, że to byłoby tyle.
panna_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:15   #48
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: kosmetyki Avonu

Ja uważam, że kosmetyki Avonu są przyjemne w stosowaniu, wydajne, tanie, ślicznie pachną i ogólnie są warte zakupu...Pozdrawiam
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:21   #49
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: kosmetyki Avonu

Mam kilka typów z Avonu, które lubię, oraz takich, których unikam jak ognia


Godne polecenia jest serum na koncówki i seria Planet SPA. Oprócz tego zamawiam często blasamy do ciała, żele pod prysznic, balsamy do ust, kosmetyki do i po opalaniu. Nie lubię natomiast kolorówki i perfum- moim zdaniem są bardzo nietrwałe.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 23:04   #50
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: kosmetyki Avonu

ja się daję na avon skusić tylko tym,że mogę wybrać z katalogu, gdzie wszystko jest ładne i piękne...
ale ogólnie uważam,że większość kosmetyków nie jest warta swojej cenya, ich biżuteria i inne bibeloty są tandetne.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 07:31   #51
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Dot.: kosmetyki Avonu

hey, moja bratowa jest konsultantką więc z kosmetykami avonu jestem na bierzaco. Co moge powiedziec- zero lakierow pomadek cieni i pudrow, szampony i odzywki do wlosow odpadaja, bizuteria tym bardziej co kupuje? obowiazkowo olejek do wlosow przeciw ich puszeniu sie krem rozświetlający ktory robi furore w mojej rodzinie,krem do rąk z silikonem- obowiązkowo dla mamy. Lubie olejek do opalania ktory juz zamowilam. Czasami biore jakis zel pod prysznic. Wiec jak widac żadna rewelka
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:47   #52
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: kosmetyki Avonu

ja również jestem koncultantką Avonu, jednak powoli się wycofuję z tego "fachu". Przede wszystkim zamawiam już coraz mniej kosmetyków tej firmy, bo na wielu się zawiodłam. Totalnie beznadziejne są kosmetyki do mycia ciała ( żele pod prysznic, płyny do kąpieli), które wysuszają skórę, kremy do twarzy też mi nie podchodzą. Jedynie trzymam się i będę zawsze kupować kilka moich ulubionych perfum tej firmy pozatym niestety Avon schodzi na psy.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:12   #53
Aga21Aga
Raczkowanie
 
Avatar Aga21Aga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 265
Dot.: kosmetyki Avonu

Ja jestem konsultantką już ponad 3 lata. Z większości kosmetyków jestem bardzo zadowolona. Zamówienia moje może nie są zbyt wielkie ( a co za tym idzie- zarobki), ale tak się przyzwyczaiłam do tych kosmetyków, że nie potrafiłabym zrezygnować .
Aga21Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:24   #54
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: kosmetyki Avonu

No to i ja się wypowiem.
Gdyby nie cudowne serum na zniszczone końcówki (które zamawiam bez przerwy przez kilka lat i nie potrafię się z nim rozstać) to chyba zmieszałabym tą firmę z błotem.
1) perfumy bardzo nietrwałe ( za ceny jakie ma Avon czyli ok 60-70 zł można kupić naprawdę o wiele lepsze)
2) podkłady i większość ich kremów powodują u mnie wysypkę (mam wrażliwą cerę)
3) tusze do rzęs, pomadki, ..., lakiery do paznokci - tragedia!
Zdecydowanie wolę pójść do drogerii i mniej więcej za te same ceny (lub nawet taniej) kupić o wiele lepsze kosmetyki. I przynajmniej widzę co kupuję a nie zamawiam w ciemno i po otrzymaniu przesyłki okazuje się że dostałam zupełnie coś innego niż się spodziewałam.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:28   #55
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: kosmetyki Avonu

Cytat:
Napisane przez Angel@
No to i ja się wypowiem.
Gdyby nie cudowne serum na zniszczone końcówki (które zamawiam bez przerwy przez kilka lat i nie potrafię się z nim rozstać) to chyba zmieszałabym tą firmę z błotem.
1) perfumy bardzo nietrwałe ( za ceny jakie ma Avon czyli ok 60-70 zł można kupić naprawdę o wiele lepsze)
2) podkłady i większość ich kremów powodują u mnie wysypkę (mam wrażliwą cerę)
3) tusze do rzęs, pomadki, ..., lakiery do paznokci - tragedia!
Zdecydowanie wolę pójść do drogerii i mniej więcej za te same ceny (lub nawet taniej) kupić o wiele lepsze kosmetyki. I przynajmniej widzę co kupuję a nie zamawiam w ciemno i po otrzymaniu przesyłki okazuje się że dostałam zupełnie coś innego niż się spodziewałam.
co do perfum to akurat w moim przypadku są bardzo trwałe
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:43   #56
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: kosmetyki Avonu

Mnie ostatnio zaskoczył tusz avonu daring curves,który dostałam w perezencie za pierwsze zamówienie. Nastawienie do tuszów avonu miałam-"z daleka",ale że go nikt nie chciał to spróbowałam.

I jestem naprawde pozytywnie zaskoczona-naprade podwiją,wydłuża i sie nie osypuje. Dobrze że go sobie zostawiłam.

poza tym lubię:
-AT do włosów ciemnych
-balsamy perfumowane (niektóre)
-z zapachów to podoba mi sie tylko kilka (always,spirit,wink).Wiek szosc jest mało trwała i prezebija w nich ta sama "avonowa" nuta
-cienie podwójne są niezłe
-seria SPA
-uwielbiam tez prodkukty do stóp-szczególnie krem do pięt (uzywam niezmiennie od kilku lat) i nowy scrub diamentowy

buble wg mnie:
-naturals szampon z limetką
-tusze color trend
-szminka-błyszczyk trwała (fuj,wstretna guma)
-lakiery i szminki ze względu na to że kolor z katalogu raczej nigdy nie odpowiada prawdziwemu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:00   #57
WARO
Raczkowanie
 
Avatar WARO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 110
GG do WARO
Smile Dot.: kosmetyki Avonu

czesc dziewczyny dziekuje wam bardzo za odpowiedzi szczeze mowiac nie spodziewalam sie jestem konsultantka od 4 miesiecy moi klieci nie narzekaja na produkty z avonu (przynajmniej narazie )mam nadzieje ze to sie nie zmieni ja tez troche kupuje i narazie jestem zadowolona z kosmetykow jedno co mi nie podeszlo to sebum na zniszczone koncowki do wlosow i woda toaletowa be...kissable pozdrawiam was goraco czesc
WARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:38   #58
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki Avonu

ja byłam konsultantką przez 5 lat, w tym czasie mój dom oczywiście zawalały kosmetyki avonu; przyzwycziałam się do nich i polubiłam, mimo że niewiele znalazłam wśród nich perełek, to nadal jak tylko wpadnie mi w ręce jakiś katalog, to na coś się skuszę; to chyba przez te kolorowe katalogi i ładne opakowania w każdym razie nie łudzę się już, że spotkam w avonie jakś kosmetyczny cud;
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:44   #59
Aife
Przyczajenie
 
Avatar Aife
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: kosmetyki Avonu

Ja też jestem ich konsultantką a oto moje "hity" i "kity".
Hity: krem wyszuplajacy antycellulitowy
serum na zniszczone końcówki , krem do uładania loków ,maska do włosów blond ,
puder brązujący w kulkach , podkład rozświetlajaco -antystresowy, błyszyk glazewear extereme gloss(czy coś takiego) ktory jest cudowny i dłuuuugo się trzyma
krem rozświetlający do twarzy , złoty krem do cery dojrzałej (moja mama bardzo lubi)krem intensywnie nawilzajacy aloes i avocado, balsam do ciała z seri naturals kokosowy i brzoskwiniowy-pieknie i długo pachna i nawilżają, antyperspirant w kulce activ- lepszy od reksony , czy adidasa intensiv , żel pod prysznic skin so soft i chyba cała linni Planet SPA zwłacza jej nawilżajace olejki do ciała , maski itd i chyba długo mogłabym wymieniac.. dlatego teraz napisze czego według mnie się wystrzegac : tusze do rzęś-WSZYSTKIE SIE ROZMAZUJA I OBSYPUJA SIE JUZ PO MISCIACU!!
antypesrpirantu so stóp z serri foot works- okropnie wysusza
lini color trend(poza lakierami do poznkci )
szaponów z serii naturals jeżeli ma zamiar używać ich do włosów farbowanych i w niezbyt dobrej kondycji..
Aife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:51   #60
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: kosmetyki Avonu

W moim przypadku na kosmetykach do twarzy typu maseczki czy kremy uwiedziona ich zapachami wydałam kilkanaście razy tyle na kuracje u dermatologa... moja twarz jest poprostu wypalona, łuszczy się i każdy krem nawet do cery wrażliwej czy dla dzieci poprostu mnie pali
To samo z licznymi żelami pod prysznic... Chociaż nie wyobrażam sobie kapieli czy prysznica bez mandarynkowego żelu senses... trudno przezyje z alergicznymi środkami
Ale naprawde bardzo sobie chwale perfumy z avonu, które na moim ciele są naprawde trwałe A zwłaszcza perceive czy tommorow
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-25 11:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.