Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 11:32   #1
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540

Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?


A może inaczej... Jak rozpoznać podróbki?
Znalazłam na allegro okulary RayBan wayfarer, na pierwszy rzut oka CHYBA wszystko ok, dokładne zdjęcia, dołączona instrukcja, pudełeczko, etui, ściereczka etc.
Jak rozpoznać podróbki po zdjęciach?
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam się:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:11   #2
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

w moich oryginalnych po wewnetrznej stronie szkła jest wyryte małe RB, ale jak sprawdzić tylko po fotach to niestyety nie wiem, bo sądzę, że te literki są za małe by było je widać na zdj.

ale jeśli dane okulary na allegro kosztuja 50 czy 100zł to raczej nie są oryginały.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:56   #3
halloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Na pierwszym zdjęciu widać to "RB" na wewnętrznej stronie szkła. Podobno też w oryginalnych wayfarerach zawiasy mają po 7 szczebelków. No i szkła są pod trochę innym kątem niż zazwyczaj (co widać na drugim zdjęciu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0072.jpg (58,5 KB, 586 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0069.jpg (84,6 KB, 500 załadowań)
halloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:50   #4
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez halloe Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu widać to "RB" na wewnętrznej stronie szkła. Podobno też w oryginalnych wayfarerach zawiasy mają po 7 szczebelków. No i szkła są pod trochę innym kątem niż zazwyczaj (co widać na drugim zdjęciu)
Dziękuję
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam się:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:15   #5
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Na wewnętrznej stronie oprawki są też numery modelu.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez halloe Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu widać to "RB" na wewnętrznej stronie szkła. Podobno też w oryginalnych wayfarerach zawiasy mają po 7 szczebelków. No i szkła są pod trochę innym kątem niż zazwyczaj (co widać na drugim zdjęciu)
Zastanawia mnie też to logo na tych oprawkach, które pokazałaś, ponieważ nie widziałam przy napisie ( ani w swoich, ani w innych w sklepie ) tej kreski nad literami, nawet na oficjalnej stornie przy logo nie ma czegoś takiego.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:40   #6
halloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie też to logo na tych oprawkach, które pokazałaś, ponieważ nie widziałam przy napisie ( ani w swoich, ani w innych w sklepie ) tej kreski nad literami, nawet na oficjalnej stornie przy logo nie ma czegoś takiego.
Nie mam przy sobie teraz tych okularów, ale wydaje mi się, że to przez lampę błyskową, logo jest wypukłe i się tak odbiło. Z tego co pamiętam w rzeczywistości tak nie było :P
halloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:03   #7
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

hej
myślicie że one są oryginalne? pierwsze są nowe http://allegro.pl/okulary-przeciwslo...371873389.html
a drugie używane i czy opłaca się kupować używane?
http://allegro.pl/okulary-ray-ban-wa...370616420.html
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 08:48   #8
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
hej
myślicie że one są oryginalne? pierwsze są nowe http://allegro.pl/okulary-przeciwslo...371873389.html
a drugie używane i czy opłaca się kupować używane?
http://allegro.pl/okulary-ray-ban-wa...370616420.html
Co do tych pierwszych- widzę, że aukcja się skończyła, mam nadzieję, że nie Ty je kupiłaś.
Ray Bany za 100 zł- pierwszy zgrzyt.
Tekst o nadwyżkach produkcyjnych bla bla bla- kiedy widzi się coś takiego od razu zamyka się stronę, bo to podróbka jak nic. I jeszcze oszust.

Drugie- ten napis na oprawce, te zawiasy, to RB srebrne na szybce. Wszystko krzyczy podróbka. No i kolorystyka, one są podobne zupełnie do niczego.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:55   #9
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Co do tych pierwszych- widzę, że aukcja się skończyła, mam nadzieję, że nie Ty je kupiłaś.
Ray Bany za 100 zł- pierwszy zgrzyt.
Tekst o nadwyżkach produkcyjnych bla bla bla- kiedy widzi się coś takiego od razu zamyka się stronę, bo to podróbka jak nic. I jeszcze oszust.

Drugie- ten napis na oprawce, te zawiasy, to RB srebrne na szybce. Wszystko krzyczy podróbka. No i kolorystyka, one są podobne zupełnie do niczego.
Nie, nie kupiłam. Dzięki za odpowiedz
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 17:21   #10
lvkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Hej, a wiecie gdzie we Wrocławiu można kupić oryginały?
lvkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:59   #11
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez lvkas Pokaż wiadomość
Hej, a wiecie gdzie we Wrocławiu można kupić oryginały?
pewnie w kazdym dobrym sklepie z okularami.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 16:23   #12
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

np. w salonach TwojeSoczewki, jak się zapiszesz do ich newslettera to dostaniesz info o promocjach, ja się wypisałam, bo właśnie głównie o ray banach pisali a to mnie nie interesuje.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:09   #13
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Oryginalne Ray Bany na allegro brzmi jak oksymoron. Tylko w salonach optycznych.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 23:15   #14
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

http://allegro.pl/okulary-ray-ban-av...425959289.html

Czy któraś zna się na Aviatorach? wyglądają okej moim zdaniem pokrowiec tez ;p ale zastanawiam sie czy to faktycznie z tych okularów paragon. B na Aviatory to jakoś tanie moim zdaniem
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 23:23   #15
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez octodontoidea Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/okulary-ray-ban-av...425959289.html

Czy któraś zna się na Aviatorach? wyglądają okej moim zdaniem pokrowiec tez ;p ale zastanawiam sie czy to faktycznie z tych okularów paragon. B na Aviatory to jakoś tanie moim zdaniem
Zadzwoń do Vision Express podanego na paragonie, zapytaj o cenę takich Ray Banów, ewentualnie spytaj o kod produktu. Wszystkiego się dowiesz.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 14:18   #16
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Zadzwoń do Vision Express podanego na paragonie, zapytaj o cenę takich Ray Banów, ewentualnie spytaj o kod produktu. Wszystkiego się dowiesz.

Wiem, że nie ma szans zebym kupiła takie tanie Aviatory w VE. Chyba ze gościu miał jakąś znizke albo wyprzedawali. Generalnie wygląda wszystko na autentyczne. ciekawe gdzie jest haczyk

http://allegro.pl/ray-ban-aviator-58...441805343.html a te? jakieś zdanie?

wiem, że lepiej kupić u optyka, ale jestem zdesperowana

Edytowane przez octodontoidea
Czas edycji: 2013-08-06 o 22:26
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 02:02   #17
bobofruit23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/rb-ray-ban-wa...60-z-uk,541985
Myślicie, że to są oryginalne RayBany? Cena podejrzana...
bobofruit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 20:42   #18
laura_333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Podbijam pytanie

http://allegro.pl/okulary-ray-ban-21...967172963.html

oraz

http://allegro.pl/show_item.php?item=3959324145

niestety wątpię, iż jest to produkt oryginalny

pozdrawiam
laura_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 21:11   #19
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Teraz mnie chyba zlinczujecie, ale - ja naprawdę nie widzę sensu w wyszukiwaniu oryginałów. Rozumiem, że np. takie marki jak Puma, czy Nike cechują się wyjątkową jakością. No ale bryle? Przecież podróbki nie złamią się od wiatru. Po co przepłacać?
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 21:14   #20
laura_333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Jakość szkieł np. więc nie zgadzam się
laura_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 21:22   #21
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez laura_333 Pokaż wiadomość
Jakość szkieł np. więc nie zgadzam się
Ok, (oczywiście się teraz nie kłócę - tylko pytam).
Na czym polega ta jakość szkieł? Chodzi o nieprzepuszczalność promieni?
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 21:43   #22
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Ok, (oczywiście się teraz nie kłócę - tylko pytam).
Na czym polega ta jakość szkieł? Chodzi o nieprzepuszczalność promieni?
dokładnie nie liczyłabym na to, że podróbki będą chroniły oczy przed promieniowaniem słonecznym, nie mają filtu UV. poza tym ich jakość wykonania jest niestety kiepska i takie okulary za długo nam nie posłużą. według mnie nie warto oszczędzać na wzroku i raz na jakiś czas można zainwestować w porządne okulary. zwłaszcza, że nie kupujemy ich przecież na co dzień. mam oryginalne okulary Guess oraz Ray-Ban i mogę zagwarantować, że takie okulary to zakup na lata
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 21:45   #23
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
dokładnie nie liczyłabym na to, że podróbki będą chroniły oczy przed promieniowaniem słonecznym, nie mają filtu UV. poza tym ich jakość wykonania jest niestety kiepska i takie okulary za długo nam nie posłużą. według mnie nie warto oszczędzać na wzroku i raz na jakiś czas można zainwestować w porządne okulary. zwłaszcza, że nie kupujemy ich przecież na co dzień. mam oryginalne okulary Guess oraz Ray-Ban i mogę zagwarantować, że takie okulary to zakup na lata
W takim razie zwracam honor :P
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:13   #24
gumijagodowysok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

ja kupowałam zawsze jakieś przypadkowe okulary w sieciówkach czy gdziekolwiek. były po prostu ładne, to kupowałam, kwestia 20-30zł. tak sobie uszkodziłam wzrok, że przez 2 lata musiałam nosić okulary korekcyjne. w tej chwili nie mówię konkretnie o podróbkach raybanów (chociaż oczywiście one też sie zaliczają do tego grona), ale generalnie o tanich okularach gdzieś tam z rynku - one nie mają filtrów. zmniejszają dopływ światła, więc źrenica nam się rozszerza. ale ze zmniejszeniem dopływu światła nie odfiltrowują jednocześnie szkodliwego promieniowania, które dostaje nam się do takiej rozszerzonej źrenicy i uszkadza oko. jest to uszkodzenie mechaniczne, więc da się naprawić (u mnie się dało), ale dzięki temu wydałam 600zł na okulary korekcyjne. więc nie wiem, czy jest sens w oszczędzaniu na okularach, skoro odbija się to na zdrowiu, a potem te pieniądze i tak musimy wydać, tylko nie na to, co chciałyśmy...
w tej chwili zamówiłam sobie wayfarery ray-bana na xxxxx , sklep jest polecany przez wszystkich, mają oryginalne okulary. i jest jakaś promocja, więc tylko 300zł. piszę 'tylko', bo w porównaniu z tym, ile wydałam już na korekcyjne...
owszem, można też dostać okulary z filtrem w sieciówkach. w zeszłym sezonie nosiłam okulary z cubusa, 40zł. wytrzymały 2 miesiące i pękł plastik między soczewkami, czyli dosłownie rozleciały się na pół...
więc radziłabym jednak zainwestować w dobre okulary, kupić w salonie optycznym, a nie na allegro, bo na allegro niestety też nigdy nie możemy mieć 100% pewności.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-17 o 09:37 Powód: link, nazwa sklepu
gumijagodowysok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 21:36   #25
laura_333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

dziękuję bardzo za (p)odpowiedzi... miałam wątpliwości, co do zakupu okularów na Allegro ird. ale teraz mam już jasność pozdrawiam serdecznie
laura_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:08   #26
oledzki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Cytat:
Napisane przez gumijagodowysok Pokaż wiadomość
ja kupowałam zawsze jakieś przypadkowe okulary w sieciówkach czy gdziekolwiek. były po prostu ładne, to kupowałam, kwestia 20-30zł. tak sobie uszkodziłam wzrok, że przez 2 lata musiałam nosić okulary korekcyjne. w tej chwili nie mówię konkretnie o podróbkach raybanów (chociaż oczywiście one też sie zaliczają do tego grona), ale generalnie o tanich okularach gdzieś tam z rynku - one nie mają filtrów. zmniejszają dopływ światła, więc źrenica nam się rozszerza. ale ze zmniejszeniem dopływu światła nie odfiltrowują jednocześnie szkodliwego promieniowania, które dostaje nam się do takiej rozszerzonej źrenicy i uszkadza oko. jest to uszkodzenie mechaniczne, więc da się naprawić (u mnie się dało), ale dzięki temu wydałam 600zł na okulary korekcyjne. więc nie wiem, czy jest sens w oszczędzaniu na okularach, skoro odbija się to na zdrowiu, a potem te pieniądze i tak musimy wydać, tylko nie na to, co chciałyśmy...
w tej chwili zamówiłam sobie wayfarery ray-bana na xxxxx , sklep jest polecany przez wszystkich, mają oryginalne okulary. i jest jakaś promocja, więc tylko 300zł. piszę 'tylko', bo w porównaniu z tym, ile wydałam już na korekcyjne...
owszem, można też dostać okulary z filtrem w sieciówkach. w zeszłym sezonie nosiłam okulary z cubusa, 40zł. wytrzymały 2 miesiące i pękł plastik między soczewkami, czyli dosłownie rozleciały się na pół...
więc radziłabym jednak zainwestować w dobre okulary, kupić w salonie optycznym, a nie na allegro, bo na allegro niestety też nigdy nie możemy mieć 100% pewności.
Nie mogę zgodzić się ze wpisem gumijagodowysok, ponieważ niektóre okulary nawet za 20-30zł posiadają pełne filtry UV i skutecznie chronią przed słońcem. Oczywiście, takie okulary powinny też spełniać normę europejską: PR-EN-1836:2009 oraz Atest CE. Wtedy mamy pewność, że przed wprowadzeniem do handlu okulary musiały być testowane pod katem działania filtrów UV i dokładnie sprawdzane. Co do jakości użytych materiałów, to też jest znacznie lepiej niż dawniej kiedy okulary w tych cenach potrafiły rozpadać się w rękach. Teraz zamiast plastyku stosuje się powszechnie poliwęglany, które są elastyczne i nie pękają tak szybko.
oledzki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 13:15   #27
gumijagodowysok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Dlatego napisałam, że można dostać też okulary z filtrami np w sieciówkach. Celowo to zaznaczyłam. Ale kupiłam je w zeszłym roku i po niecałym sezonie się rozpadły. Dlatego wole zainwestować w lepsze w tym roku. A kupowanie na rynku i tak odradzam, bo o to mi chodziło.
gumijagodowysok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:59   #28
maciek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

Kumpel mi ostatnio pokazywał swoje okulary, które nabył gdzieś na bałkanach na wycieczce. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, znaczek jak najbardziej ok. Potem dodał, że kosztowały niecałe 10 zł

Myślę, że najlepiej jest kupować w sprawdzonych sklepach. Zamiast allegro spróbuj np http://ubutik.pl/okulary-rayban albo gdzieś indziej. Tu masz pewność, że są to prawdziwe ray-bany, oczywiście również za prawdziwą ich cenę
maciek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 21:22   #29
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

dziewczyny znacie tą stronę/kupowałyście? znalazłam ja przypadkiem i weszlam na te ceny promocyjne i ciezko uwierzyc ze sa do kupienia za 98 zl...
co sadzicie oyginalne?
www.ray-ban-1.pl
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:28   #30
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Jak rozpoznać oryginalne okulary RayBan?

ta cena jest po prostu niemożliwa, nawet jakby ze stanów były to i tak nie byłyby taniej niż normalnie w amerykańskich sklepach a w to nie uwierzę.
produkt z chin jak nic, a do tego dosyć słaba podróbka z tego co widzę po fotkach i dziwnym trafem brak modelu aby można sobie porównać i rozmiarówka obuwia na stronie z okularami jest dosyć niepoważna
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 00:25:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.