Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 10:23   #1
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128

Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3


Trzecia czesc watku Starsi mężczyźni i młodsze kobiety

Czesc I
CZESC I
Czesc II
CZESC II

paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:31   #2
ViollettaK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 51
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Radośnie rozpocznę wątek

Jus. Łe to naprawdę wartościowy facet.
Spanie na łyżeczkę. A tak dziwiła mnie nazwa. Ja wiercę się po całym łóżku a z kołdry robię kokon, w który się zawijam (tak jak motyl) zatem B. mój zostaje bez kołdry. No ale jak noce to nie wiem.

A czy to dobry pomyśl. Zrobić obiad u mnie w domu: ja tz, i ojciec. Taki niedzielny obiad za tydzień. Tż, mówi, że warto takie coś zrobić, nigdy nie był na obiedzie w niedzielę u mnie. Zawsze wieczorami. Z ojcem rozmawiałam na temat wakacji, średnio zadowolony. Dowiedziałam, się, że jestem rozsądną córką i wiecie cała gatki. W sensie ok ale uważajcie.
Jedziemy na MazuryTyle razem.
Tż już wie. Cieszy się. Zaczyna planować co zwiedzić warto.

Że tz jedzie na ryby to denerwuję się bo to taki pierwszy wyjazd jego, jak się znamy. Nie przyzwyczajona. Już o tym nie nie myślę. Tylko Mazury, Mazury, Mazury.

Edytowane przez ViollettaK
Czas edycji: 2014-07-03 o 11:36
ViollettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:39   #3
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

witam się w nowym wątku

ja dziś przygotowania do wesela muszę iść do spowiedzi dzisiaj... masakra... ostatni raz byłam przed chrzcinami małej

właśnie biorę się za paznokcie, jeszcze opalanie a wieczorem fryzura - oby mi wyszła tak jak ta "na próbę"
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:46   #4
ViollettaK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 51
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Makijaż uda się tylko uwaga z słońcem. Będziesz cudnie wyglądać
Spowiedź przeżyjesz
ViollettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:07   #5
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez ViollettaK Pokaż wiadomość
Makijaż uda się tylko uwaga z słońcem. Będziesz cudnie wyglądać
Spowiedź przeżyjesz
Dziękuję
o fryzurze mówiłam, ale fakt makijaż też musi być perfekt oby ręka nie drgnęła hehe
a opalam się regularnie, więc nie powinno być żadnych niespodzianek, idę tylko podkręcić kolor
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:17   #6
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Ja tez witam na nowym watku ostatnio ciężko mi nadarzyc z czytaniem Was.

Violetta fajnie ze jedziecie razem. Mazury.....tesknie za nimi, byłam kilka lat temu i było fajnie bardzo. Dla zakochanej pary chcącej sie zaszyć gdzieś przed całym światem i nacieszyć soba świetne miejsce. Nie zapomnijcie wpaść na Wilczy szaniec. Mnie sie podobało chociaż ja zawsze miałam fiola na punkcie tego okresu historii gdzie Hitler grał pierwsze skrzypce.

Sofcia zazdroszczę wesela, tez chętnie bym sie wybrała. Swiadkowa nigdy nie byłam ale to pewnie stres.


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk wiec przepraszam za literówki:-D
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:46   #7
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Witam się i ja w nowej części

Chociaż ostatnio się mało udzielałam
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 13:27   #8
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

3 Wątek? Jak to czas leci
Z cyklu każdy ma wady
Spanie na łyżeczkę, muszę się przyzwyczaić. Piersi nie może dotykać bo od razu podniecam się. Tż też trochę chrapie, powiada, że ja też. Ex też to mówił. Mi jego chrapanie nie przeszkadza. Potrafię zasnąć przy głośniej muzyce.
Mój idealny, wymarzony ukochany Tż także je posiada. Humor po pracy a właściwie jego brak, to tak na początek. Następnie także zmęczony po wizycie u córek. Najczęściej legnie na tarasie albo przed telewizorem-nie ogląda go lecz czyta gazetę, książkę. Oczywiście telewizor włączony. A i obsesyjny porządek, ja coś nie posprzątam i B. wraca z pracy to prawie pierwsze co robi, posprząta to. Na plus: nie marudzi, że nie zrobione. Samochody to dzieci. Boże błoto może je zabić. Poważna sprawa. Z alkoholem wie, że musi uważać, bo częste przyjęcia, kolacje, no to wiadomo ciągle alkohol. Lubi rządzić jednak jak nie ma racji to ustąpi. Nie oznacza to, że ja nie mam nic do powiedzenia. By spróbował?! Trochę jest cholerykiem-głównie jeśli chodzi o pracę, sprawy domowe - wysłucha mojego zdania. Despotą raczej nie jest ale z pewnością trochę trudnym facetem. Co lubi? Ach kochanie faktycznie masz rację. Jaki ty mądry oh ah. Lubi jak mu się schlebi. Ale to ma tak każdy facet. Dba o córki nie tak jak co niektórzy.
Oczywiście wszelkie zalety Tż przez mamę są postrzegane jako wady. Byłam wczoraj. Tylko czas tracę. Młotem o ścianę. Słodkie kupiłam do kawy, po pracy do niej. Opowiedziałam, że poznałam jego dzieci. Przemilczałam, że starsza to gorsza sprawa. Powiedziałam, że zaakceptowały, ex też miła. Wychwalał B. jako męża- tak było.
Na wejściu doczepiła się, że jeżdżę jego samochodem. Nie pojęte. A dlaczego nie mam nim jeździć? Bo to jego. Tak powiedziała. Wszystko jej na Nie. Znów wypomniała antykoncepcje. Ma w nosie to, że dobrze mnie traktuje, że kocha i jestem przy nim szczęśliwa. Nie to jest stary drań, który się rozwiódł nie bacząc na dzieci. Oczywiście i przykład. Małżeństwa: w którym to facet mniej więcej w wieku mojego zostawił żonę dla młodej kochanki, której to zrobił dziecko. Dla niej rozwód to rzecz, która nie powinna istnieć. Szkoda gadać. Powiedziałam, że będziemy na ur. Babci. Ona nie życzy sobie. Nie chce by tu przyjeżdżał. Oczywiście i szał. Bez niego już tu nie przyjadę. Koniec. Ja mam dość. Tylko obrażać….Czasami trudno się bronić.
Nie wszystko wam piszę, ale było to piekło. Dojechałam do domu zaryczana pech już był B. Co nieco powiedziałam inne sam ujrzał nie da się ukryć. I też, że bez niego do domu rodzinnego nie mam jeździć. Stado słusznych argumentów.
Na miano matki nie zasłużyła. A wydawało mi się, że nią była
Ps. Tż trochę polepszył mi humor, do pracy przyjechał kurier z bukietem pięknych czerwonych róż. Teraz stoją na moim biurku. Miły liścik. Przynajmniej jak na nie spojrzę to trochę lżej na sercu. Jak go nie kochać?
Trochę się powtórzyłam lecz jestem wściekła. Tak bardzo aż kupiłam sobie kolejne spinki do mankietów. Przydadzą się.
Uwaga dziś wytykam zalety i wady!!!! Właśnie zrobiłam to w pracy. Miałam prawo, bo ten ktoś leni się. Dobrze, że mam mocny charakter bo tak dawno już bym zwariowała.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

No, teraz trochę milej.
Violletto ciesz się z ojca. Super, że jedziecie na wakacje. Rybki szybko mina.
Na weekend będzie piękna pogoda, opalajmy się. V- obiad to dobry pomysł.

Ogólnie jestem w takiej złości, że Tż stwierdził, że lepiej bym nie jechała do pracy samochodem. Zawiózł mnie i przyjedzie po pracy. Myśli o wszystkim. Trochę roztrzęsiona, wnerwiona, mieszanka wybuchowa. Teraz uspokaja mnie praca, stado papierów. Do pracy!
Nie lubię wesel. Te głupie zabawy. Udajemy, pieska, kotka, szczurka, jajko przez nogawkę faceta. Ble

Edytowane przez Ola-zz
Czas edycji: 2014-07-03 o 13:28
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:59   #9
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

ej Dziewczyny ratujcie... znacie jakiś szybki sposób na wypryski na dekolcie?? od kilku dni mnie strasznie wysypało na dekolcie... nie wiem czy to od tabletek anty czy co... już próbowałam wszystkiego - sudocremu, penatena, pimafucort (masc ze sterydem), tribiotyku... i nic!!!!! Już kij w te krosty ale to jest mega zaczerwienione!!! co mogę jeszcze zrobić??? byle to zaczerwienienie zeszło... no załamana jestem... a sukienke mam z pełnym odkrytym dekoltem
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 15:06   #10
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Może coś Cię uczuliło? Coś zjadłaś? (truskawki?).

Dobry podkład.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 15:19   #11
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Może coś Cię uczuliło? Coś zjadłaś? (truskawki?).

Dobry podkład.
Kurcze, jadłam truskawki w ostatnich dniach, ale nigdy nie byłam na nic uczulona, całe życie je jadłam i nic... a teraz takie coś... nigdzie nie mam ani na twarzy... tylko ten przeklęty dekolt...
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 15:44   #12
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Kamuflaz z Catrice badz korektor z Kryolan Niezawodne.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:08   #13
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Sofciaa: A może słońce? Kup zielony kamuflaż Art Deco. Pomoże. Idealny na sińce, siniaki, wypryski, wszystko zamaskuje. Później podkład, puder brązujący i masz gładki dekolt.

Mi kosmetyczka powiedziała. Czasami wysypuje od własnego potu. Ja tak mam na czole. Latem.

No i pochwaliłam się nabytkiem, idealnie pasują do perłowej koszuli. No musiałam się pochwalić.
Dziś obiad się udał, Mniam, mi już smakuje (właśnie jem). Zapiekanka z piersi z indyka, ziemniaki, brokuły, wszystko posypane białym serem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Spiniki 2.jpg (36,0 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez Ola-zz
Czas edycji: 2014-07-03 o 17:13
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:03   #14
ViollettaK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 51
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Chyba Olu dziś potrzebujesz głaskania? Dobrze, będzie.
Opis charakteru twojego B. bardzo mi się podobał. Mój B. też lubi: Misiaczku, jaki ty wspaniały od razu ma 2m. To ich rajcuje. Jacy oni boscy, mądrzy. No tak. Dobrze gadasz. Jeszcze tylko podrapać za uszkiem no i klęczy na kolanach.
Czyli rozumiem: Rozwodników tylko no wytępić? Rozumiem, wiara ale no bez przesady. Sama jestem wierząca no i jakoś jestem z rozwodnikiem. A każda nowa partnerka takiego doprowadziła do rozwodu jego. Brak słów.
Szał, nie zasługuje na miano matki? Zakaz byś sama do niej jeździła od tz swojego? Niewiem tak czytając cię, nie piszesz tego wprost ale chyba wiem co się stało co nieraz to występowało. Pomiędzy tobą a mama (inicjatywa m) I dobrze, że twój był. Przynajmniej się zaopiekował, tobą. Nie powiem tego ty nie powiedziałaś więc ja nie. Jeśli dobrze myślę to lepiej sama nie jedź.
Będzie dobrze, nie słuchaj jej, bądź przy swoim w miłości trwaj. Kwiatów zazdroszczę. Choć sama dostałam niedawno.
Spinki ładne, ale by kobieta do koszuli? Nigdy nie widziałam. Masz swój styl i chyba klasę. Że kobiety noszą krawat, widziałam to.
Dobra rada od młodszej: Spędźcie miły wieczór, winko no i te sprawy. To pomaga zawsze na smutek. Ja czekam na swojego (robi zakupy) razem wieczór.
Obiecaj tylko, że ulegniesz nie i ty i twój będziecie na imprezie babci. Jej miło. A co niektórych olej

Edytowane przez ViollettaK
Czas edycji: 2014-07-03 o 19:05
ViollettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:43   #15
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Poszłam tropem Gosiaczka i jestem w szoku, wzięłam wapno wcześniej, teraz znowu i przed snem jeszcze wezmę, ale już widzę, że zaczerwienienie powoli znika ufffffffffff... może jutro faktycznie wystarczy lekki kamuflaż....
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 21:53   #16
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Poszłam tropem Gosiaczka i jestem w szoku, wzięłam wapno wcześniej, teraz znowu i przed snem jeszcze wezmę, ale już widzę, że zaczerwienienie powoli znika ufffffffffff... może jutro faktycznie wystarczy lekki kamuflaż....
trzymam kciuki. Będzie ok.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:35   #17
avll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

witam

znalazłam wątek przypadkiem. Mój TŻ jest ode mnie starszy ponad...30 lat i nigdy w życiu nie zamieniłabym go na nikogo innego
avll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:38   #18
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

ja też nigdy na nic uczulona nie byłam a w zeszłe lato jak mnie słonko złapało to mi wyskoczyło uczulenie na ręce :O ale wypiłam wapno i było ok.

Co do wesel- same w sobie uwielbiam, uwielbiam patrzeć na pikną pannę młoda, jacy są szczęśliwi itp, potańczyć ale też nie lubię tych głupich zabaw.

Nie trafiłam jeszcze na wesele na którym ludzie bawiliby się normalnie a nie jakieś rozbieranki, erotyczne tańce, kotki, szczurki..

Ja sobie powiedziałam, ż jak kiedykolwiek wezmę ślub to zastrzegę sobie, że nie życzę sobie takich zabaw (inne np. jak pan młody i pani młoda czytają sobie karteczki śmieszne co będą robić w domu np. pani młoda: od dzisiaj rządzę ja, pan młody: od sprzątania itp) ale takie zabawy że jajka się przekłada, buta komuś zabiera, rozbieranki- nie lubię i aż nie chce mi się bawić..

Od rzucanego welonu też zawsze uciekam jak najdalej a nie jak na filmach, że się tłuką o welon czy bukiet :P

Bo te zabawy po prostu mi się nie podobają.

Albo tańczenie za kasę z parą młodą.. wg mnie wystarczy ze się wykosztowali na prezent i swoje ciuchy na wesele, a nie jeszcze płacić za taniec :P
Wiem, ze nie każdy musi iść ale tez głupio jak oni stoją i czekają a nik się nie rusza...

Ja takich zabaw nie będę chciała mieć, tzn chcę ale nie takie głupkowate i zboczone. Tylko jakieś normalne, ze smakiem. TŻ podziela moje zdanie.

Dzisiaj kolejna nasza rozmowa była.. niby ok ale nadal się chyba nie rozumiemy. Mówię: to zachowujemy się jak po rozwodzie i ustalasz dni kiedy się z dzieckiem widujesz czy się rozstajemy czy co?

Zdenerwowaliśmy się, oboje czegoś chcemy ale chyba nie potrafimy sobie wytłumaczyć o co naprawdę chodzi ....


avll wow, gratuluję i podziwiam. Ja mam problem z wiekiem mojego TŻta który jest 20 lat starszy a co dopiero więcej.. nie wiem czy gdybym z nim nie była to drugi raz związałabym się z tyle starszym.. tzn raczej nie z ponad 20 ale tak z 10 bym mogła, więcej chyba nie..

Bo już wiem co mi przez to doskwiera i chyba nie chciałabym drugi raz się zamartwiać...

Może opowiesz coś więcej? jak się poznaliście, jak długo jesteście razem, nigdy nie miałaś żadnych wątpliwości co do jego wieku? Jesteście parą czy narzeczeństwem? a może już po ślubie? jakieś dzieci? (ty lub TŻ)? Jak otoczenie?

Edytowane przez kinia656
Czas edycji: 2014-07-03 o 22:41
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:51   #19
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Poszłam tropem Gosiaczka i jestem w szoku, wzięłam wapno wcześniej, teraz znowu i przed snem jeszcze wezmę, ale już widzę, że zaczerwienienie powoli znika ufffffffffff... może jutro faktycznie wystarczy lekki kamuflaż....
też miałam właśnie wapno doradzić do jutra będzie ok, najwyżej czymś zamaskujesz w razie czego. Udanej zabawy życzę.
Ola ja nie chcę być czarnowidzem, ale wydaje mi się, że z takim nastawieniem Twoja mama nigdy nie odnajdzie się w zaistniałej sytuacji. Choć może jak zobaczy, że ten związek trwa wystarczająco długo jak dla niej? Nie wiem, nie miałam podobnych scysji z rodzicami, od razu zaakceptowali, choć między nami mniejsza różnica wieku. Sama mam dzieci, więc pewnie martwiłąbym się trochę gdyby mi córka przyprowadziła do domu a z 15 nawet lat starszego, ale u Twojej mamy to jest chyba tak, że ona chce, żeby było po jej myśli i koniec. Stara się wyprzeć, że jest Ci z nim dobrze, na siłe nie chce zaakceptować.
Co do spinek śliczne, sama bym sobie takie sprawiła mając bardziej wymagającą pracę. Lubię się elegancko ubrać, ale męczy mnie koszula na ostatni guzik i szpilki. W szafie mam kilka par eleganckich ciuchów, ale to od okazji, a wolę styl bardziej kobieco-sportowo-luźny, mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. W ogóle to kocham krótkie spódniczki i kolor różowy, ale co do różu to wiek już chyba nie ten, a do krótkich spódniczek.....odchudzam się. Mam do zrzucenia trochę kilo
Dziś rozmawiałam z ex, przyjedzie po dzieciaki w niedzielę po 18stej, czyli jak skończy zmianę. Dwa tygodnie bez dzieci....... nie wiem jak przeżyję, choć powinnam się cieszyć namiastką wolnego czasu po powrotach do domu, do tego mam w międzyczasie tyle papierkowo-urzędowych spraw do załatwienia, że te dni mi przelecą przez palce. W sumie to nie wiem od czego zacząć, wszystko pilne......i na wczoraj

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
witam

znalazłam wątek przypadkiem. Mój TŻ jest ode mnie starszy ponad...30 lat i nigdy w życiu nie zamieniłabym go na nikogo innego
ooooo zapraszamy, zapraszamy, opowiedz coś więcej, w jakim wieku jesteście, no i jaki stosunek ma do tego Wasze otoczenie, przecież to duża różnica wieku. Pozdrawiam

Edytowane przez justynaxxx86
Czas edycji: 2014-07-03 o 22:55
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 23:02   #20
avll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez justynaxxx86 Pokaż wiadomość
ooooo zapraszamy, zapraszamy, opowiedz coś więcej, w jakim wieku jesteście, no i jaki stosunek ma do tego Wasze otoczenie, przecież to duża różnica wieku. Pozdrawiam
Ja mam 27, on 31 więcej. Znamy się od dawna, razem jesteśmy od czterech miesięcy. Ja tego nie chciałam, broniłam się jak mogłam, on się nie poddawał, aż w końcu mnie zdobył. Otoczenie było w szoku, ja zresztą też, bo takie historie znałam z tv, zawsze różnica większa niż 10 lat wydawała mi się nie do zaakceptowania. Ale wyszło jak wyszło, nigdy z nikim nie było mi tak dobrze, nigdy nikt tak o mnie nie dbał, więc opinie ludzi, nawet jeśli czasem ktoś nas bierze za ojca i córkę, mam głęboko w nosie
avll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 23:11   #21
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Co do wesel...... jakoś wiele razy nie byłam jako gość, jakoś tak wyszło, kilka razy w życiu zaledwie wypadło, ale pewnie kiedyś zacznie się sezon. Dla mnie słowo "wesele" to jedno skojarzenie..... swego czasu, żeby jakoś dorobić kelnerowałam na weselach. Masakra. W dzień wesela od 6rano na sali, bo trzeba wszystko przygotować, po przyjeździe młodej pary i gości to już po prostu kosmos, a najgorsze, że całe wesele na szpilkach i w tym cholernym mundurku! Wesele kończy się, trzeba jakoś ogarnąć po wyjściu ostatnich gości, wraca się do domu, kładzie o 7rano, a o 11stej już trzeba być na sali, żeby wszystko ostatecznie przywrócić do porządku i poprawiny..... a po wszystkim człowiek pada na twarz. Oczywiście w trakcie imprezy alkohol dozwolony (jedyna "praca" jaką znam, gdzie tak jest) i zwykle przed roznoszeniem gorącego dania po kieliszku na jedną nogę i po kieliszku na drugą. Tyle, co ja się uśmiałam w tamtym okresie życia to chyba nigdy. Miałam kucharza, który gotował na tych weselach i zawsze kompletował sobie ekipę, tylko z nim chodziłam po takich imprezach i nie znam pracy, w której się tak uśmiałam i towarzystwo byłoby tak doborowe, jednak ceną było niewyspanie cały weekend i do tego zmęczenie, obolałe nogi...... ale gdyby kiedyś padła propozycja "czy byś nam nie pomogła Justynko" to chyba nawet gdybym zawalona robotą była..... dla humoru tych świetnych ludzi na pewno bym się nie zastanawiała. Nieciekawe jest trochę towarzystwo po północy, jak już dziadkowie się wstawią, ale zawsze można brać to żartem. Na co dzień służbowo choć wcale nie sztywno, dlatego taki weekend rozrywki weselnej chyba mogłabym jeszcze przeżyć

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
Ja mam 27, on 31 więcej. Znamy się od dawna, razem jesteśmy od czterech miesięcy. Ja tego nie chciałam, broniłam się jak mogłam, on się nie poddawał, aż w końcu mnie zdobył. Otoczenie było w szoku, ja zresztą też, bo takie historie znałam z tv, zawsze różnica większa niż 10 lat wydawała mi się nie do zaakceptowania. Ale wyszło jak wyszło, nigdy z nikim nie było mi tak dobrze, nigdy nikt tak o mnie nie dbał, więc opinie ludzi, nawet jeśli czasem ktoś nas bierze za ojca i córkę, mam głęboko w nosie
różnica rzeczywiście duża, Twoi najbliżsi, rodzice, zaakceptowali to?
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 23:15   #22
avll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Moi rodzice nie zyją, zdanie innych nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia
avll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 23:33   #23
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
Moi rodzice nie zyją, zdanie innych nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia
przepraszam za pytanie, wyrazy współczucia.
Dla mnie kiedyś głupotą i niesmakiem było wiązanie się ze starszym choćby nawet kilka lat (7,8) facetem. Teraz jestem z 12 tal starszym i wiem, że starsi mężczyźni to jednak coś dobrego, co w życiu spotyka kobietę. |Cieszę się też, że trafiłam na ten wątek na wizazu, gdzie z dziewczynami w podobnej sytuacji można porozmawiać. Są w życiu różne sytuacje, na które reagujemy w odmienny sposób my i nasi starsi mężczyźni, pojawiają się różne problemy. Ja osobiście nie zdecydowałabym się na związek gdzie jest taka różnica, ale Tobie zyczę powodzenia, skoro coś do siebie czujecie nie ważne jest zdanie otoczenia, na to trzeba się uodpornić, na ludzkie komentarze. Ja nie wiem, czy żyję w innym swiecie, ale żadna osoba z mojego otoczenia nigdy nie powiedziała mi, że między nami jest duża różnica wieku. avll trzymaj się mocno swojego uczucia jeśli Ci z nim dobrze i powodzenia

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

avll, możesz nie odpowiadać, ale w takim wieku Twój TŻ chyba jest już z jakimś doświadczeniem typu dzieci i te sprawy? Masz jakikolwiek kontakt z jego rodziną?
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 23:35   #24
avll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Kochana, ja też zawsze mówiłam, że nigdy w zyciu nie będę z kimś starszym choćby 5-10 lat lat. A teraz co? Jestem najlepszym przykładem, żeby nigdy nie mówić "nigdy", bo nie wiadomo co nas w życiu spotka. Teraz tak bardzo cieszę się, że go mam, jestem o niego potwornie zazdrosna, chociaż w sumie to on ma w łóżku 20-tkę i powinien jej pilnować, że cały mój dotychczasowy światopogląd legł w gruzach. Zresztą tak naprawdę to tej różnicy aż tak nie widać, on wygląda na jakieś 40-45 lat, a co kto pomyśli? A co nas to obchodzi?
avll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 07:28   #25
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

avll witaj na wątku podziwiam różnicę wieku człowiek nigdy nie wie, co go w życiu spotka... może zakładać - o będę mieć męża max 3 lata starszego, ale tak naprawdę życie wszystko weryfikuje. Ważne by się dobrze dobrać mentalnie.

Kinia co do wesel - ja lubię zabawy, ale nie wszystkie. Masz rację z tą zabawą z welonem i tańczeniem z młodymi. Koperta i tak już obciąża gości, więc takie 'zbieranie na tacę' mi się również nie podoba.

Wapno pomogło. Owszem mam krostki, ale w kolorze swojej skóry ufff... całe to zaczerwienienie znikło i jak lekko przypudruję, nie powinno się rzucać w oczy.
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 08:57   #26
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
witam

znalazłam wątek przypadkiem. Mój TŻ jest ode mnie starszy ponad...30 lat i nigdy w życiu nie zamieniłabym go na nikogo innego
Witam i ja

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
Co do wesel- same w sobie uwielbiam, uwielbiam patrzeć na pikną pannę młoda, jacy są szczęśliwi itp, potańczyć ale też nie lubię tych głupich zabaw.
A ja wesel nie lubię i omijam szerokim łukiem Całe szczęście nikt z rodziny nie planuje ślubu w przeciągu najbliższych miesięcy także mogę być spokojna A uprzedzając pytanie czemu nie lubię wesel: nie umiem tańczyć, wcale. Jedyny taniec jaki akceptuję to pogo
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:46   #27
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Avll witaj

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
a nie jakieś rozbieranki, erotyczne tańce, kotki, szczurki..
Bo nie bylas na moim
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:54   #28
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Sofciaa na przyszłość kup wapno 1000 i witaminę C 1000 Rozpuszczamy w wodzie i razem pijamy. Taką dawkę można wypić raz na 24h. Idealnie przed grypą, uczulenia.
NightwishLove Także nie umiem tańczyć. Z kolei Tż trochę lubi i ma talent. Jak byliśmy u znajomych, puszczona muzyka to od razu musiałam 2 razy zatańczyć. On umie tańczyć ja go deptałam. Nigdy nie łapałam welonu, kwiatów. Nie na widzę. A wszystkie ciotki wraz z moją mamą, krzyczą no idź. Baw się. Wesele ideał (takie bez zabaw, nawet rzucania, kwiatów, welonu). Czy też zauważyłyście, że w każdej rodzinie jest wujaszek niski lat (50-60). Który to obtańczy wszystkie kobiety? Nawet w kabaretonie o tym było.
Avll- 30 różnicy sporo lecz życzę ci szczęścia. I to dużo.
Ja też broniłam się przed swoją miłością (18) to tylko porównując do Ciebie. 2 walczył i wywalczył.

Justyna a ja uwielbiam elegancko: garsonki, sukienki dopasowane, marynarki, żakiety, koszule. W pracy jak siedzę przy biurku, nóg nie widać to mam niskie klapki. A jak muszę to ubieram obcasy Dla zdrowia. Kocham obcasy.
Bliska kumpela z pracy, kiedyś mi napomknęła: Ty słuchaj ten no (obecny tż) wiesz jak on się tobie przygląda jak idziesz. Chodziło oto, że ja niska obcas, bardzo obcisła spódnica ołówkowa, nylony FF czarne. Pupa też dosyć duża. Pod spódnicą odznacza się pas do pończoch taki, 6-8 żabek. No to domyślacie się jak to fajnie z tyłu wygląda. Mój to niedawno skwitował, to już wie o czym kobiety gadają. A on tak się starał by mu oko nie uciekało. He, he he. Tak się starał, że wszyscy o tym wiedzieli. Chyba kiepsko się starał.

Czarnowidzem? Nie jesteś. Już to sobie uświadomiłam. Nie da się tego zmienić. Boli to bardzo. Mi miesiąc nerwów pomógł wrócić do idealnej wagi czyli prawie 49 kg. Nie jestem chuda ale minimalny brzuszek mam i krągłości też: Idealnie. Biust ten sam 30g ang. Cud Jak chudnę, w biuście prawie nic się nie zmienia
Ciesz się wolnego od dzieci.
Tż zapiekanka smakowała Miło to usłyszeć.
Z nerwów zapomniałam, jutro mamy tż córki. Ma być super pogoda, więc po obiedzie robimy mały wyjazd.

Edytowane przez Ola-zz
Czas edycji: 2014-07-04 o 12:14
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:52   #29
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Witam i ja w nowym wątku choć częściej go podczytuję, niż piszę

Cytat:
Napisane przez ViollettaK Pokaż wiadomość
Radośnie rozpocznę wątek

Jus. Łe to naprawdę wartościowy facet.
Spanie na łyżeczkę. A tak dziwiła mnie nazwa. Ja wiercę się po całym łóżku a z kołdry robię kokon, w który się zawijam (tak jak motyl) zatem B. mój zostaje bez kołdry. No ale jak noce to nie wiem.
Nie umiem z kimś spać na łyżeczkę ani w innej konstelacji w przytuleniu, no, chyba, że zaraz po seksie i na krótko ja do spania muszę mieć oddzielną kołdrę, bo zawijam się w nią jak naleśnik i tak śpię. Ciężko mi się z kimś śpi pod jedną kołdrą.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Poszłam tropem Gosiaczka i jestem w szoku, wzięłam wapno wcześniej, teraz znowu i przed snem jeszcze wezmę, ale już widzę, że zaczerwienienie powoli znika ufffffffffff... może jutro faktycznie wystarczy lekki kamuflaż....
O rany, przypomniało mi się...
Dwa tygodnie przed własnym ślubem wywaliłam się biegnąc do autobusu, popisowo rozwalając sobie łokieć, a ponieważ byłam poza domem i nie miałam przy sobie wody utlenionej/czegoś do zdezynfekowania, rana zaogniła się i wdała mi się jakaś paskudna infekcja. Poszłam więc do lekarza i dostałam antybiotyk. Od tego antybiotyku dostałam strasznej wysypki na dekolcie (a suknia ślubna miała zupełnie odkryty dekolt, ramiona i plecy) więc było bieganie do dermatologa po maść na krosty. Nie pamiętam, co to było, ale pomogło. Tylko przez jakiś czas chodziłam do pracy z szyją szczelnie owiniętą chustą.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
witam

znalazłam wątek przypadkiem. Mój TŻ jest ode mnie starszy ponad...30 lat i nigdy w życiu nie zamieniłabym go na nikogo innego
Cześć, avll
Jak się poznaliście, jeśli mogę spytać?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:21   #30
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
NightwishLove Także nie umiem tańczyć. Z kolei Tż trochę lubi i ma talent. Jak byliśmy u znajomych, puszczona muzyka to od razu musiałam 2 razy zatańczyć. On umie tańczyć ja go deptałam. Nigdy nie łapałam welonu, kwiatów. Nie na widzę. A wszystkie ciotki wraz z moją mamą, krzyczą no idź. Baw się. Wesele ideał (takie bez zabaw, nawet rzucania, kwiatów, welonu). Czy też zauważyłyście, że w każdej rodzinie jest wujaszek niski lat (50-60). Który to obtańczy wszystkie kobiety? Nawet w kabaretonie o tym było.
Oj tak, mnie wesela po prostu irytują czasem. Tu łapanie welonu, tu jakieś zabawy... Dla mnie bezsens Po prostu nie lubię i mam nadzieję, że akurat będę chora jak będę musiała iść na jakieś wesele. Może to też dlatego, że zawsze wszyscy ze wszystkimi tańczyli a ze mną nikt nie chciał

Oj tak, w każdej rodzinie jest taki wujek
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 11:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.