czym nawilżyć włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 19:51   #1
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Unhappy

czym nawilżyć włosy?


witam! moje włosy są w okropnym stanie! jest to efekt wszystkiego co najgorsze czyli rozjasniania, prostowania i okropnego płynu prostującego SOLIXXX nie dosc ze nie miłam prostych włosów to jeszcze mam okropnie przesuszone. proszę o pomoc w ich naiwilzeniu. mysle o obcieciu włosków jednak mam w tym roku mature a przesądy mowia ze tego nie nalezy robić:P wierzycie w to??
pomocyyyyyyyyyyyyy!!!!!!! !!!!!!!!!!
nie moge na moje włoski juz patrzec
gandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:07   #2
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: czym nawilżyć włosy?

gandusiu nie słuchaj pierdołów, jak się przygotujesz to nawet jakbyś w nocy przed matura ochlastała się na zero to i tak zdasz. A odnoście Twojego pytania radzę skorzystać z wyszukiwarki - było multum tego typu wątków. I odzywek, bardzo dobrych, też jest masa. Rigenol dla przykładu. I przede wszystkim odstaw prostownice, cud płyny i daj kudełkom wytchnąć. Pozdrawiam.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:51   #3
Tequillaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 193
Dot.: czym nawilżyć włosy?

Polecam wyszukiwarke ale również odrzywkę Wax olejek rycynowy i jakies tablety do polykania, moze to poprawi kondycje Twoich włosów mi pomogło też miałam kiedyś straszne kłaki
Tequillaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:55   #4
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Dot.: czym nawilżyć włosy?

A ja polecam serie Dove do włosów rozjaśnionych lub taką do włosów zniszczonych, bardzo dobrze nawilża. No a przede wszystkim tak jak mówią dziewczyny trzeba dać im odetchnąć, zrezygnuj z prostowania, rozjaśniania chociaż wiem że to trudne.... Ale czasem warto polubić takie włosy jakie dała nam natura Aha i nie wierz w te przesądy do matury, ale zanim obetniesz spróbuj je podratować. Powodzenia!
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.