Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 19:35   #2041
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
super, ze tak dobrze znosisz poczatki ciazy. ja sobie nie wyobrazam.... kolejne bebe odroczone
bardzo chciałabym żeby tak było do końca
odraczaj, byle nie za długo. greckie rodziny musza być duże
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:41   #2042
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie mow nic o kurierach, dzisiaj myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok zamowolismy materac, wielki. firma furierska k-ex, info po zakupie: transport plus wniesienie do pierwszego pomieszczenia.
K-ex jest na mojej "czarnej liście" razem z UPS A wniesienie hmmm ja bym chyba poczekała, oni przecież mają jakąś łączność z bazą i informacją.
Kiedyś do taty służbowo przyszły paczki i kurier powiedział, żeby wnieść. Na co moja mama, że jej powiedziano, że paczki mają być wniesione, nie wymaga 1 piętra tylko do piwnicy (szerokie wejście do garażu) na co on, że wnoszą paczki a to są palety. Okazało się, że nadane były paczki,a oni pogrupowali w palety. No ale mama się uparła, że ona nie da rady i nie podpisze odbioru, to facet wniósł, a co się nagadał, że go plecy bolą ... A jak teraz przyjeżdża DHL po paczki, to tata tylko garaż z pilota w piżamach otwiera i załatwione
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:50   #2043
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

hello witam po miliardzie lat świetlnych przerwy.. na biezaco pewnie nie bede ale zajrzalam w koncu :P

ZU PODSUMOWANIE:
2zęby, 4na wylocie
raczkujemy
stajemy
śpimy 2x 30min
jakieś 11kg szczęścia
80+ cm
ciuchy 86/92 :P
butki 19

naśladujemy dzwięki
tańczymy
codziennie hustawki i zjezdzalnie :P
jemy wszystko co do zjedzenia (i nie tylko hehe)
ogólnie jest uroczo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140131_144031.jpg (161,9 KB, 46 załadowań)
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013

Edytowane przez axella
Czas edycji: 2014-03-05 o 19:52
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:51   #2044
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Gratulacje gratulacje
W takim razie i ja chyba kupię niedługo bidon i spróbuję jakoś Młodą nauczyć bo z kubeczka rozlewa a poza tym na dwór tak jak piszesz nie nadaje się.
No i super z tym schodzeniem z kanapy
przypomnialas mi, ze nie podziekowalysmy za glosy w konkursie niekapkowym!

CIOTKI! NELA DZIEKUJE ZA KUBEK (ma fajny miekki ustnik) - JUZ UMIE GO OBSLUGIWAC
i jeszcze nasze przygotowania do lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (91,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (55,2 KB, 26 załadowań)
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:58   #2045
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
pamiętajcie, dziś dzień teściowej diabli pewnie już rano z kwiatami u swojej była
ojej przegapiłam! może jeszcze przed polnoca wyslac jej smska?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość


aaa chyba Wam nie pisałam Kubie wyszło 5 zębów w 1,5 tygodnia po 3 miesiacach przerwy, czekamy na ostatniego kreka juz jest
wow, jak grzyby po deszczu! dosypywalas mu wapnia do jedzenia? hehe niezły wynik. u nas nadal ciagle dwa i czekam na kolejne.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
AAaaaaa Diabli dopiero teraz doczytałam!! Gratulacje!!!k laski:

a co z ta Twoja praca? jak to się skonczylo?

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A z budową to istna masakra. Tyle spraw powychodziło o których nie mieliśmy pojęcia. Raczej nie zmieścimy się w kwocie którą zakładaliśmy na stan surowy.
zawsze tak jest. my przy głupim remoncie łazienki wydaliśmy 2x tyle ile zakladalismy. tez mi się marzy wlasny domek
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:00   #2046
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


a co z ta Twoja praca? jak to się skonczylo?[COLOR="Silver"]
Księgowa załatwiła wszytsko z zusem ale nie była szczęśliwa z tego powodu i chciała do wszytsko na mnie zwalić żebym musiała sama. Wiec jestem bezrobotna...
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:06   #2047
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
K-ex jest na mojej "czarnej liście" razem z UPS A wniesienie hmmm ja bym chyba poczekała, oni przecież mają jakąś łączność z bazą i informacją.
Kiedyś do taty służbowo przyszły paczki i kurier powiedział, żeby wnieść. Na co moja mama, że jej powiedziano, że paczki mają być wniesione, nie wymaga 1 piętra tylko do piwnicy (szerokie wejście do garażu) na co on, że wnoszą paczki a to są palety. Okazało się, że nadane były paczki,a oni pogrupowali w palety. No ale mama się uparła, że ona nie da rady i nie podpisze odbioru, to facet wniósł, a co się nagadał, że go plecy bolą ... A jak teraz przyjeżdża DHL po paczki, to tata tylko garaż z pilota w piżamach otwiera i załatwione
my tez mielismy wielka ochote poczekać, ale te 20 osob na infolinii przewazylo szale...tz wyszedł z pracy wlasciwie bez słowa, a dzisiaj miał naprawdę dużo pracy. on tez nam cos tlumaczyl, ze nie ma oznaczenia do wniesienia, bo to palety, a nie paczki, ale średnio sluchalam, bo Nele byle jak ubrałam i w myślach kombinowałam co z nia zrobić i kogo poprosić o pomoc w sumie tez mogłam się uprzec...gorzej gdyby gość zdecydowal, ze odjezdza i musielibyśmy później materac odbierać z jakiegoś magazynu. do samochodu nie wcisnelabym hehe.
z innymi firmami kurierskim tz wspolpracuje w pracy i oni pewnie bez problemu wnieśliby mi go nawet do sypialni (wynosząc stary).

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
hello witam po miliardzie lat świetlnych przerwy.. na biezaco pewnie nie bede ale zajrzalam w koncu :P

ZU PODSUMOWANIE:
2zęby, 4na wylocie
raczkujemy
stajemy
śpimy 2x 30min
jakieś 11kg szczęścia
80+ cm
ciuchy 86/92 :P
butki 19

naśladujemy dzwięki
tańczymy
codziennie hustawki i zjezdzalnie :P
jemy wszystko co do zjedzenia (i nie tylko hehe)
ogólnie jest uroczo
nie zapominaj o nas :P wiem, ze randkujesz i nie masz czasu, no ale łizaż tez zobowiazuje

dla Zu za postępy!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 20:08   #2048
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Ja tylko przyszłam się pochwalić, że odetchnęliśmy z ulgą bo wczoraj byliśmy u okulisty i jednak nie ma Lenka zeza Byłam przerażona opcją, że będą jej zakładać okularki Całe szczęście trafiliśmy do super lekarki, która rozwiała wszystkie nasze wątpliwości

A teraz zabieram się za nadrabianie Was póki dzieć śpi
super, że nie będzie operacji uff..

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Eskapada - strasznie Wam współczuję tych ciągłych walk z nieznanym wrogiem niech ta wysypka w końcu da spokój Twojej córce!

Karolina - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych ciążowych zachcianek owszem ja zachcianki mam...ale nie mam ich czym wytłumaczyć

Kurcze pisałam jakiś czas temu że Hela ma suche policzki...(prosiłam wtedy Clo o pomoc i posłuchałam jej rady z eliminacją nowości w diecie). I było chwilę lepiej a teraz znowu coś się dzieje i Helena ma kaszkę na policzkach, taką delikatną wysypkę. Widać ją szczególnie jak jest ciepło np. po spaniu.
I się zastanawiam...bo pisałyście że w pieczywie jest dużo świństwa a od jakiegoś czasu daję jej pociumkać bułkę prawie codziennie. Oczywiście, że nie zwróciłam uwagi czy wysypka pojawiła się po bułce czy wcześniej
to mogło by być to?
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Aha, podziwiam tak długo kp


Antoś ma chore gardełko... strasznie skrzeczy biedak, byliśmy u lekarza i dostał antybiotyk. Dzisiaj w nocy strasznie płakał - pewnie go bolało, ogólnie jest marudny i najchętniej cały czas byłby na rękach... serce mi się kroi gdy słyszę jego chrypę mnie niestety też gardło boli... mam nadzieję, że szybko przejdzie, póki co biorę tylko Prenalen, bo nie wiem co mogę

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Szkoda tylko, że mam ochotę na same niezdrowe rzeczy... Nutella, ciastka, lody
Zdrowia dla Waszych dzieciaczków Żeby im szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
super



biedaki



zdrowiejcie szybciej, w przyszłym tyg mam nadzieję że dzieciaki się pobawią

---
W Biedrze fajne naklejki znów są do pokoju dziecięcego. chciałam sówki, ale nie było już. kupiłam świecące w nocy z owcami

I jeszcze się pożalę. Wczoraj w końcu wybrałam się do fryzjera (mąż dostał wypłatę za pracę w weekendy, już mnie szlag trafiał z włosami) i zawsze tam gdzie chodziłam do różnych babek było wszystko ok, wychodziłam zadowolona. A wczoraj trafiłam do jakiejś młodej dziewczyny, 2 dzień w pracy jak się okazało. Nie zniszczyła mi włosów ale nic nie wycieniowała, nic nie zrobiła jak chciałam. Nie chciałam jej robić przykrości (a powtarzałam kilka razy żeby tu podcięła, tam, robiła to ale widać nie wyszło jej) więc zapłaciłam te 40 zł i poszłam. A w domu zaraz zadzwoniłam do "mojej" fryzjerki w Gliwicach i umówiłam się na piątek na drugie podcięcie zaś 40 zł pójdzie, no ale jak mam kolejne 3-4 miesiące chodzić niezadowolona do kolejnego podcinania to już wolę iść od razu. no jedyne na co mnie namówiła to na zapuszczanie już grzywki, bo zaś chciałam to zostawić na potem, i tak od kilku lat. czeszę na bok czoła od wczoraj, wyglądam jak Hitler
O kurka, nie zazdroszcze. Ja wiem co to znaczy wyjść niezadowolonym od fryzjera ( właściwie sporadycznie zdarza mi się wyjść zadowolonym). Mam nadzieję, że po piątkowej wizycie będziesz szczęśliwa i pochwalisz się fryzurką

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie mow nic o kurierach, dzisiaj myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok zamowolismy materac, wielki. firma furierska k-ex, info po zakupie: transport plus wniesienie do pierwszego pomieszczenia. godz. 10 dzwoni kurier - "będę za 40 min." dobrze, tylko punktualnie, bo za 2 godziny ide z dzieckiem na spacer. wskoczylam pod prysznic. wchodzę, telefon. - "będę za minutke", no to wychodzę. ubrałam co było pod reka i znow telefon "czekam na dole" yyy, mam zejść tak? "no ja nie wnosze. "aaa, w takim razie musi pan poczekać. telefon do tzta do pracy, ubrałam siebie, ubrałam Nele i idziemy. na szczęście nasz tata pracuje 100 metrow od domu. wkurzyl się, bo kurier nawet jemu pomoc nie chce...myśleliśmy, ze po prostu sam nie daje rady. telefon na infolinie, "20 osob przed toba, proszę czekac" zlitowałam się, podpisałam odbior, dziecko na gore do kojca, poprosiłam staruszke sasiadke żeby tylko dotrzymala malej towarzystwa...i probowalismy wnieść materac. cholerstwo ciężkie, nieporęczne, odpuscilam. na szczęście jeden z sasiadow się zlitowal i pomogl tzowi wnieść go do windy. na piętrze już sunęliśmy go po podłodze. ehh, nie rozumiem dlaczego przy takich wielkich przesyłkach nie jeździ dwóch dostawców przecież o godz. 10 rzadko kiedy mezczyzni siedza w domach...a ja z dzieckiem pod pacha naprawdę wiele nie zrobiłabym. i dlaczego nie mogl przed przyjazdem powiedzieć, ze powinnam sobie zorganizować pomoc? mam ochote zadzwonić i do firmy kurierskiej i do sprzedawcy, który z nimi zawiera umowy
Mnie też kurierzy czasami wkurzają, nam tak marudzili z łóżeczkiem dla Daro. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła i do firmy i do tego sprzedawcy, a co..jak się ludzie nie będą zgłaszać to się jakość usług nie poprawi

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
hello witam po miliardzie lat świetlnych przerwy.. na biezaco pewnie nie bede ale zajrzalam w koncu :P

ZU PODSUMOWANIE:
2zęby, 4na wylocie
raczkujemy
stajemy
śpimy 2x 30min
jakieś 11kg szczęścia
80+ cm
ciuchy 86/92 :P
butki 19

naśladujemy dzwięki
tańczymy
codziennie hustawki i zjezdzalnie :P
jemy wszystko co do zjedzenia (i nie tylko hehe)
ogólnie jest uroczo
dla Zu
Jak na rozmowie?

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
przypomnialas mi, ze nie podziekowalysmy za glosy w konkursie niekapkowym!

CIOTKI! NELA DZIEKUJE ZA KUBEK (ma fajny miekki ustnik) - JUZ UMIE GO OBSLUGIWAC
i jeszcze nasze przygotowania do lata
Ale ten kubek duży Ale jeśli się sprawdza to super, na dłużej posłuży
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:15   #2049
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Poszłabym na twoim miejscu do poprawy.

Mi też nie.
O popatrz, to się następnym razem zgłoszę do ciebie o polecenie fryzjera, bo moja hmmm no niby fajnie, ale coś nie tak

A to akurat fryzjer w Sos


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:16   #2050
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

wszystkim chorowitkom zycze zbiorowo zdrowka!
Karolina, a nie mialysmy w naszym podupadlym klubie zebranych info na temat czym sie leczyc w ciazy? zajrzyj

puchatkowa, super wiadomosc, mozesz odetchnac szkoda tylko ze tyyyyle czekalas na ta ulge.

bylam dzisiaj z Florkiem w pracy. troche sie nazwiedzalismy, mlody zaczepial dziewczyny, a na facetow reagowal roznie. u moich bezposrednich kolegow siedzial na kolanach, pozowal do zdjec (no dobra, przy okazji obrzygal mojemu szefowi spodnie ), a jak poszlismy do tradingu i tam mlodego oprowadzilam troche, to ten zero usmiechow, koncentracja... i jak pare traderow mnie zagadalo i tak sobie gadalismy, to Flo w ogole na nich nie chcial patrzec totalny zlew! zero usmiechu, chociaz oni sie przymilali... tja, nie z Florkiem te numery! wyczul, ze to zli ludzie

mlody od wczoraj mowi MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
a dzisiaj po powrocie do domu zaczal robic papa chyba setki machajacych ludzi go przekonaly
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:25   #2051
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Axella super umiejetnosci ma Zu
Puchatkowa przylaczam sie do pytania dlaczego podejrzewaliscie, ze Lenka ma zeza? Ciesze sie,ze podejrzenia sie nie sprawdzily
Diabli historia z kurierem wkurzajaca, ale co tam, jak zwykle fajnie nam ja opowiedzialas. Wez Ty zacznij jakiegos bloga tworzyc, masz we mnie pierwsza subskrybentke- uwielbiam Twoja narracje

Cloche (Ty tez bloga zakladaj ) fajna wycieczke mieliscie powrot do pracy obgadany? Flo sie rozszalal z nowymi umiejetnosciami! Mama jest cudowne, kocham to slyszec a co do papa to odkrylam,ze Sofia robi papa jak ma za duzo wrazen i jest zmeczona, takze wiesz

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 20:41   #2052
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dla Zu
Jak na rozmowie?
oo co to za rozmowa? chwal się

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj z Florkiem w pracy. troche sie nazwiedzalismy, mlody zaczepial dziewczyny, a na facetow reagowal roznie. u moich bezposrednich kolegow siedzial na kolanach, pozowal do zdjec (no dobra, przy okazji obrzygal mojemu szefowi spodnie ), a jak poszlismy do tradingu i tam mlodego oprowadzilam troche, to ten zero usmiechow, koncentracja... i jak pare traderow mnie zagadalo i tak sobie gadalismy, to Flo w ogole na nich nie chcial patrzec totalny zlew! zero usmiechu, chociaz oni sie przymilali... tja, nie z Florkiem te numery! wyczul, ze to zli ludzie
przyznaj się, ze przed spotkaniem szepnelas mu slowko i zapamietal kto jest kim rzygami na spodniach pewnie mamie podwyżki nie zalatwil...ale najważniejsze, ze wie na kogo tam trzeba uwazac


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mlody od wczoraj mowi MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
a dzisiaj po powrocie do domu zaczal robic papa chyba setki machajacych ludzi go przekonaly
braaaawo za MAMA! Nela uwielbia się ze mna droczyć: powiedz mama proooosze "ta-ta ta-ta" Nelunia kochanie, powiedz mamusia "ta-ta ba-ba" no dobra to mow sobie co chcesz ... "ma-ma"

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Axella super umiejetnosci ma Zu
Puchatkowa przylaczam sie do pytania dlaczego podejrzewaliscie, ze Lenka ma zeza? Ciesze sie,ze podejrzenia sie nie sprawdzily
Diabli historia z kurierem wkurzajaca, ale co tam, jak zwykle fajnie nam ja opowiedzialas. Wez Ty zacznij jakiegos bloga tworzyc, masz we mnie pierwsza subskrybentke- uwielbiam Twoja narracje
taaa, a mnie wstyd, ze klepie bez ladu i składu (o składni, interpunkcji, ba nawet o polskich znakach) zapominając przelewam myśli i wale w klawiaturę jak opetana...i wychodzą z tego takie brednie

ps. wygrałam kolacje z okazji dnia kobiet i 4 bilety do kina także, no... będzie darmowa wyzera musze dopytać czy w tej restauracji maja krzesełko, wzięlibyśmy Nelcię ze sobą.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:10   #2053
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
oo co to za rozmowa? chwal się
.
to Ax byla na rozmowie o prace, nie wiem jak rezultaty
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:14   #2054
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Cloche (Ty tez bloga zakladaj ) fajna wycieczke mieliscie powrot do pracy obgadany? Flo sie rozszalal z nowymi umiejetnosciami! Mama jest cudowne, kocham to slyszec a co do papa to odkrylam,ze Sofia robi papa jak ma za duzo wrazen i jest zmeczona, takze wiesz
a ze o czym mialabym pisac? i ...kiedy???
powtot obgadany. Flo i jego interaktywne kostki tez dostali propozycje kazda kostka ma sluzyc do wyznaczania innego parametru... moj przyszly wspolpracownik stwierdzil, ze rezultaty bylyby pewnie lepsze niz przy obecnym set-upie
oo, moze Flo tez bedzie mi tak w koncu sygnalizowal, ze chce spac urocze to... taki madry chlopak juz sie wydaje...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
przyznaj się, ze przed spotkaniem szepnelas mu slowko i zapamietal kto jest kim rzygami na spodniach pewnie mamie podwyżki nie zalatwil...ale najważniejsze, ze wie na kogo tam trzeba uwazac

braaaawo za MAMA! Nela uwielbia się ze mna droczyć: powiedz mama proooosze "ta-ta ta-ta" Nelunia kochanie, powiedz mamusia "ta-ta ba-ba" no dobra to mow sobie co chcesz ... "ma-ma"
serio nic mu nie mowilam!!! wyczul ich! dzieci maja nosa
hehe, Nela przekorna
(i gratuluje kolejnej wygranej!!!)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:19   #2055
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Justi, mam plus rodzenia zima, ktory moze uznasz za godny uwagi bedziesz dzieciowi rozszerzac diete w sezonie owocowo-warzywnym :d
A co do przenoszenia dziecka z lozeczka do wozka bez budzenia to mi sie nigdy ta sztuka nie udala ale wiadomo, kazda pora jest dobra, jak juz dzieciatko sie zagniezdzi
Ja chce jeszcze chwile poczekac z druga ciaza bo chce zwiekszyc swoje szanse na porod sn bardzo chcialabym tego doswiadczyc.


Sent from my XT1032 using Tapatalk
to fakt, duuuży plus
Bart jak był malutki to nic go nie ruszało na spaniu i zasypiał w każdych warunkach
Mam nadzieję, że uda Ci się urodzić sn


Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dla mnie to tez jet duzy plus i chyba przewazajacy marzyło mi ie wystawic golego Kube z tym spagetti na taras i rob co chcesz

Justi dla nowych umiejetnosci, dzisiaj zamowilam kubek ze slomka i tez zaczynam naukę jak przyjdzie, do zlotu w Krakowie musi umiec chociaz Kubus juz super pije z kubka z ikei sam, dzisiaj wyżłopał w sumie 300 ml
aaa chyba Wam nie pisałam Kubie wyszło 5 zębów w 1,5 tygodnia po 3 miesiacach przerwy, czekamy na ostatniego kreka juz jest
mnie to nawet nie przekona nie mamy tarasu
brawa również dla Kubusia
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:26   #2056
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a ze o czym mialabym pisac? i ...kiedy???
powtot obgadany. Flo i jego interaktywne kostki tez dostali propozycje kazda kostka ma sluzyc do wyznaczania innego parametru... moj przyszly wspolpracownik stwierdzil, ze rezultaty bylyby pewnie lepsze niz przy obecnym set-upie
oo, moze Flo tez bedzie mi tak w koncu sygnalizowal, ze chce spac urocze to... taki madry chlopak juz sie wydaje...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


serio nic mu nie mowilam!!! wyczul ich! dzieci maja nosa
hehe, Nela przekorna
(i gratuluje kolejnej wygranej!!!)
No jak to o czym? O zyciu
A Flo juz taki dorosly
To mi przypomnialo jak ostatnio planowalam spotkanie z kolezanka i mowilam jej,ze dzieci pospia na spacerze(jej synek ma 16mcy ). A ona na to,ze odkad jej syn jest prawie dorosly to na spacerach biega, a nie spi takze, niedlugo nasze dzieci beda prawie dorosle

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:41   #2057
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
No jak to o czym? O zyciu
A Flo juz taki dorosly
To mi przypomnialo jak ostatnio planowalam spotkanie z kolezanka i mowilam jej,ze dzieci pospia na spacerze(jej synek ma 16mcy ). A ona na to,ze odkad jej syn jest prawie dorosly to na spacerach biega, a nie spi takze, niedlugo nasze dzieci beda prawie dorosle

Sent from my XT1032 using Tapatalk
ochhh... a Flo majac 16 miesiecy bedzie biegal na spacery bez mamusi chyba ze w weekendy... achh
a tak mi sie przypomnialo, ze o sn wspominalas. czytalas teorie, ze kobieta jak ssaki potrzebuje tylko warunkow, prywatnosci i spokoju, i wtedy hormony zalatwiaja porod? moze w uk takie warunki ci zapewnia i sie uda
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:48   #2058
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ochhh... a Flo majac 16 miesiecy bedzie biegal na spacery bez mamusi chyba ze w weekendy... achh
a tak mi sie przypomnialo, ze o sn wspominalas. czytalas teorie, ze kobieta jak ssaki potrzebuje tylko warunkow, prywatnosci i spokoju, i wtedy hormony zalatwiaja porod? moze w uk takie warunki ci zapewnia i sie uda
Nie czytalam tej teorii ale przemawia do mnie. I tak, mysle, ze w UK sa szanse na takie warunki. Jesli tylko nie okaze sie, ze sie te szwy zle sie pozrastaly. Dlatego chcialabym dac cialu troche czasu na regeneracje
Ta kolezanka tez pracuje. Wrocila do pracy, jak synek skonczyl pol roku bo nie objal ja roczny macierzynski. Wiekszosc nas czekaja biegajace spacerki tylko w dni wolne od pracy

Diabli masz dar opowiadania, ktorego brak interpunkcji czy polskich znakow nie podgryza nawet (skladni raczej nie masz co sie czepiac )
No ale moze macie racje, nie piszcie blogow, zostancie na forum

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:51   #2059
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

Mój Mały Bączek dziś skończył 9 miesięcy
umiejętnościami się nie pochwalimy, bo w porównaniu z Wami nie mamy czym
Ale jestem zachwycona jak pięknie mój Urwisek pełza po całym mieskzaniu, dziś chwila nieuwagi i już przewracał donicę z palmą, w ostatnim momencie zdążyłam złapać. A najsłodszy jest jak przyjdzie za mną do kuchni, albo jak pełza i woła "mama, mama, mama"
Brawo za 9 miesięcy i gratulujemy umiejętności!

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo, ale zupełnie nie siedzi, czy nie umie usiasc ze stania? bo Nela nadal nie siedzi...i droczy się ze mna przy każdej probie.
Siedzi w spacerówce, na naszych kolanach, w foteliku do karmienia. Z raczków klęka, sama raczej nie siada tak "normalnie", z nóżkami do przodu, raczej układa nóżki w literkę w albo siedzi na piętach. Jak próbujemy ją posadzić, to najczęściej leci do tyłu albo na bok, a jak już się uda, to siedzi zgarbiona.
Dopiero od niedawna widzę, że przyjmuje pozycję, z której może kiedyś w końcu usiądzie

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić
Tatuś wczoraj w pół godziny nauczył Bartusia korzystania z bidonu
A dziś rano mój dzielny synek doraczkował do końca kanapy, obrócił się i zszedł tyłem!
Mama jest dumna
Gratulujemy nowych umiejętności
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 21:55   #2060
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ash idealny byłby poród domowy ale po cc nie ma szans

Hawwa
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:59   #2061
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Siedzi w spacerówce, na naszych kolanach, w foteliku do karmienia. Z raczków klęka, sama raczej nie siada tak "normalnie", z nóżkami do przodu, raczej układa nóżki w literkę w albo siedzi na piętach. Jak próbujemy ją posadzić, to najczęściej leci do tyłu albo na bok, a jak już się uda, to siedzi zgarbiona.
Dopiero od niedawna widzę, że przyjmuje pozycję, z której może kiedyś w końcu usiądzie
ooo to jesteśmy na podobnym etapie Nela siedzi w wozku, w foteliku i na kolanach - dokładnie tak! raczkuje, kleka i podnosi się przy wszystkim. nie siada w żaden sposób :P jak podciągam ja z lezenia do siadu to chce wstawac albo wygina się w luk i robi wszystko żeby ja polozyc. posadzona od razu wymusza pozycje lezaca. wydaje mi się, ze w tym temacie tez jest przekorna, może trochę leniwa hehe. wysepilam od pediatry skierowanie do rehabilitanta - dam znac czy cos podpowie (jakies ćwiczenia np.) nasz instruktor basenowy kazal się od niej odczepić i pozwolić rozwijać się tak jak chce - on obstawia, ze usiądzie jak już wstanie a nie ukrywam, ze chciałabym żeby czasem na chwile usiadła na dupci zamiast zwiedzac wszystkie katy
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 23:20   #2062
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo to jesteśmy na podobnym etapie Nela siedzi w wozku, w foteliku i na kolanach - dokładnie tak! raczkuje, kleka i podnosi się przy wszystkim. nie siada w żaden sposób :P jak podciągam ja z lezenia do siadu to chce wstawac albo wygina się w luk i robi wszystko żeby ja polozyc. posadzona od razu wymusza pozycje lezaca. wydaje mi się, ze w tym temacie tez jest przekorna, może trochę leniwa hehe. wysepilam od pediatry skierowanie do rehabilitanta - dam znac czy cos podpowie (jakies ćwiczenia np.) nasz instruktor basenowy kazal się od niej odczepić i pozwolić rozwijać się tak jak chce - on obstawia, ze usiądzie jak już wstanie a nie ukrywam, ze chciałabym żeby czasem na chwile usiadła na dupci zamiast zwiedzac wszystkie katy
Tez myslevse powinniscie sie odczepic
od Nelii




Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
oo co to za rozmowa? chwal się

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



przyznaj się, ze przed spotkaniem szepnelas mu slowko i zapamietal kto jest kim rzygami na spodniach pewnie mamie podwyżki nie zalatwil...ale najważniejsze, ze wie na kogo tam trzeba uwazac




braaaawo za MAMA! Nela uwielbia się ze mna droczyć: powiedz mama proooosze "ta-ta ta-ta" Nelunia kochanie, powiedz mamusia "ta-ta ba-ba" no dobra to mow sobie co chcesz ... "ma-ma"

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



taaa, a mnie wstyd, ze klepie bez ladu i składu (o składni, interpunkcji, ba nawet o polskich znakach) zapominając przelewam myśli i wale w klawiaturę jak opetana...i wychodzą z tego takie brednie

ps. wygrałam kolacje z okazji dnia kobiet i 4 bilety do kina także, no... będzie darmowa wyzera musze dopytać czy w tej restauracji maja krzesełko, wzięlibyśmy Nelcię ze sobą.

superr gratulacje kolejnego zwyciestwa




Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
hello witam po miliardzie lat świetlnych przerwy.. na biezaco pewnie nie bede ale zajrzalam w koncu :P

ZU PODSUMOWANIE:
2zęby, 4na wylocie
raczkujemy
stajemy
śpimy 2x 30min
jakieś 11kg szczęścia
80+ cm
ciuchy 86/92 :P
butki 19

naśladujemy dzwięki
tańczymy
codziennie hustawki i zjezdzalnie :P
jemy wszystko co do zjedzenia (i nie tylko hehe)
ogólnie jest uroczo

brawo dka Zuni




Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
super, że nie będzie operacji uff..





Zdrowia dla Waszych dzieciaczków Żeby im szybko przeszło



O kurka, nie zazdroszcze. Ja wiem co to znaczy wyjść niezadowolonym od fryzjera ( właściwie sporadycznie zdarza mi się wyjść zadowolonym). Mam nadzieję, że po piątkowej wizycie będziesz szczęśliwa i pochwalisz się fryzurką



Mnie też kurierzy czasami wkurzają, nam tak marudzili z łóżeczkiem dla Daro. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła i do firmy i do tego sprzedawcy, a co..jak się ludzie nie będą zgłaszać to się jakość usług nie poprawi



dla Zu
Jak na rozmowie?



Ale ten kubek duży Ale jeśli się sprawdza to super, na dłużej posłuży

z fryxjerem mam to sami :/




Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wszystkim chorowitkom zycze zbiorowo zdrowka!
Karolina, a nie mialysmy w naszym podupadlym klubie zebranych info na temat czym sie leczyc w ciazy? zajrzyj

puchatkowa, super wiadomosc, mozesz odetchnac szkoda tylko ze tyyyyle czekalas na ta ulge.

bylam dzisiaj z Florkiem w pracy. troche sie nazwiedzalismy, mlody zaczepial dziewczyny, a na facetow reagowal roznie. u moich bezposrednich kolegow siedzial na kolanach, pozowal do zdjec (no dobra, przy okazji obrzygal mojemu szefowi spodnie ), a jak poszlismy do tradingu i tam mlodego oprowadzilam troche, to ten zero usmiechow, koncentracja... i jak pare traderow mnie zagadalo i tak sobie gadalismy, to Flo w ogole na nich nie chcial patrzec totalny zlew! zero usmiechu, chociaz oni sie przymilali... tja, nie z Florkiem te numery! wyczul, ze to zli ludzie

mlody od wczoraj mowi MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
a dzisiaj po powrocie do domu zaczal robic papa chyba setki machajacych ludzi go przekonaly
Brswo Florus ♡♡ moj tez wola za mna mama achh :p


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 23:34   #2063
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość



Dla mnie to tez jet duzy plus i chyba przewazajacy marzyło mi ie wystawic golego Kube z tym spagetti na taras i rob co chcesz

Justi dla nowych umiejetnosci, dzisiaj zamowilam kubek ze slomka i tez zaczynam naukę jak przyjdzie, do zlotu w Krakowie musi umiec chociaz Kubus juz super pije z kubka z ikei sam, dzisiaj wyżłopał w sumie 300 ml


mialam dac znac o tunelu - K przeszedł

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

aaa chyba Wam nie pisałam Kubie wyszło 5 zębów w 1,5 tygodnia po 3 miesiacach przerwy, czekamy na ostatniego kreka juz jest
Lal jakie tempo zawrotne gratulacje





Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie mow nic o kurierach, dzisiaj myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok zamowolismy materac, wielki. firma furierska k-ex, info po zakupie: transport plus wniesienie do pierwszego pomieszczenia. godz. 10 dzwoni kurier - "będę za 40 min." dobrze, tylko punktualnie, bo za 2 godziny ide z dzieckiem na spacer. wskoczylam pod prysznic. wchodzę, telefon. - "będę za minutke", no to wychodzę. ubrałam co było pod reka i znow telefon "czekam na dole" yyy, mam zejść tak? "no ja nie wnosze. "aaa, w takim razie musi pan poczekać. telefon do tzta do pracy, ubrałam siebie, ubrałam Nele i idziemy. na szczęście nasz tata pracuje 100 metrow od domu. wkurzyl się, bo kurier nawet jemu pomoc nie chce...myśleliśmy, ze po prostu sam nie daje rady. telefon na infolinie, "20 osob przed toba, proszę czekac" zlitowałam się, podpisałam odbior, dziecko na gore do kojca, poprosiłam staruszke sasiadke żeby tylko dotrzymala malej towarzystwa...i probowalismy wnieść materac. cholerstwo ciężkie, nieporęczne, odpuscilam. na szczęście jeden z sasiadow się zlitowal i pomogl tzowi wnieść go do windy. na piętrze już sunęliśmy go po podłodze. ehh, nie rozumiem dlaczego przy takich wielkich przesyłkach nie jeździ dwóch dostawców przecież o godz. 10 rzadko kiedy mezczyzni siedza w domach...a ja z dzieckiem pod pacha naprawdę wiele nie zrobiłabym. i dlaczego nie mogl przed przyjazdem powiedzieć, ze powinnam sobie zorganizować pomoc? mam ochote zadzwonić i do firmy kurierskiej i do sprzedawcy, który z nimi zawiera umowy

o majj gadd tez bym sie wpienila a jeszcze bardziej dzwoniac na infolinie :banghead:

emaila ze skarga napisz


Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
O wow super, zazdraszczam



Pfff przesada To ja na pewno do niej nie idę Widać w ogóle babka chyba nie wie o co chodzi



Gratulacje gratulacje
W takim razie i ja chyba kupię niedługo bidon i spróbuję jakoś Młodą nauczyć bo z kubeczka rozlewa a poza tym na dwór tak jak piszesz nie nadaje się.
No i super z tym schodzeniem z kanapy

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



Aż łezka się w oku kręci



Zdróweczka!


U nas nad ranem było słabo - od 5:30 do 7:30 budziła się praktycznie co pół godziny



Biedny I coś pomógł ten nurofen?



O tak!



Kurcze szkoda, że tak się pomieszało, ale fajnie, że jedziecie i tak



Bardzo nie lubię takich sytuacji. Ja w ogóle nie mam jakiegoś dobrego, sprawdzonego fryzjera i nigdy nie byłam jakoś mega zachwycona po wizycie u fryzjera niestety.



baba pomigana :banghead:
Oby dzisiejsza nocka byla lepsza


Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Tak karmię i mała je tak gdzieś 5 razy i odciągam jeszcze do kaszki. Znaczy już nie odciągam bo właśnie podejrzewam, że to przemęczenie i to że karmię dalej a nie oczkujmy się mała potrzebuje coraz wieciej witamin minerałów i zabiera mi. Jutro wizyta i zobaczymy co lekarz powie ale właśnie myślę o skończeniu karmienia.

zdrowka i kciuki oby to tylko przemeczenie bylo




Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ale super spedzony czas



wspolczuje przejsc z malutkiej skora
a Tz nie zazdroszcze...



milo ztymi ubrankami a czemu mialby miec W. zaczerwienienie od wiekszej ilosci manny?


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Bylam dzisiaj w plusie przedluzyc umowe na mixa tacie , bo ma na mnie a zectel. Ma sprawny to wzielismy Dawciowi na zajaczka samsunga younga mam nadzieje ze sie ucieszy pierwszy taki prezent dostanie tak to zabawki ale w koncu zaraz 8 lat skonczy

Diabli Neloslawe jutro na tabie ogladne

Buziol i ksraluchy pod poduchy

Aa ja dzisiaj wychodne mialam i pojechalam na martini do przyjaciolki fajnie bylo sie tak wyrwac, taka odskocznia od codziennosci

Dobra to juz pa kolorowych

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 23:41   #2064
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo to jesteśmy na podobnym etapie Nela siedzi w wozku, w foteliku i na kolanach - dokładnie tak! raczkuje, kleka i podnosi się przy wszystkim. nie siada w żaden sposób :P jak podciągam ja z lezenia do siadu to chce wstawac albo wygina się w luk i robi wszystko żeby ja polozyc. posadzona od razu wymusza pozycje lezaca. wydaje mi się, ze w tym temacie tez jest przekorna, może trochę leniwa hehe. wysepilam od pediatry skierowanie do rehabilitanta - dam znac czy cos podpowie (jakies ćwiczenia np.) nasz instruktor basenowy kazal się od niej odczepić i pozwolić rozwijać się tak jak chce - on obstawia, ze usiądzie jak już wstanie a nie ukrywam, ze chciałabym żeby czasem na chwile usiadła na dupci zamiast zwiedzac wszystkie katy
No to u nas tak samo i ja też daję jej czas Na ostatnim ważeniu prawie 2 miesiące temu pielęgniarka i pediatra zrobiły duże oczy, że mała nie siedzi, ale jak usłyszały, że raczkuje i wstaje, to odpuściły - powiedziały, że jak trzyma pion, to dobrze Ja twierdzę, że ona nie ma za bardzo czasu siedzieć No a teraz już przy kanapie wędruje, więc moim zdaniem nic jej nie jest - przyjdzie czas, to i usiądzie sama
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 07:16   #2065
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Hej znowu zaległości mi się zrobiły, ale dziś postaram się nadrobić, tylko nie wiem czy teraz.

Pochwalę się- wczoraj się dowiedziałam, że za 3 miesiące mamy ślub kościelny i wesele. Nie mamy jeszcze nic zorganizowanego.. także od wczoraj wiszę na telefonie.. Czas ucieka. Połowa gości będzi przyjezdnych więc potrzebujemy jeszcze noclegów na jakieś 40-50 osób

Chyba się starzeję, bo już nie jestem taka spontaniczna i zaczynam mieć stresa jak to wszystko ogarnąć w takim krótkim czasie
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 07:17   #2066
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
A to akurat fryzjer w Sos
Ty lepiej bo bliżej. Tylko teraz zapuszczam, bo moja mnie za bardzo przycięła ...
A moje dziecko mówi NIE, tak dla odmiany przy mama i tata (to bez zrozumienia) czasami bawi się, walnie zabawkę i NIE, bawi się dalej. Chyba mi rośnie mały (jak to określała TH) poprzeczniak
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 08:36   #2067
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a ze o czym mialabym pisac? i ...kiedy???
powtot obgadany. Flo i jego interaktywne kostki tez dostali propozycje kazda kostka ma sluzyc do wyznaczania innego parametru... moj przyszly wspolpracownik stwierdzil, ze rezultaty bylyby pewnie lepsze niz przy obecnym set-upie
oo, moze Flo tez bedzie mi tak w koncu sygnalizowal, ze chce spac urocze to... taki madry chlopak juz sie wydaje...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


serio nic mu nie mowilam!!! wyczul ich! dzieci maja nosa
hehe, Nela przekorna
(i gratuluje kolejnej wygranej!!!)
A kiedy wracasz do pracy i jak rozwiążesz sprawę zasypiania, Florek da radę bez Ciebie zasnąć?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Aha, wiem, że pierdyliard razy było zadawane to pytanie, ale jak wygląda dzienny jadłospis Waszych dzieci? Mi brakuje pomysłu na śniadania, kaszkę mamy na noc, z pieczywem nie da rady, jaglanka nie przeszła, no nie mam pomysłu.
Przedstawicie rozpiskę dzienną żywienia Waszych maluchów?
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 09:13   #2068
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie mow nic o kurierach, dzisiaj myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok zamowolismy materac, wielki. firma furierska k-ex, info po zakupie: transport plus wniesienie do pierwszego pomieszczenia. godz. 10 dzwoni kurier - "będę za 40 min." dobrze, tylko punktualnie, bo za 2 godziny ide z dzieckiem na spacer. wskoczylam pod prysznic. wchodzę, telefon. - "będę za minutke", no to wychodzę. ubrałam co było pod reka i znow telefon "czekam na dole" yyy, mam zejść tak? "no ja nie wnosze. "aaa, w takim razie musi pan poczekać. telefon do tzta do pracy, ubrałam siebie, ubrałam Nele i idziemy. na szczęście nasz tata pracuje 100 metrow od domu. wkurzyl się, bo kurier nawet jemu pomoc nie chce...myśleliśmy, ze po prostu sam nie daje rady. telefon na infolinie, "20 osob przed toba, proszę czekac" zlitowałam się, podpisałam odbior, dziecko na gore do kojca, poprosiłam staruszke sasiadke żeby tylko dotrzymala malej towarzystwa...i probowalismy wnieść materac. cholerstwo ciężkie, nieporęczne, odpuscilam. na szczęście jeden z sasiadow się zlitowal i pomogl tzowi wnieść go do windy. na piętrze już sunęliśmy go po podłodze. ehh, nie rozumiem dlaczego przy takich wielkich przesyłkach nie jeździ dwóch dostawców przecież o godz. 10 rzadko kiedy mezczyzni siedza w domach...a ja z dzieckiem pod pacha naprawdę wiele nie zrobiłabym. i dlaczego nie mogl przed przyjazdem powiedzieć, ze powinnam sobie zorganizować pomoc? mam ochote zadzwonić i do firmy kurierskiej i do sprzedawcy, który z nimi zawiera umowy
mialam to samo z malej krzeselkiem do karmienia i stolikiem (3w1) siedzialam przed klatka i czatowalam na kuriera mimo ze mial numer i mial dzwonic to zostawil tylko awizo i pojechal, nawet nie zadzwonil to umowilam sie z nim po tym jak oddzwonilam do niego ze bedzie w rynku (w rynku tez mieszkam) i przywiozl paczke i nawet mu sie nie myslalo zeby wniesc ja do gory i musialam sama targac przez pol rynku i jeszcze na 4 pietro, dobrze ze z babcia bylam to chociaz mi z mala zostala na dworze.. a kurier byl z siodemki :/
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 09:15   #2069
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hej znowu zaległości mi się zrobiły, ale dziś postaram się nadrobić, tylko nie wiem czy teraz.

Pochwalę się- wczoraj się dowiedziałam, że za 3 miesiące mamy ślub kościelny i wesele. Nie mamy jeszcze nic zorganizowanego.. także od wczoraj wiszę na telefonie.. Czas ucieka. Połowa gości będzi przyjezdnych więc potrzebujemy jeszcze noclegów na jakieś 40-50 osób

Chyba się starzeję, bo już nie jestem taka spontaniczna i zaczynam mieć stresa jak to wszystko ogarnąć w takim krótkim czasie

Super
To owocnego załatwiania


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 09:27   #2070
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
hello witam po miliardzie lat świetlnych przerwy.. na biezaco pewnie nie bede ale zajrzalam w koncu :P

ZU PODSUMOWANIE:
2zęby, 4na wylocie
raczkujemy
stajemy
śpimy 2x 30min
jakieś 11kg szczęścia
80+ cm
ciuchy 86/92 :P
butki 19

naśladujemy dzwięki
tańczymy
codziennie hustawki i zjezdzalnie :P
jemy wszystko co do zjedzenia (i nie tylko hehe)
ogólnie jest uroczo
w koncu sie pojawilas!
Zu szaleje

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
przypomnialas mi, ze nie podziekowalysmy za glosy w konkursie niekapkowym!

CIOTKI! NELA DZIEKUJE ZA KUBEK (ma fajny miekki ustnik) - JUZ UMIE GO OBSLUGIWAC
i jeszcze nasze przygotowania do lata
tez bralam w nim udzial i nie wyszlo :P

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wszystkim chorowitkom zycze zbiorowo zdrowka!
Karolina, a nie mialysmy w naszym podupadlym klubie zebranych info na temat czym sie leczyc w ciazy? zajrzyj

puchatkowa, super wiadomosc, mozesz odetchnac szkoda tylko ze tyyyyle czekalas na ta ulge.

bylam dzisiaj z Florkiem w pracy. troche sie nazwiedzalismy, mlody zaczepial dziewczyny, a na facetow reagowal roznie. u moich bezposrednich kolegow siedzial na kolanach, pozowal do zdjec (no dobra, przy okazji obrzygal mojemu szefowi spodnie ), a jak poszlismy do tradingu i tam mlodego oprowadzilam troche, to ten zero usmiechow, koncentracja... i jak pare traderow mnie zagadalo i tak sobie gadalismy, to Flo w ogole na nich nie chcial patrzec totalny zlew! zero usmiechu, chociaz oni sie przymilali... tja, nie z Florkiem te numery! wyczul, ze to zli ludzie

mlody od wczoraj mowi MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
a dzisiaj po powrocie do domu zaczal robic papa chyba setki machajacych ludzi go przekonaly
pieknie mu idzie i jak widac zna sie na ludziach (szef)
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.