Czy to znaczy, że mu się nie podoba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-09, 20:01   #1
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502

Czy to znaczy, że mu się nie podoba?


Kilka dni temu (w czwartek) napisałam wiadomość (kilka zdań z tego co piszę, ma to być książka) do znanego krytyka literackiego P. D. W. (mam prośbę, nie piszcie tutaj jego nazwiska, jeśli się domyślacie kto to jest, bo nie chcę, aby ten wątek wypozycjonował się na to nazwisko, ok? ). Nie odpisał mi i bardzo się tym przejęłam.

Na Facebooku pod moją wiadomością nie wyświetliło się - wyświetlone. Czy to znaczy, że wiadomość nie została przeczytana? Wygląda na to, że nie przeczytał, ale z drugiej strony godzinę po wysłaniu przeze mnie wiadomości on dodał post z linkiem do festiwalu, o którym była mowa w tym tekście, który przesłałam. Czyli prawdopodobnie przeczytał, bo wątpię, żeby nastąpił aż taki zbieg okoliczności. Jak myślicie?

Na stronie wydawnictwa, które prowadzi jest napisane, aby nie przesyłać elektronicznie swoich tekstów tylko pocztą zwykłą wydruki. Nawet jest przy tym wykrzyknik. Ja wysłałam na jego prywatny Facebook.

Mam pytanie - czy to że nie odpisał, może oznaczać, że mu się nie podobało? Bo przecież, gdyby go moje słowa oczarowały to by odpisał, nie? Chyba że ma takie zasady? Albo jest chory? Ja myślę, że mu się nie podobało... Bardzo to przeżyłam, bo go lubię i liczyłam, że mi odpisze. Długo myślałam co wysłać i żałuję, że wysłałam, bo teraz jestem bardzo rozczarowana. Wiem, że takich wydawnictw i krytyków jest dużo, ale ja myślałam o nim, nawet byłam oczarowana jego osobą.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2018-12-09 o 20:26
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:32   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Pewnie ma mnóstwo wiadomości. Nie odczytał, skoro nie wyświetla się nic.
Swoją droga, pisanie na prywatny fb, średnia opcja.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:34   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu (w czwartek) napisałam wiadomość (kilka zdań z tego co piszę, ma to być książka) do znanego krytyka literackiego P. D. W. (mam prośbę, nie piszcie tutaj jego nazwiska, jeśli się domyślacie kto to jest, bo nie chcę, aby ten wątek wypozycjonował się na to nazwisko, ok? ). Nie odpisał mi i bardzo się tym przejęłam.

Na Facebooku pod moją wiadomością nie wyświetliło się - wyświetlone. Czy to znaczy, że wiadomość nie została przeczytana? Wygląda na to, że nie przeczytał, ale z drugiej strony godzinę po wysłaniu przeze mnie wiadomości on dodał post z linkiem do festiwalu, o którym była mowa w tym tekście, który przesłałam. Czyli prawdopodobnie przeczytał, bo wątpię, żeby nastąpił aż taki zbieg okoliczności. Jak myślicie?

Na stronie wydawnictwa, które prowadzi jest napisane, aby nie przesyłać elektronicznie swoich tekstów tylko pocztą zwykłą wydruki. Nawet jest przy tym wykrzyknik. Ja wysłałam na jego prywatny Facebook.

Mam pytanie - czy to że nie odpisał, może oznaczać, że mu się nie podobało? Bo przecież, gdyby go moje słowa oczarowały to by odpisał, nie? Chyba że ma takie zasady? Albo jest chory? Ja myślę, że mu się nie podobało... Bardzo to przeżyłam, bo go lubię i liczyłam, że mi odpisze. Długo myślałam co wysłać i żałuję, że wysłałam, bo teraz jestem bardzo rozczarowana. Wiem, że takich wydawnictw i krytyków jest dużo, ale ja myślałam o nim, nawet byłam oczarowana jego osobą.
tak, to właśnie tyle znaczy poza tym, po pierwsze, twoja wiadomość mogła mu trafić do folderu "inne", więc facet może nawet nie wiedzieć, że coś dostał, a po drugie imo wysyłanie takich rzeczy na prywatny profil jest po prostu nieprofesjonalne. zwłaszcza, jeśli na stronie wydawnictwa masz wyraźnie napisane, jak należy dostarczać teksty.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:38   #4
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Na stronie wydawnictwa, które prowadzi jest napisane, aby nie przesyłać elektronicznie swoich tekstów tylko pocztą zwykłą wydruki. Nawet jest przy tym wykrzyknik. Ja wysłałam na jego prywatny Facebook.
No to może uszanuj jego prośbę i nie zawracaj głowy na facebooku...
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:38   #5
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Prawdę mówiąc, myślę że on dostaje miliard takich wiadomości od miliarda zdesperowanych pisarzy i po prostu tego nie czyta. Raczej nie jesteś jedyną osobą, która wpadła na taki pomysł, więc nie ma sensu tego odbierać tak personalnie.
Poza tym to że pracuje w ten sposób nie oznacza, że darmowe sprawdzanie tekstów wszystkich chętnych to coś, na czym chciałby spędzać swój prywatny czas.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:43   #6
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;86227555]tak, to właśnie tyle znaczy poza tym, po pierwsze, twoja wiadomość mogła mu trafić do folderu "inne", więc facet może nawet nie wiedzieć, że coś dostał, a po drugie imo wysyłanie takich rzeczy na prywatny profil jest po prostu nieprofesjonalne. zwłaszcza, jeśli na stronie wydawnictwa masz wyraźnie napisane, jak należy dostarczać teksty.[/QUOTE]

No właśnie, ale z drugiej strony jak to się stało, że ja w tych kilku zdaniach wspomniałam o Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, a on godzinę po wysłaniu mojej wiadomości dodał post z linkiem do piosenki (na you tube) Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Przecież to niemożliwe prawie, żeby aż taki zbieg okoliczności był? Więc dlaczego nie wyświetla się, że wyświetlone?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2018-12-09 o 20:46
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:48   #7
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
No właśnie, ale z drugiej strony jak to się stało, że ja w tych kilku zdaniach wspomniałam o Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, a on godzinę po wysłaniu mojej wiadomości dodał post z linkiem do Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Przecież to niemożliwe prawie, żeby aż taki zbieg okoliczności był? Więc dlaczego nie wyświetla się, że wyświetlone?
nie wyświetla się, że wyświetlone, bo nie wyświetlone i jak najbardziej jest możliwy taki zbieg okoliczności - pewnie nie jesteś jedyną osobą, która o tym festiwalu napisała. pewnie mu się gzieś link wyświetlił i udostępnił. a może on się tym interesuje pozazawodowo. serio, nie doszukuj się drugiego dna w czymś, co jest zwykłym przypadkiem.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 20:49   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
No właśnie, ale z drugiej strony jak to się stało, że ja w tych kilku zdaniach wspomniałam o Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, a on godzinę po wysłaniu mojej wiadomości dodał post z linkiem do piosenki (na you tube) Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Przecież to niemożliwe prawie, żeby aż taki zbieg okoliczności był? Więc dlaczego nie wyświetla się, że wyświetlone?
Nie odczytał, to się nie wyświetla... :brzyda l:.
Też uznał, że ma dosyć ludzi, którzy nie szanują jego prywatności i piszą na fb.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:50   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

nie bądź natrętna. na stronie wydawnictwa masz jasno napisane, co zrobić, żeby ktoś przeczytał twój tekst. jak obcemu człowiekowi wysyłasz wiadomość na fb to trafia ona do folderu inne i nie każdy tam zagląda.
po drugie, po chusteczkę piszesz jego inicjały tutaj? to nie ma kompletnie znaczenia w tym wątku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 21:14   #10
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
po drugie, po chusteczkę piszesz jego inicjały tutaj? to nie ma kompletnie znaczenia w tym wątku.
Mam znajomą, która tak opowiada o sekretach innych (zresztą właśnie z nią nie rozmawiam za to jak potrafi wszystko wygadać komukolwiek): "moja koleżanka, nie powiem wam która, mogę tylko powiedzieć, że pracuje w salonie kosmetycznym i lubi tatuaże, od niedawna ma kochanka..."
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 22:08   #11
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Czemu nie wysłałaś pocztą skoro taka zasada została ustalona? Elektronicznie pewnie dostaje mnóstwo takich wiadomości.
Zresztą na fejsie jeśli nie masz jakieś osoby w znajomych to jej wiadomość wpada do "inne" i nie otrzymuje się powiadomienia, więc całkiem możliwe że on o tej wiadomości po prostu nie wie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 22:11   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
No właśnie, ale z drugiej strony jak to się stało, że ja w tych kilku zdaniach wspomniałam o Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, a on godzinę po wysłaniu mojej wiadomości dodał post z linkiem do piosenki (na you tube) Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Przecież to niemożliwe prawie, żeby aż taki zbieg okoliczności był? Więc dlaczego nie wyświetla się, że wyświetlone?
To się stało tak, ze system wytropił w poczcie słowa klucze na które najwyraxniej jest uczulony, i wywalił facetowi info o tym wydarzeniu.
Wiec ńie przypadek, tylko zwykly teraz sposób śledzenia użytkowników wszystkiego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 12:57   #13
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To się stało tak, ze system wytropił w poczcie słowa klucze na które najwyraxniej jest uczulony, i wywalił facetowi info o tym wydarzeniu.
Wiec ńie przypadek, tylko zwykly teraz sposób śledzenia użytkowników wszystkiego.
Czyli system śledzi nawet to, co jest przesyłane w wiadomościach? I zapamiętał to, co było przesłane i mu wyświetlił? (pomimo, że on na pewno nie lubi festiwalu piosenki żołnierskiej, nawet do tego linku o festiwalu odniósł się ironicznie, i ja też w ironiczny sposób pisałam o tym festiwalu).

Ale z drugiej strony wyczytałam, że można wyłączyć funkcję "wyświetlone", wystarczy pobrać wtyczkę. Myślicie, że wyłączył tę funkcję?



https://natemat.pl/71747,facebook-ch...st-rozwiazanie
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2018-12-10 o 13:20
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 13:02   #14
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czyli system śledzi nawet to, co jest przesyłane w wiadomościach? I zapamiętał to, co było przesłane i mu wyświetlił? (pomimo, że on na pewno nie lubi festiwalu piosenki żołnierskiej, nawet do tego linku o festiwalu odniósł się ironicznie, i ja też w ironiczny sposób pisałam o tym festiwalu).
Ale z drugiej strony wyczytałam, że można wyłączyć funkcję "wyświetlone", wystarczy pobrać wtyczkę http://di.com.pl/jak-wylaczyc-wyswie...ku-wideo-48689
Tak, właśnie tak to działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 13:05   #15
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czyli system śledzi nawet to, co jest przesyłane w wiadomościach? I zapamiętał to, co było przesłane i mu wyświetlił? (pomimo, że on na pewno nie lubi festiwalu piosenki żołnierskiej, nawet do tego linku o festiwalu odniósł się ironicznie, i ja też w ironiczny sposób pisałam o tym festiwalu).
Ale z drugiej strony wyczytałam, że można wyłączyć funkcję "wyświetlone", wystarczy pobrać wtyczkę http://di.com.pl/jak-wylaczyc-wyswie...ku-wideo-48689
Mogło tak być. Raz pisałam z koleżanką o stołówce / restauracji w szkole którą skończyłyśmy. Potem przeszłam na stronę główną, a tam... dzień dobry, reklama tejże restauracji.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 15:24   #16
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Przede wszystkim, to dlaczego wysłałaś mu to na prywatne konto, a nie postępowałaś zgodnie tak jak kazało wydawnictwo? Chciałaś się dowartościować w jakiś sposób, że Ci odpisze i będziecie mieli jakiś prywatny do siebie kontakt? Założę się, że do niego pisze dużo takich jak ty, więc się zwyczajnie nie przejmuje kolejną wiadomością od obcej osoby. Postąpiłaś bardzo nieprofesjonalnie. Wyślij to jak należy, a nie zawracasz jemu głowę po godzinach pracy.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 16:01   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Nawet żeby to był najlepszy tekst na świecie, to bym nie odpisała, gdyby ktoś mojego prywatnego Facebooka zasypywał wiadomościami.

Ja wiem, że Ty jedną. Ale Krysia spod piątki też jedną. I pani Elwira z Warszawy i Zbyszek z Malborka, lat 54.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2018-12-10 o 16:02
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 16:20   #18
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Na stronie wydawnictwa, które prowadzi jest napisane, aby nie przesyłać elektronicznie swoich tekstów tylko pocztą zwykłą wydruki. Nawet jest przy tym wykrzyknik. Ja wysłałam na jego prywatny Facebook.



Prywatny facebook, jak sama nazwa wskazuje, jest prywatny. Byłabym zła, gdyby ktoś pisał do mnie tam w sprawach zawodowych.



Wybacz autorko, ale najzwyczajniej w świecie nie lubię ludzi takich jak Ty, którym się wydaje, że są tak wyjątkowi i akurat im należy poświęcić wolny czas. Człowiek poświęca pół dnia na pracę i pewnie nie ma ochoty dalej się nią zajmować w domu, tym bardziej, że na pewno jest więcej takich osób jak Ty, które zawracają głowę, bo im się wydaje, że akurat im odpisze.



Widziałaś wyraźną instrukcję na stronie, jak należy przesyłać teksty, ale postanowiłaś radośnie zignorować i na dodatek męczyć kogoś na prywatnym profilu. Facet pewne nawet nie zagląda do tych wiadomości. Nie chciałoby mi się nawet dyskutować z kimś, kto:
a) nie odróżnia spraw prywatnych od zawodowych
b) nie potrafi zastosować się do instrukcji, które przeczytał i do których ktoś miał potrzebę dorzucić wykrzyknik, żeby do ludzi wreszcie dotarło, że INACZEJ NIKT NIE PRZECZYTA
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 17:13   #19
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Co do przeczytania i niewyswietlania wiadomości, to bardzo proste - wystarczy przeczytać wiadomość pokazująca się jako przychodza na pasku powiadomień na telefonie, a nie wchodzić w masangera. Treść się widzi, a nie zaznacza sie, że wiadomość przeczytana.

No i śledzenie wszystkiego, co się wyszukiwało, czytało, na czym nawet dłużej zawiesilas wzrok. A nawet... o czym się mówiło przy telefonie. Mikrofon bardzo dobrze wyłapuje słowa kluczowe, już nie raz i nie dwa miałam z moimi znajomymi tak abstrakcyjne sytuację, że to aż niemożliwe, żeby to był zbieg okoliczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 00:03   #20
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Mogl tez przeczytac twoja wiadomosc, a potem oznaczyc ja jako nieprzeczytana. Wtedy wlasnie nie wyswietla sie "wyswietlono". Ciekawa opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:42   #21
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Czyli mógł nie odpowiedzieć nawet jeśliby mu się podobało?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2018-12-12 o 09:58
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:58   #22
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czyli mógł nie odpowiedzieć nawet jeśliby się mu podobało?



Dobranko, czy Ty urwałaś się wczoraj z księżyca?


Odpowiem Ci na swoim przykładzie:
- mam firmę która robi coś tam. Ludzie do mnie piszą, dzwonią, ile wlezie _na dane _FIRMOWE_.
Jakby ktoś mi wrzucił zapytanie czy cokolwiek na jakieś moje prywatne dane, w dodatku jasno oznaczone żeby NIE wysyłać na nie tego typu rzeczy, to NIE odpowiedziałabym DLA ZASADY.


Bo to moje prywatne dane i osoba która je wyszukała i wrzuca rzeczy związane z moja pracą, jest po prostu ... nie szanująca mnie, więc nie zasługuje na odpowiadanie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 10:45   #23
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czyli mógł nie odpowiedzieć nawet jeśliby mu się podobało?
Mógł. Mógł też po prostu nie przeczytać. Bo nie po to jest napisane jak przesyłać teksty, aby on później miał w swoim wolnym czasie użerać się z natrętami na swoim prywatnym profilu.
Na jego miejscu bym po prostu nawet nie zajrzała w to co wysłałaś. Bo przy swoim pierwszym kontakcie pokazałaś że nie szanujesz ani ustaleń ani jego prywatnego czasu.
A skoro pisałaś mu ironicznie o tym festiwalu, to pewnie wiedziałaś że też by go obśmiał. Bo przecież chciałaś mu się przypodobać. Więc nic dziwnego, że kiedy algorytmy fb mu podsunęły ten festiwal (po Twojej wiadomości), to też podszedł do niego ironicznie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 12:10   #24
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Nie odpowiada, bo:
1. Nie przeczytał.
2. Nie podobało mu się.
3. Zlekceważył, bo uznał, że skoro nie potrafisz zrozumieć prostej instrukcji to nawet nie warto czytać.
4. Chce Ci pokazać, że wytyczne są po coś.
5. Traktuje prywatne konto osobiście a nie jako narzędzie pracy.
6. Dostał wiele wiadomości a nie ma czasu odpisywać teraz.

Moim zdaniem niedostosowanie się do instrukcji i wysyłanie tekstów na prywatnego emaila lub konto na portalu jest wielkim nietaktem. Jeśli daję ogłoszenie rekrutacyjne z konkretnymi godzinami do kontaktu a ktoś mi dzwoni wieczorem to tylko mnie wkurza i ma wielki minus na starcie. Sama sobie szkodzisz.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 13:26   #25
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

A co stoi na przeszkodzie żebyś wydrukowała swoje pisanie i wysłała pocztą tak jak chce wydawnictwo?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 16:06   #26
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
A co stoi na przeszkodzie żebyś wydrukowała swoje pisanie i wysłała pocztą tak jak chce wydawnictwo?
Bo jeszcze nie mam całej książki. Do wydawnictw przesyła się już konkretne propozycje.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2018-12-12 o 16:07
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 16:25   #27
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy to znaczy, że mu się nie podoba?

A czego oczekiwałaś po tej wiadomości? Że Pan Krytyk przeczyta i wyrazi opinię? Jeśli jest to to wydawnictwo które znalazłam, to jest tam możliwość umówienia się na spotkanie z redaktorem. Może tak spróbuj, skoro masz tylko zarys, a nie cały tekst?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 17:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.