Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-27, 10:59   #241
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zerknij na forum walka z łysieniem androgenowym, nie jestem pewna jak ma na imię, tylko kojarzę nazwisko które się przewija na wielu forach.
Ja się leczę w poznaniu gdybyś potrzebowała lekarza to polecam dr Mikiel

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



I jak na buzi? Ja zrobiłam giga zamówienie na kilkanaście produktów, nie ma bata musi przyjść w kartoniku, moje lakiery zasługuja na nowy kartonik
Nie mogłam się zdecydować który kolor tej podwójnej szminki płynnej kupić i wzięłam kilka.
Na fali różu zakupiłam tez kilka róży chanel tych wypiekanych bo wstyd ale nie mam żadnego w kolekcji

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



I jak podkład chanel po całym dniu? Chyba już są stacjonarnie w D, skocze dzisiaj wyżebrać próbkę. W sumie nie pomyślałam - robią teraz próbki podkładów?

Oj zasmuciłaś mnie tym CT, może zamiast trzymać go w kolejce wypróbuję od razu i jak nie przypasi puszczę dalej w świat (póki hype na niego jest)
[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89092607]Podobno Ekspert Kosmetyczny- ale nie wiem, bo osobiście nie byłam. Zerknij na ich opinie w Google, instagrama- może akurat [/QUOTE]Dzięki dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 12:42   #242
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
I jak na buzi? Ja zrobiłam giga zamówienie na kilkanaście produktów, nie ma bata musi przyjść w kartoniku, moje lakiery zasługuja na nowy kartonik
Nie mogłam się zdecydować który kolor tej podwójnej szminki płynnej kupić i wzięłam kilka.
Na fali różu zakupiłam tez kilka róży chanel tych wypiekanych bo wstyd ale nie mam żadnego w kolekcji

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



I jak podkład chanel po całym dniu? Chyba już są stacjonarnie w D, skocze dzisiaj wyżebrać próbkę. W sumie nie pomyślałam - robią teraz próbki podkładów?

Oj zasmuciłaś mnie tym CT, może zamiast trzymać go w kolejce wypróbuję od razu i jak nie przypasi puszczę dalej w świat (póki hype na niego jest)
Jeszcze nie próbowałam, średnio się dziś czuje i nie chce mi się malować ale jak użyje to dam znać
No to Douglas zaskoczył ceną, ciekawe jak będzie w S tez nie mam żadnego innego różu Chanel ale słyszałam właśnie, ze ta nowa formuła jest gorsza a starej pewnie już u nas nie ma bo to wyszło kilka miesięcy temu. Zresztą jak na moje warunki (używam różu od niedawna i próbuje się przyzwyczaić) to i tak mam sporo, a jakoś ogólnie wole te płynne lub kremowe.
A próbki podkładów robią, mi jakiś czas temu pani w D. robiła próbkę Luminous Silk i nie było problemu.
Kupowala któraś z was może te nowe balsamy do ust Coco Baume? Wzięłabym jakiś ale chyba poczekam na bon urodzinowy, mam nadzieje ze w marcu nadal będą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 12:52   #243
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
I jak podkład chanel po całym dniu? Chyba już są stacjonarnie w D, skocze dzisiaj wyżebrać próbkę. W sumie nie pomyślałam - robią teraz próbki podkładów?

Oj zasmuciłaś mnie tym CT, może zamiast trzymać go w kolejce wypróbuję od razu i jak nie przypasi puszczę dalej w świat (póki hype na niego jest)
Podtrzymuje opinie z wczoraj, podklad wyglada pieknie, dzisiaj rowniez, jednak jesli ktos ma tlusta cere, badz mocno swieci mu sie w strefie T to moze byc nieciekawie, bo ten podklad juz od nalozenia dodaje buzi delikatny glow, a potem nawet jeszcze troche wiecej. U mnie to wyglada jako rozswietlajacy, upiekszajacy glow, naprawde jestem mega zachwycona Wiec, tak lepiej brac probke do testow.

Wiesz, ze kazdy ma inna cere, moze Tobie sie spodoba, sa w necie przeciez laski, ktorym sie on bardzo podoba i super lezy.

Widziałam, ze dzisiaj dorzucili ta kameliową serie na stronie D :ehe: Stacjo nie wiem, czy jest bo nie patrzyłam, bo co chciałam. to to kupiłam juz wczesniej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-01-27 o 14:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 17:03   #244
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kliknęłam sobie z wiosennej kolekcji Chanel róż Brun Roussi. Pewnie nie będzie mi w nim dobrze, bo się ociepli zbyt mocno, ale odkąd zobaczyłam go na pierwszych zdjęciach, to chciałam mieć .
W panie jest ciemny, ale ponoć na skórze nie jest aż tak intensywny. W większości polecają go jako taki różo-brązer.

A co do korektora Armaniego Power Fabric to jestem na nie. Jest dość rzadki, kryje bardzo średnio, a do tego bardzo włazi mi w zmarszczki. Wg mnie nie umywa się do High Precision Retouch. Poza tym wzięłam nr 1 i chyba jednak jest za jasny. Mogłam, jeśli już, wziąć 3, który jest jaśniejszy niż 2, co akurat sprawdzałam stacjonarnie. Szkoda, że stacjonarnie nie było 1 w testerze, bo raczej bym tego odcienia nie wzięła.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 17:22   #245
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Wybaczcie, że nie pytam o nowości, ale znalazłam takie coś od Physicians Formula
https://www.douglas.pl/pl/p/5003517106?variant=749652
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-elixir.html
znacie go może ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 17:37   #246
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie z wiosennej kolekcji Chanel róż Brun Roussi. Pewnie nie będzie mi w nim dobrze, bo się ociepli zbyt mocno, ale odkąd zobaczyłam go na pierwszych zdjęciach, to chciałam mieć .
W panie jest ciemny, ale ponoć na skórze nie jest aż tak intensywny. W większości polecają go jako taki różo-brązer.
Ja go nosze normalnie jako roz, jest lzejszy niz wyglada, mozna go za to go stopniowac ,wiec nie ma z tym problemu. Jako bronzer bym go nie dala, za swietlisty i odcien nie ten.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 08:14   #247
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja go nosze normalnie jako roz, jest lzejszy niz wyglada, mozna go za to go stopniowac ,wiec nie ma z tym problemu. Jako bronzer bym go nie dala, za swietlisty i odcien nie ten.
Jakoś nie wyłapałam, że go masz

Cieszę się, że poczekałam na jego dostępność w Douglasie, bo cena dużo przyjemniejsza niż na stronie Chanel .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-28, 09:35   #248
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podtrzymuje opinie z wczoraj, podklad wyglada pieknie, dzisiaj rowniez, jednak jesli ktos ma tlusta cere, badz mocno swieci mu sie w strefie T to moze byc nieciekawie, bo ten podklad juz od nalozenia dodaje buzi delikatny glow, a potem nawet jeszcze troche wiecej. U mnie to wyglada jako rozswietlajacy, upiekszajacy glow, naprawde jestem mega zachwycona Wiec, tak lepiej brac probke do testow.

Wiesz, ze kazdy ma inna cere, moze Tobie sie spodoba, sa w necie przeciez laski, ktorym sie on bardzo podoba i super lezy.

Widziałam, ze dzisiaj dorzucili ta kameliową serie na stronie D :ehe: Stacjo nie wiem, czy jest bo nie patrzyłam, bo co chciałam. to to kupiłam juz wczesniej.
Dawno mnie nikt tak z buta nie potraktował jak wczoraj w douglasie Kolorówki nowej nie mają ale ma dojechać, pielęgnacja właśnie wszędzie do nich dojeżdża. Pani nie chciała testera otworzyć, nie wspominając o jakiejkolwiek próbce... Well chciałam kupić krem i przy okazji poprosiłam o próbkę tego pod oczy ale po tekście że szkoda otwierać testera a w ogóle to próbek nie robią podziękowałam.
Kupię na stronie chanel

Jedzie do mnie nowy płyn dla skóry ultradelikatnej i najnowsze serum z Basiclab - ciekawostka trzeba trzymać w lodówce
https://basiclab.shop/korygujace-serum-z-retinalem-007

Pokochałam róże Pat - jestem zaskoczona bo sądziłam że to "nie moje" kolory a tu jestem zachwycona mam cherish i nymphete w paletce
https://www.patmcgrath.com/products/...39684366368837

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakoś nie wyłapałam, że go masz

Cieszę się, że poczekałam na jego dostępność w Douglasie, bo cena dużo przyjemniejsza niż na stronie Chanel .
Pisałam o tym - to jest błąd na stronie douglasa i radze szybko skorzystać
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 09:43   #249
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakoś nie wyłapałam, że go masz

Cieszę się, że poczekałam na jego dostępność w Douglasie, bo cena dużo przyjemniejsza niż na stronie Chanel .
A ja go nie widze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 10:05   #250
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
A ja go nie widze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba nas douglas poczytuje w ogóle usunęli róże i cienie z nowej kolekcji
Ja swój zamówiłam i wczoraj przyszedł właśnie w tej niskiej cenie 239zł, tym samy ten zamówiony z chanel który jeszcze nie doszedł może się już pakować bo odeślę

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Na cult goody bag ale taki... meh
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 10:36   #251
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie w temacie pytanie ale potrzebuje pomocy . Możecie polecić sprawdzonego trychologa z Warszawy i okolic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezbyt pomogę, bo nie polecę, ale odradzę Wawer Clinic. Podobno takie super miejsce, a panie miały mniejszą wiedzę, niż ja. Fakt, że jestem dociekliwa i wyczytałam cały Internet, znałam badania itd., ale nigdzie nie chodzę nieprzygotowana i jednak liczyłam na wiedzę profesjonalną, a nie wciskanie swoich produktów do zakupu, niepoparte wiedzą wykraczającą poza tą ogólnodostępną. Niestety z mojego doświadczenia wynika, że tak to wygląda w większości miejsc, starań tyle, aby naciągnąć na zabiegi i kosmetyki sprzedawane na miejscu, z trzykrotną przebitką. To była już moja kolejna wtopa i dałam sobie spokój z trychologami. Jeśli znajdziesz kogoś sensownego, to daj znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dla Szanelek - w douglasie jest już chyba wszystko z nowej kolekcji poza kremem pod oczy
I jest CEBULA
Róż kosztuje 239zł także ten tego
Ja zamówiłam ze strony chanel kilka dni temu i wczoraj kliknęłam na douglasie

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Jeśli problemy z łysieniem/wypadaniem to w warszawie top of the top jest dr Rakowska.
Trycholog to trochę lipa - lepiej odwiedzić dermatologa który się zna na problemach z włosami.
Ano, albo jeszcze kogoś innego. W moim przypadku moja lekarka od jelit więcej mi pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nikt tak z buta nie potraktował jak wczoraj w douglasie Kolorówki nowej nie mają ale ma dojechać, pielęgnacja właśnie wszędzie do nich dojeżdża. Pani nie chciała testera otworzyć, nie wspominając o jakiejkolwiek próbce... Well chciałam kupić krem i przy okazji poprosiłam o próbkę tego pod oczy ale po tekście że szkoda otwierać testera a w ogóle to próbek nie robią podziękowałam.
Kupię na stronie chanel

Jedzie do mnie nowy płyn dla skóry ultradelikatnej i najnowsze serum z Basiclab - ciekawostka trzeba trzymać w lodówce
https://basiclab.shop/korygujace-serum-z-retinalem-007

Pokochałam róże Pat - jestem zaskoczona bo sądziłam że to "nie moje" kolory a tu jestem zachwycona mam cherish i nymphete w paletce
https://www.patmcgrath.com/products/...39684366368837

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Pisałam o tym - to jest błąd na stronie douglasa i radze szybko skorzystać
A masz porównanie do tego trio róży Pat, Galactic Sun? Dumam nad nim, ale ten, o którym piszesz, też mi się podoba, tylko rozświetlacz wydaje się ciemny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-28, 11:42   #252
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakoś nie wyłapałam, że go masz

Cieszę się, że poczekałam na jego dostępność w Douglasie, bo cena dużo przyjemniejsza niż na stronie Chanel .

Tak, tez sie zdziwilam, ze roz dali u nas taniej, bo podklad ta sama cena, a cienie nawet drozej, a roz prosze, laskawie nam ulzyli

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

Pisałam o tym - to jest błąd na stronie douglasa i radze szybko skorzystać
Tez tak mysle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 11:50   #253
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Pisałam o tym - to jest błąd na stronie douglasa i radze szybko skorzystać
Jak tylko przemknął mi przed oczami Twój post, że nowości na stronie D., to nie wczytując się dokładnie od razu "poleciałam" robić zakupy, żeby mi nie wykupili .
Przyznam jednak, że nawet przy uważnej lekturze Twojej wiadomości chyba nie skumałabym, że piszesz o błędzie na stronie D., bo nie wiem co to CEBULA .



Współczuję przejść w Douglasie. Nie wiem co te panie sprzedające sobie myślą i dla kogo trzymają te wielce cenne testery. Żenada.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tak, tez sie zdziwilam, ze roz dali u nas taniej, bo podklad ta sama cena, a cienie nawet drozej, a roz prosze, laskawie nam ulzyli

Tak czy inaczej miło z ich strony
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 11:51   #254
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
A ja go nie widze na stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może się pojawią. Oby w poprzedniej cenie, choć pewnie małe szanse .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 13:00   #255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Współczuję przejść w Douglasie. Nie wiem co te panie sprzedające sobie myślą i dla kogo trzymają te wielce cenne testery. Żenada.


Tak czy inaczej miło z ich strony
Panie sprzedające to nie pierwszy raz takie szoki odwalaja Czasami mam wrazenie, ze one tam sa do wyższych celow, cokowliek to znaczy A testery wiadomo, dla siebie i kolezanek

No millo, mogliby sie czesciej tak walnac
Ale wczoraj jak na strone z ciekaowsci zajrzalam to byl dostepny jeszcze ten ciemny, jasny zniknal calkiem. Wiec albo sie chwilowo wyprzedaly albo poprawiaja blad, w bo w sumie opis mieli zly, pisalo ze Holiday 2021 Collection, a to przeciez jest Spring 2022
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 13:04   #256
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Panie sprzedające to nie pierwszy raz takie szoki odwalaja Czasami mam wrazenie, ze one tam sa do wyższych celow, cokowliek to znaczy A testery wiadomo, dla siebie i kolezanek

No millo, mogliby sie czesciej tak walnac
Ale wczoraj jak na strone z ciekaowsci zajrzalam to byl dostepny jeszcze ten ciemny, jasny zniknal calkiem. Wiec albo sie chwilowo wyprzedaly albo poprawiaja blad, w bo w sumie opis mieli zly, pisalo ze Holiday 2021 Collection, a to przeciez jest Spring 2022
A ja nawet nie zauważyłam opisów - kliknęłam w amoku co chciałam i pognałam dalej do roboty
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 14:07   #257
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A ja właśnie użyłam różu Peche Rose i bardzo mi się podoba na twarzy wypada jaśniej niż w opakowaniu i nie tak pomarańczowo, ale wiadomo, można dołożyć. Ogólnie jestem zadowolona użyłam tez cieni i fajnie to razem wyglada.
Chciałam tez spróbować podkład, ale jednak ta moja próbka się do niczego nie nadaje szkoda ze nie można było wybrać odcienia. B30 wyglada na mojej ręce strasznie pomarańczowo, wiec na twarz nawet nie nakladalam. W sumie na stronie S. jak się wejdzie w Chanel to jest już baner z linia no. 1 wiec wybiorę się tam po próbkę, jak się w końcu pojawią. Mam nadzieje, ze problemu nie będzie, bo mam S. bardzo blisko domu i panie mnie chyba kojarzą, zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 14:21   #258
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja nawet nie zauważyłam opisów - kliknęłam w amoku co chciałam i pognałam dalej do roboty

A do mnie doszly dzis cienie PatMcGrath zamowione miesiac temu ciekawa jestem... moze wyprobuje zaraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 14:33   #259
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

A do mnie doszly dzis cienie PatMcGrath zamowione miesiac temu ciekawa jestem... moze wyprobuje zaraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie zamówiłaś?
Daj znać jak wrażenia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-28, 15:24   #260
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zamówiłam polecany tu przez kogoś Statuesque i dobrałam Dark Velvet zeby jakąś głebie makijażu uzyskać
Jasne-dam znać
Boje sie ze jaki mi sie te cienie spodobają to bede chciała te super drogie palety... 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 18:06   #261
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niezbyt pomogę, bo nie polecę, ale odradzę Wawer Clinic. Podobno takie super miejsce, a panie miały mniejszą wiedzę, niż ja. Fakt, że jestem dociekliwa i wyczytałam cały Internet, znałam badania itd., ale nigdzie nie chodzę nieprzygotowana i jednak liczyłam na wiedzę profesjonalną, a nie wciskanie swoich produktów do zakupu, niepoparte wiedzą wykraczającą poza tą ogólnodostępną. Niestety z mojego doświadczenia wynika, że tak to wygląda w większości miejsc, starań tyle, aby naciągnąć na zabiegi i kosmetyki sprzedawane na miejscu, z trzykrotną przebitką. To była już moja kolejna wtopa i dałam sobie spokój z trychologami. Jeśli znajdziesz kogoś sensownego, to daj znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Ano, albo jeszcze kogoś innego. W moim przypadku moja lekarka od jelit więcej mi pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

A masz porównanie do tego trio róży Pat, Galactic Sun? Dumam nad nim, ale ten, o którym piszesz, też mi się podoba, tylko rozświetlacz wydaje się ciemny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje za ostrzeżenie.
Próbuję się umówić do dr. Rakowskiej ale strasznie odległe terminy. Powiedzieli synowi ze maja termin na pazdziernik. Bardzo pozytywne opinie w necie no i z polecenia tu na forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-28, 19:51   #262
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Zamówiłam polecany tu przez kogoś Statuesque i dobrałam Dark Velvet zeby jakąś głebie makijażu uzyskać
Jasne-dam znać
Boje sie ze jaki mi sie te cienie spodobają to bede chciała te super drogie palety... 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tym układzie nie wiem czego Ci życzyć - żeby cienie Ci się spodobały czy też nie, bo wtedy będą Cię kusić palety
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 10:16   #263
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W tym układzie nie wiem czego Ci życzyć - żeby cienie Ci się spodobały czy też nie, bo wtedy będą Cię kusić palety
🤣
Dumam tez nad Hollywood Filter

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 11:57   #264
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
🤣
Dumam tez nad Hollywood Filter

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się zdaje, że Hollywood to taki produkt, że tak czy inaczej znajdzie się dla niego zastosowanie i się nie zmarnuje .
W ostateczności można mieszać z podkładem.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 12:07   #265
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Polecicie coś wyciszającego na naczynka? Po każdym wyjściu na dwór jestem czerwona jak burak, mimo stosowanej witaminy C i różnych innych specyfików, zaczerwienienie się trzyma mojej skóry... Myślałam o serum Ren Anti Redness, ale może jest jakaś tańsza, skuteczna perełka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 12:36   #266
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polecicie coś wyciszającego na naczynka? Po każdym wyjściu na dwór jestem czerwona jak burak, mimo stosowanej witaminy C i różnych innych specyfików, zaczerwienienie się trzyma mojej skóry... Myślałam o serum Ren Anti Redness, ale może jest jakaś tańsza, skuteczna perełka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krem ochronny na zimę używasz? Taki bardziej treściwy nakładany tuż przed wyjściem na zewnątrz? Ja widzę różnicę jak idę z psami na spacer. Czasem mi się nie chce posmarować twarzy i niestety dość szybko tego żałuję, ale z kremem jest lepiej. Mróz aż tak nie szczypie, i skóra jest spokojniejsza po powrocie. W sytuacjach kryzysowych nakładam jeszcze maskę łagodzącą albo otulającą od Czarszki (które sa6moim odkryciem tej zimy) i skóra już nie jest taka podrażniona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 13:15   #267
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polecicie coś wyciszającego na naczynka? Po każdym wyjściu na dwór jestem czerwona jak burak, mimo stosowanej witaminy C i różnych innych specyfików, zaczerwienienie się trzyma mojej skóry... Myślałam o serum Ren Anti Redness, ale może jest jakaś tańsza, skuteczna perełka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.bioderma.pl/produkty/sensibio/defensive obie wersje, świetnie współdziałają pod makijażem i efekt wyciszenia jest od razu widoczny
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 15:03   #268
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się zdaje, że Hollywood to taki produkt, że tak czy inaczej znajdzie się dla niego zastosowanie i się nie zmarnuje .
W ostateczności można mieszać z podkładem.
Oj mieszać to ja nie bede raczej jak siebie znam...
Dumam dalej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 16:22   #269
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Oj mieszać to ja nie bede raczej jak siebie znam...
Dumam dalej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać musisz dojrzeć do decyzji
Nic na siłę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 20:29   #270
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ale mnie napaliłyście na te nowe szanele...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.