Czy jestem strasznie brzydki ?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-20, 13:06   #1
krzych1921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7

Czy jestem strasznie brzydki ?:(


Chciałem się dowiedzieć co jest ze mną nie tak , ludzie patrzą się za każdym razem na moją twarz jak by była z nie z tego świata , mam słaba samoocenę chodzę jeśli chodzi o tą przypadłość do psychologa /psychiatry , ciężko mi wyjść do ludzi , jestem typem samotnika czytaj aspołecznym człowiekiem , nigdy nikogo w życiu nie zaczepiłem jako pierwszy , miałem spore problemy z akceptacją w różnych szkołach począwszy od podstawówki a skończywszy na liceum , ludzie mówiąc kolokwialnie "deptali" mnie psychicznie wyładowywali na mnie swoją agresję nigdy nie bylem przebojowy , raczej zamknięta duszę na innych miewałem , w czasach młodych lubiłem sprawy "pozaboiskowe" załatwiać w sposób niezbyt wymowny czyli korzystałem z kolegami z argumentów siłowych i niestety nieraz się na tym przejechałem ( Problem z nosem ) , gdy mój przyjaciel późniejszy mnie nie znał a to było w gimnazjum mowil do mnie "ale ty jesteś UFO" później się przekonał na kilka dobrych lat że aż taki nie jestem , nie jestem osobą która lubi mówić , raczej dobry słuchacz i daje rady dla innych za tzw.Bog zapłać , pomagam z czystego serca , a gdy ja chcę od innych pomocy to albo nie bo coś tam albo za..kwotę pieniężną .. Przyjaciół nie mam praktycznie przez moje krótkie życie (zaczynam za 3 miesiące 32 wiosny ) ostał się jeden człowiek , przystojny krótko czarne włosy waga 110 kg 193 wzrostu typowy model (swoją drogą poznaliśmy się na próbie przed komunijnej gdy podszedłem do niego gdyż zainteresowało mnie coś innego w nim otóż ..ciemniejsza karnacja &#128512 .Nie idę z prądem czyli moda za rzeczy materialne , każdą złotówkę obracam 3 razy zanim cos zakupie , ostatnia moja odzież kupiona rok temu , ubieram się stosunkowo modnie , od czasu do czasu wyjdę na osiedle w dresiwym outficue , chodzę w czapce po ulicy , taki mam styl gdyż mam włosy przerzedzone słabe , i nie pozwalają mi zrobić cokolwiek z nimi , jestem na rencie gdyz posiadam kilka chorób w tym najważniejsza a zarazem uniemożliwiającą chodzenie do pracy WZjg -Wrzidzuehace zapalenie jelita grubego , gdzie ciągle gonitwy do 10 razy dziennie dają w kość , także to tak po krotce odennie i teraz KLU PROGRAMU -Zdjecie 🕵️
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210902_161224.jpg (99,0 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210902_161311.jpg (77,3 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210603_162546.jpg (146,2 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200519_110531.jpg (59,8 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201208_200046.jpg (50,9 KB, 383 załadowań)
krzych1921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 19:20   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Wg mnie wyglądasz normalnie, niczego Ci nie brakuje.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Wg mnie wyglądasz normalnie, niczego Ci nie brakuje.
Rozumiem, że choroby przewlekłe nieźle dają w kość, ale przy dobrym leczeniu i czasami pomocy psychologa da się żyć normalnie.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 10:53   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Wedlug mnie wygladasz zwyczajnie, na pewno nic, co mogloby powodowac gapienie sie na ulicy. Moze ci sie tak wydaje, a moze np. dziwnie chodzisz albo gestykulujesz? Co do wygladu, to moze poeksperymentuj z zarostem (o ile rosnie ci go wystarczajaco), to niektorym mezczyznom pasuje.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-25, 15:49   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Chodząc w czapce na ulicy słabym włosom nie pomagasz. Lepiej poczytaj o tym jak włosy wzmocnić. Jest Loxon 2% w aptekach, są suplementy, warto zbadać tarczycę. Możliwe, że w tych dziwnych spojrzeniach o to chodzi. Co do fryzury 2 zdjęcie pokazuje niezbyt korzystną dla Ciebie, na 2 ostatnich zdjęciach wyglądasz dużo korzystniej. Fakt możesz zainteresować się lekkim, ale zadbanym zarostem. Co do mody- można ubierać się tanio , oszczędnie i schludnie. Twoje stylizacje wyglądają niezbyt schludnie. Każda odzież wygląda 100 razy lepiej wyprana i wyprasowana, więc można zacząć od tego. Możesz poczytać albo pooglądać na Pinterest o capsule wardrobe for males czyli szafie kaspułowej dla mężczyzn. Co do włosów- sama mam z natury słabe i zapewniam Cię że nie spędzam życia chodząc w czapce bejsbolówce. I jak robią tak mężczyźni ze słabymi włosami albo łysi to też bywa, że dziwnie na nich patrzę jak się zorientuję w czym rzecz. Co do reszty- nie wiem dlaczego Twoje zdrowie i charakter miałoby mieć coś wspólnego z wyglądem. Wielu ludzi nie jestw 100% zdrowych, ale stara się o siebie dbać. Niedawno zmarł Starosta w jenym rejonie Polski, w ostatnim stadium raka, co nie przezkadzało mu być człowiekiem schludnie ogolonym i do końca swoich dni chodzącym w garniturze. Wygląd jest pewną formą komunikacjiz ludźmi, m.in. formą okazywnaia im szacunku lu pogardy albo wrogości, więc w zależności od tego jak wyglądamy to tak jesteśmy odbierani. Chodzenie w besjbolówce może sygnalizować bycie członkiem agersynych subkultur albo chęc ukrywania się np. przed kamerami monitoringu, więc może u otoczenia budzić lęk i stąd te spojrzenia. Najsłabsze nawet nieumyte męskie włosy nie wzbudzają w ludziach takich odczuć. Podobnie jak czyste i wyprasowane ubranie nawet jeśli nie jest nowe czy najmodniejsze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:43   #5
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Mnie się też wydaje że ciągle na mnie patrzą na ulicy. Też mam problemy z samooceną.
Aktualnie próbuje nad sobą pracować i się nie przejmować tym czy ktoś patrzy czy co.
Wyglądasz normalnie i przystojny z Ciebie chłop.
Myślę że sobie coś ubzdurałeś.
Nie przejmuj się tym czy ktoś patrzy, co myśli bo te osoby Twojego życia za Ciebie nie przeżyją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 15:36   #6
Krystal
Raczkowanie
 
Avatar Krystal
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Cytat:
Napisane przez krzych1921 Pokaż wiadomość
Chciałem się dowiedzieć co jest ze mną nie tak także to tak po krotce odennie i teraz KLU PROGRAMU -Zdjecie 🕵️
Krzysiek, z ręką na sercu mówię : jesteś przystojny. Bardzo w moim typie faceta. Powiem Ci, że ten Twój typ jest lubiany przez kobiety - szczupły, pociągła twarz, ciemnowłosy. Nie narzekaj, dobrze Ci się trafiło. Twoja niepewność siebie nie ma realnych podstaw w wyglądzie, naprawdę. Piszę szczerze.
Z Twoją pewnością siebie też nie jest tak najgorzej, skoro potrafiłeś pierwszy podejść do nieznajomego faceta i nawiązać znajomość.


MissChievousTess ma rację, człowiek w świeżo wypranym i wyprasowanym ciuchu zawsze lepiej wygląda i lepiej się czuje. Dobrze Ci jest z fryzurą tają jak na tym ostatnim zdjęciu, bardzo korzystnie wyglądasz.
Nie dołuj się, bo nie masz czym, serio. Jest OK.
Krystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 11:11   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Jedyne do czego można się przyczepić, to głupie miny na pierwszych zdjęciach. Reszta jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-18, 18:30   #8
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Wyglądasz całkowicie zwyczajnie. Normalnie. Nie widzę nic, co by miało ludzi masowo odrzucać albo powodować, by się na ciebie gapili.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 10:56   #9
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Masz zwyczajną,pospolitą twarz.Nie brzydką,nie ładną.Pospolitą.
__________________
Bywam zgryźliwa.Szybko mi przechodzi
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 21:10   #10
karynakruk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 90
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Oj, nie, nie zgadzam się że to jest przeciętna twarz. Przeciętna to najczęściej występująca, a najczęściej występują jakiejś lekkie dysharmonie u normalnego człowieka, a tutaj jest wszystko idealnie. One jest PRZYNAJMNIEJ ładny, jak nie piękny.
karynakruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 22:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.