Irygator do zębów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 19:59   #61
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Irygator do zębów

Ktoś tu pytał o ciśnienie w SoWash - to pewnie zależy od ciśnienia wody w kranie, u mnie jest zdaje się 4 bary. Chociaż nie jestem pewna.
Jeszcze co do irygarów - jakiś czas temu przeglądałam książkę poświęconą pielęgnacji zębów i autorzy nie za bardzo polecali. Twierdzili, że silny strumień może wpychać płytkę nazębną pod dziąsła (chyba podobnie jak przy złej technice nitkowania). Ile w tym prawdy, nie wiem, sama jestem fanką irygatora, ale dzielę się też zdaniem drugiej strony.
Mój SoWash wciąż śmiga, nie mam do niego zastrzeżeń. Nie wyobrażam sobie czyszczenia aparatu bez irygatora, gdy czasami muszę wyjechać, to źle mi bez niego . Mimo wszystko gdy zdejmę aparat, to raczej odstawię irygator.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 10:55   #62
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Irygator do zębów

W Hebe 2 dni temu widzialam w promocji szczoteczkę elektryczna z irygatorem, chyba Braun 3000, może kogos zainteresuje
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:33   #63
Owunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Irygator do zębów

Ja używam Panasonic EW 1211, poręczny, łatwy w obsłudze irygator bezprzewodowy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ma mały zbiornik na wodę, więc trzeba go często napełniać, ok 4 razy podczas irygowania zębów, ale nie przeszkadza mi to. Ponieważ jest mały, zawsze znajdzie się miejsce w łazience gdzie można go trzymać, można go też zabierać ze sobą w podróż. Ma stosunkowo dużą moc. I jest prawie dwa razy tańszy niż te duże irygatory ze zbiornikami na wodę. Naprawdę polecam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-26 o 23:56
Owunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 11:44   #64
szyszus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Irygator do zębów

ja miałam waterpika ale niestety pękł wężyk, działał tylko dokładnie rok i 8 mieś :/ i teraz mam problem co kupić, a nie uśmiecha mi się wydawać znowu takiej kasy skoro to taki szmelc. Jeszcze wtedy kupiłam na allegro i gwarancja była na rok, teraz sprzedają z gwarancją na 3 lata.
szyszus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 16:29   #65
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Irygator do zębów

Witam, odkąd noszę aparat ortodontyczny mam ogromny problem z nitkowaniem zębów. Od samego początku skreśliłam myśl o zakupie irygatora, mam wrażliwe żeby i często odsłaniają mi się szyjki. Ale teraz widzę że będę musiała nabyć ten sprzęt, nitkowanie w aparacie to jakiś koszmar dla mnie. Przeczytałam wszystkie wasze wpisy, nastawilam się na braun oral-b oxyjet. Ale i tak pewnie w sklepie będą mnie interesować inne.
Pytanie do aparatek, opiszcie proszę swoje doświadczenia i ew porady.
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:31   #66
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Irygator do zębów

Odkopuję temat, żeby nie zakładać nowego

Przymierzam się do zakupu irygatora.
Czy możecie polecić jakiś konkretny model? Orto napisała mi "waterpik w wersji mini" ale takiego nie ma. Czy chodziło jej o tę wersję przenośną? Bo ten, który znalazłam ma bardzo kiepskie opinie

Zależy mi żeby irygator był przede wszystkim skuteczny... no i w miare możliwości nie szpecił łazienki
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:24   #67
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Odkopuję temat, żeby nie zakładać nowego

Przymierzam się do zakupu irygatora.
Czy możecie polecić jakiś konkretny model? Orto napisała mi "waterpik w wersji mini" ale takiego nie ma. Czy chodziło jej o tę wersję przenośną? Bo ten, który znalazłam ma bardzo kiepskie opinie

Zależy mi żeby irygator był przede wszystkim skuteczny... no i w miare możliwości nie szpecił łazienki
Cześć, myślę że chodzi jej o ten mały, przenośny. Plusem tego urządzenia jest to że mały, poręczny, możesz go mieć zawsze w torebce. Minus: mały pojemnik na wodę, cały czas trzeba dolewać, no i mniejsza stosunkowo móc niż te stacjonarne urządzenia.
Ja tak jak pisałam w poprzednim poście kupiłam Braun oral-b oxy jet. Tylko że kupiłam cały "kombajn" , tzn irygator + szczoteczka elektryczna. Jestem bardzo zadowolona. Wygląda przyzwoicie, ma dwa strumienie wody, moc wystarczająca by dokładnie wyczyścić zamki i przestrzenie między zębowe. Noszę aparat półtora roku i przyznam że wcale nie nitkuje zębów (mam uraz z początkowych dni), natomiast irygatora używam różnie, niekiedy dwa razy dziennie, niekiedy co któryś dzień, niekiedy raz w tygodniu.
Wybór jest ogromny. Pod względem firm, wglądu, mocy. Ja się zdecydowałam właśnie na ten, bo jednak znana firma, no i dużo ludzi zachwala. No i jak kupowałam w media markt, składając zamówienie przez net, a odbiór i płatność osobiście w sklepie, było taniej niż zakup w sklepie.
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 14:29   #68
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Cześć, myślę że chodzi jej o ten mały, przenośny. Plusem tego urządzenia jest to że mały, poręczny, możesz go mieć zawsze w torebce. Minus: mały pojemnik na wodę, cały czas trzeba dolewać, no i mniejsza stosunkowo móc niż te stacjonarne urządzenia.
Ja tak jak pisałam w poprzednim poście kupiłam Braun oral-b oxy jet. Tylko że kupiłam cały "kombajn" , tzn irygator + szczoteczka elektryczna. Jestem bardzo zadowolona. Wygląda przyzwoicie, ma dwa strumienie wody, moc wystarczająca by dokładnie wyczyścić zamki i przestrzenie między zębowe. Noszę aparat półtora roku i przyznam że wcale nie nitkuje zębów (mam uraz z początkowych dni), natomiast irygatora używam różnie, niekiedy dwa razy dziennie, niekiedy co któryś dzień, niekiedy raz w tygodniu.
Wybór jest ogromny. Pod względem firm, wglądu, mocy. Ja się zdecydowałam właśnie na ten, bo jednak znana firma, no i dużo ludzi zachwala. No i jak kupowałam w media markt, składając zamówienie przez net, a odbiór i płatność osobiście w sklepie, było taniej niż zakup w sklepie.
No własnie orto pokazywała mi na obrazkach jak wygląda, bo zupełnie nie miałam pojęcia o istnieniu czegoś takiego () i powiedziała, że z oral-b nie poleca irygatora...
Mi się podobają te przenośne ale nie wiem czy kwestia pojemnika nie będzie uciążliwa i co z akumulatorem... nie chciałabym co kilka dni go ładować...
Znalazłam porównywarkę ale tam brakuje danych odnośnie parametrów urządzeń... Chyba, że spiszę, które mnie interesują i będę w internecie szukać informacji.
Może udzieli się jeszcze jakiś posiadacz, albo zapytam na wątku z aparatami. Tam dziewczyny powinny mieć większe rozeznanie

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 15:01   #69
MartaMeiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 42
Dot.: Irygator do zębów

Mi również stomatolog poleciła irygator.
Odradzała oral b a polecała Waterpik-a.
Zakupiłam i jestem bardzo zadowolona, stoi na umywalce.
Można też w internecie poczytać wiele pozytywnych opinii o nim.
Ja zakupiłam Waterpika przez internet za około 350 zł
MartaMeiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 21:28   #70
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez MartaMeiss Pokaż wiadomość
Mi również stomatolog poleciła irygator.

Odradzała oral b a polecała Waterpik-a.

Zakupiłam i jestem bardzo zadowolona, stoi na umywalce.

Można też w internecie poczytać wiele pozytywnych opinii o nim.

Ja zakupiłam Waterpika przez internet za około 350 zł

A na jaki się zdecydowałaś?
Moja też odradzała oral b i polecała Waterpik
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 10:37   #71
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

irygator fl-v8. Taki mam, ni ejest drogi cos kolo 130zl ja jestem zadowolona ale nie mam porownania do innego. Chcialam przede wszystkim w miarę mały. Nie kupilabym domowego kombajnu. Takie cos moze byc dobre dla wiekszej rodziny, a mi zagracaloby łazienke i pozniej problem z dodatkowym gratem do transportu
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 00:57   #72
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Witajcie. Sluchajcie a co Was podkusilo tak wogole by zaczac irygowac zeby( nie mowie o aparatach itp) mialyscie problemy z zebami, dziaslami, kieszeniami , nieswiezym oddechem- czy ot tak dla higieny? Mozecie napisac o swoich problemach i o efektach po uzyciu irygator? I jak usywacie irygatora bo mi dentystka mowila ze strumien nigdy nie moze byc skierowany tak by szedl pod dziaslo tylko z gory na dziaslo( mowie o gornej półce).
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:24   #73
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez DomowyStomatolog Pokaż wiadomość
Witam
Są irygatory podróżne (pominę linki bo mogą uznać to za reklamę), proszę się jednak liczyć z utratą mocy. Czymś pomiędzy irygatorem podróżnym a stacjonarnym jest Waterpik wp300 Nano Traveler. Bardzo mały, ma torbę podróżną w zestawie i do tego wszystkiego ma 5,5bara mocy maksymalnej.
Z małych irygatorów mogę polecić jeszcze Panasonic EW 1211 oraz AirFloss Philipsa ( choć to do końca nie jest irygator-są tu pojedyncze strzały wody).

Jeżeli chodzi o moc 3,8bara to przyznam, że zdarzali się klienci, którzy wymieniali sprzęt po miesiącu na mocniejszy. Lepiej mieć zapas mocy.

Jeżeli chodzi o szczoteczkę soniczną DiamondClean to w sumie materiał na kolejny temat... ładowanie USB i z sieci, 5 trybów pracy... i jest najpiękniejszą szczoteczką (przyznaje to jako facet). Cena faktycznie wysoka. Nasz sklep oferuje dla tej szczoteczki darmowy transport (także można zaoszczędzić).
Moze Pan specjalista mi pomoze w doborze irygatora? Mam przestrzenie miedzyzebowe- kieszen, gdzie ciagle zbiera mi sie zarcie. Mam z dwie odsloniete szyjki , zeby dosc wrazliwe ale nie nadwrazliwe. Najbardziej mi zalezy by pozbyc sie tego niesmaku z ust ktory mam wg dentysty przez te kieszenie. Obojetnie czy stacjonarny czy nie? Prosze o sugestie. Acha, ktos tam pisal ze krew leci od zbyt mocnego strumienia??
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 17:24   #74
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

Mam implant i zawsze jest zalecenie ,zeby dbac o jego okolice. Poza tym w koncu zaczelam czyscic przestrzen na styku zębów. To nie przypadek,ze zęby psują sie przecież pomiędzy sobą. Bo tam nie wyczysci się szczoteczką. Oczywiscie jak ktos ma luzne ząbki to i male problemy z prochnica, ale j amam ściśnięte, wiec nie bylo szans zeby doczyszczac. A nitka jest bardziej czasochlonna.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 11:01   #75
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Mam implant i zawsze jest zalecenie ,zeby dbac o jego okolice. Poza tym w koncu zaczelam czyscic przestrzen na styku zębów. To nie przypadek,ze zęby psują sie przecież pomiędzy sobą. Bo tam nie wyczysci się szczoteczką. Oczywiscie jak ktos ma luzne ząbki to i male problemy z prochnica, ale j amam ściśnięte, wiec nie bylo szans zeby doczyszczac. A nitka jest bardziej czasochlonna.
Rozumiem ze wchodzilo Ci tam jedzenie ? I co irygator pomogl? Ja tez mam jedno takie miejsce miedzy trzonowcami, strasznie ciasno i tam mi wlazi i mam wrazenie ze nitka nie pomaga
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 17:39   #76
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

Nie czuje ,zeby jakos specjalnie wchodzilo mi tam jedzenie. Czasami. Po prostu taka profilaktyka. Jedzenie wchodziło mi między zęba , ktorego dentysta zle uformował przy plombowaniu (bez formówki). Ale pozniej po poprawce u innej babki juz bylo ok
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 10:39   #77
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Dziewczyny, czy mozecie polecic cos, co juz macie i dziala bardzo dobrze?
Przegladam internet i wiem, ze nic nie wiem Wiem, ze ceny niektorych irygatorow jest kosmiczna. Z tego co piszecie, to odradzacie Oral-b, a ja wlasnie u mojej dentystki widzialam taki na polce. Ale nie wiem, co za model.
Nastawilam sie na cene 250 zl do wydania, ale nie wiem czy cos fajnego znajde, tym bardziej ze Waterpik ma duzo wyzsze ceny.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 10:48   #78
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Irygator do zębów

Zania ja mam bezprzewodowy Panasonic denta care EW1211W, kupilam za ok 250, ale nie pamietam dokladnie. Polecam, zawsze biore go w podroz, jedyna wada jest maly zbiorniczek na wode, ale i tak uzywam go przy zlewie, wiec nie ma problemu napelnic
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 10:26   #79
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Dziekuje ci za podpowiedz poczytam o nim, chociaz z tego co sie zorientowalam to ma moc 5,9 bara to juz duzy plus
Normalnie jestem jak dziecko we mgle, jesli chodzi o taki sprzet
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 21:37   #80
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Irygator do zębów

Ja tez sie nie znam za bardzo na irygatorach, ale zalezalo mi na mocnym i takim, ktory moge zabrac z soba po podrozuje. Jestem zadowolona, a mam go okolo roku jak dobrze pamietam. Spadku mocy nie zauwazylam. Jezeli nie przeszkadza Ci maly pojemnik na wode to polecam
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 22:12   #81
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez Anne Everbring Pokaż wiadomość
Ja tez sie nie znam za bardzo na irygatorach, ale zalezalo mi na mocnym i takim, ktory moge zabrac z soba po podrozuje. Jestem zadowolona, a mam go okolo roku jak dobrze pamietam. Spadku mocy nie zauwazylam. Jezeli nie przeszkadza Ci maly pojemnik na wode to polecam
Chyba sie jednak na niego skusze Czailam sie na waterpik 100 czy jak to tam, ale troszke drogi. Inna sprawa, boje sie, ze kupie, pouzywam, a po m-cu odstawie
Powiedz mi, czy dobrze czysci? W sumie, mi chodzi tylko o czyszczenie przestrzeni miedzy zebami, o kieszonki i ogolnie stan dziasel, ktore ponoc nie przylegaja do zebow tak jak powinny
I bateria po roku tez ci dobrze dziala?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 19:39   #82
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Irygator do zębów

Jestem zadowolona z wydajnosci baterii i skutecznosci wczyszczeniu, ale nie mam porownania do innych irygatorow
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:09   #83
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

No dobra, zamowilam Jutro powinnam go miec. Jak przetestuje to zdam relacje
Dziekuje Ci Anne Everbring
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 12:04   #84
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Irygator do zębów

Zania daj znac czy tez jestes zadowolona
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 08:54   #85
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

No to daje znac
Przy pierwszym uzyciu zachlapalam cala lazienke, lacznie z lusterkiem i swoja twarza chcialam widziec, gdzie leci strumien, no ale za bardzo sie nie da, bo trzeba przymknac usta inaczej wszystko zachlapane. Przetestowalam 3 tryby i sa wystarczajace, dosc mocne (odczul to moj jezyk gdy niechcacy strumien wody mi na niego polecial). Nie wiem jak z czyszczeniem, bo zadne resztki pokarmu nie leca, w sensie leci sama woda, wiec widocznie samo mycie szczoteczka w moim przypadku juz dokladnie oczyszcza paszcze .
Zdarza sie, ze jeszcze po uzyciu irygatora leci mi krew z dziasel, ale wg instrukcji to normalne, po 2 tyg powinno minac. U mnie to wlasciwie jest problem z dziaslami, mam je wlasnie wzmocnic przez ich masowanie irygatorem.
Ogolnie jestem zadowolona i dobrze, ze nie kupilam stacjonarnego, wiekszego, bo ten w zupelnosci mi wystarcza.
Obejrze jeszcze moze filmiki na yt jak dokladnie go uzywac

Aniu czy Ty masz non stop irygator postawiony na widelkach w ladowarce? Bo moj od czasu kupna i uzycia stoi bez ladowania, zeby sie rozladowal i potem naladowac przez 15 h, tak jak przy pierwszym ladowaniu. Ale zastanawiam sie czy potem stawiac go non stop na ladowarke i miec go podlaczonego do sieci czy nie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 08:57   #86
kosmetykowa
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Irygator do zębów

Ja też mam ten z Oral-B i polecam
__________________
blog z analizami kosmetyków
http://beautycare1111.blogspot.com/
kosmetykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 22:50   #87
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Irygator do zębów

Zania ja laduje dopiero jak sie bateria wyczerpie, nie mam non stop podlaczonego. U mnie wyplukuje resztki jedzenia, ale z pod dziasel, bo mam luzne i sie tam zbiera nie jest to wiadomo jakis potok z jedzeniem tylko czasem cos wyplynie. I tak samo jak Ty ochlapalam pierwszy raz lazienke haha!
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 10:07   #88
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023
Dot.: Irygator do zębów

Tym razem ja odswiezam.
Niedlugo wyprzedaze swiateczne wiec zdecydowalam, ze zakupie sobie porzadny zestaw, gdyz nosze aparat. Na chwile obecna mam elektryczna szczoteczke oral b + wyciorki + nitka. Jednak nitka mnie mega podraznia.
Dlatego tez mam dwa pytanka:
1. Chcialabym kupic sonicznego phillipsa, teoretycznie jestem zdecydowana na philips sonicare healthy white ze wzgledu na tryb "wybielanie". Zastanawiam sie jednak czy ma to sens, czy to tylko sciema. Szczoteczka z jednym trybem, clean cos tam jest o wiele tansza, dlatego jeszcze sie waham. Ma ktos doswiadczenie z trybem white?
2. Chce sobie rowniez kupic irygator przenosny i waham sie miedzy panasonic ew 1211 i philips airfloss. Ktos ma doswiadcznienie z ktoryms?
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 19:54   #89
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez Anne Everbring Pokaż wiadomość
Zania ja laduje dopiero jak sie bateria wyczerpie, nie mam non stop podlaczonego. U mnie wyplukuje resztki jedzenia, ale z pod dziasel, bo mam luzne i sie tam zbiera nie jest to wiadomo jakis potok z jedzeniem tylko czasem cos wyplynie. I tak samo jak Ty ochlapalam pierwszy raz lazienke haha!
Nie martw sie, ja tez. Raz mialam zapchana kieszonke dziaslowa to chcialam sie wsciec, tak bolalo. Cale szczescie, ze przy ostatnim leczeniu zebow, tak mi machneli plomby i nie wiem, dobudowali zeby czy co, ze miedzy 5-tka i 6-tka jak mialam duza kieszonke to nagle zniknela, jest taka ciasnotna ze ledwo ledwo nitka mi sie wcisnie, ale potem ciezko ja wyciagnac. Ale nadal sie boje, ze cos mi tak wejdzie i bedzie bolec.
No i ogolnie ponoc mam slabo trzymajace dziasla, sa luzne i nie sa dobrze przylepione do zebow. Stad irygator. Ze niby mi to wymasuje dziasla, az te sie przykleja do zebow czy co

Wczoraj mi padla bateria, wiec podladowalam przez nocke. Od kupna tylko raz go nie uzylam, a zeby czyszcze tylko wieczorem, wiec uwazam, ze trzyma bardzo dlugo I jestem zadowolona z zakupu.
I tez nie bede stawiac non stop na ladowarke, bo po co
Jedyny minus, no nie mozna sie przejrzec w lustrze podczas czyszczenia, tylko wszystko trzeba robic na czuja

Cytat:
Napisane przez Kamila1023 Pokaż wiadomość
Tym razem ja odswiezam.
Niedlugo wyprzedaze swiateczne wiec zdecydowalam, ze zakupie sobie porzadny zestaw, gdyz nosze aparat. Na chwile obecna mam elektryczna szczoteczke oral b + wyciorki + nitka. Jednak nitka mnie mega podraznia.
Dlatego tez mam dwa pytanka:
1. Chcialabym kupic sonicznego phillipsa, teoretycznie jestem zdecydowana na philips sonicare healthy white ze wzgledu na tryb "wybielanie". Zastanawiam sie jednak czy ma to sens, czy to tylko sciema. Szczoteczka z jednym trybem, clean cos tam jest o wiele tansza, dlatego jeszcze sie waham. Ma ktos doswiadczenie z trybem white?
2. Chce sobie rowniez kupic irygator przenosny i waham sie miedzy panasonic ew 1211 i philips airfloss. Ktos ma doswiadcznienie z ktoryms?
Kamila,, pisalysmy z Ania o tym modelu ciut wyzej Poczytaj, ogolnie ja jestem zadowolona
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 14:22   #90
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Irygator do zębów

Kupiłam sobie irygator Panasonic ew 1211, wczoraj przyszła paczka już naładowany i dzisiaj chciałabym go użyć po raz pierwszy, w pon zakładam aparat
Do rzeczy, doczytałam w instrukcji, zeby używać irygatora po umyciu zębów i teraz się zastanawiam...irygator miał zastępować nić do zębów, a higienistka mówiła mi, że nić używać przed umyciem zebów, więc idąc tym tropem irygatora też powinno się używać przed myciem zębów to jak to w końcu z tym jest ? jak Wy używacie irygatora ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-25 18:42:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.