Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-08, 18:52   #1501
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Widzisz, musisz być na bieżąco A każdy Czytelnik jest dla mnie skarbem Awakening piękna jest - dlatego też będzie jedną ze świec dostępnych wkrótce u mnie

Ja się czaję na truskawkę od Village.
Ładna jest truskawa z Village?Słodka czy raczej kwaskowa? Nie wiem czy paliles Strawberry jam GC,bo to jest petarda

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:04
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 08:50   #1502
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ładnah jest truskawa z Village?Słodka czy raczej i kwaskowa? Nie wiem czy paliles Strawberry jam GC,bo to jest pedarda

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Nie mam pojęcia, ja chcę ją kupić w ciemno Może zacznę od mini glassa w takim razie.

Dobrze wiedzieć, bo ja jestem SOOO IN LOVE w truskawkach
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:46   #1503
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Oo, cytrynka Też poluję na jakąś świeżą, sensowną cytrynkę. Proszę o informacje jak się sprawdzi w paleniu!
Tak w ogóle to coś mi świta, że w pachnącej wannie miały pojawić się woski Candle Warmers? Miałam ochotę na kilka zapachów do wypróbowania, ale póki co widzę że jeszcze się nie pojawiły
Palę cytrynę właśnie i teraz mam mieszane odczucia. Na sucho jest bardziej rześka, czuć samą cytryną, musuje w nosie jak vibovit. Po odpaleniu jakoś tak się wygładza i robi się z tego jakiś budyń cytrynowy, czuć woskiem. Różnica taka jak między sorbetem a lodami z dodatkiem śmietany też jest ładnie, ale już bez tego cytrusowego orzeźwienia.
Moc jest ok, nie jest to mega killer, ale ładnie (choć subtelnie) wypełnia przestrzeń.

Za to egyptian cotton okazał się być dość mocno wyczuwalny i dla mnie to nie jest typowy praniowiec (zależy pewnie czego kto używa do prania ). Jest ciepły i otulający, bardzo przyjemny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 12:02   #1504
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, ja chcę ją kupić w ciemno Może zacznę od mini glassa w takim razie.

Dobrze wiedzieć, bo ja jestem SOOO IN LOVE w truskawkach
To bez zastanowienia polecam Ci wypróbować tą gąskę,dla mnie jest przecudowna.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:04
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 15:25   #1505
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kto już wąchał nowe Milki? Jaaaaa

No i póki co mam mieszane uczucia. Najbardziej czekałam na świetliki, a okazuje się, że to chyba rozczarowanie porównywalne z Gąskami Na sucho niczego mi nie urwało, dam im jeszcze szansę w paleniu.

Najfajniejszy póki co Cup o'Joe, orzechy, wanilia, jakieś nuty mleka/kawy, no krótko mówiąc, orzechowe cappucino z nutką wanilii. Od razu po wąchnięciu zamówiłam świecę
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 05:40   #1506
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie dziś pojawi się przesyłka z nowościami Cheerful Candle, więc dam znać jak moje odczucia w tym temacie Wzięłam też trochę wosków Coloniali, więc opiszę wszystko jak już wywącham
Ktoś wyżej wspominał o Spring Awakening z Village? Mam świecę. Nawet fajna, bardziej czuję w niej coś cytrynowego (zwłaszcza w paleniu) niż rumianek. Ale jest przyjemna.
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:16   #1507
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Kto już wąchał nowe Milki? Jaaaaa

No i póki co mam mieszane uczucia. Najbardziej czekałam na świetliki, a okazuje się, że to chyba rozczarowanie porównywalne z Gąskami Na sucho niczego mi nie urwało, dam im jeszcze szansę w paleniu.

Najfajniejszy póki co Cup o'Joe, orzechy, wanilia, jakieś nuty mleka/kawy, no krótko mówiąc, orzechowe cappucino z nutką wanilii. Od razu po wąchnięciu zamówiłam świecę
Ja dzisiaj chyba dostanę co swietlikow,to nawet nie wziełam, bo cos mi w opisie nie pasowało A opisz troszkę

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To bez zastanowienia polecam Ci wypróbować tą gąskę,dla mnie jest przecudowna.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Truskawa z GC jest bossska Polecam Strawberry lemonade z KC,wycofywany już tez piękny

Ja dalej testuję domkove
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 13:06   #1508
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kupiłam średnią Spring awakening
I teraz mam pytanie do posiadaczy,jak z jej mocą podczas palenia? Trochę się obawiam,bo na sucho jest mega delikatna.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:40   #1509
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie nie daje czadu, ale ją bez problemu czuję. Bardzo ładny zapach, a poza tym ciężko żeby przy takich składowych on zabijał mocą. Dla mnie w skali szkolnej to takie 4+/5-.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 16:06   #1510
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Kto już wąchał nowe Milki? Jaaaaa

No i póki co mam mieszane uczucia. Najbardziej czekałam na świetliki, a okazuje się, że to chyba rozczarowanie porównywalne z Gąskami Na sucho niczego mi nie urwało, dam im jeszcze szansę w paleniu.

Najfajniejszy póki co Cup o'Joe, orzechy, wanilia, jakieś nuty mleka/kawy, no krótko mówiąc, orzechowe cappucino z nutką wanilii. Od razu po wąchnięciu zamówiłam świecę
A ja już też mam nowości Dzięki naszej kochanej, niezmordowanej i cierpliwej Bruised jestem dziś happy Faktycznie Cup o'Joe smakowity jest, kawowo-orzechowy. Domkove na sucho bardzo fajne, czuję, że będzie z tego miłość W ogóle wszystko co dostałam podoba mi się, nie wiem od czego zacząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:20   #1511
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
U mnie nie daje czadu, ale ją bez problemu czuję. Bardzo ładny zapach, a poza tym ciężko żeby przy takich składowych on zabijał mocą. Dla mnie w skali szkolnej to takie 4+/5-.
Ok,no zobaczymy,za chwilę rozdziewiczam Na sucho pachnie mega przyjemnie,takze mam nadzieję,ze będzie podobnie po odpaleniu

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 08:34   #1512
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jak dla mnie Awakening od Village pachnie całkiem mocno jak się rozkręci no i sama świeca jest naprawdę piękna wizualnie.

Mam nowe Cheerfule i trochę innych!
Uwaga, zapowiada się przydługi opis

- Cheerful Cloud 9 - na sucho przyjemny, delikatny. Dla mnie połączenie kwiatków i czegoś jeszcze, skojarzenie z wizytą w SPA, bardzo trudno mi go opisać
- Cheefrul Whispering Woods - na sucho dla mnie bomba, delikatnie choinkowy, moje klimaty może w końcu znalazła się moja idealna leśna choinka?
- Cheerful Garden Party - dla mnie pachnie jak wazon kwiatów, łącznie z zielonymi ich częściami. Nie są to typowe same kwiaty. Jestem ciekawa jaki będzie w paleniu
- Cheerful Coastal Redwoods - coś drzewnego, trochę cedru, także ciężki do opisania, narazie na sucho ciężko mi jednoznacznie zdecydować czy będzie miłość czy nie
- Cheerful Reflections - zielono-liściasto-wodny? Narazie mi się podoba
- Cheerful Adventure Awaits - trochę świeży, trochę męski, na sucho podoba mi się chyba najbardziej z nowości
- Cheerful Lavender Vanilla - wzięłam bo polecało dużo osób, a ja bardzo lubię lawendę. Niestety na sucho mi się nie podoba, lawendy nie czuję wcale, dla mnie pachnie jakoś mdło i sama nie wiem czym, ani lawendą ani wanilią. Dam mu jeszcze szansę w paleniu, lecz na pierwszy "niuch" jestem dosyć zawiedziona.
- Milkhouse Tranquility - na sucho z jednej strony mi się podoba, pachnie dla mnie świeżo-słodko-wodniście, ale z drugiej strony coś mnie w nim lekko drażni. Muszę wrzucić do kominka, może drażniąca nuta zniknie
- Milkhouse Sweet Woods - cudo! Nie sądziłam że taki zapach mi się spodoba. Piękny, ciepły, otulający, trochę drzewa, trochę kwiatów. Od razu powędrował do kominka. Póki co jest wielka miłość
- Colonial Pink Cheery Blossom - wcześniej miałam go w formie votiva i pachniał strasznie słabo, ale sam zapach mi się podobał więc wzięłam wosk. Tutaj moc jest super i zapach piękny, kwiatowo-miodowy. Póki co jedyna akceptowalny dla mnie kwiat wiśni, bo bez tony mdlącego pudru, którego nienawidzę w innych woskach o tym samym zapachu
- Colonial Wild Ivy - super! Czuję świeżość, ogród, zieloność. Bardzo mi się podoba i na sucho i topiony
- Colonial Pure Ocean Breeze - superświeżość, taka w stylu płynu do płukania. Bardzo takie lubię, o ile nie są to chamsko gryzące w nos praniowce. Ten mnie absolutnie nie drażni, myślę że na lato będzie mega odświeżającą opcją
- Colonial Sugared Violet Petals - słodziak. Nie czuję na sucho za dużo fiołków, ale za to dużą słodycz i cukier. Co ciekawe kojarzy mi się bardziej z jakimś posłodzonym owocem niż kwiatem
- Colonial Rainshowers - faktycznie kojarzy się z zapachem zroszonych deszczem polnych kwiatków. Bardzo delikatny i taki "polny". Zobaczymy co pokaże gdy wrzucę do kominka

Ponadto dostałam dwa gratisy kosteczkowe Coloniala:
- Colonial Baby Powder - wypisz wymaluj zasypka dla niemowląt. Identyczny. Jest okej, z chęcią wypróbuję na raz, ale nie moje klimaty
- Colonial Limeade - mega! Świeża, trochę posłodzona cytryna i limonka, baaardzo przyjemny, zrobił na mnie super wrażenie. Coś czuję że będzie z tego wosk

To tyle. Nie wiem czy komuś się przyda mój wywód, ale czułam potrzebę podzielenia się

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Tak nawiasem - czy może ktoś z was zna jakiś godny polecenia zapach kwiatu wiśni? Może być świeca, wosk, olejek, cokolwiek. Zależy mi na jak najbardziej realistycznym zapachu, delikatnym i kwiatowym.
Testowałam wersję Yankee (nie przypadła mi za bardzo do gustu), wersję Kringle (okropieństwo), wersję Goose Creek (to samo, puder i niestety mdły).
Gdyby ktoś coś to proszę o info
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 12:47   #1513
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
- Colonial Pink Cheery Blossom - wcześniej miałam go w formie votiva i pachniał strasznie słabo, ale sam zapach mi się podobał więc wzięłam wosk. Tutaj moc jest super i zapach piękny, kwiatowo-miodowy. Póki co jedyna akceptowalny dla mnie kwiat wiśni, bo bez tony mdlącego pudru, którego nienawidzę w innych woskach o tym samym zapachu


[/COLOR]Tak nawiasem - czy może ktoś z was zna jakiś godny polecenia zapach kwiatu wiśni? Może być świeca, wosk, olejek, cokolwiek. Zależy mi na jak najbardziej realistycznym zapachu, delikatnym i kwiatowym.
Testowałam wersję Yankee (nie przypadła mi za bardzo do gustu), wersję Kringle (okropieństwo), wersję Goose Creek (to samo, puder i niestety mdły).
Gdyby ktoś coś to proszę o info
Serio u Ciebie Cherry Blossom z Coloniala ma moc? O.o U mnie potrzeba było 3 kostek, żeby pachniało w miarę przez 4 godziny...

Spróbuj jeszcze Cherry Blossom z Village.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 13:21   #1514
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Deadwife dzięki za opinię Dla mnie czyjeś wrażenia są bardzo pomocne, bo łatwiej mi później coś wybrać i lubię porównywać, czy czuję to samo Co do kwiatu wiśni to też szukam i na razie nie znalazłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 19:59   #1515
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Proszę uprzejmie!
Empee - tak, ja w wosku czułam całkiem dobrze, wrzuciłam jedną kosteczkę i w sumie mi wystarczyła Ładny zapach.
Nie próbowałam właśnie Cherry Blossom z Village, może ktoś się podzieli opinią?

P.S. Paliłam już Reflections Cheerfula - robi fajne, delikatne, wodno-relaksujące tło. Niezły. Melduje, że odpalono też Rainshowers Coloniala - podoba mi się, jak słowo daję najbardziej czuję w nim zroszony deszczem polny rumianek, a w opisie zapachu nawet koło rumianku to nie stało . Teraz wrzuciłam pół kosteczki Sugared Violet - naprawde dobra moc, w 10 minut 2 pokoje wypełniły się zapachem. Sam zapach bardzo na plus, chociaż teoretycznie ja nie lubię słodko jedzeniowych rzeczy. Ten pachnie słodkością i czymś pomiędzy kwiatkiem a owocem, fajny jest
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:17   #1516
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Kto już wąchał nowe Milki? Jaaaaa

No i póki co mam mieszane uczucia. Najbardziej czekałam na świetliki, a okazuje się, że to chyba rozczarowanie porównywalne z Gąskami Na sucho niczego mi nie urwało, dam im jeszcze szansę w paleniu.

Najfajniejszy póki co Cup o'Joe, orzechy, wanilia, jakieś nuty mleka/kawy, no krótko mówiąc, orzechowe cappucino z nutką wanilii. Od razu po wąchnięciu zamówiłam świecę
Ja w nim czuję głównie kawę

Dziś zaczynam testy nowości i na pierwszy (elektryczny) ogień poszło Peach Tea. Uwielbiam herbatki
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 15:41   #1517
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No i chcę kolejną świecę przy ostatnich zakupach kupilam sobie jeszcze do świeczki sampler Summer slice VC. Boże co to jest za przepiękny zapach! Czasem słodki jak wyjdzie arbuz,czasem mniej słodki gdy wyjdzie melon i wytrawny kiedy pokaże się ogórek. Bardzo złożony i ciekawy jak na takiego świeżaka.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 08:23   #1518
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No i chcę kolejną świecę przy ostatnich zakupach kupilam sobie jeszcze do świeczki sampler Summer slice VC. Boże co to jest za przepiękny zapach! Czasem słodki jak wyjdzie arbuz,czasem mniej słodki gdy wyjdzie melon i wytrawny kiedy pokaże się ogórek. Bardzo złożony i ciekawy jak na takiego świeżaka.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
No i dobrze, może do nas dołączysz jeżeli chodzi o liczbę świeczek

Ja wczoraj kliknęłam na PW watę i zamsz zMcCall`sa kolejne dwa chciejstwa skreślone

Moja wish lista wygląda obecnie tak :

Tobacco Sweet Leaves z Milka

Qud z różą,Nad brzegiem morza, Letni poranek, Earl grey z domkove

Strawberry Lemonade KC albo Strawberry Jam z GC

Mam znowu do doopy cyrkulację w domu i prawie nic nie czuję

Przyszły woski z Ezti, ciekawe, ale nie ma WOW A Bohemian pachnie wędzarnią szynek
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 08:26   #1519
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No i dobrze, może do nas dołączysz jeżeli chodzi o liczbę świeczek

Ja wczoraj kliknęłam na PW watę i zamsz zMcCall`sa kolejne dwa chciejstwa skreślone

Moja wish lista wygląda obecnie tak :

Tobacco Sweet Leaves z Milka

Qud z różą,Nad brzegiem morza, Letni poranek, Earl grey z domkove

Strawberry Lemonade KC albo Strawberry Jam z GC

Mam znowu do doopy cyrkulację w domu i prawie nic nie czuję

Przyszły woski z Ezti, ciekawe, ale nie ma WOW A Bohemian pachnie wędzarnią szynek
Ja mam to samo na chacie,za cholerę nic nie czuję ostatnio,tylko jak sobie centralnie pod nosem coś postawię

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 15:39   #1520
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja po długiej przerwie zamówiłam woski i co? Kurier chciał ode mnie pieniądze, a ja zapłaciłam już przecież przez payu... Więc nici z nowej kolekcji dzisiaj
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 19:03   #1521
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Topię ostatnio woski z f&f, obkupiłam się po zachęcających opiniach.
Lawenda i irys - mocny, świeży, ale nie toaletowy. Bardzo na plus.
Limonka - nic prawie nie czuć. Może jakiś zwietrzały mi się trafił, bo nawet na sucho licho. Nie kupię więcej.
Została mi do sprawdzenia malina i piwonia. Czekolada na sucho pachniała naprawdę pięknie czekoladowo, ale obecnie nie mam fazy na łakociowe zapachy.
Był jeszcze lilac, ale nie brałam, bo na sucho przypominał mi kulki na mole
W Waszych Tesco są może jakieś inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 07:29   #1522
omenieme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Do mnie ostatnio przyszła paczka z Homedelight, a w niej 8 cudeniek! Co prawda - nie są to nowe kolekcje wosków, tylko bardziej klasyki, których nigdy nie miałam okazji przetestować, a bardzo mnie kusiły. Zamówiłam 7 wosków yc, i 1 kc. Właśnie teraz pale Cocoa & Cashmere. C U D O. Pozostałe yankee to: Merry berry, magic cookie bar, white tea, angels wings, fresh cut roses, aloe water i vanilla lime. Na sucho najbardziej podoba mi się magic cookie bar, ale wszystko jeszcze może się zmienić podczas palenia
omenieme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 05:37   #1523
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wypaliłam wszystkie kosteczki z ostatniej rozbiórki gc i Milk house iiii... Kurde słabo. Spodobało mi się jedynie cool rain drops na tyle że mój dom mógłby tak pachniec. Chyba zamówię pełny wosk.
I w ogóle jestem spragniona wiosennych nowości kilka zapachów candle warners wygląda obiecująco. Możecie coś powiedzieć o woskach tej firmy?
Miałam silne postanowienie zużyć wszystkie moje woski ale niektórych po prostu nie dam rady i chyba się pozbędę, odechciało mi się z tym męczyć.

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

I jeszcze jedno pytanie - czy pachnąca wanna realizuje obecnie zamówienia w jakimś rozsądnym czasie?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 20:27   #1524
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Candle Warmers nie znam i jakoś mnie nie kuszą. Za to na Chestnut czekam, podobno w drugiej połowie maja będą w MŚ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 08:19   #1525
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Polecam CW, są mega mocne i soczyste Wypadły 100% lepiej niż cheerful, milk, GC


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 09:10   #1526
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mnie ostatnio wzięło na wyprzedaż, więc pozbywam się kilku świec z YC. Generalnie, wypalam woski jak szalony, zostało mi już naprawdę niewiele. Gdzieś w czerwcu zabiorę się za te nowe Kringle, teraz dopalę woskowe zapasy, potem będę denkować jakieś świece. Za dużo tego. W tym roku zdenkowałem już Snowlake Cookie, drugą nieużytą, sprzedałem.

Następna będzie chyba Jelly Bean do wykończenia. A później nie wiem, bo wiele ze świec raz palonych Do jesieni żadnej świecy nie mam już zamiaru kupować, ŻADNEJ. Ew. woski, ale już mniej z YC, bo niestety kilka zwietrzało.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 11:14   #1527
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Candle Warmers nie znam i jakoś mnie nie kuszą. Za to na Chestnut czekam, podobno w drugiej połowie maja będą w MŚ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie kuszą bo mają kilka fajnie zapowiadających się kwiatowych zapachów.

A wyprzedaż i ja bym zrobiła może bo w ogóle świec nie pale
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 11:15   #1528
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja również dzielnie wypalam moje woskowe zapasy,po prostu muszę bo mi zwietrzeją. Nie ukrywam jednak,że robię to trochę na siłę,wszystkie moje zapasy mi już bardzo obrzydły.
Mam tez jakies probleny z cyrkulacją powietrza w domu,raz nie czuję kompletnie nic,a raz az za bardzo,tak,ze mnie mdli nawet. Także jakiś słaby czas nastał dla mojego hobby

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 13:09   #1529
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, wzywamy Cię! Jak tam u Ciebie?
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 19:18   #1530
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jestem

Ja teraz palę kosteczki z Candle Warmer i też uważam, że są lepsze od Cheerfuli ( słabe i takie jakies sztuczne tylko Garden Party mógłby byc ewentualnie w swiecy ) Milki nowe mialam tylko After the rain i Sweet Tobacco leaves w szotach i Tobacco petarda, bedzie swieca



Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość

[/COLOR]I jeszcze jedno pytanie - czy pachnąca wanna realizuje obecnie zamówienia w jakimś rozsądnym czasie?
Ostatnio kupiłam dwa razy u nich i zaplacilam w poniedzialek i w czwartek mialam przesyłeczkę

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Candle Warmers nie znam i jakoś mnie nie kuszą. Za to na Chestnut czekam, podobno w drugiej połowie maja będą w MŚ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez czekam z niecierpliwoscia na chestnutsy

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja również dzielnie wypalam moje woskowe zapasy,po prostu muszę bo mi zwietrzeją. Nie ukrywam jednak,że robię to trochę na siłę,wszystkie moje zapasy mi już bardzo obrzydły.
Mam tez jakies probleny z cyrkulacją powietrza w domu,raz nie czuję kompletnie nic,a raz az za bardzo,tak,ze mnie mdli nawet. Także jakiś słaby czas nastał dla mojego hobby

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Tez mam dziwną cyrkulację powietrza

Ktos ma nowe KC i CC ? Mnie jakos w ogole nie ciągną Taki mieli obsuw, że masakra
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.