Mamusie kwietniowo - majowe:))) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 11:46   #1651
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Yendzo, w Holandii przemywa sie tym spirytusem 70%. Jak pisalam dostaje sie go.Ta zapinka to na pepuszek chyba nie wiem w ktorym momecie sie ja stosuje, polozna mnie pewnie oswiecie albo pielegniarka.

Beauty rodze w szpitalu, i wszystkie babki u nas na kursie tez rodza w szpitalu i nie wyobrazaja sobie inaczej. Ale moze nie sa one typowe .

Mialam koszmarna noc, nie moglam spac, w pachwinach mnie bolalo, przewracalam sie z boku na bok, w koncu zasnelam i o 5 juz sie obudzilam. Koszmarek.

Dobrego gofra tez bym zjadla, z malinami mniammmm...
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 12:01   #1652
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

a ja sie "zdolowalam" wczoraj tym ze pojade do tego szpitala juz rodzic i bede zdatna tylko na siebie i tych ludzi ktorzy tam pracuja a jak wiadomo to z mila "obsluga" tam roznie bywa.moja mam chiala abym rodzila w prywatnej klinice ale to w innym miescie i bylby problem z dowiezieniem wiec zdecydowalam sie tu rodzic ,a dowiedzialam sie wczoraj ze na porodowce rodzi sie w gronie czyli moga byc nawet 3 rodzace na jednej sali a jesli cche sama to wtedy porod rodzinny ale moj tz boji sie porodu i sie zastanaiwam czy mozna bedzie powiedziec ze cche sie sale do porodu rodzinnego ale maz kiedy bedzie chcial to bedzie mogl wyjsc, czy nie beda robic z tego wzgledu problemu i glupich uwag ,nie wiem moze to glupie ale zaczynam czuc sie osamotniona a moj tz potrafi mnie jeszcze dobic teksem typu ze ja to mam szerokie bioderka to mi pojdzie latwo albo ze ktos tam rodził tak i tak a ja to cos tylko wymyslam
o i sie rozpisalam i wyzalilam
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 12:40   #1653
yendza
Raczkowanie
 
Avatar yendza
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 257
GG do yendza
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja znowu mam skurcze, ale nieregularne i przemijające przy zmianach pozycji, więc to jeszcze nie TO. Ale czuję się od przedwczoraj zdecydowanie inaczej fizycznie i psychicznie.

Ciało daje mi wyraźne sygnały, że trzeba kończyć już zewnętrzną aktywność taką jak praca czy zakupy, a czas na zbieranie sił na poród i pierwsze tygodnie opieki nad Emilką.

Torba już raz była spakowana, ale doszłam do wniosku, że jakoś dziwnie pachnie i postanowiłam ją wyprać Więc wszystkie pieczołowicie zapakowane szlafroki, kapcie, podkłady i wyprawki powędrowały z powrotem do łóżeczka.

Czekam jeszcze na jedną przesyłkę z allegro - z bielizną poporodową i zapasowym rożkiem. I mogę rodzić. Teoretycznie.

Czuję się dziwnie, kiedy myślę o szpitalu. Z jednej strony ekscytacja, że to wreszcie już się zacznie, że zostanę mamą etc., z drugiej strony strach przed bólem, szpitalem, bezradnością, a z trzeciej strach przed macierzyństwem - głównie że będę miała problemy z karmieniem piersią.
__________________
pozdrawiam ciepło,
Y. alias mama Emilki

http://yendza.blog.pl/

Emilka

a l b u m
yendza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:37   #1654
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Właśnie wróciłam od fryca z mocno ścieniowanymi włosami, jeszcze chcę dziś zrobić pasemka, zobaczymy czy wytrzymam tyle siedzenia na fotelu.

Przyniosłam ze sobą La Cremerie o smaku sernika i wyżeram te lody łyżeczką z opakowania, na szczęście jestem sama w domu i nikt tego nie widzi.

Jakoś nie boję się ani porodu ani macierzyństwa, mam nadzieję, że sobie normalnie poradzę.

Co do prywatnych porodów i tych "dalej położonych" - Adam chciał, żebym rodziła w Schwedt, szwabskie kliniki to inna para kaloszy, ale się nie zgodziłam, 40km to nie jest mały dystans, więc rozumiem cię Karino.

U nas jest prawie 20 stopni, ludzie chodzą po dworze w marynarkach a ja wyglądam jak przerośnięty pingwin. Dobrze, że zostały już tylko 2 tygodnie, współczuję tym, które rodzą w wakacje.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:11   #1655
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Wrrrrr napisałam długi post i go skasowałam przypadkiem
chciałam się tylko pochwalić, że w miarę szybko wybrałam rolety, jak nie ja
i że pożarłam na mieście zapiekankę wielkości książki telefonicznej, ale kiedy przeczytałam o gofrach Kariny to nie ma przeproś, MUSZĘ zjeść gofra!

Torba stoi pusta, święcie wierzę, że dopóki jej nie spakuję, dopóty nie zacznę rodzić, a że koniecznie chcę Wielkanoc spędzić w domu, to ostatecznie spakuje się we wtorek po świętach

Strach przed wywróceniem życia do góry nogami po przyjściu na świat dziecka dopada i mnie naturalnie. A jak nie będę umiała zająć się własnym dzieckiem? a jak nie będzie chciało ssać piersi? a jak nie będę mieć pokarmu? a jak zrobię mu krzywdę w kąpieli albo przy przewijaniu? a jak wypadnie mi z rąk?? jak kichnie, to ja już będę panikować że jest chore...
A czasami myślę, phi. Nie jednym dzieckiem sie już zajmowałam...
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 18:58   #1656
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Dzięki Gosik, za przypomnienie. Miałam już wczoraj zadzwonić do fryzjerki, czy i kiedy ma czas, ale zapomniałam. Jutro zadzwonię.
O porodzie staram się nie myśleć, najpierw muszę zapisać się do ortopedy, ale państwowo, to zapisują dopiero na ostatni tydzień kwietnia. Pani w recepcji poradziła, żeby wejść do gabinetu, jak będzie przyjmować i zapytać, czy mnie przyjmie bez zapisu, ale najpierw muszę jakiś dokument ubezpieczenia mieć ważny.

PS. Któraś wie, co słychać u Khuny?
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 19:42   #1657
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

a moze Khuna urodzila? byla 2 na liscie
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 19:46   #1658
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

No właśnie? Pisała, że lekarz powiedział jej, że pewnie nie doczeka wizyty 28 marca. A to dziś.
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:28   #1659
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

z tego co wiem to Khuna dalej sie trzyma 2w1 przynajmniej tak bylo rano

kurcze ja mam dzis podly humor.. wrzystko mnie wkurza.. nic mi nie wychodzi a do tego tak jak napisala Yendza czuje sie dzis jakos tak dziwnie ajk nie ja.. przez caly dzien dopadaly mnie jakies dziwne skurcze, ale sie trzymalam, bo byla u mnie moja przyjaciolka i nie chcialam jej wystraszyc.. ale jak zwykle to byl widocznie falszywy alarm
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:41   #1660
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Khuna nie zostawiła nam numeru telefonu, więc ciężko powiedzieć, może faktycznie już urodziła.

Im dalej w las a raczej w ciążę tym bardziej włączają mi się zachcianki na kaloryczne potrawy, parę postów temu ktoś pisał o zupce chińskiej i nie mogłam się oprzeć kupnie takowej, właśnie ją wpierniczam, Mój dzisiejszy jadłospis wygląda po prostu imponująco zdrowo: bułka z pomidorem, 1/4 litra lodów i zupka. Przepraszam cię dziecko ty moje, jutro się poprawię.

Edit: A propos dziwnego samopoczucia Basiu. Ja mam od tygodnia takie dziwne uczucie w kroku, nawet nie wiem jak to opisać, nie jest to ani skurcz ani sama nie wiem co. W każdym razie czuję się "tam" inaczej niż zwykle.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:00   #1661
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Gosik i to jest wszystko, co dzis zjadłaś? Bardzo tego niewiele i dziecko na pewno sie nie obrazi, jak dasz mu więcej.
A ja sie dziwnie czuję, ale nie jest to związane ze zbliżajacym się terminem porodu, tylko boli mnie głowa i mam nadzieję, że to nie żadne choróbsko. Mąż tyle czasu był chory, teraz rozłożyło mojego tatę, oby mnie ominęło, tak jak było do tej pory.
Jakie macie butelki do karmienia? Bo ja znalazłam taką i chyba się na nią zdecyduję
http://allegro.pl/item176080366_tomm...em_nowosc.html
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 21:13   #1662
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja mam 2 antykolkowe Nuka dużą( na później) i małą oraz takie trójkątne małe Gerbera, żeby się je dziecku łatwo trzymało w rączkach.

Z jedzeniem to mam tak, że jem w miarę normalnie jak jest Adam, gotuję obiady i robię kolacyjki bo muszę. Jak jestem sama to nic mi się nie chce i tak to wygląda. Ale jutro obiecuję, że podpasę małą warzywami i owocami.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 23:06   #1663
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

A ja mam dwie 125 ml z aventu, były w zestawie z laktatorem.

Jestem wykończona. Nie cierpię firanki z salonu, jest beznadziejna do prasowania, stałam i stałam a jak małż powiesił, to i tak okazało się, że jest wymięta

I znowu mi niedobrze, tym razem nie po zupce chińskiej, ale po sałatce z tuńczykiem, blee. Właściwie ostatnio jest mi niedobrze po większości posiłków

Idę już spać bo marudzę mocno
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 23:39   #1664
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja podobnie jak bebe mam z aventu z laktatorowego zestawu. Ale podobają mi się te Twoje Buena.
A ja dzisiaj się byczyłam u rodziców na słoneczku wdychając świeże powietrze calutki dzień. Mała się dotleniła mam nadzieję. I dostałam pycha kapuśniak na obiad a do tego zwykły schaboszczak z ziemniakami i sałatą. Mniammmm Samej to mi sięnie chce takich pyszności gotować, ale jak mama zrobi to paluchy lizać.
A wczoraj przez Gosika obżarłam się mlodymi ziemniaczkami. Marokańskie były Do tego kalafiorek młody. Ale gofra to nie mam gdzie nabyć

Mimi, ten zacisk na pępek co to go dostałaś to pewnie jakbyś miała w domu sama rodzić. Bo w szpitalu to chyba Ci zacisną pępowinę.

Karinaa, wcale sięnie dziwię, że źle się z tym czujesz, że masz być sama na pordówce. A może małżon da się jeszcze przekonać? W końcu był przy zapłodnieniu to niby czemu ma go nie być przy porodzie? A przecież to Ty masz się czego bać a on to niby co? Przecież nie musi Ci zaglądać między nogi A jakby co to zawsze możesz wziąć salę do rodzinnego i nikomu z niczego sięnie musisz tłumaczyć. Tym bardziej że przecież chyba za taką salkę sie placi.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 08:07   #1665
yendza
Raczkowanie
 
Avatar yendza
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 257
GG do yendza
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Hm, to dziwne - dziś się czuję zupełnie "nieporodowo" - żadnych skurczy, ucisków etc. Jakby wszystko się cofnęło. W planie fryzjer i niewiele więcej. Zamierzam wypoczywać.

Sprawdziłam spirytus. W sklepie na dole 100 g kosztuje około 11 zł. Przepis ze szkoły rodzenia - 2 części spirytusu na 1 część wody.

Butelkę mam Aventu, taką dla noworodków. Awaryjną.
__________________
pozdrawiam ciepło,
Y. alias mama Emilki

http://yendza.blog.pl/

Emilka

a l b u m
yendza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 08:49   #1666
pelsonik
Raczkowanie
 
Avatar pelsonik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja mam tylko dwie małe butelki Nuk. Mam nadzieję, że się wogóle nie przydadzą w pierwszych miesiącach (że cycek wystarczy). W razie draki się dokupi.

Gosik, dla dziecka lepiej jak jesz ... Waga zleci po porodzie jak będziesz chciała. Ja nie wróciłam do swojej wagi ale wiem, ze to była w pewnym sensie moja zasługa (dieta matki karmiacej zawierała słodycze i karmiłam krótko).
Po porodzie waga z tygodnia na tydzień leci na łeb.

A ja zaczynam chyba świrować.... Co wieczór mam skurcze i ciągnie mnie brzuch na dole. Boję się iść kąpać, że nie poczuje jak mi wody odeszły - co za schiza! A u mnie kąpiele godzinne to rytułał codzienny. Za każdym razem jak kładę się spać mysle, że to sie zacznie dziś w nocy. Rano wstaję i wszystko jest normalnie. A w nocy mam koszmary.

U fryzjera byłam, brwi i rzęsy tez zrobione, musze sobie znaleźć jakies zajęcie

Ide dziś do połoznej. Mam nadzieję, że znajdzie czas dla mnie.
pelsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:12   #1667
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Hej, ja wczoraj byłam u mojej gin

Jak zwykle poleciała mi krew-tym razem więcej, ale przeszło, więc lekarka puściła mnie do domu. Za tydzień mam ktg a za 2 tyg na izbę-bo termin.

Dzidzia oczywiście na ktg nie chciała się ruszać, więc leżałam ponad 1h a szyjka minimalnie uchylona ale nawet nie na opuszek palca-więc jeszcze daleko

Ja bym chciałą, żeby się urodziła w kwietniu-jak znam życie, to moja Foczka będzie terminowa.

A dziś po porannej toalecie zauważyłam trochę śluzu i krwią, tylko nie wiem czy to czop czy jakaś resztka krwi po wczorajszym badaniu. /zresztą wczoraj jak mnie gin badała nie było żadnego rozwarcia/ i coś mnie brzuś na okres boli, ale nie bardzo mocno....
W każdym razie obserwuję....ale mam cykora
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:19   #1668
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

co do butelek to ja rowniez mam dwie z aventu

a ja znowu kolejny dzien bede lazic jak struta i mam do dupy humor ludzie niech sie to juz skonczy..a teraz coraz czesciej mysle, ze urodze do tego po terminie i az mi sie wszytsko gotuje w srodku kurde no..
przepraszam, ze od kilku dni tak Wam marudze ale normlnaie juz nie moge sama ze soba, nie moiwac juz o innych (juz nie moga ze mna wytrzymac)
wrrrrr

Khuna no musisz sie poobserwoac, jak to byl czop to super (chyba bardziej sie ciesze niz Ty ) bo ja co ide do lazienki to robie dokladne "ogledziny"
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:29   #1669
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Mam jedna butelke Avent antykolkowa tak na wszelki wypadek bo zamierzam karmic piersia i mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu.

A ja znowu ciagle w nacy sie budze i mam wrazenie ze wody mi odchodza bo mam mokra bielizne ale ja sie strasznie poce i a poza tym chyba jakby wody odeszly to by to chlusnelo a nie sie saczylo powoli

Asika mezus jest przekonany do pobytu ze mna w trakcie skurczy ale w w drugiej fazie porodu to sie umowilismy ze moze zrobic jak zecche wsumie to nasza sprawa i mam nadzieje ze zadnej poloznej nic do tego.Dokladnie wkoncu sie za taka sale placi.

Wczoraj od popoludnia mialam bole brzucha ,dziecko tak sie wiercilo i krecilo jak jeszcze nigdy i sie przestraszylam ze moze cos sie juz zaczyna ale po ok 4 godz przeszlo.
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 09:35   #1670
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Też tak chrapiecie? Adam śpi w zatyczkach do uszu od ponad miesiąca. Ciągle mam katar chociaż chodzę naprawdę ciepło ubrana i nie rozstaję się z szalikiem.

Poza tym zaczęłam szybko zasypiać i dość długo spać, nocka trwa przynajmniej 10 godzin, co jak na mnie jest bardzo długo.

Mała od czasu do czasu tak się obraca, że uwalnia mi pęcherz, jakie to fajne uczucie móc się wysiusiać do końca.

Zaraz zmykam do sklepu i kupię chleb, od poniedziałku codziennie o nim zapominam oraz jakieś warzywne mrożonki obiadowe, makaron, w końcu faktycznie młoda mi padnie z głodu.

A i wiecie co? Przez tydzień utyłam kilo, nie wiem jakim cudem. Ale z drugiej strony mam wrażenie, że mi się brzuch powiększył.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:52   #1671
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Gosik z tym katarem to normalne, ja mam zapchany kulfon od podajże 7 m-c teraz jest lepiej...ważne żeby go porządnie wydmuchać przed nocką i nie spać zepełnie na płasko-wtedy jest lepiej.

U mnie 18kg na plusie, i te kg to w ostatnim okresie przybyły /już w 9 m-c, a jem normalnie../, albo Dzidzia tyje, albo nie wiem...
Jak będzie ważyć 4kg to ja nie wiem jak ja urodzę
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:52   #1672
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

hmmm mi niestety nie ma kto powiedziec czy chrapie czy nie, bo moj tż pada przede mna ale mama cos tam ostatnio moiwla, ze sobie chrapalam jak mi sie przysnelo po poludniu az przyszla zoabczyc co ja robie
co do dlugosci spania to mam tak samo wstaje o 8 mam jakis budzik zaprogramowany chyba

a co do twojej wagi Gosik to bardzo dobrze nareszcie utylo Ci sie bo przy nas to Ty naprawde malutko jesz my tu wszytskie (prawie) mamy ponad 10kg (duzo ponad) a Ty tak malutko wiec zrob dzis pyszne zakupy i do jedzonka
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:03   #1673
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

A zalogowałyście się już na tej stronce??
http://www.superrodzice.pl/abcgrosse...907,380313E-02
Po zalogowaniu i wpisaniu danych przysyłają do domku próbki Hippa /krem do twarzy i ciała, krem na oparzenia i olivkę+książeczkę instruktażową i naklejkę na auto/
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:13   #1674
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

To ja dorzucę od siebie www.nutricia.com.pl -> jak się zapiszecie, dostaniecie 2 małe kaszki i deserek oraz poradnik żywieniowy dla malucha.

Edit: ja wiem, że tam każą napisać kiedy urodziło się wasze dziecko ale ja brzydko mówiąć nakłamałam.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:41   #1675
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Gosik kiedys sie logowalam o ten poradnik , jak dopiero co zaszlam w ciaze i mi nie przyslali,a teraz naklamalam ze urodzilam 13 ale marca hehe zobaczymy czy go dostane .Widzialam u kolezanki to jest nawet fajny a na stronke superrodzice nie moge sie zalogowac

Tak, ja tez chrapie ,moj tz sie strasznie smieje bo zawsze to ja go atakowalam w nocy aby natychmiast przestal chrapac a teraz sama chrapie lepiej od niego ,nawet nieraz zdazylo mi sie samej przebudzic bo siebie slyszalam pewnie to przez katar ,meczy mnie 3 tydz.

I znow boli mnie brzuch ,tak jak przed okresem.
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:51   #1676
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja go dostałam po 2 tygodniach, moja koleżanka też wiec może tym razem ci się uda.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:59   #1677
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ostatnio mój TŻ nie skarży się na moje chrapanie, więc nie wiem. Pewnie dalej chrapie, ale on ostatnio mocniej śpi i pewnie nie słyszy.
Zamawiam te butelki, podoba mi się kształt smoczka, jest taki sutkowy właśnie. A boję się, że po jakichs zwykłych mała nie będzie chciała cycka. Tez zamierzam karmić piersią, no ale jak pojadę do szkoły, to same wiecie. Oczywiście, jak będę miała na tyle dużo pokarmu, to będzie dostawać mój wcześniej odciągnięty.
Ja dziś w nocy przy każdym obrocie z boku na bok miałam skurcz. Ostatnio mam je coraz częściej, ale nie są bolesne, więc się nie martwię.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 11:14   #1678
beauty
Raczkowanie
 
Avatar beauty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 358
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Ja mam jedną butelkę samosterylizującą z canpolu i jedną zwykłą małą na picie, kupiłam też mleko w proszku, bo jak 6 lat temu wróciłam z małą ze szpitala, to taki koncert w nocy urządziła z głodu (mało pokarmu miałam), że M musiał o 3 w nocy apteki szukać . Także teraz wolę się zabezpieczyć

Wogóle od wczoraj mam ochotę kogoś zabić, wszystko i wszyscy mnie wkurzają
Dziewczyny wy też macie takie " kochane" teściowe? Ja na myśl o spotkaniu ze swoją jestem chora, a po spotkaniu to normalnie psycholog by się przydał
beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 11:34   #1679
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Gosiku, ja chyba nie chrapię, ale katar to mam już od kilku miesięcy. Szalik i czapka nie mają tu nic do rzeczy. A do tego leci mi krew z nosa. To podobno kolejny standard ciążowy.
Karinaa, w szkole rodzenia położna mówiła, że wody mogą się sączyć powoli. Nawet bardzo powoli. Podobno w aptece można kupić specjalne wkładki testujące czy to wody czy nie wody. Ale z tego co mówila drogie są. Co prawda nie wiem co znaczyło dla niej drogie.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 11:40   #1680
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Karino, gdy odchodzą wody płodowe to raczej nie chlustają, tylko powoli się sączą. zwłaszcza jeśli sie stoi, bo wtedy głowka dziecka blokuje ujście.
Pisałyśmy już kiedyś o teściowych i chyba większość z nas nie ma z nimi problemu. Ja mam tylko nadzieję, że dalej tak będzie, gdy maleństwa będą na świecie. Właśnie próbuję wymyślić coś na prezent dla teściowej, w niedzielę ma imieniny i nie wiem, co kupić.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.