Prezenty na Dzień Matki - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 10:10   #811
bef3000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Kwiaty to oczywiste a oprócz tego kupie jej krem algi morskie 50+ bielendy, którego używa moja tesciowa i bardzo chwali. Nawilza, zmiękcza, redukuje zmarszczki. Mama na pewno będzie zadowolona
bef3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:48   #812
malinaczerwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Zawsze obowiązkowo kwiaty-czasem bukiet czasem doniczkowe A do tego jakis drobiazg, jak wczesniej: krem, dobra kawa...w mojej rodzinie na świeta typu Dzień Matki, Ojca, babci czy dziadka od zawsze daje się drobiazgi
malinaczerwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:30   #813
AzaMag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 27
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ja zamierzam swoją mamę odwiedzić swą mamę z bukietem kwiatów i jej ulubionym bezowym tortem, który wykonam sama specjalnie dla niej. Uważam również, że bilety do teatru są też dobrą alternatywą.
AzaMag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:33   #814
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Najważniejszy jest czas spędzony we dwoje. Tak wiec proponuję zorganizować sobie ten dzień we dwoje.Wybrać się razem do kosmetyczki, na spacer. Albo do kina. My zwykle lubimy sobie z mamą wyskoczyć do jakiejś kawiarni na kawke i pogadać o głupotkach. Prezent dla mamy wcale nie musi być drogi.Mama doceni przede wszystkim pamięć. Proponuje podarować na przykład ptasie mleczko. Na stronie Wedla jest mozliwość zaprojektowania ptasiego mleczka ze zdjęciem i dedykacją. Takie ptasie mleczko jest potem wysyłane pod podany adres.Wysłałam je rok temu dla mamy.Była bardzo pozytywnie zaskoczona.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 12:26   #815
dzaks
Raczkowanie
 
Avatar dzaks
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Proponuje kwiaty i wyjście do jakiegoś lokalu, gdzie podają jedzenie, którego Twoja mama nie miała jeszcze okazji spróbować. Swoją zapraszam na naleśniki wytrawne, bo jeszcze nie miała okazji spróbować + kwiaty Jeśli masz większy budżet to na dzień matki albo urodziny może pomyśl o naszyjniku, na którym będą wasze litery od imion i pewnie jakieś wyjście Tak planuje na przyszły rok

2 lata temu zabrałam mamę do kina, bo też bardzo dawno nie była i była pod wrażeniem jak się dużo zmieniło Może też wspólne SPA ?teatr ?

Np. wspólne pazurki i kwiaty, a potem lampka wina przed komedią romantyczną
__________________
'Można zmarnować życie, wytyczając granice, albo przeżyć życie, przekraczając je. Ale są pewne granice, których przekraczanie jest zbyt niebezpieczne. Wiem jedno, jeśli człowiek jest gotów zaryzykować, widok z drugiej strony zapiera dech w piersiach.'

dzaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 12:10   #816
buziaczeq
Przyczajenie
 
Avatar buziaczeq
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Question Kosmetyki - co wybrać dla mamy na Dzień Matki?

Witam wszystkich!

jestem tu nowa, to mój pierwszy post. Piszę by prosić o pomoc i opinie. Chcę mamie kupić na Dzień Matki jeden z kremów Oriflame. Interesuje mnie albo Odmładzające serum do twarzy i szyi Time Reversing Intense SkinGenistII
albo Intensywnie ujędrniające serum w kapsułkach Royal Velvet

czy znacie te produkty? Używałyście? Macie jakieś pozytywne opinie? Bo nie wiem co wybrać. Mama ma 50kę w tym roku, chciałabym wybrać dla niej coś, co rozświetli, ujędrni skórę, sprawi, że będzie taka ujednolicona i promienna, i będzie miało dobry wpływ na owal twarzy. Proszę o rady, może macie w tej materii swoje produkty godne polecenia?

pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-07 o 21:52 Powód: Link.
buziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 23:11   #817
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Moja mama zażyczyła sobie na Dzień Matki poduszkę
Ale zwykle na takie święta to kupuję perfumy, biżuterię - tego nigdy za wiele.
Jednego roku dostała ode mnie i rodzeństwa porządny portfel, ma go do dziś.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 08:32   #818
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ja się zastanawiam, czy krem, pomadka, czekoladki i kwiaty wystarczą.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:53   #819
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60
Dot.: Prezent na Dzień Matki

O temat którego szukałam Może też coś mi podpowiecie.
Ja na takie święta jestem za prezentami typu ,, pamiątkowe''.
Nie mam nie wiadomo ile kasy, wiadomo ekspresu do kawy nie kupię, robota kuchennego też nie... hehe
Ale ja np. znalazłam niedrogo rok temu takie coś, że robi się okładkę z gazety ze zdjęciem Mamy i tam są różne tytuły np. Najlepsza mama roku, właścicielka najdłuższych nóg itp. Mama była wzruszona, a okładka stoi w ramce na półce Oczywiście zawsze kwiaty. W zeszłym roku przygotowałam tort zaprosiłam też Babcie i dałam jakiś drobiazg.

Mi zawsze zależy na tym aby Mama poczuła się wyjątkowo. Niestety do spa chodzić nie może.. Chociaż myślałam o zabiegu na twarz ale na to będzie musiała iść sama bo niestety na 23 osoby mnie nie stać chociaż na gruoponie znalazłam parę fajnych ofert.
Więc pomyślałam że zabierzemy mamę do kina bo będą grali film ,,Dzień Mamy''. I chciałabym coś jeszcze kupić. I tak pomyślałam może jakiś album w internecie tego dużo z naszymi zdjęciami i do tego jakieś cytaty, podpisy. Robiliście coś takiego? Kiedyś na święta rodzicom zrobiłam fotoalbum.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez trams Pokaż wiadomość
Najważniejszy jest czas spędzony we dwoje. Tak wiec proponuję zorganizować sobie ten dzień we dwoje.Wybrać się razem do kosmetyczki, na spacer. Albo do kina. My zwykle lubimy sobie z mamą wyskoczyć do jakiejś kawiarni na kawke i pogadać o głupotkach. Prezent dla mamy wcale nie musi być drogi.Mama doceni przede wszystkim pamięć. Proponuje podarować na przykład ptasie mleczko. Na stronie Wedla jest mozliwość zaprojektowania ptasiego mleczka ze zdjęciem i dedykacją. Takie ptasie mleczko jest potem wysyłane pod podany adres.Wysłałam je rok temu dla mamy.Była bardzo pozytywnie zaskoczona.
Oooo nie wiedziałam że jest taka możliwość z tym ptasim mleczkiem! A jaki jest koszt?
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:35   #820
manka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ciekawym rozwiązaniem na prezent pamiątkowy i jednocześnie użyteczny jest biżuteria ze zdjęciem dzieci lub wnuków
manka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:37   #821
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Nie wiem czy moja mama chciałaby nosić moje zdjęcie w naszyjniku. Wg mnie beznadziejny prezent.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 12:44   #822
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60
Dot.: Prezent na Dzień Matki

No dlatego zależy kto co lubi moja mama ma wystarczająco biżuterii więc taki prezent akurat odpada
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 00:12   #823
kru_kar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Moja mama jakiś czas temu zgubiła bransoletkę ode mnie i była bardzo niepocieszona z tego powodu, więc tym razem kupię jej inną. Chciałam kupić taką samą jak zgubiła, ale niestety nie mogę jej znaleźć Za to ostatnio natknęłam się na to https://www.facebook.com/MeamoorePolska/?ref=sgm Mają kilka rzeczy, które z pewnością przypadną mojej mamie do gustu Czy ktoś zamawiał od nich coś?
kru_kar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:18   #824
Anna_Nowak_hb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na Dzień Matki

W przypadku mojej mamy zawsze sprawdza się jakiś fajny praktyczny, gadżet do kuchni. Obie wychodzimy z założenia, że jak już kupować, to coś co się faktycznie przypada Jeśli macie podobnie podrzucam fajny artykuł z propozycjami kilku fajnych prezentów na Dzień Matki xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-14 o 17:12 Powód: Link.
Anna_Nowak_hb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:20   #825
malika33
Raczkowanie
 
Avatar malika33
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: z leśnej doliny
Wiadomości: 88
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ja swojej kupiłam termoloki silikonowe, które nie plączą włosów. Mam nadzieję, ze się ucieszy z prezentu, bo często kręci na papiloty.
malika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:16   #826
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent na Dzień Matki

U mnie przerąbane, bo pytam co by chciała dostać, to mówi, że nic. Mogłaby mnie chociaż naprowadzic.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:28   #827
Lenakatina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Zgadzam sie, tez dam mojej kwiaty, zawsze ja to cieszy. W ogole byc moze dam jej wielki bukiet, bo znalazlam ciekawy konkurs na xxx do kwiaciarni xxx - mozna wygrac trzy vouchery na bukiety za stowke, czyli zakladam, ze to juz calkiem spore. A jak sie nie uda i nie wygram to chyba kupie storczyka.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-24 o 18:12 Powód: Reklama.
Lenakatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 17:29   #828
agnuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Moja mama uwielbia storyczki- więc to pewniak a co do głównego prezentu to myślę, że w tym roku będzie blender. Kupiła gdzieś w biedrze z promocji, strasznie kiepsko działa, a że siostry synek często wpada w odwiedziny (miksowanie jedzenia) to chcę kupić coś lepszego, z tym, że mam problem bo przeglądam stronki mediamarketów, sferisów, rtv i tego wszystkiego jest od groma;p może macie jakąś konkretną propozycję modelu z którego same korzystacie i dobrze się sprawuje?
agnuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 09:18   #829
agati866
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent na Dzień Matki

A ja mam problem bo mieszkam na drugim końcu polski i niestety nie jestem w stanie przyjechać do mamy w tym wyjątkowym dniu. Pomyślałam, że zrobię jej niespodziankę i wyślę jej tort do domu. Znalazłam taką możliwość tutaj xxx. Zastanawiam się czy dołączyć do tego kwiaty, bardzo lubi róże herbaciane . Powiem wam, że świetna opcja nawet dla osób, które mieszkają za granicą.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-13 o 09:43 Powód: Link.
agati866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 11:30   #830
ledprotect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ja zabieram swoją mamę do opery plus drobny upominek od jubilera ( moja mama na fioła na punkcie przeróżnych zawieszek, więc kupię jej coś do kolekcji )
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ledprotect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 18:30   #831
pomocnik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent na Dzień Matki

A ja mam całkiem inny pomysł na prezent dla mamy ponieważ nie dam rady osobiście przyjechać. Postanowiłem wysłać jej tort z ulubionych przez nią owoców. Zamówienie już złożyłem w xxx Mama na pewno będzie zadowolona bo zapewne nie spodziewa się, że coś ode mnie dostanie.
__________________
Nie wiesz jak napisać CV?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-23 o 14:22 Powód: reklama
pomocnik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 11:43   #832
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki - co wybrać dla mamy na Dzień Matki?

Nie wiem czy jest to taka dobra opcja... Nie sądzisz,że może być to nieco ryzykowne? Kosmetyki jestem zdania,że powinna sobie kupić jedynie osoba ktora ich używała,

Proponuję tradycyjny zestaw:
czekoladki plus kwiaty. Oraz spędzony z mamą czas tak wiec proponuje wybrać się razem na spacer albo do kawiarni.
Przepyszne sa na przykład czekoladowe baryłki Wedla:

Ewentualnie tradycyjnie ptasie mleczko.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:19   #833
ElleqaElleqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki - co wybrać dla mamy na Dzień Matki?

jadłam dobre
ElleqaElleqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:11   #834
Nelia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki - co wybrać dla mamy na Dzień Matki?

To już chyba lepsze kosmetyki jednak.
Nelia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:14   #835
Nelia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 185
Dot.: Prezent na Dzień Matki

U mnie obowiązkowo bukiet frezji a jako dodatek będzie naszyjnik, mam już upatrzony w aparcie.
Nelia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:47   #836
reginagregorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki - co wybrać dla mamy na Dzień Matki?

Hej, myslę ze kosmetyki to nie taki zły pomysł. Sama kupuję swojej mamie kosmetyki już od paru lat. Myślę że każda córka wie jaki lubi jej mama. Ulubiony krem mojej mamy to taki srebrno biały z weyergansa. Ma juz widoczne zmarszczki ale po tym kremie jest efekt żelazka. Także przynajmniej wiem ze z prezentu będzie napewno zadowolona bo poprzednie opakowanie już kończy) nie jest tani ale wart swojej ceny.
Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach idealnych prezentów dla swoich mam
reginagregorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 06:52   #837
agati866
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Mam pytanie do was dziewczyny. Z uwagi na zbliżający się dzień matki (a więc czasu niewiele) szukam prezentu dla mamy. Nie chcę już kupować kolejnych kosmetyków czy perfum, bo to jest standard przy urodzinach. A niestety osobiście nie będę w tym dniu bo mieszkam bardzo daleko. Wymyśliłam tort z dostawą do domu oraz kwiaty. Nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość xxx. Myślałam, żeby dołączyć do tego kwiaty, mam uwielbia róże. Myślicie, że fajny pomysł? Mam się ucieszy?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-19 o 01:29 Powód: Link.
agati866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:27   #838
malinaczerwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Cytat:
Napisane przez agati866 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do was dziewczyny. Z uwagi na zbliżający się dzień matki (a więc czasu niewiele) szukam prezentu dla mamy. Nie chcę już kupować kolejnych kosmetyków czy perfum, bo to jest standard przy urodzinach. A niestety osobiście nie będę w tym dniu bo mieszkam bardzo daleko. Wymyśliłam tort z dostawą do domu oraz kwiaty. Nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość xxx. Myślałam, żeby dołączyć do tego kwiaty, mam uwielbia róże. Myślicie, że fajny pomysł? Mam się ucieszy?
Kwiaty jak najbardziej ale tort to zalezy...jesli sie nie odchudza (duzo kobiet jest na permamentnej diecie ), no i jesli bedzie miala go z kim zjesc...no chyba ze taki maly torcik, bo jak nie ma kilku osob do poczestunku to 2-3 dni i trot bedzie do wyrzucenia...no chyba ze Twoja mama jest wyjatkowym łasuchem na slodkie i caly go pochłonie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-19 o 01:29 Powód: Link w cytacie.
malinaczerwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:48   #839
maolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent na Dzień Matki

Ja moja mame zaprosilam w tym roku do siebie na weekedn z okazji dnia matki, mam zamiar zabrać ja na obiad i do teatru, żeby sobie odpoczela ale kupiłam tez jej krem, bo ona bardzo dba o siebie i lubi dostawac takie rzeczy, postawiłam na xxx przeciwzmarszczkowy 40+ bo inne atrakcje będą kosztowne a on jest w dobrej cenie mam nadzieje ze sie sprawdzi i mama się ucieszy )

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-08 o 23:59 Powód: Reklama.
maolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:06   #840
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Prezent na Dzień Matki

ja kupiłam mamie zestaw do malowania farbami olejnymi (farby, pędzle, paleta, terpentyna i olej lniany). podobrazia i sztalugę już ma, gorzej z czasem. kiedyś to była jej wielka pasja. mam nadzieję, że się ucieszy, bo prezent już czeka
za to pod choinkę sprawiłam jej zestaw mydeł marsylkich . mama ma fioła na punkcie wszystkiego, co naturalne. z mydełek była zadowolona, a w pudełeczku trzyma teraz kolczyki

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-23 o 14:23 Powód: link
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-23 08:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.