Herbalife - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-15, 21:07   #571
martus336
Raczkowanie
 
Avatar martus336
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Herbalife

I jak? Zdecydowałaś sie?
__________________
`Globalne korzyści i perły Twojego życia..



Uwielbiam koty
martus336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 11:01   #572
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez Mirenna Pokaż wiadomość
Nie musisz chodzic do klubu.
Klub pomaga, jesli ma sie malą motywacje i potrzebne jest duze wsparcie. Chodziłam do klubu przez 1 miesiac i miałam efekty - zrzuciłam 9 cm z brzucha. Ale po miesiacu kontynuowalam w domu, dojazdy mnie zmęczyly a poza tym dowiedzialam sie wszystkiego czego potrzebowalam.
poza tym karnet na spotkania to jeden posiłek - sniadanie z koktajlem. a i tak bedziesz potzrebować jesli chcesz schudnąc minimum drugi posiłek dziennie, ktory bedziesz musiala wykupić u konsultantki.

NAJWAZNIEJSZE ZEBY SCHUDNAC Z HERBALIFE TO TZW. PERSONALIZACJA
Najważniejsza w tych spotkaniach w klubie jest personalizacja na 10-ty dzień w klubie - dostajesz wtedy dokładna rozpiske
  • jakie stosowac produkty,
  • ile koktajli,
  • ile odzywki (co wcale nie jest takie oczywiste, bo opis stosowania na opakowaniu pasuje dla osoby o przecietnej wadze np 50-60 kg a jesli wazysz 70 kg to juz czestotliowsc i ilosc łyżek bedzie inna),
  • jakie inne produkty - dopasowane do twojej wagi, płci, tego co chcesz osiagnac.
  • ORAZ MEGA WAŻNE - dostajesz informacje co jesc w czasie innych posiłków zeby utrzymac wskaźniki składników odzywczych - np kalorii, białka, węglowodanow.
  • co daje rozpiska - chudniesz z tkanki tłuszczowej a nie mięśni.

Bez wiedzy co jesc oprócz koktajli mozesz schudnąć ale nieprawidłowo czyli na kazdy kilogram tłuszczu możesz stracic takze kilogram mięśni. Czyli na przyklad schudniesz 2 kg ale 1 kg to bedzie tluszcz, a ten drugi kg to bedą utracone mięśnie.

utrata mięśni moze powodowac efekt jo-jo po zakonczeniu, bo miesnie wplywaja bezposredni na metabolizm. Dzieki takiej dopasowanej rozpisce wiesz co jesc, pić, a po zakonczeniu diety wiesz co wybierać ze sklepu.


I w ogóle dowiadujesz się dlaczego doszło do przytycia i jak się uchronić przed efektem jo-jo.

GDZIE KUPIC HERBALIFE I MIEC TAKĄ PERSONALIZACJĘ - dopasowaną dietę?
Tutaj sklep internetowy konsultantki, z personalizacją, gwarancja legalnych produktow i mozliwoscia zwrotu gdyby byla jakas alergia, nie pasował smak koktajlu itp.

http://www.koktajlzdrowia.pl/pl/i/O-nas/1
http://www.koktajlzdrowia.pl/pl/p/Ko...h-posilkow/100

Teraz jest promocja na ciasteczkowy i waniliowy - 119 zł (normalnie sugerowana cena to 170 zł)

Ja nie docenialam tej rozpiski i stosowalam koktajle po prostu dwa razy dziennie i waga mi spadala bardzo powoli - 1 kg na miesiąc i stabilizacja, stabilizacja, nic sie nie ruszalo. dopiero z dobrą rozpiską - poszło

Czyli zeby schudnac / albo nie chudnac ale lepiej sie czuc to plan dnia:

2 szkl wody na czczo
1 szkl wody z aloesem
1 szkl wody z proszkiem z zielonych herbat
sniadanie - shake
przekaska
obiad
przekaska
kolacja - shake


i w zaleznosci czy chcesz schudnac czy trzymac wage pilnujesz kalorii (czyli jak dostarczasz mniej niz potrzebujesz to chudniesz)


- i to cala filozofia?



Jestem po 1 dniu próbnym.
Nikt nie chcial mi wyjasnic po co to wszystko, jak potem dieta wyglada, ile kozstuje dokldnie, jak czesto trzeba przychodzic na spotkania grupowe itp. Powiedziano mi ze 4 dnia sie dowiem, ale po 3 dniach koncze test i musze wtedy zaplacic za abonament jesli chce wiedziec - nie lubie takiego wciskania i namawiania ;/ a teraz nikt nie chcial nic powiedziec ...


Mowiono mi na analizie ciala (1 spotkanie) ze 15-20 zl dziennie trzeba miec. Ale 20 zl * 30 dni = 600 zł to jednak dużo



Jesli wiem jak jesc, to po prostu wystarczy ze kupie szejki, aloes i suszony proszek z herbat - tak?



Edit. Znalazlam komentarze na innych forach ktore daly mi do myslenia - czy przypadkiem nie jestem bardzo naiwna :/


1.

gośćKarolina 2016.04.14 [08:29]
hmm zgadzam się z Wami, pustoszy kieszeń, efekt jojo gwarantowany. Dodatkowo nabawiłam się zapalenia żołądka, wątroby, dwunastnicy i otrzewnej...niestety tego nie usłyszycie od "trenerów", którzy zachowują się jak sekta....odradzam serdecznie......tyle ile przeżyłam po tym jak go odstawiłam na pewno już nigdy się go nie napiję..nie życzę nikomu takich katuszy jakie przeżyłam.


2.
wawwan 2016.01.13 [22:29]
zgadzam się z koronkowogd toż to sama chemia, przecież w takiej fazie jesteście wstanie schudnąć na zwykłym zdrowym odżywianiu regularnych posiłkach i suplementacji oraz ruchu. Sam przez to przechodziłem, siłownia 4 razy w tygodniu po godzinie tylko , raz basen, suplementacja, 5 posiłków bez białego chleba, efekt 5 miesiący 17 kg !


2014: Zarząd spółki przeprowadził wewnętrzne śledztwo i ukarał wielu dystrybutorów za składanie niepopartych dowodami obietnic o leczniczych właściwościach produktów Herbalife. Przedstawiciele ci wmawiali potencjalnym klientom, że ich produkty mają szeroki wachlarz medycznych zastosowań – od leczenia cukrzycy po choroby serca. Reporterowi ABC News udało się nawet nagrać dystrybutorkę, przytaczającą przykład kobiety, której dzięki produktom Herbalife udało się zwalczyć raka mózgu. Zapytany, czy produkty jego firmy leczą nowotwory prezes Herbalife, Des Walsh odparł: „Absolutnie nie. Szczerze mówiąc, jestem zbulwersowany takim stwierdzeniem, ponieważ stanowi ono całkowite pogwałcenie naszych zasad”. Tylko w zeszłym roku firma ukarała 600 dystrybutorów, a usunęła 12 za reklamowanie towaru przy pomocy fałszywych informacji.
http://alterbusiness.info/sledztwo-w...erbalife-trwa/
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-09-06 o 09:47
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 22:05   #573
martus336
Raczkowanie
 
Avatar martus336
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Herbalife

Mi na pewno cera i włosy sie po tym poprawiły!! Waga tez ale dodatkowo ćwiczyłam na vacu.
__________________
`Globalne korzyści i perły Twojego życia..



Uwielbiam koty
martus336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 07:58   #574
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Herbalife

Byłam na 3 dniach próbnych za 50 zł.
Nic mi nie dało, nie poczułam się lepiej, nie schudłam (bo niby jakim prawem) - 0 efektu więc mnie to nie przekonało.
Ja na codzień jem 5 posiłków, regularnie. Codziennie piję siemie lniane i jem nasiona chia, na czczo szklanka wody z cytryną i sodą oczyszczoną - może dla kogoś kto nie jje regularnie, nie ma zdrowych nawykow to taki HerbalLife to calkowita zmiana diety..

Mam pytanie o herbatke zieloną w proszku - jak się nazywa i za ile ją kupujecie?
To jedno chętnie bym kupiła, reszty napewno nie.


Taki prozsek brązowy, dosypywali nam do wody codziennie rano, do butelki wody a że ja nienawidzę wody to ciężko mi pić a z tym proszkiem była znośna.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-09-22 o 07:59
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 11:07   #575
Aggattka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

Jak pol 3 dniach można oczekiwać efektów od czegokolwieeeeek....
Jak się źle odżywiało kilka lat to nic w 3 dni się nie stanie samo...
Trzeba ćwiczyć, zmienić nawyki żywieniowe. Tak jak ze wszystkim - systematyka.
Niektóre dziewczyny oczekują zbyt wiele od tego produktu. Sama znam jedną dziewczynę która po dwóch tygodniach się poddała, bo nie schudła 7 kg... Ekhem :P jak ktoś nie chce to niech nie używa - proste, można robić zamienniki koktajli - bo można, można samemu kupić błonnik np w aptece. A jak ktoś potrzebuje dodatkowo wsparcia klubu to jest indywidualna sprawa.
I wg laski powodzenia

Edytowane przez Aggattka
Czas edycji: 2016-09-28 o 11:09
Aggattka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 20:50   #576
martusiak71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 22
Dot.: Herbalife

Hej!
Słuchajcie, bardzo zależy mi na wypróbowaniu serii sportowej z herbalife, natomiast jest ona bardzo, ale to bardzo droga. Nie które produkty nawet po 200-400zł w regularnych cenach...
Dlatego szukam chętne osoby, które chciałyby kupić ode mnie produkty.
Jestem niezależną dystrybutorką od 2 tygodni, początkowy rabat jaki mam to 25%, jeśli uda mi się zebrać odpowiednią ilość osób (a mam już kilka znajomych i z rodziny, ale to ciągle za mało), to mogłabym mieć w następnym miesiącu rabat 35%. Jeśli którejś z Was odpowiadałyby moje ceny to proszę o kontakt (w pierwszym zamówieniu 25%, a później 35%, nie wiem czy to będzie już w następnym miesiącu czy za dwa miesiące, wszystko w zależności od tego kiedy uzbieram odpowiednią ilość punktów. Jakby się udało mieć jeszcze większy rabat w następnych miesiącach, to mogę obiecać, że będę sprzedawać po takim rabacie jaki będę miała, jeśli ktoś się zdecyduje na dłuższą współpracę. Nie zależy mi na pieniądzach, nie będę ludziom wciskać koktajlu za 170zł, skoro mam go za 140zł... ale proszę Was o pomoc, może któraś z Was jest nie zdecydowana a może ma po 100% cenach.
Poza tym studiuję dietetykę, jestem szkolona w zakresie produktów herbalife i mam stałą pomoc Trenerów z Herbalife, więc mogę pomóc z dopasowaniem produktów i diety.
A może któraś z Was próbowała serię sportową lub ma kogoś ze znajomych i wypowie się czy warto?
Jak coś to mogę zamówić każdy produkt, kosmetyki też (fajny jest peeling i maseczka, próbowałam na warsztatach)
Co do moich efektów, na razie stosuję koktajl (+ 15 razy byłam w klubie, a tam miałam aloes, herbatkę i koktajl). Chce przytyć, ale już widzę poprawę przy mojej cerze trądzikowej, wydaje mi się, że w tak dobrym staniu nie była dawno, nawet po oczyszczaniu u kosmetyczki nie była tak gładka).
Mam nadzieję, że nie odbierzecie

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Hej!
Słuchajcie, bardzo zależy mi na wypróbowaniu serii sportowej z herbalife, natomiast jest ona bardzo, ale to bardzo droga. Nie które produkty nawet po 200-400zł w regularnych cenach...
Dlatego szukam chętne osoby, które chciałyby kupić ode mnie produkty.
Jestem niezależną dystrybutorką od 2 tygodni, początkowy rabat jaki mam to 25%, jeśli uda mi się zebrać odpowiednią ilość osób (a mam już kilka znajomych i z rodziny, ale to ciągle za mało), to mogłabym mieć w następnym miesiącu rabat 35%. Jeśli którejś z Was odpowiadałyby moje ceny to proszę o kontakt (w pierwszym zamówieniu 25%, a później 35%, nie wiem czy to będzie już w następnym miesiącu czy za dwa miesiące, wszystko w zależności od tego kiedy uzbieram odpowiednią ilość punktów. Jakby się udało mieć jeszcze większy rabat w następnych miesiącach, to mogę obiecać, że będę sprzedawać po takim rabacie jaki będę miała, jeśli ktoś się zdecyduje na dłuższą współpracę. Nie zależy mi na pieniądzach, nie będę ludziom wciskać koktajlu za 170zł, skoro mam go za 140zł... ale proszę Was o pomoc, może któraś z Was jest nie zdecydowana a może ma po 100% cenach.
Poza tym studiuję dietetykę, jestem szkolona w zakresie produktów herbalife i mam stałą pomoc Trenerów z Herbalife, więc mogę pomóc z dopasowaniem produktów i diety.
A może któraś z Was próbowała serię sportową lub ma kogoś ze znajomych i wypowie się czy warto?
Jak coś to mogę zamówić każdy produkt, kosmetyki też (fajny jest peeling i maseczka, próbowałam na warsztatach)
Co do moich efektów, na razie stosuję koktajl (+ 15 razy byłam w klubie, a tam miałam aloes, herbatkę i koktajl). Chce przytyć, ale już widzę poprawę przy mojej cerze trądzikowej, wydaje mi się, że w tak dobrym staniu nie była dawno, nawet po oczyszczaniu u kosmetyczki nie była tak gładka).
Mam nadzieję, że nie odbierzecie, tego postu źle...
martusiak71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 23:14   #577
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez martus336 Pokaż wiadomość
Mi na pewno cera i włosy sie po tym poprawiły!! Waga tez ale dodatkowo ćwiczyłam na vacu.
Szczerze polecisz herbalife na włosy? Szukam pomocy wszędzie - nic nie działa.
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-01-19 o 16:39 Powód: Link.
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 10:09   #578
magicznaistota
Przyczajenie
 
Avatar magicznaistota
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

Witam serdecznie jestem trenerem odżywiania tej firmy. prowadzę swoich podopiecznych za darmo, układam plan żywienia. -10% na produkty.
Efekty podopiecznych przedstawię w prywatnej wiadomości osobom zainteresowanym.
magicznaistota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 10:11   #579
magicznaistota
Przyczajenie
 
Avatar magicznaistota
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez AgaPrzerwa Pokaż wiadomość
Szczerze polecisz herbalife na włosy? Szukam pomocy wszędzie - nic nie działa.

polecam szampon przede wszystkim. Na poczatku masz wrażenie, że włosy się przetłuszczają, ale później są bardzo miękkie i ładnie pachną.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-01-19 o 16:39 Powód: Link w cytacie.
magicznaistota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.