Moda męska - ogólnie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-18, 10:55   #421
nieistotne554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 15
Dot.: Moda męska - ogólnie

A co byście powiedziały na taki strój (jaki zamieściłem post wyżej) na wesele, jako gość? Czytałem już sporo opinii w internecie na ten temat i część mówi, że na wesele tylko ganitur inni, że tak może być.
Wesele na przełomie lipca/sierpnia (a więc najgorętsza pora w roku). Ślub kuzyna.
nieistotne554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 11:34   #422
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

na poprawiny - tak, na wesele - nie. moim zdaniem zbyt casualowo-sportowo
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 13:57   #423
rada_ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Moda męska - ogólnie

Cześć,
w zeszłym roku kupiłem 2 koszule w Zarze (obie jeden model). Ostatnio troszkę mi się urosło i guziki nie dopinają się na klacie. A jak się już dopną to koszula się brzydko rozchodzi.
Szukam nazwy tej koszuli/modelu, bo chciałbym kupić rozmiar większy a w sklepach stacjonarnych już ich nie ma. Na stronie Zary też ich znaleźć nie mogę, pozostaje droga zakupów internetowych.
Jest jeden szkopuł. Poobcinałem metki i nie mam pojęcia co to były za koszule. Jedynie co pamiętam, to że były z tkaniny Oxford, z długim rękawem i z łatkami na łokciach. Czerwona koszula miała ciemne łatki, niebieska - jasne.
W załączniku poglądowe zdjęcie, które znalazłem na e-bayu, niestety również nie ma nazwy modelu koszuli na aukcji.
rada_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 14:30   #424
nieistotne554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 15
Dot.: Moda męska - ogólnie

Na wstępie powiem, że lubie ubierać się w kolory jesieni. Brązowy, ciemnozielony, musztardowy, bordowy. I ostatnio widziałem w pewnej sieciówce ładną koszulę koloru musztardowego czy jak inaczej określić żółty khaki. Z czarnym krawatem wyglądałaby ładnie.
Tylko tutaj pojawił mi się w głowie wykrzyknik. Czy taki ubiór nie będzie kojarzył się innym źle? Czy nie zostanie przez innych źle to odebrany? Bo wiadomo kto kiedyś biegał w takiej koszuli z takim krawatem. Czy wy byście były oburzone gdybyście zobaczyły kogoś w takim zestawieniu?
nieistotne554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 08:16   #425
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

oburzone nie, natomiast musztardowa koszula jest wg mnie dość mocno casualowa i nadaje się raczej na mniej formalne okazje, niewymagające krawata (z krawatem to tak trochę harcerz).
prawdę powiedziawszy trudno mi sobie wyobrazić udany zestaw z koszulą w tak intensywnym kolorze, jednak co klasyka - to klasyka i jaśniejsza baza jest wybierana nie bez przyczyny (z musztardową koszulą trudno będzie zestawić marynarkę, żeby efekt nie był smutny, a krawat bez towarzystwa marynarki - rzadko to wyglada dobrze)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:07   #426
Wera3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
krawat męski

Witam wszystkich,
mam pewien problem i zastanawiałam się jak radzą sobie z nim pozostali.
Chodzi o to, że kiedy wiążę krawat to nie potrafię na oko wymierzyć długości. Zawsze wychodzi albo za krótki albo za długi... :/ Muszę wtedy go rozplątywać i tak długo puklować aż wyceluję w punkt.
Z samą techniką wiązania krawatu nie mam problemu, ale czy jest jakiś sposób regulacji albo wymierzenia przed zawiązaniem?
Podzielcie się proszę trikami jakie stosujecie oraz ciekawymi metodami
Wera3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:03   #427
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: krawat męski

Cytat:
Napisane przez Wera3344 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
mam pewien problem i zastanawiałam się jak radzą sobie z nim pozostali.
Chodzi o to, że kiedy wiążę krawat to nie potrafię na oko wymierzyć długości. Zawsze wychodzi albo za krótki albo za długi... :/ Muszę wtedy go rozplątywać i tak długo puklować aż wyceluję w punkt.
Z samą techniką wiązania krawatu nie mam problemu, ale czy jest jakiś sposób regulacji albo wymierzenia przed zawiązaniem?
Podzielcie się proszę trikami jakie stosujecie oraz ciekawymi metodami
Jak chcesz, to napisz do mnie na priv, bo mam godny polecenia profil na fejsie. Na temat mody męskiej, mieli nawet filmik jak wiązać różne typy krawata.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 03:50   #428
patrislaytenov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Czerwone buty typu sneakers u faceta - jak dobrać kolory?

A więc przechodząc do sedna sprawy, zamówiłem dziś czerwone sneakersy
Pomijając całe moje zafascynowanie nimi, wykonaniem oraz rzucającym się kolorem, jest jedno ale - co ja mam do nich ubrać, aby to nie wyglądało śmiesznie i ładnie zafitowało?
Są to moje pierwsze czerwone buty. Zawsze miałem czarne/szare sneakersy - nie było problemu bo do nich praktycznie wszystko pasuje, teraz jestem trochę w kropce. Koszulki czarnego koloru albo jakieś białe z czerwonymi fragmentami, a spodenki/spodnie? Zaopatrzyć się w jakieś inne krótkie spodenki niż jeansowe na lato?

Jestem dosyć zielony w temacie, dlatego liczę na Waszą pomoc, z góry dziękuję

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-07-16 o 09:46
patrislaytenov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:39   #429
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czerwone buty typu sneakers u faceta - jak dobrać kolory?

Cytat:
Napisane przez patrislaytenov Pokaż wiadomość
A więc przechodząc do sedna sprawy, zamówiłem dziś czerwone sneakersy
Pomijając całe moje zafascynowanie nimi, wykonaniem oraz rzucającym się kolorem, jest jedno ale - co ja mam do nich ubrać, aby to nie wyglądało śmiesznie i ładnie zafitowało?
Są to moje pierwsze czerwone buty. Zawsze miałem czarne/szare sneakersy - nie było problemu bo do nich praktycznie wszystko pasuje, teraz jestem trochę w kropce. Koszulki czarnego koloru albo jakieś białe z czerwonymi fragmentami, a spodenki/spodnie? Zaopatrzyć się w jakieś inne krótkie spodenki niż jeansowe na lato?

Jestem dosyć zielony w temacie, dlatego liczę na Waszą pomoc, z góry dziękuję
jak założysz czerwony tshirt zeby pasował do butów to będziesz wyglądał śmiesznie. trąci papa smerfem.
zdecydowanie bardziej podoba mi sie opcja zeby z butów w intensywnym kolorze uczynić mocny element stroju. moze to trochę babskie, ale w męskim wydaniu tez ma sie szanse udać.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 00:09   #430
patrislaytenov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone buty typu sneakers u faceta - jak dobrać kolory?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
jak założysz czerwony tshirt zeby pasował do butów to będziesz wyglądał śmiesznie. trąci papa smerfem.
zdecydowanie bardziej podoba mi sie opcja zeby z butów w intensywnym kolorze uczynić mocny element stroju. moze to trochę babskie, ale w męskim wydaniu tez ma sie szanse udać.
Nie mam żadnych czerwonych T-Shirtów, więć zostanie papa smerfem mi nie grozi
Mam jeden biały, z czerwonymi elementami (ale to jakieś 10% tsa), który by pasował, reszta to głównie czarne/ białe.
Jeżeli chodzi o buty są to te:
https://worldbox.pl/buty-adidas-zx-7...ed-bb1214.html
patrislaytenov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 18:13   #431
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czerwone buty typu sneakers u faceta - jak dobrać kolory?

ja bym te buty nosiła z szarościami i czernią. z bielą może wyjść "strój na wf"
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 06:43   #432
Olka890
Przyczajenie
 
Avatar Olka890
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Moda męska - ogólnie

Hej, potrzebuje pomocy w wyborze prezentu dla partnera, to znaczy jestem już pewna, że kupuję mu elegancki zegarek, ale zastanawiam się nad modelem i kolorem. Bardzo podobają mi się zegarki z https://touspolska.pl/zegarki/meskie , chciałam się zmieścić w granicach 2 000zł, z tym, że nie mogę się zdecydować który konkretnie, najbardziej podobają mi się te z serii Drive Crono, ale nie wiem nawet czy lepiej na pasku skórzanym czy na bransolecie? Co bardziej pasuje ponad 30letniemu facetowi, którego styl określiłabym jako swobodny, ale nie sportowy - mimo wszystko raczej koszula niż t-shirt. Pomocy! Z góry dzięki za odp
Olka890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 07:13   #433
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

mój by nie chciał zegarka z misiem.
w tym budżecie możesz kupic zegarek zdecydowanie lepszej firmy niż tous (polecam firmy niebizuteryjne - zegarki korsa są na raz, bo nie można w nich wymienić baterii. słyszałam, że w tousie także, ale nie sprawdzałam, wiec pozostawiam do weryfikacji).
wybór czy pasek, czy bransoleta zależy od upodobań obdarowanego - ostatnio znów modne sa pasku choć długo uchodziły za mniej eleganckie. natomiast panowie pracujący przy komputerze doceniaja, że pasek mniej hałasuje bo nie uderza o blat biurka
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 19:02   #434
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
męskie ciuchy

macie też tak, że czasem kupujecie rzecz która jest męska? Ja tak mam czasem z podkoszulkami, nie wiem czemu uważa się, że kobiety tak lubią nosić różowości i serca i pastele,a takie spotykam ciągle. a w męskich widzę konkretne kolory i prosty krój. może to mało kobiece ?
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 22:13   #435
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: męskie ciuchy

A musi być kobiece?

Ja od lat chodzę w męskich koszulach flanelowych. Nie zauważyłam, żeby to robiło na kimkolwiek jakieś wrażenie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 00:04   #436
TenOpanowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
20latek szuka swojego stylu :c

Hej, nie wiem czy to dobre miejsce na taki wątek; jeśli nie to proszę mnie poprawić/zgłosić post or whatever
Generalnie do niedawna nie za bardzo interesowałem się swoim wyglądem. Mam na myśli styl ubierania się. Nigdy nie jarałem się modą, po prostu lubiłem wygodny ciuch (moją domeną była kombinacja shorty+luźna koszulka , ale ostatnio stwierdziłem, że może warto obrać jakiś styl, coś co po prostu będzie do mnie pasowało, ale przy okazji zmieni mój dotychczasowy wizerunek.
I tu pojawia się moje pytanie- chciałbym wiedzieć jak według was powinien ubierać się 1,80m chłopak, lat 20, szczupły (wysportowany, ale nie przypakowany :v). Zdaję sobie sprawę, że pytanie może brzmi dziecinnie, a oczekiwanie na "poważne" odpowiedzi może być z mojej strony naiwne, ale po prostu chciałbym wiedzieć co, wedle waszego grona, mogłoby pasować do nastolatka jak ja. Nie mam na myśli konkretów, raczej zarys (choćby z waszego doświadczenia) co fajnie wygląda, a co już mniej, choćby kolory jakie mógłbym przemyśleć :p Jeśli miałbym coś dorzucić od siebie (oprócz powyższych), co mogłoby ułatwić wam wizualizację to spieszę z pomocą :p : mam blond kręcone włosy, jasną karnację, ogólnie słońce za mną nie przepada :/, jestem baardzo spokojną i raczej nieśmiałą osobą, z czego jakby słynę w kręgu znajomych :x Nie wiem co jeszcze mógłbym dorzucić, może macie jakieś propozycje :d
Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź
TenOpanowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 16:46   #437
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: 20latek szuka swojego stylu :c

Zależy w czym się dobrze czujesz i co Tobie samemu się podoba.
Uważam, że fajnie wygląda zestaw: chinosy (beżowe, brązowe, granatowe, czarne), węższa koszula (w prążek, gładka drobny kwiatowy wzorek; błękitna, biała), gładkie trampki (brązowe, granatowe, czarne, czerwone, białe) albo jakieś bardziej eleganckie buty. Znajomy chodzi w gładkim T-shircie (czarnym) oraz marynarce (granatowej) z poszetką (we wzorek). Węższe, dobrej jakości dżinsy (czarne, ciemnoniebieskie), koszulka (czerwona, w jakiś wzór, z nadrukiem) oraz trampki (czarne, czerwone) też źle nie wyglądają.

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2017-07-30 o 16:49
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 17:04   #438
TenOpanowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: 20latek szuka swojego stylu :c

Dzięki za tipy :d Ogarniam jakby to się mogło prezentować w całości i myślę czy by to ze mną przeszło :p Jak wspominałem, dotychczas jechałem tylko "na wygodzie", stąd teraz taki problem mam :x Nie chcę ubierać się dla kogoś, ale zmienić styl dla siebie samego. I o ile jeansy to nawet lubię nosić, o tyle do marynarki na codzień już bym się raczej nie przekonał :x Tak czy owak szukam dalej :d
TenOpanowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 20:11   #439
abc9431
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Moda męska - ogólnie

Hej, potrzebuje pomocy do kompletacji stylizacji. Zakupiłem sobie bardzo fajne czarne spodnie - http://www.levi.com/PL/en_GB/mens-jeans/p/288330013 i potrzebuje do nich skompletować buty. Koszulę zamierzam dobrać białą bez kołnierzyka. Czy mógłby ktoś pomóc ? Myślę, że marynarka raczej do nich nie pasuje, a jeśli tak to ewentualnie jaka? Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi.
abc9431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 21:42   #440
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

marynarka moze pasować do tych jeansów.

natomiast odnośnie pytania o buty - pasują w zasadzie każde, wszystko zależy od tego, jaki charakter chciałbyś nadać strojowi. widzę tego typu spodnie zarówno z trampkami, jak i z eleganckimi półbutami (osobiście preferuje 2 opcje)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:20   #441
abc9431
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rurki,rurki rurki...męskie rurki:]:]

Czy marynarka w kolorze grafitowym będzie pasować? Ewentualnie gdzie taka mógłbym znaleźć? Jakie eleganckie buty do tego dobrać? (szczerze powiem, że nie przepadam za butami z obcasami).
abc9431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 14:19   #442
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Rurki,rurki rurki...męskie rurki:]:]

grafitowa marynarka ma szansę pasować - odcieni grafitu są tysiące, podobnie tysiące faktur materiałów, które zmieniają charakter stroju na mniej/bardziej formalny, a efekt robią też dodatki jak pasek, koszula, zegarek itd.
marynarki kupuje się w sklepach z odzieżą męską - w multibrandach typu peek&cloppenburg czy vangraaf masz wiele marek i bardzo różne półki cenowe. poza tym w niemal każdej galerii handlowej masz bytom, próchnika i inne tym podobne.

eleganckich butów masz do wyboru od sasa do lasa. nie wiem, jaki styl preferujesz i do czego jeszcze te buty będziesz nosił, ale jeśli buty mają być uniwersalne czyli i do jeansów i do marynarki, to najbezpieczniejsze będą brogi (brogues - buty z przeszyciami w kształcie serca, występują jako debry, które mają charakterystyczną otwartą przyszwę i oksfordy, czyli gładsze, prostsze), często wybierane do garniturów przez panów, którzy chodzą w nich rzadko lub na co dzień i ogólnie chyba najczęściej spotykany rodzaj męskiego buta jeśli chodzi o krój lub monki, czyli buty z charakterystycznym zapięciem na sprzączkę zamiast sznurowania, które od kilku sezonów cieszą się b dużym powodzeniem. na temat każdego z tych butów masz jeszcze kilka wariacji do wyboru, zazwyczaj związanych z rodzajem przeszyć. możesz wybrać coś bardziej sportowego w charakterze (np. w brązie a nie czerni lub w zamszowej skórze), natomiast wybór tak naprawdę określa marynarka - jeśli będzie z tych bardziej szlachetnych materiałów i w bardziej eleganckich krojach, to idiotycznie będziesz wyglądał w sportowych butach do niej. jeśli będzie mocno casualowa (ale nie klubówka, bo ta jest zazwyczaj jednak elegancka), to jak wyskoczysz w debrach z gładkiej licowej skóry wszyscy pomyślą, że masz jedne jedyne buty w szafie. nie każdy umie się nosić jak kuba wojewódzki w kolorowych trampkach do garniturowej marynarki, ale to też da się zrobić.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 09:12   #443
qulka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Kurtka dla mężczyzny

Cześć! Zbliża się jesień, potrzebuję mężowi kupić kurtkę, jesteśmy zapracowani więc na ogół zakupy robimy przez internet. Jakie strony polecacie?
qulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 11:12   #444
sylwiiaa6655
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Buty na urodziny dla chłopaka

Hej, niedługo mój chlopak będzie obchodził urodziny, chcę mu kupić buty, tylko on ma bardzo precyzyjny gust, tzn jak kupuje mu koszulkę i będzie za duzo napisów albo coś to nie bedzie jej nosił. Czyli lubi takie bardzo minimalistyczne i klasyczne rzeczy. Na przykladzie koszulki, to podobaja mu się jednolite czarne, białe ewentualnie z nieduzym napisem/logiem.
W takim wypadku pomyslalam o tego rodzaju butach
https://street-sport.pl/sportowe/182...-j-af6267.html

Co myślicie ?
sylwiiaa6655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:15   #445
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Buty na urodziny dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez sylwiiaa6655 Pokaż wiadomość
Hej, niedługo mój chlopak będzie obchodził urodziny, chcę mu kupić buty, tylko on ma bardzo precyzyjny gust, tzn jak kupuje mu koszulkę i będzie za duzo napisów albo coś to nie bedzie jej nosił. Czyli lubi takie bardzo minimalistyczne i klasyczne rzeczy. Na przykladzie koszulki, to podobaja mu się jednolite czarne, białe ewentualnie z nieduzym napisem/logiem.
W takim wypadku pomyslalam o tego rodzaju butach
https://street-sport.pl/sportowe/182...-j-af6267.html

Co myślicie ?
w zyciu bym nie kupila butow TZtowi bez konsultacji i przymierzenia. Jedyny wyjatek, to klapki na basen
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:08   #446
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

w pełni się zgadzam. kupowanie butów jest bez sensu
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 23:32   #447
r4do5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Gdzie znajdę ubrania dla niskiego mężczyzny?

W jakich sklepach dostanę ubrania dla niskiego 168cm i z nie idealnym brzuchem mężczyzny? Ostatnio jeśli chodzi np. o t-shirty to widuję same „sukienki” i w dodatku ze stretchem, więc nie delikatnie mówiąc nie wyglądam zbyt dobrze w czymś takim. Cena nie może być wysoka, bo chudnę i nie chcę wydawać pieniędzy na coś co za chwilę nie będzie dobrze pasowało.
r4do5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 10:01   #448
Nazwa Uzytkownik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Eleganckie koszule jeansowe

Witajcie, szukam stylowych koszuli jeansowych męskich(z dlugim rekawem). W sieciówkach jeśli są to kiepsko wyglądające, a zależy mi na jakości więc cenowo od 100-250. Jeśli znajde to dodam obrazek jeśli mi sie uda zeby pokazać o jakie mniej wiecej mi chodzi.
Nazwa Uzytkownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 18:49   #449
qweasdzxc182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 23
Jakość firmowych rzeczy w porównaniu ze "zwykłymi"

Witam,
jestem co prawda facetem, ale pozwoliłem sobie napisać tutaj, bo Panie na pewno bardziej znają się na takich rzeczach Chciałbym kupić sweter, który posłuży mi na dłużej. Swetry z sieciówek (typu Reserved) bardzo szybko rozciągają się i tracą fason. Zależy mi na tym, żeby sweter był dobrej jakości i posłużył zdecydowanie dłużej. Piszę na przykładzie swetra, ale odnosi się to także do innych rzeczy.
Przechodząc do meritum: jak oceniacie ubrania np. Lacoste? Warto Waszym zdaniem zainwestować w nie?

Przykład:
https://www.zalando.pl/kiomi-merino-...2qa2n-q11.html
https://www.zalando.pl/lacoste-swete...2q001-k11.html

Oba swetry mają w składzie 100% wełny. Czym się więc różni pierwszy od drugiego poza znaczkiem i ceną? Rzeczywiście jest tak, że ten drugi jest z dużo lepszej jakości wełny, nie rozciągnie się i będzie służyć przez lata? Zastanawiam się, czy rzeczywiście za ceną idzie jakość czy po prostu płaci się za logo.

Będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi (najlepiej osób, które mają porównanie takich i takich rzeczy)
qweasdzxc182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 15:38   #450
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

nie znam produktów kiomi, ale jak zawsze - za markę też się płaci. w przypadku lacosty za krokodylkiem idzie jakość i określony design. Ich wełna jest b dobrej jakości - sweter jest cienki i ciepły. te które mam w szafie maja kilka lat i wyglądają jak nowe.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 10:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.