Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 11:51   #1
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337

Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie?


Interesuje mnie ta maska. Niestety dotychczas stosowane przeze mnie produkty Schwarzkopfa nie spelniały oczekiwań. Ale ciekawa jestem jeszcze tej maski. Znacie ja może. Czy faktycznie regeneruje i nawilża?
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:30   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie?

Miałam kiedyś taką saszetkę jednorazową, bodajże Repair Rescue, i mam po niej złe wspomnienia. Co do efektu regeneracyjnego to nie zauważyłam, chociaż co można stwierdzić po 1 użyciu? Najgorsze było to, że nie mogłam pozbyć się tej maski z włosów! Pamiętam, że użyłam jej w niedzielę, oczywiście dokładnie spłukałam, jednak włosy były ciężkie i czuć było, że coś na nich hest. Pozbyłam się jej dopiero po kilku dniach, kiedy doczekałam się wizyty u fryzjera, który zmył to jakimś szamponem oczyszczającym (a przez te dni myłam włosy codziennie :| ).
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:05   #3
~Ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie?

Ja używam tej maski i jest rewelacyjna. Co prawda ciężko jest wyjąć wszystko z tuubki mokrymi rękami, ale zawartość jest bardzo intensywna i efekty są odrazu. Po zastosowaniu włosy są bardzo mocno nawilżone - dlatego powinno sie jej używać tylko do suchych rozjaśnionych włosów. Podstwową zasadą jest jednak czas trzymania maski na włosach - 30 sekind i nie dłużej, bo najnormalniej włosy się niszczą. Zbyt długie przetrzymanie skutkuje efektem super suchych włosów - jak po wodzie morskiej bardzo słonej. Duża maska jest łagodniejsza i można z nią posiedzieć na włosach, ale efekt dużo słabszy.
Osobiście bardzo polecam ;-)
~Ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:17   #4
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie?

ja mam repair rescue, taką wielką butlę, od jakichś 2-3 tygodni... i ogólnie bez zachwytów już lepiej moje włosy wyglądają po odżywce (z naciskiem na: odżywka!!) Gliss Kura, tej z olejkami

pocieszam się, że może ma długofalowe działanie i włosy za pięknie nie wyglądają, ale się zregenerują no cóż, zobaczymy
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 08:14   #5
~Ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Maska Schwarzkopf Bonacure- Repair-Opinie?

No właśnie, zwykła odżywka to nie to samo, nawet maska w pudełku (chyba) 200 ml nie daje tego efektu - najlepsze są takie małe jednorazowe batony, o których pisze "Kasiek1987"
~Ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.