Zalew wągrów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-03, 22:51   #1
Claire23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Unhappy

Zalew wągrów


Hej hej
mam nadzieję, że zaczynam ten wątek w odpowiedniej kategorii. Jeśli post o podobnej tematyce już był to wybaczcie dziewczyny, ale nie znalazłam go.

Chciałam się was poradzić, czy któraś może miała podobny problem i udało się jej go rozwiązać. Chodzi o moją cerę. Nie mam absolutnie żadnych problemów z trądzikiem, ogólnie mogłabym powiedzieć, że cała twarz wygląda bardzo dobrze, ale jest jedna sprawa, która nie daje mi spokoju. Wągry Są wszędzie, głownie na nosie. Zaczęły się również pojawiać na policzkach i pojedynczo na brodzie. Są sporawe, dość widoczne. Próbowałam różnych produktów oczyszczających , zawsze bardzo rzetelnie sprawdzam etykiety, nie kupuję byle czego. To samo z kosmetykami kolorowymi. Moja dieta jest zbilansowana, jestem również aktywna fizycznie. Zmagam się z tym problemem od wielu lat ale ostatnio wygląda to jeszcze gorzej.

Od czasu do czasu stosuję tzw. "parówkę", czyli najpierw otwieram pory za pomocą pary wodnej a następnie wyciskam to co się da. Ale wydaje się to zupełnie bezsensowne. Czy macie jakiś pomysł, co może być powodem tak dużej ilości wągrów jedynie na twarzy? Macie jakieś sprawdzone i dobre produkty pielęgnujące i oczyszczające godne polecenia? Dodam, że cena nie ma znaczenia.
Bedę bardzo wdzięczna za pomoc
Claire23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-04, 18:31   #2
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 330
Dot.: Zalew wągrów

Cytat:
Napisane przez Claire23 Pokaż wiadomość
Hej hej
mam nadzieję, że zaczynam ten wątek w odpowiedniej kategorii. Jeśli post o podobnej tematyce już był to wybaczcie dziewczyny, ale nie znalazłam go.

Chciałam się was poradzić, czy któraś może miała podobny problem i udało się jej go rozwiązać. Chodzi o moją cerę. Nie mam absolutnie żadnych problemów z trądzikiem, ogólnie mogłabym powiedzieć, że cała twarz wygląda bardzo dobrze, ale jest jedna sprawa, która nie daje mi spokoju. Wągry Są wszędzie, głownie na nosie. Zaczęły się również pojawiać na policzkach i pojedynczo na brodzie. Są sporawe, dość widoczne. Próbowałam różnych produktów oczyszczających , zawsze bardzo rzetelnie sprawdzam etykiety, nie kupuję byle czego. To samo z kosmetykami kolorowymi. Moja dieta jest zbilansowana, jestem również aktywna fizycznie. Zmagam się z tym problemem od wielu lat ale ostatnio wygląda to jeszcze gorzej.

Od czasu do czasu stosuję tzw. "parówkę", czyli najpierw otwieram pory za pomocą pary wodnej a następnie wyciskam to co się da. Ale wydaje się to zupełnie bezsensowne. Czy macie jakiś pomysł, co może być powodem tak dużej ilości wągrów jedynie na twarzy? Macie jakieś sprawdzone i dobre produkty pielęgnujące i oczyszczające godne polecenia? Dodam, że cena nie ma znaczenia.
Bedę bardzo wdzięczna za pomoc
Żel Effaclar do mycia twarzy z La Roche Posay. Zwykły, nie z drobinkami, nie pianka, nie krem myjący. Wystarczy raz dziennie umyć nim buzię, a jeśli masz cerę normalną i nie przetłuszczającą się, nawet raz na kilka dni lub raz w tygodniu. Gwarantuję poprawę. Moim zdaniem nic lepszego nie istnieje.

A jeśli problem Cię niepokoi, to dermatolog.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-09, 13:44   #3
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 122
Dot.: Zalew wągrów

Ta "parówka" dobrze podsumowana, faktycznie bez sensu to kontynuować

Może spróbuj sobie liquidu BHA Paula's Choice parę razy w tygodniu
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-09 14:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.