Do wizażystek-jakich podkładów używacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 16:09   #1
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763

Do wizażystek-jakich podkładów używacie?


Czesc dziewczyny!
Zaczynam swoja przygode z makijazem, powoli wykonuje pierwsze zlecenia, makijaz slubny itp. Skompletowalam juz kuferek, ale im wiecej osob maluje, tym widze, ze kosmetyki ktore mam nie za bardzo sa uzyteczne (chcociaz takie same uzywalam w szkole makijazu-jak sie okazuje w rzeczywistosci skory klientek sa bardziej wymagajace). Uzywam obecnie tylko podkladow w sztywcie Kryolana i jeden Max Factor.Wiem, ze musze jeszcze dokupic sporo podkladow, korektor i tu mam pytanie-jakich wy podkladów uzywacie, jakich marek, jakie kolory sa najbardzie uniwersalne? Czy macie w swoim kuferku podklady liftingujace? I czy mozecie polecic jakies podklady, na ktore nie wydam fortuny?
Widzialam ostatnio w Inglocie nowe podklady, orientujecie sie moze czy sa warte polecenia?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 17:52   #2
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Sticki Kryolana to dobry wybór. Są świetne do modelingu. Niestety z podkładami jest ciężko... sama wiesz - ile kobiet, tyle preferencji. Najlepej jak będziesz używać czegoś na czym Ci się dobrze pracuje.
Polecam Revlona (ze względu na trwałość i stosunkowo duży wybór odcieni).

A jak Ci się interes rozkręci - Estee Lauder Double Wear, Double Wear Light; do sesji foto sprawdza się Photogenic Lancome. Moje znajome lubią być malowane Clinique Superfitem i Superbalanced.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:28   #3
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Sticki Kryolana to dobry wybór. Są świetne do modelingu. Niestety z podkładami jest ciężko... sama wiesz - ile kobiet, tyle preferencji. Najlepej jak będziesz używać czegoś na czym Ci się dobrze pracuje.
Polecam Revlona (ze względu na trwałość i stosunkowo duży wybór odcieni).

A jak Ci się interes rozkręci - Estee Lauder Double Wear, Double Wear Light; do sesji foto sprawdza się Photogenic Lancome. Moje znajome lubią być malowane Clinique Superfitem i Superbalanced.
Dziekuje bardzo za odpowiedź
Wlasnie czegos cenowo takiego jak Revlon szukałam, tylko nie znam tych podkładów, ale skoro piszesz, że są dobre to może wyprobuję. Nadawac sie bedą np. na makijaż ślubny?
Wiem, ze wlasnie te podklady z górnej półki sa najlepsze, ale jak sama napisalas-najpierw musi sie interes rozkrecic, zebym mogla w takie zainwestowac
Dzis mialam ten problem,ze stick kryolana byl za suchy, skora sie luszczyla i zrobila sie maska Wczesniej nie mialam z tymi stickami problemu. Ale mam wrazenie,ze nadaja sie bardziej do tlustej cery i takiej zupelnie gładkiej. Do zmarszczek sie nie nadaje bo tylko je uwidacznia

Edytowane przez och
Czas edycji: 2009-09-16 o 20:34
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:01   #4
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

stick za suchy? u ła...
na przyszłość radzę też zainwestować w dobre bazy - wtedy nie będzie takich problemów. na razie krem nawilżający!

a revlon - bardzo fajny. i ma naprawdę jasne odcienie.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:08   #5
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Sticki Kryolana są ciężkie i nie nadają się na co dzień, a zwłaszcza do cery dojrzałej gdzie są już widoczne zmarszczki, cera sucha lub ze skłonnością do łuszczenia się również nie będzie za dobrze wyglądać jak nałozysz na nią sticka, skórki będą bardziej widoczne. Moim zdaniem do takich problemowych cer używaj czegoś delikatniejszego, żeby nie były to za ciężkie i mocno kryjące podkłady, takich kryjących spokojnie mozesz użyć do cer bez zmarszczek i bez łuszczącej się i suchej skóry.
Ewentualnie mogę polecić podkład Kryolan Ultrafundation lepiej się sprawdzi przy tych cerach bo jest troszkę lżejszy, a również zakrywa niedoskonałości, a sticka możesz uzyć jako korektora.

A z tych droższych to polecam jak poprzedniczka Estee Lauder Double Wear, jest to świetny podkład i doskonale kryje nie robiąc efektu maski, dobre też są podkłady z Lancome, ale to już wyższa półka, ale myślę że z czasem będziesz mogła w nie zainwestować

Troszkę bez składu i ładu ten post ale mam nadzieję, że zrozumiesz o co chodzi
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:35   #6
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
stick za suchy? u ła...
na przyszłość radzę też zainwestować w dobre bazy - wtedy nie będzie takich problemów. na razie krem nawilżający!

a revlon - bardzo fajny. i ma naprawdę jasne odcienie.
Za suchy. Nie wiem czemu, ale na poczatku był tłustszy, a teraz wysechł tak jakby.
Co do bazy-nie mam takiej, ale juz się rozglądam żeby kupić. Zastanawiam sie tylko czy kupować dwie-np. matującą i nawilżająca, liftingującą?Czy jedna wystarczy do wszytskich cer?

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Sticki Kryolana są ciężkie i nie nadają się na co dzień, a zwłaszcza do cery dojrzałej gdzie są już widoczne zmarszczki, cera sucha lub ze skłonnością do łuszczenia się również nie będzie za dobrze wyglądać jak nałozysz na nią sticka, skórki będą bardziej widoczne. Moim zdaniem do takich problemowych cer używaj czegoś delikatniejszego, żeby nie były to za ciężkie i mocno kryjące podkłady, takich kryjących spokojnie mozesz użyć do cer bez zmarszczek i bez łuszczącej się i suchej skóry.
Ewentualnie mogę polecić podkład Kryolan Ultrafundation lepiej się sprawdzi przy tych cerach bo jest troszkę lżejszy, a również zakrywa niedoskonałości, a sticka możesz uzyć jako korektora.

A z tych droższych to polecam jak poprzedniczka Estee Lauder Double Wear, jest to świetny podkład i doskonale kryje nie robiąc efektu maski, dobre też są podkłady z Lancome, ale to już wyższa półka, ale myślę że z czasem będziesz mogła w nie zainwestować

Troszkę bez składu i ładu ten post ale mam nadzieję, że zrozumiesz o co chodzi
Rozumiem bardzo dobrze Wlasnie takie same mam spostrzezenia co do podladu Kryolana. Kupię ten Revlon na razie bo muszę mieć jakieś podkłady w płynie. A wybór kolorów rzeczywiście duzy, są też rózne do rodzajów cer, juz widze, ze bede miec problem z decyzją
Ech, kiedy mnie bedzie stac na Lacome?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:04   #7
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Polecam Revlona, sama używam dobrze tuszuje niedoskonałości skóry oraz ma dużą kolorystykę - każdy dobierze coś dla siebie, stosuje też Matis-a jest lżejszy oraz przyjemniejszy dla skóry, ale nie tak dobrze kryjący jak Revlon no i cena nie ta sama.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 18:07   #8
Sahrah
Raczkowanie
 
Avatar Sahrah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 238
GG do Sahrah
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

polecam revlon colorstay. Jest dla mnie naprawde dobry. A jak chcesz zaoszczedzić zanim intereso sie rozkręci zajrzyj n allegro. w sklepie kosztuje 69 na allegro mozna znaleźć już za 35 zł.
powodzenia
__________________
Sahrah
Sahrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:35   #9
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Dzieki dziewczyny, zatem kupię Revlona Na allegro jest za 30 parę zł, więc super, wezmę od razu kilka odcieni
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:23   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

napinając0-nawilżająco-odżywczy jest Bell Antiaging--fajne kolory,polecam bardzo ...utrwalam go najczesciej Meteorytami Gueraina
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:05   #11
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

Moim ulubionym jest MF Lasting Performance używam go przez cały rok i jestem z niego naprawdę zadowolona!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 08:46   #12
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Do wizażystek-jakich podkładów używacie?

ja mysle, ze skoro chcesz robic takze makijaz slubny, bez Double Wear sie nie obedzie. nie ma chyba lepszego podkladu, ktory utrzmywalby sie rownie dlugo, matowil cere itp. w dodatku odcien 01 jest na tyle uniwersalny, ze mysle, ze nie musialabys od razu inwestowac w cala game ich kolorow [uzywam go ja, mojej kumpeli z totalnie biala cera tez pasuje, a na innej - ciemniejszej - tez wyglada dobrze].
wydatek jest dosc spory, ale moze upolujesz na allegro albo truskawie?
mysle jednak, ze sie zwroci - jest NIESAMOWICIE wydajny, a poza tym wiadomo, ze jesli pomalujesz np do slubu klientke i bedzie zachwycona makijazem, ktory pomimo stresu, szalenstw i czasu jej nie splynie - od razu zrobi Ci reklame wsrod swoich znajomych


pamietam, ze moja kumpela na wlasny slub byla pomalowana podkladem, ktory z powodu ciepla, stresu itp splynal jej juz pod koniec uroczystosci W KOSCIELE! masakra. mysle, ze na takie specjalne okazje powinnas miec specjalny podklad, wiadomo, ze makijaz slubny jest drozszy niz inne, bo w ten dzien chce sie wygladac totalnie wyjatkowo.
pozdrawiam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.